OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

ülehinnatud anime
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas paljud animed on k6vasti üle hinnatud?
Suurem osa jah!
0%
 0%  [ 0 ]
Noo m6ned ikka on.
100%
 100%  [ 10 ]
Pooled animed on üle hinnatud..
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 10

Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 10:19    Teema: ülehinnatud anime Vasta viitega

Minu arust on mul veel teada mingi 2 k6vasti üle hinnatud animed....

1.Death note (sest k6ik inimesed kellega ma olen death notest rääkinud ütlevad et Light ja L olid geeniused kuigi nad tegid paljusi vigasi mida iga inimene oleks pidanud märkama nad olid aint natuke targad ja see oli k6ik).

2.Naruto shippuuden (mulle täitsa meeldis naruto aga see naruto shippuuden on lihtsalt igav sest selle üks väheseid tähtsaid faktoreid puudus.....ja see oli kom88dia....mulle meeldis naruto selle pärast et see oli huvitav sest seal olid lahedad tehnikad ja lahedad nii8elda inimesed ja kom88dia).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 10:35    Teema: Vasta viitega

Death Note..üle hinnatud?
Siukest asja EI SAA üle hinnata, see on liiga hea.
Ja L ja Light ei olnud ikka "lihtsalt targad".
Tahaks näha kuidas sa tuleks nii tarkade ideede ja muuga toime.
Nüüd jah võid nende ideid kopeerida aga ei, nad ei ole "lihtsalt targad"..

Ja Naruto on üle hinnatud, jah see on hea anime aga ma vihkan mõndasi selle seeria fänne, või nad ajavad mind närvi:
1#SasuNaru ja muude shounen-ai paaride fännid
2#Need kes arvavad et nad on number 1 anime fännid ainult sellepärast et nad vaatavad narutot (ja võibolla bleachi)
3#Need kes arvavad et naruto on PARIM ANIME MAAILMAS (mida ta ei ole <.<)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 10:37    Teema: Vasta viitega

Minu arust on nii Naruto kui ka selle järg ülehinnatud. Eriti siinses foorumis kus iga uue osa kohta aetakse pläma.

One Piece on see-eest alahinnatud.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 11:40    Teema: Vasta viitega

...Death note on ylehinnatud sest....miks L ei tulnud selle peale et mikrofonid v6iks ka kaamerate juurde panna siis ma usun et ta oleks teleka häält kuulnud ja Light oleks käes....Light oleks v6inud selle agendi ja yhe teise agendi ellu jätta ja ta v6iks 8elda talle seda et kui ta seda mainib teistele inimestele siis ta tappab tema sugulaseda,lapsed ja naise ära ja kuna see mees arvab et ta v6ib tappa iga inimese ära keda ta tahab ära tappa siis ma eriti ei usu et ta mainiks seda L-ile või teistele siis L ei oleks kahtlustand Lighti...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 11:46    Teema: Vasta viitega

Minu arust oleks palju parem teema "alahinnatud anime", seal saaks kuulsate animede mahategemise asemel (sest need sulle lihtsalt ei meeldi, kuigi paljudele teistele meeldib :) ) varjust välja tuua mõned animed, mida sina ise soovitaks, aga on teiste poolt tembeldatud jamaks ja pettumuseks ja milleks iganes veel.

Nüüd teen maha osade kasutajate arvamused. Happybunny

ALL VÕIMALIKUD SPOILERID!
Need põhjused, mille erik tõi välja Death Note ülehinnatuks tunnistamise on naeruväärsed. Ma ei saa aru, mida täpselt teised inimesed talle on rääkinud, aga proovin õnne ja oletan (õpi PALUN kasutama komasid, su laused on väga kahekümneneljamõttelised). Light ja L tegid muidugi vigu, aga ega nemadki ei ole üliinimesed, lihtsalt nende mõte jookseb kiiremini kui enamikel teistel inimestel ning nad näevad seoseid, kus teised seda ei pruugi näha. Samuti aimavad nad, mida teised võivad mõelda, kuid ega nad mõtteid lugeda ei suuda, nagu meie, animevaatajad, kellele on see puust ja punaseks tehtud.

Kõige selle näitamiseks ongi toodud mängu kõrvaltegelased, kes on samuti taiplikud jne., kuid nende mõtlemine, veidi naiivne, jääb geeniuste puhta loogika varju. Nemadki pole lollid, aga ei tule selliste ideede peale, nagu näiteks Light ja L. Nende vead olid puhtinimlikud: nad pole ju masinad, ka neil on tunded. Need geeniused olid oma intelligentsi tõttu päris ülbed ja egoistid (eriti Light, sest kui ma õigesti mäletan, siis L kasvas üles orbudekodus, kus olid ka teisi geeniuseid). L'i segas rohkem see, et tal siginesid Lighti vastu sõprustunded (või rohkem? o.O aga ärme yaoi fanfictioniks ka lähe), Light kasutas seda ära, kuigi L suutis tunnetele vastu panna ja ikkagi Lighti kahtlustada, kuigi käegakatsutavaid tõendeid ta ei suutnud leida, enne suri ära. Kui erik nüüd ütleb, et ta ei viitsi nii pikka teksti lugeda, siis ma naeran. Ma võiks veel tükk aega kirjutada, aga praeguseks las aitab.

ShinNatsume arvamus DN'i kohta on ka übernaljakas, aga see on ilmselt nooruse tõttu.

Nüüd Narutost. (spoilerid? narutos saab olla spoilereid XD?)

Kuigi mul Naruto suhtes sooje tundeid ei ole, tuleb ikkagi tema kaitseks välja astuda. Kui sarjas on palju osasid, siis paratamatult muutub lugu kordavaks, ja igavaks. Shippuudenit olen suht vähe vaadanud, aga komöödia seal tõesti jättis soovida. Tegelikult Naruto naljad muutusid kiiresti igavaks ja vahel ka labaseks. Seetõttu olekski parem ju, kui anime tõsiseks muutuks, kas pole?

Ja ShinNatsumelt küsiks, kas sul on lähedased suhted mõne Naruto number 1 fänniga, kes armastab yaoi'd? =)

EDIT: Ja erik suutis midagi vahele pista. Kui L oleks pannud sinna juurde ka mikrofonid, siis oleks tal mitme maja peale olnud kuulata igas jumala toas olevat iga jumala heli. Ja kuidas oleks ta pidanud aimama, et Kira krõpsupakki peidab teleka? Ta isegi ei teadnud, kuidas tapmised käivad (nime kirjutamisel Death Note'i)....või oleks ta pidanud selle kohe ära aimama? =)

Miks Light ei jätnud agente ellu? Nad on proffessionaalid. Nad teadsid, et riskisid seda uurides enda ja enda lähedaste eludega. Miks peaks Light nad ellu jätma, kui neil on võimalus rääkida asjast kellelegi? Samuti, agentide ellujätmine oleks tõmmanud Light'ile kahtluse. Ta tahtis oma sabas olevast agendist lahti saada, kuidas oleks ta seda teinud ilma, et ta oleks nüüd 10% tõenäosusega Kira?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Püh Nov 11, 2007 12:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 12:00    Teema: Vasta viitega

Imo see teema ei ole ülehinnatud animedest vaid teema sellest mis erik_schultsile meeldib või ei meeldi. Imo kui sa tahad whineda anime kohta mine selle topikusse ja hala seal mitte ära loo mingit mõtetud paska teemat. Lisaks kui ei meeldi anime ära vaata kõik ei ole sinuga ühel arvamusel GRRRR!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 12:04    Teema: Vasta viitega

Ummi.
Need uber-Naruto-fännid keda ma mainisin olid need kes Gaia anime foorumis postitasid iga päev oma 10 topicut oma lemmik paaridest ja muust siukest.
Ja muide, Ma lihtsalt sain kurjaks kui idiootlik oli see mis põhjuse erik Death Note ülehindamise kohta andis.
Ta rääkis midagi sellist:
"Paljud ütlevad et mingi L ja Light on geeniused aga tegelt on nad sama targad kui tavalised inimesed"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 12:09    Teema: Vasta viitega

...ja see oli übernaljakas kuidas sa vihaseks said. LaLaLaa

Ja Gaia foorumid on puhas spämm ju. Ja Gaia foorumid on PG-13 ju, mida sina seal tegid? o.O

Ja küsitlusest jäi üks variant puudu, "ülehinnatud animesid polegi", see on minu arvamus.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mysticel



Liitunud: 15 Märts 2003
Postitusi: 46
Asukoht: Tartu/Hiiumaa

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 13:28    Teema: Vasta viitega

väga huvitav küsitlus... Kõik 3 valikut on sellised, et "Jah on üle hinnatud". Peaks nagu vastupidine varjant ka nimekirjas olema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 13:47    Teema: Vasta viitega

Death Note on väga hea anime. Naelutas mu tundideks ekraani ette. Kui sa endal midagi ära spoilerdasid ja seetõttu pettusid, on see sinu süü.

Naruto on üsna hea, kuid tal on mitu halba külge, eelkõige venitamine, kohati ka lapsikus. ning üldse on Naruto puhul tegemist väikestele poistele suunatud animega, seega mul erilist virisemisõigust pole. Üks naruto suurimaid eeliseid on siiski põhjalikult läbi mõeldud ülisuur maailm. Kindlasti on ta natuke ülehinnatud, kuid paar tigedat inimest ei saa fakti muuta et tegemist on ikkagi ülimalt eduka animega.


Erik_schults, sa ei ole maailma naba ja kui sulle mingi asi ei meeldi, ei tähenda see kohe seda, et tegemist on saastaga, mida kõik põlgama peaksid.

Kusjuures tahaks näha, mida ütleks baka raudvara selle kohta, kui sa julgeks välja tulla väitega, et näiteks Haruhi, NGE või GiTS on ülehinnatud jamad.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 13:53    Teema: Vasta viitega

Ma esindan ka arvaust ,et... SEE TEEMA ON ILGE JURA NING TULEKS LUKUSTA/HÄVITADA!!!

Põhjused miks ma nii arvan on väga lihtsad....

1.


Oma arvamus tuleks postitada vastava ainme teemasse ,mitte luua eraldi jura ,kus inimesed saaksid hakkata juba ükskord läbi näritud asjade üle vaidlema.


Tsiteerin::
1.Death note (sest k6ik inimesed kellega ma olen death notest rääkinud ütlevad et Light ja L olid geeniused kuigi nad tegid paljusi vigasi mida iga inimene oleks pidanud märkama nad olid aint natuke targad ja see oli k6ik).


Kas Lighti ja L'i tarkus on sinuarvates tõesti ainuke asi mille järgi seda sarja hinnata? Animatsioon ,käsitletavad probleemid või põnevus ,mida see anime tekitas jäävad täiesti unarusse?

Tsiteerin::
2.Naruto shippuuden (mulle täitsa meeldis naruto aga see naruto shippuuden on lihtsalt igav sest selle üks väheseid tähtsaid faktoreid puudus.....ja see oli kom88dia....mulle meeldis naruto selle pärast et see oli huvitav sest seal olid lahedad tehnikad ja lahedad nii8elda inimesed ja kom88dia).


Äkki mulle just see meeldiski ,et sellist labast nalja saab nüüd vähem?

2.

Ei salli ma lihtsalt seda ,et inimesd vigisevad teiste spämmi üle ise arusaamata ,et nende vigin on kah juba omamoodi spämmiks muutunud.
See teema on sellist saasta juba tekitanud ning olen kindel ,et tekitab ka edaspidi veel... mu enda postituski oleks sellekohtavast hea näide ma arvan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 14:27    Teema: Vasta viitega

naruto vastu pole mul midagi, kuid deatnõut on jama oma pede huumoriga ja "vaimu võitlusega"...
Kui se lugu oleks pandud mingisse teise võtmesse ehk siis...
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 14:42    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
Naruto on üsna hea, kuid tal on mitu halba külge, eelkõige venitamine, kohati ka lapsikus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 15:36    Teema: Vasta viitega

Inimesed tavaliselt ytlevad et death note on nii lahe ja et Light ja L on nii targad see jumala lahe geeniuste s6da.........seda ytlevad inimesed.Death note on hea anime aga see juba jama kui inimesed räägivad sellest kui mingi maailma parimast animest........sama naruto kohta....
Ma ei olegi maailma naba ma olen selline inimene kes on täiesti anti ego..
Mulle lihtsalt on yle visand kuidas inimesed ylehindavad animesi mis lihtsalt v6ivad olla head aga liialtatakse yle....kas keegi uusi animesi siis ei proovi leida mis v6ivad olla paremad??
See ylehindamine t6i mind sellele järeldusele.
Vanas Roomas kutsuti inimesi p88bliteks vist filmis gladiaator seal sai lihtsalt rahuldada inimesi verega siis ma olen nendest yle vähemalt ma arvan seda.....oota see kuidagi sarnane ylehindamisega nagu et alati v6ib midagi paremat leida kui veri....tee on hea..
Kes teab kuidas Light tappis inimesi äkki oli tal midagi 8elda et inimesi tappa...seda oleks L v6ind m6elda niimoodi suremine on juba yleloomulik...selliste asjade puhul on mikker juba loogiline et selle peale oleks ta v6ind tulla......
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Püh Nov 11, 2007 15:50). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 15:39    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Inimesed tavaliselt ytlevad et death note on nii lahe ja et Light ja L on nii targad see jumala lahe geeniuste s6da.........seda ytlevad inimesed death note on hea anime aga see juba jama kui inimesed räägivad sellest kui mingi maailma parimast animest........sama naruto kohta.


et kui inimesed kiidavad, siis sa pead selle vastu mässama lihtsalt sellepärast, et sa oled teistest parem ja targem, ning oled igal juhul pööblist üle?
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 16:43    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
et kui inimesed kiidavad, siis sa pead selle vastu mässama lihtsalt sellepärast, et sa oled teistest parem ja targem, ning oled igal juhul pööblist üle?

Igal juhul, hormoonid on laes ja möllavad ja tirivad laelambi maha. Täna näiteks minu hormoonid otsustasid kõigi üle naerda. LaLaLaa
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Püh Nov 11, 2007 17:39). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 17:15    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Vanas Roomas kutsuti inimesi p88bliteks vist filmis gladiaator seal sai lihtsalt rahuldada inimesi verega siis ma olen nendest yle vähemalt ma arvan seda.....oota see kuidagi sarnane ylehindamisega nagu et alati v6ib midagi paremat leida kui veri....tee on hea

EPIC Rolling Eyes

"Ülehinnatud" tähendabki enam-vähem oma maitse-eelistuste üleslugemist. Animed, mida kiidetakse, meeldivad üldjuhul ka mulle ning need käkid, mida ma näinud olen, on tavaliselt animemaailmas vähetuntud. Alahinnatud animesid on tegelikult rohkem.
Ja sellest ei pääse keegi, et põnnid üle Interneti Narutot taevakõrgusteni kiidavad. Aga ega Naruto polegi halb, väga põnev ja kaasahaarav lugu on tal, kuidas muidu sarja edu seletada.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 18:13    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
...Death note on ylehinnatud sest....miks L ei tulnud selle peale et mikrofonid v6iks ka kaamerate juurde panna siis ma usun et ta oleks teleka häält kuulnud ja Light oleks käes...

Ma arvan, et enne kui sa ühe või teise anime ülehinnatuks tembeldad(eriti veel mingite suvaliste põhjuste tõttu, mis üldmastaabis on totaalselt tähtsusetud), võiksid sa seda natuke tähelepanelikumalt jälgida.

Esiteks: miks sa arvad et kaamerate juures ei olnud mikrofone?
Teiseks: miks sa arvad et see pisike telekas üldse mingit häält tegi?

Ja mis siis ongi kui mõnele inimesele meeldib anime, mis sulle vastukarva on? Maitsed on erinevad, oled kuulnud? Oma kibestumus hoia endale, meid ei huvita et sind ei huvita. Ausõna, ei taha ebaviisakana tunduda, aga noh... T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 18:16    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
One Piece on see-eest alahinnatud.


Jumala õige jutt. Aga tegelikult ei ole eriti sellist asja nagu üle- või alahindamist. Kõik oleneb maitsest.


Ma viimasel ajal ei viitsi üldse siin foorumis midagi lugeda, sest igal pool on nii palju uut infot.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 18:24    Teema: Vasta viitega

See v6ib täitsa t6si olla aga mitte kellelgi pole t6estust et kaamaratel oli mikker sest igal tavalisel telekal on hääl ja minu arust telekas ei näidata kurjadegijate nimesi vaid 8eldakse neid nii minu arust on see rohkem t6enäoline et kaameratel polnud mikreid...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: