OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

subtiitrid

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 02, 2006 21:47    Teema: subtiitrid Vasta viitega

hm, kas on olemas ka mingisugune koht veebis, kust saab subtiitreid tõmmata? nagu kloofy.net on filmisubtiitrid. ainult anime jaoks?

päikest,
p
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 00:08    Teema: Vasta viitega

tean ainult ühte kohta: http://www.scriptclub.org/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 07:45    Teema: Vasta viitega

mitte eesti lehena olen harjunud kasutama seda giganti :
http://subtitles.images.o2.cz/

ta tundub esmapilgul äärmiselt kaootiline andes ühele filmile kümneid erinevaid subtiitreid kümnes erinevas keeles, kuid tõsiasi on, et uute filmide subtiitrid jõuavad sinna väga kiiresti ja olemasolevate filmide kogus on ka väga suur.

ja siin teemas üldse see leht selle pärast, et mina olen leidnud sealt nii anime, lääne kino, kui ka aasia kino filmide subtiitreid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 12:37    Teema: Vasta viitega

domo sumimasen!

küll pisut pirahõnguline küsimus, aga proovin oma õnne sellegipoolest :) ühesõnaga harige vanainimest pisut. enamus animesid levivad eksju juba tiitritega? st kui mingi asi on subbitud mingi grupi poolt, siis tiitrid on juba avi failis sees? ja et eraldiolevad subbid on pigem erand kui reegel (erinevalt siis filmidest)?

küsimuseks mul vabarnamehe poolt haibitud mushishi. muulast tuli asi imekspandava kiirusega kohale, aga selgus et hiinakeelsete tiitritega. kas oleks lihtsam kuskilt subbid leida või tõmban azureuse tööle ja otsin pisut, khm, spetsiifilisemalt seda asja?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 14:34    Teema: Vasta viitega

pansomon kirjutas:
kas oleks lihtsam kuskilt subbid leida või tõmban azureuse tööle ja otsin pisut, khm, spetsiifilisemalt seda asja?

azureus, sest fansubid ilmuvad tavaliselt avisse kõvasti kinni löödud subtiitiritega (lahti saab ainult lugemise ja ümberkirjutamisega). kui sa aga lihtsamaks pead fansubi grupiga ühendust võtta ja neilt subtiitreid küsida, siis ka see võimalus, kuigi vähetõenäoline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2006 15:30    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
pansomon kirjutas:
kas oleks lihtsam kuskilt subbid leida või tõmban azureuse tööle ja otsin pisut, khm, spetsiifilisemalt seda asja?

azureus, sest fansubid ilmuvad tavaliselt avisse kõvasti kinni löödud subtiitiritega (lahti saab ainult lugemise ja ümberkirjutamisega). kui sa aga lihtsamaks pead fansubi grupiga ühendust võtta ja neilt subtiitreid küsida, siis ka see võimalus, kuigi vähetõenäoline.


aitäh! :)
seda ma arvasin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 12:58    Teema: Vasta viitega

Siin on üks eestikeelsete subtiitrite leht, aga seal pole just palju anime sube. Mõne anime filmi on vb on. http://subclub.future.ee/
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
JohnyB



Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 92
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 12, 2006 18:21    Teema: Vasta viitega

mul oleks vaja saksa supakaid kuna tahan sõbrale saata need teda hakkas kah anime ja manga huvitama. kui keegi teab mõnda palun andke teada :) Happybunny
_________________
If U Wana Feel the Darkness Then U Have To Get One With The Darkness
LIFE=A Big And Confusing Place Were You Just Get Draped In.
Remember never to look back " Its Gone Just Let It Be!"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Püh Sept 02, 2007 10:20    Teema: Vasta viitega

pansomon kirjutas:


küsimuseks mul vabarnamehe poolt haibitud mushishi. muulast tuli asi imekspandava kiirusega kohale, aga selgus et hiinakeelsete tiitritega. kas oleks lihtsam kuskilt subbid leida või tõmban azureuse tööle ja otsin pisut, khm, spetsiifilisemalt seda asja?


Nüüd olen ise sama probleemi juures.
Kuna ise olen Ubuntu kasutaja, ja lähen lihtsama vastupanu teed, siis tekkis küsimus, kas kuskil netis ei levi ingliskeelne Mushishi subtiitrid?!
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2010 01:50    Teema: Vasta viitega

Leidsin anime(fafner) tõmbasin alla ja väike aimdus oli, et subakateta(RAW failinimes oleks võinud asja väga selgeks teha;)). Koogel-moogeldamine viis lõpuks sellise leheni- subs.com.ru. Vahel väheke puusse pandud inglise keelega on, aga 1sekundi võrra Aegisubiga subtiitrite algusaja varasemaks lükkamise järel parem vaadata kui jaapanikeelsena.
Ühest asjast siiski aru ei saa, kuda saab 6 aasta jooksul heale animele tõlgitud versiooni mitte välja tulla või vähemalt korralikke subtiitreidki?!
Igaljuhul loodan, et on mõnele abiks eelpoolmainitud link, kuna allsubs(mis esimesena välja ilmus netirägastikust) tulemust ei andnud ning teistes postitustes olevad lingid ammuilma "surnud?".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 12, 2010 08:07    Teema: Vasta viitega

Viimase aja trend on subbida: esimesena prantsuse, hispaania ja vene keelte, kui inglise keelte. Ma ootan juba kaks aastat, et ühe anime inglise subbad tuleksid välja, aga võta näpust, jälle hispaania.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: