OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

X
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Terre d'or



Liitunud: 26 Aug 2004
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 17:53    Teema: Vasta viitega

Kolm korda järjest olen üritanud X-i vaadata ja iga kord tuli midagi vahele. Lõppkokkuvõttes olen kolme korra peale näinud enamvähem kogu seriaali.
Seriaal on väga hea, film aga õudne. Filmi kokkuvõte võiks kõlada järgmiselt: "Kamui halab, Fuuma tapab kõike, mis talle ette jääb".
Muide, olen kuulnud, et manga pidi olema oluliselt verisem ja Maadraakonid tunduvalt vähem inimlikud.
Tsiteerin::
Mis asja te räägite et "Taevadraakonid" surma said, ei saanud nad midagi ainult peategelane sai. Aga see on minu mäletamist mõõda

Tegelikult said veel surma Karen ja Sorata. Ja Inuki sai vahepeal ka surma, aga tema pole muidugi draakon. Ta on koer. Pealegi väljamõeldud. Pealegi oli ta lõpuks jälle elus Happybunny
_________________
Ce parfum de nos années mortes
Ceux qui peuvent frapper á ta porte
Infinite de destin
On en pose un, qu'est-ce qu'on en retient?

Le vent l'emportera
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 18:56    Teema: Vasta viitega

Olen esimest volume'it lugenud...ja olen sattunud ka paari osa peale, aga see on ka kõik.....pole viga....njah...aga mind see eriti ei köida...
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ran-chan



Liitunud: 1 Aug 2004
Postitusi: 116
Asukoht: Kusagil oma maailmas^-^'

PostitusPostitatud: Nelj Aug 26, 2004 20:35    Teema: Vasta viitega

olen x-the movie't näinud Kallis Kallis see oli geniaalne, kurb, ilus ja väga väga hästi tehtud jutt... olin vaimustuses tegelastest ja juttust endast eriti lõpp oli tõsiselt haarav Muhe olen ka x mangat lugenud ja kui neid võrrelda siis peaxin ütlema et graafika ja joonistusstiili kohta kriitikat ei annax... sest ise küll sellises stiilis ei joonista aga see meeldib mulle... Happybunny
_________________
You hate me for the things I haven't done,
And all your feelings for me are gone..
Beat me up, take away the pain,
Do not stop, soothe me again...
Knock me down, take away the pain,
Heal my wounds, soothe me again...

PB Forever...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
feadur



Liitunud: 22 Aug 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Aug 27, 2004 15:55    Teema: Vasta viitega

Olen näinud nii sarja kui ka filmi. Film on küll hea, kuid mitte väga hea. Seeria on üks parimaid mida ma näinud olen ja kindlasti üks mu lemmikuid. See on tõsine, kurb ja mõtlema panev, hea joonistusstiil ning muusika-(peaaegu)kõik mida heaks animeks vaja läheb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
rika



Liitunud: 24 Juul 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2004 19:27    Teema: Vasta viitega

x on suurepärane võimalus vaadelda saatust ja selle keerdkäike...v vähemalt nii ma olen kusagilt lugenud :) minu arvamus selle anime kohta on suht kõrge kuna vaadatud animedest on see minu arust parim...ja kui kedagi peax uvitavama mis animesid ma olen näinud, sis võtke yhendust LaLaLaa

aga minu meelest on seriaal igatahes peajagu filmist yle! Kallis Kallis
_________________
Megami nante narenai mama, watashi wa ikiru...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 16:15    Teema: Vasta viitega

Mina lähen oma arvamusega ruri parteisse, seeria hea ja film kehvem. Ausalt öelda, kui meelde tuletada, siis oli vist mulje filmist selline, et võeti kamp tüüpe, tapeti maha ning oligi praktiliselt kõik. Seerias sai vähemalt aimu natuke, mis toimub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
rika



Liitunud: 24 Juul 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 16:31    Teema: Vasta viitega

jah seda tuleb ka öelda, et filmis ei avaldanud see yldse mingit muljet et kõik ära surid järjest...ma mõtlen see oli peaaegu sama mõttetu verevalamine nagu hellsing..ma kyll ei ytle midagi paha...ega igayhel oma maitse, aga ei saa ju öelda, et see tekitax mingi erilise tahte kaasaelada v õigemini, ega ei tunne ju eriti et on kahju kui mõnel vampiirinärakal pea otsast lendab? :P igatahes jah, et see film jätab veic kylmax nagu.
_________________
Megami nante narenai mama, watashi wa ikiru...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 16:54    Teema: Vasta viitega

See tuletab mulle meelde et mul asja dvd kodus vaatamist ootab. nö dvd ripi olen näinud a huvitav kas originaaliga vahe ka sees on
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ran-chan



Liitunud: 1 Aug 2004
Postitusi: 116
Asukoht: Kusagil oma maailmas^-^'

PostitusPostitatud: Esm Sept 13, 2004 19:33    Teema: Vasta viitega

nii palju kui mina manga ja filmi järgi aru sain on Inuky küll hunt aga ta on samuti üx draakonitest ??? :)
_________________
You hate me for the things I haven't done,
And all your feelings for me are gone..
Beat me up, take away the pain,
Do not stop, soothe me again...
Knock me down, take away the pain,
Heal my wounds, soothe me again...

PB Forever...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
New-Guy



Liitunud: 20 Veeb 2004
Postitusi: 125
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: Teis Sept 14, 2004 21:52    Teema: X Vasta viitega

X on metsik,kurb,kõige parem,mida näinud olen T_T :) LaLaLaa :(

Iga osa oli midagi erilist :P
Ma armusin seeria jooksul Inukisse ära...ja kui ta surma sai T_T ja siis uuesti südamest ellu ärkas T_T ...mul oli pisar silmas ja olin toolipeal püsti T_T

Geeniusetöö ???

Selle sisu on nii võimas 0.o ja mõtlevapanev,et tekibki tunne,et maailmas planeedi eest võitlevad 2 vastasleeri. 0.o

X-i filossoofia näitab meile meie oma tulevikku 0.o LaLaLaa

see oli minu kogemus X-iga
olen näinud nii filmi kui ka tv seeriat,mitu korda ja vaataks veelgi Muhe
_________________
http://gallogeta.deviantart.com
(Meelis)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rika



Liitunud: 24 Juul 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 30, 2004 14:33    Teema: Vasta viitega

minul tuli igatahes siis pisar silma, kui Tokiko Magami ehk siis Kamui tädi ennast ära tappis, kui nii võib öelda. ja see oli ka kohutavalt kurb kui Kamui parim sõber Fuma oma õe (Kamui armastatu) ära tappis...jube!
_________________
Megami nante narenai mama, watashi wa ikiru...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Terre d'or



Liitunud: 26 Aug 2004
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 15:42    Teema: Vasta viitega

Loen praegu mangat. :P Väga mõnus, kui saada üle vereloikudest ja tükeldatud kehadest. Sorata on ikka üks mu lemmiktegelasi :) Olen kuskil keskel praegu, huvitav millega see lõppeb, kas samamoodi nagu seriaalis või teisiti.
_________________
Ce parfum de nos années mortes
Ceux qui peuvent frapper á ta porte
Infinite de destin
On en pose un, qu'est-ce qu'on en retient?

Le vent l'emportera
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
Terre d'or



Liitunud: 26 Aug 2004
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 05, 2004 17:24    Teema: Vasta viitega

Ma just lugesin läbi selle osa, kus Inuki surma saab T_T Teadsin, et ta sureb, nägin seriaalis, kuidas ta tagasi tuli, kuid on ikkagi kurb. Nii kahju... Inuki... T_T
_________________
Ce parfum de nos années mortes
Ceux qui peuvent frapper á ta porte
Infinite de destin
On en pose un, qu'est-ce qu'on en retient?

Le vent l'emportera
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 11:18    Teema: Vasta viitega

X seda nägin kuskil deutse kanalilt ja tõsiselt öeldes ei kutsunud edasi vaatama väga igav vähe võitlusttseene, mingi pidev blablabla jaurmanie maailmalõpust jne. Need japsid peale maailmalõppu mingit muud sisu ka oma filmidele anda oskavad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rika



Liitunud: 24 Juul 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 11:36    Teema: Vasta viitega

Star kirjutas:
X seda nägin kuskil deutse kanalilt ja tõsiselt öeldes ei kutsunud edasi vaatama väga igav vähe võitlusttseene, mingi pidev blablabla jaurmanie maailmalõpust jne. Need japsid peale maailmalõppu mingit muud sisu ka oma filmidele anda oskavad?


ex igayhel vist oma maitse... ??? aga no kõik animed nyyd maailmalõpust ka ei räägi emm
_________________
Megami nante narenai mama, watashi wa ikiru...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Fyrzen



Liitunud: 23 Okt 2004
Postitusi: 22
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2004 14:25    Teema: Vasta viitega

<-- avatar LaLaLaa

Minu arust on kah X täitsa väärt anime. Arvan, et X OVA(X The Movie) on väga lühendatud, anime veits detailsem ja võrreldes filmiga on mõningad asjad hoopis teised ning manga siis kõige täielikum(nagu alati).

Sai sari paar korda läbi vaadatud, pildi kvaliteet > 99nda aasta filmi oma. Kuid mõnele võib ka see "vanamoodne" rohkem meeldida. Isiklikult arvan, et filmi lõpp oli palju lahedam. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Teis Nov 30, 2004 19:59    Teema: Vasta viitega

no nii, minagi nyyd X vaatan.. Ning on tekkinud selline spetsiifilist sorti kysimus, mida võibolla mõned enam ei mäleta. Nimelt episoodis, kus Subaru läheb Sakurazuka Seishiro`ga võitlema.
Printsess Hinoto ütleb Subarule, kus Seishiro on, kuid miks ta naeratab pärast seda kui Subaru on Seishirot otsima läinud? Üks põhjus võiks ju olla see, et ta teab, kuidas võitlus lõppeb, kuid päris tagajärg on ju siiski see, et mõlemad on kadunud...
Kas keegi äkki oskaks mind hädast välja aidata?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rika



Liitunud: 24 Juul 2004
Postitusi: 38
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2004 21:16    Teema: Vasta viitega

yamyy kirjutas:
no nii, minagi nyyd X vaatan.. Ning on tekkinud selline spetsiifilist sorti kysimus, mida võibolla mõned enam ei mäleta. Nimelt episoodis, kus Subaru läheb Sakurazuka Seishiro`ga võitlema.
Printsess Hinoto ütleb Subarule, kus Seishiro on, kuid miks ta naeratab pärast seda kui Subaru on Seishirot otsima läinud? Üks põhjus võiks ju olla see, et ta teab, kuidas võitlus lõppeb, kuid päris tagajärg on ju siiski see, et mõlemad on kadunud...
Kas keegi äkki oskaks mind hädast välja aidata?


nagu ma aru saan oled sa alles poole peal nende osadega? sest ma pole kindel, kas sa tahad et ma su hilisema taipamisrõõmu rikuxin...
_________________
Megami nante narenai mama, watashi wa ikiru...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2004 08:01    Teema: Vasta viitega

oh, heakyll siis =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2004 17:13    Teema: Vasta viitega

ok, nyyd on seeria mul täiesti läbi vaadatud ning tunnen suht piinlikust, et ennaegselt taolise tahumatu kysimuse esitasin. Siiski ei ole mul see põhjus, miks Hinoto nii tegi, kristall selge. Et kui äkki keegi oskaks tsips aidata, siis oleks super Muhe Veel parem oleks, kui võibolla teatena mu inboxi selle jätaksite, sest nii ei pea teistel huvi ära kaduma, kuigi ma tsips juba rikkusin teiste huvitavatust, kui ytlesin, et Hinoto naeratas :P

ok see selleks.
Mis siis mina X-st arvan. Selgemast selgem on see, et minu jaoks oli seeria parem. Film oli kuidagi nurgeline ning kõik käis liiga kähku.
Tehes sellise rämeda vea, et teadsin juba, kuidas anime lõppeb, siis oli suht piin X-i vaadata. Ei tahtnud eriti episoodidesse syveneda, sest teadsin, et see või too saab surma. Sellegipoolest süvenesin ma tahes tahtmata ning viimase 4 osa vaatamine lükkus mul seepärast mitu nädalat edasi.

Igaljuhul kokkuvõtteks: kuigi X on hetkel kõige kurvem anime, mida näinud olen, on see arvatavasti ka yks mu lemmikumaid. Uuesti ma teda niipea ei vaata, selleks on kurbus veel liiga värske, aga kunagi eks ikka vaatan.
X-i muusika on viimase peal. Ma ei tea, mis emotsioone see muusika inimestes, kes X-i ei ole näinud, äratab, kuid minus, kes ma olen X-i näinud, äratas see sygava brrh kurvastus ei sobiks siia enam... ütleme siis et nukruse Bunnysmile

yam
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: