OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

servus
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Karlsson



Liitunud: 9 Sept 2003
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2003 18:48    Teema: servus Vasta viitega

kas siin kunagi nö. kokkutulekuid on w?Ja kas keegi teab kust olex võimalik saada anime või manga koomixit(mitte lääne oma).sobivad ka netis olevad koomixid aga olex tore kui keegi teax kust saax originaali.ette tänades? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2003 20:36    Teema: Vasta viitega

Originaali?

www.amazon.com on näiteks alati abiks

Ja ka kokkutulekuid on, kui keegi orgunnida jälle viitsib.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Mr Cinnamon



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 147
Asukoht: Uchuu Senkan Yamato!

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2003 21:25    Teema: Vasta viitega

Kuid... orgunni sina, hjarg, mu sõber. :)
_________________

Avatar tehtud Mr Cinnamoni poolt, suured tänud talle.
I was a VIP at a Trance party!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2003 21:33    Teema: Vasta viitega

jah tehke Kallis Kallis
nõus toetama nelja käega!

ja.. kokkutulek mismõttes?
cosplay? :P
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2003 21:55    Teema: Vasta viitega

Mina, kullakesed, olen nii laisk, et toolilt tõstetakse mind ka ülesse ja kantakse kätel peldikusse. Pluss kokkutuleku jaoks peab mingid ruumid leidma, minu korterisse see loomaaed ära ei mahu.

Ja minu korda ma pean ütlema- ma ei hakka kandma Sailor Mooni kostüüme!!! Ei mingeid cosplayd, jääme terve mõistuse juurde.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2003 22:18    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Ja minu korda ma pean ütlema- ma ei hakka kandma Sailor Mooni kostüüme!!! Ei mingeid cosplayd, jääme terve mõistuse juurde.

no siis Lum'i kostüüm?
ja terve mõistusega animehuvilised teevadki just cosplay'd, seega jääme terve mõistuse juurde :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hundiplika



Liitunud: 13 Juun 2003
Postitusi: 31
Asukoht: Pärnu, Sauga jõe ääres

PostitusPostitatud: Esm Sept 15, 2003 07:34    Teema: Vasta viitega

hjarg...loomaaed...ma veel hetkel end nii loomana küll ei tunne :P :P... nojahhhh.... ja miks sinu korterisse ei mahu, seal ruumi ju küll :P
_________________
*hundu tõstab koonu kõrgele-kõrgele ja ulub täiskuu poole: uauuuuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 16, 2003 12:44    Teema: Re: servus Vasta viitega

Karlsson kirjutas:
kas siin kunagi nö. kokkutulekuid on w?Ja kas keegi teab kust olex võimalik saada anime või manga koomixit(mitte lääne oma).sobivad ka netis olevad koomixid aga olex tore kui keegi teax kust saax originaali.ette tänades? ???


lähim koht, kus paberil mangat saata, on ilmselt soome. seal akateemises kirjakauppas oli terve hunnik koomikseid, oma häbiks pean tunnistama et valikusse ei süvenenud (olin hoopis teiste raamatute otsingul), aga eks neil ole seal mangat ka. või siis internetist ostad.
ja nüüd ma lähen küll pisut reeglitega vastuollu, aga saladuskatte all võin sulle öelda, et jpeg kujul on kõiksugu p2p-des (emule, kazaalite) mangasid ka tohhuija.
ja siis loomulikult selline suurepärane sait nagu omanga - http://www.omanga.net/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2003 22:24    Teema: Vasta viitega

oi oi, kokkutulekud on head asjad, alati saab pulli. Ühe online mängu omal käisin, hirmus kõva oli (üks vend oli isegi ennast ameerikast kohale vedand), üks õnnestunumaid üritusi mis sai se suvi ette võetud.

Korraldajaid on vaja kes viitsik sellega tegeleda, just nimelt korraldajaid. Ühele inimesele käiks see üle jõu lihtsalt. Mina oleks tuhatnelja jalad seljas ja juba teel kui oleks selline asi ettevõetud. Ainuke kurb asi on et paljudel vaja tööl jms käia, ja paari päeva peale et tahaks eriti jätta vist. Minimum 3 päeva. Ideaalne oleks suvel, jõuaks asjad korda ajada ja inimesed korralikult teavitada.

Selline asi on väga kõva ja tasuks ellu viia. Lihtsalt hindamatu on näha inimesi keda sa tead aga nägupidi et tunne. Siis on selline tunne et: "see ei ole võimalik et sa selline oled, ma kujutasin hoopis sind teistsugusena ette."

Kõige tergem oleks mingi majake orgunnida, kõik kes tulevad maksavad. Raha ennem kindlat tähtaega ja korraldamine mingite vendadele jagada kes enamvähem tunnevad üksteist. Ettevõtmine on suur aga tasub kindlasti ära.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mascara



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 53
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2003 20:35    Teema: Vasta viitega

üäh.

teeme tallinnas vaheajal midagi suurt ja vapustavalt toredat Armas kuri. eksju.

kui kohaga probleeme tekib, siis alati on olemas tallinna miljon baari ja muidugi võib ka kellegi poole alati sisse trügida poolvägisi.

ma tean vähemalt mitut inimest kes nõus on.
_________________
Saatana Sõjapeenis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2003 22:40    Teema: Vasta viitega

Baari? olen kindel et osad kes tõesti tulla tahavad on alaealised. Natke nutune olex nad ka asjast täitsa välja jätta.
Kuigi nojah nagu alati ja igal pool kombeks peab alkohol mängus olema...baka

Siin foorumis on üpriski võõrad inimesed üksteisega, niiet väga vaevalt on keegi kes hakkaks vastutust enda peale võtma. Kui oleks kinnisem suhtlusringkond siis veel, või vähe rahvast.

Kui ma enda vanust ei ütle pakun et te ära ei arvaks, heh. Tallinnasse oleks mul võimalik minna küll, ise olen Tartus. Kohale ma tuleks, seda kindlasti, iseasi on kui palju ma jagan animest ja kõigest, suht n00b selles valdkonnas veel. Tore asi oleks et saax oma joonistusi näidata...pean tegema neid siis et näidata...

Ettevõtmise asi see kõik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2003 17:43    Teema: Vasta viitega

Õhulossid :)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
mascara



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 53
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2003 19:47    Teema: Vasta viitega

erm kirjutas:
Õhulossid :)


URRRRRR


okei.. jätaks esialgu siis baarid välja.. kui on mõni muu ettepanek, siis oleks väga tore. peaasi, et selle eest maksma ei pea.
_________________
Saatana Sõjapeenis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2003 22:37    Teema: Vasta viitega

päris nii, et maksma ei pea, ei saa. samas on vähemalt osa baka.ee'st tartlased, kel võibolla raskevõitu tlna tulle, eriti neil, kes alaealised (ööseks võõrasse linna? üksi? hmmm.....)

ise tuleksime hea meelega. kui kõrts ei kõlba rahvale, siis võibolla mõni viisakam koht, väike tee- ja koogiõhtu? emm
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mascara



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 53
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 16, 2003 20:13    Teema: Vasta viitega

kahtlemata on tartus noori bakasid, kellel pole tallinnas kuskil olla. aga tallinnas on selliseid siiski rohkem, ma arvan. pole tegelikult statistikaga kursis.

mina isiklikult oleksin ka kokkutulekuga tartus nõus, kuna siin ma elan. vaheaegadel lihtsalt satun tallinnas rohkem olema.

tee- ja koogiõhtu on kahtlemata tore. aga nüüd oleks vaja, et natuke rohkem inimesi oma sõna sekka ütleksid.
_________________
Saatana Sõjapeenis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
FuT



Liitunud: 24 Sept 2003
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Reede Okt 17, 2003 10:15    Teema: Vasta viitega

Alati on ka võimalus mingis bowlingu või piljardisaalis see korraldada ja lõbusalt aega veeta. Ühe online mängu (helbreath) pelajad tegid Tallinnas Bamba piljardisaalis(kuhu mina kahjuks ei jõudnud) kokkutuleku ja see suvi mängiti isegi Pirita rannas võrkpalli(kuid kahjuks jõudsin alles järgmisel päeval maalt koju).

nii et see võimalus on ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 18, 2003 11:50    Teema: Vasta viitega

hea valik oleks olnud suvel kuhugi linnast välja ilusasse kohta minna. Ise käisin Neemel ühel kokkutulekul, väga ilus koht oli, korralik baar oli ka seal olemas ja puha.

Ise ma saaksin tulla Tallinna. Aga väga palju rohkem tahaks et see lax samas Tartus toimuks. Raha peab kindlasti mängus olema, muidu on asi suht mõttetu. Kui keegi nii hea korraldaja on et teeb asja huvitavaks ilma et keegi midagi plekkima peaks lasku käia, oleks hea. Aga tavaliselt on reserveerimine (kuskil baaris, piljardisaalis jne), söök (võib ka välja jätta, aga siis jääb kokkutulek hirmus lühikeseks :P), jook (kui on, ei oleks poolt ise muidugi). Igasugused sellised asjad, tänapäeval ei saa mitte midagi ilma rahata.

Esimene asi mis vaja välja uurida on et kui palju tuleb sinna, muidu ei saa midagi korraldada. Selleks mingi hääletus vms. Pakun et paljud oleksid nõus tulema aga keegi ei viitsi korraldada. Ma võin aidata kui palju ma saan korraldamisel (kui palju ma saan selles mõttes et olen 15). On kindel et asi toimiks kui keegi kätte võtab ja seda asja ajama hakkab. Ise ma aitaks hea meelega, aga muidu olen liiga laisk et ise midagi korraldama hakata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Xelene
hentai-baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 359
Asukoht: parareru-wordu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2003 19:20    Teema: Vasta viitega

bwaah.. me oleme ju suvel tuhat korda rahvast kokku ajanud ja kohtunud jne.. osad lihtsalt ei tule kohale ja asjad.. ja korraldagem tartus või tlnas mina olen peaaegu alati kindel tulija.. aint et meilige mulle et ma teaks kuhu ja kuna kohale lipata..oke okei.. :)
_________________
tsukurimashooo tsukurimashooo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2003 20:29    Teema: Vasta viitega

olen suhteliselt uus siin, pole ühelgi kokkutulekul käinud. Mis te teete üldse tavaliselt koos siis? Kuidas siiamaani on välja näinud need kokkutulekud üldse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Xelene
hentai-baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 359
Asukoht: parareru-wordu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2003 07:20    Teema: Vasta viitega

kobime kokku, siis osad joovad ja osad peksavad teineteist.. siis teatud seltskonnaga saab m6nusasti animet vaadata.. osad istuvad joonistavad.. osad s6imlevad ja r22givad anime teemadel.. ja osad musutavad nurgas..
_________________
tsukurimashooo tsukurimashooo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: