OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Hagure Yuusha no Estetica
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2012 13:08    Teema: Hagure Yuusha no Estetica Vasta viitega

Oled sa kunagi ette kujutanud, mis juhtub pärast Deemoni kuninga tapmist? See anime näitab kuidas see võiks olla.
Meie peategelane Akatsuki oli ''meie'' maailmast, ning nagu üks korralik kangelane, päästis ta selle maailma ära.
Huvitav asi on muidugi see, et Akatsuki polnud ainuke kes teisse maailmasse oli sattunud. Üks hiiglaslik kool oli ehitatud selle jaoks, sest kõik kes oma maailma tagasi tulid, neil kõigil olid oma magicud ja skillid alles. Seega nende inimeste reguleerimiseks, ehitati kool.
Kuna Akatsuki oli vist nii kõva tegija, jättis deemoni kuningas oma tütre Akatsuki hoole alla, ning Akatsukil on kavas see tüdruk samuti kooli kaasa võtta.

Koolimaja.



Hagure Yuushas on korralik hulk ecchit. JÄÄ SEISMA! Ära nüüd sellepärast ära mine. Sealne ecchi on üldiselt vääääääga väike punkt anime juures, sellele pole peaaegu üldse survet pandud, ning nendel hetkedel kuhu on survet pandud, on üldiselt lühikesed momendid (Ma rääkisin mingil hetkel, et ma vihkan otakubaite, ning see pole muutunud. Selle anime ecchi lihtsalt ei ole nii tugevalt silma jääv.).. Võimalik, et see on just sellepärast, et need momendid tunduvad rohkem hentaina?
Üldiselt on ecchiga seotud suurel hulgal suhteliselt mõnusat komöödiat kah, mis võib samuti olla üks põhjustest miks mind see ecchi eriti ei seganud...

Viimastes episoodides pole mitte üldse ecchit, seega on midagi mida oodata algusest peale.

See on tavaline ''school life'', ecchi, fantasy, action anime..... MILLEL ON 5 KANNUTÄIT LAHEDUST PEALE KALLATUD!
Akatsuki on pagana lahe character, ning tema character peaks üldiselt kõigile meeldima! (Ei saa väita, et erandeid poleks.)

Tuleb vähemalt võtta ette 3 episoodi, ning siis otsustada, kas meeldib või mitte. Sest esimene episood on pääääris eemale tõukav nii mõnelegi.



_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2012 14:59    Teema: Vasta viitega

Kuskil sarja keskel jäi mul selle vaatamine pooleli. Nägin just mingi päev, et viimane osa tuli välja. Peaks vist lõpuni vaatama. Ei päris vaadatav asi on, muidu absoluutselt mitte midagi uut ega erilist.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2012 15:59    Teema: Vasta viitega

esimene osa tundus koomiliselt halb
rohkem ei oska õnneks rääkida mökk!
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2012 18:08    Teema: Re: Hagure Yuusha no Estetica Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
ecchi /.../ survet pandud

Hentai
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2012 18:49    Teema: Re: Hagure Yuusha no Estetica Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

Hagure Yuushas on korralik hulk ecchit. JÄÄ SEISMA! Ära nüüd sellepärast ära mine. Sealne ecchi on üldiselt vääääääga väike punkt anime juures, sellele pole peaaegu üldse survet pandud, ning nendel hetkedel kuhu on survet pandud, on üldiselt lühikesed momendid (Ma rääkisin mingil hetkel, et ma vihkan otakubaite, ning see pole muutunud. Selle anime ecchi lihtsalt ei ole nii tugevalt silma jääv.).. Võimalik, et see on just sellepärast, et need momendid tunduvad rohkem hentaina?
Üldiselt on ecchiga seotud suurel hulgal suhteliselt mõnusat komöödiat kah, mis võib samuti olla üks põhjustest miks mind see ecchi eriti ei seganud...


tüübi special power on, et ta suudab väga kiiresti varastada kõikide kohal olevate naiste aluspesu ja siis on iyaaaaan echhi hentai baka desu.
ok.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2012 19:18    Teema: Re: Hagure Yuusha no Estetica Vasta viitega

Stopa kirjutas:

tüübi special power on, et ta suudab väga kiiresti varastada kõikide kohal olevate naiste aluspesu ja siis on iyaaaaan echhi hentai baka desu.
ok.


Asi liigub edasi. Nagu ütlesin, esimene osa on suhteliselt halb.
Peategelase pantsu-remove-nojutsu ei ole ammugi kõik mida ta suudab teha.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2012 20:08    Teema: Re: Hagure Yuusha no Estetica Vasta viitega

Stopa kirjutas:
tüübi special power on, et ta suudab väga kiiresti varastada kõikide kohal olevate naiste aluspesu ja siis on iyaaaaan echhi hentai baka desu.
ok.


Selle lause pärast tirin 1. osa, kõlab kohutavalt.

Oh jumal, see sari on licenced...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2012 21:25    Teema: Vasta viitega

See sari. See sari on kaunis.

Needless'i sarnane feel on asjal, ainult natuke rohkem pervotsemist. Olen kuskil poolepeal sellega, sisu hakkab natuke magedaks minema, kuid samas ei ole ka veel mittekõlblikult igav. Ilmselt tuleb varsti natuke rohkem võitlemist, siis on ehk huvitavam jälle.

Selle sarja ecchi on talutav, kuna peategelane ei ole mingi pehme väike memmekas kellele tüdrukud rinnad ees sülle peavad kukkuma. Peategelane ei satu kogemata piinlikesse olukordadesse, mida siis mitmeid minuteid järjest punastades läbi põetakse. Pole mõttetut hämamist teemal kes keda käperdas. Ta puhas ja enesekindel "su rinnad, ma katsun neid" laadi mentaliteet on midagi imetlusväärset.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 24, 2012 01:55    Teema: Vasta viitega

te räägite nagu ecchi oleks halb asi.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Sept 24, 2012 02:01    Teema: Vasta viitega

Liigsetes kogustes on see halb.
Paljudel juhtudel jääb ecchi lihtsalt kõigele ette (See on nagu üks hiiglaslik vend kinos, kes koguaeg liigutab oma pead nii, et sul ei õnnestu isegi ümber tema ekraani näha.) ..
Selles spetsiifilises animes on see lihtsalt osa peategelasest.. Selle asemel, et ecchi selles animes midagi peidaks, on see lihtsalt osa peategelasest, ning sellest on uskumatult kerge mööda vaadata ja näha mida muud animel pakkuda on.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2012 20:59    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Liigsetes kogustes on see halb.
Paljudel juhtudel jääb ecchi lihtsalt kõigele ette.

Um idk, tavaliselt ecchi animedes pole head stoorit või sügavaid tegelasi, millele ecchi "ette jääks".
Aga veits on-topicut: eks ma checkin seda millalgi, AndreS võrdles seda Needless'iga, mis tegelt objektiivselt on halb aga mida oli väga lõbus vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2012 21:30    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:

Um idk, tavaliselt ecchi animedes pole head stoorit või sügavaid tegelasi, millele ecchi "ette jääks".


Tore, et sa seda arvad. Minu jaoks on alati tundunud sama moodi. Aga nähes kuidas kõik need ecchi asjad on uskumatult populaarsed.
Ise loodaks, et anime teeb populaarseks miski muu kui ecchi.

Aga ma julgen küll öelda, et on animesi kus ecchi jääb lihtsalt stoorile/animele ette.. Neid ikka leidub.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2012 21:35    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Aga ma julgen küll öelda, et on animesi kus ecchi jääb lihtsalt stoorile/animele ette.. Neid ikka leidub.

No sa võid näiteid tuua, oleksin täitsa huvitatud LaLaLaa
Ja palun ära kasuta sõna "otakubait", sest need Visual Novelid, mida sa promod on TÄPSELT sama palju otakudele suunatud, nagu ecchi animed. (ma ei ütle, et need sama halvad oleks, aga sihtgrupp on suht sama)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2012 21:47    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:

No sa võid näiteid tuua, oleksin täitsa huvitatud LaLaLaa
Ja palun ära kasuta sõna "otakubait", sest need Visual Novelid, mida sa promod on TÄPSELT sama palju otakudele suunatud, nagu ecchi animed. (ma ei ütle, et need sama halvad oleks, aga sihtgrupp on suht sama)


Zero no Tsukaima on üks selline näiteks.

Ning kui sa viitad muv-luvi poole, siis vabandust küll, siis see on sul lihtsalt eelarvamus (Alusetu see pole, aga teadmist sul selle nime kohta pole vist.).
Mulle endale ei meeldinud ''standard'' muv-luv, ning olen öelnud, et sellest võib ilusti hüpata üle Muv-luv alternativi peale.. Ning loodan, et sul on aimu Muv-luv Alternativi mitte kutsuda otakubaitiks. Sest sellel pole mitte midagi pistmist sellega mida mina ise kutsuks Otakubaitiks. Muv-luv Alternative on sama palju otakubait kui cowboy bebop.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 26, 2012 22:57    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

Ning kui sa viitad muv-luvi poole, siis vabandust küll, siis see on sul lihtsalt eelarvamus (Alusetu see pole, aga teadmist sul selle nime kohta pole vist.).
Mulle endale ei meeldinud ''standard'' muv-luv, ning olen öelnud, et sellest võib ilusti hüpata üle Muv-luv alternativi peale.. Ning loodan, et sul on aimu Muv-luv Alternativi mitte kutsuda otakubaitiks. Sest sellel pole mitte midagi pistmist sellega mida mina ise kutsuks Otakubaitiks. Muv-luv Alternative on sama palju otakubait kui cowboy bebop.

Keegi ei kutsuks seda otakubaidiks sest otakubait on loll sõna!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2012 00:20    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Keegi ei kutsuks seda otakubaidiks sest otakubait on loll sõna!


Huvitav kuidas sa kategoriseerid seda mis on loll sõna ja mis pole? Teistele oma arvamuse pähe määrimine ei ole just kõige õigem tegu.

Otakubait on üks liitsõna. Ise kasutan seda kui väljendina animede (jm asjade.) kohta, mis on põhiliselt kokkuplätsertatud nii, et iga episood on täis ecchit, või midagi muud, mis peaks neile andma fantaasia oma ''perfektsest kaasast''..
Ega see ''perfektse naise'' fantaasia ei ole see mis animed halvaks teeb, üldiselt on sellega tugevalt seotud see, mida muud animes on.
Kui otakubaitidel oleks midagi muud pakkuda peale minu nimetatud asjade, siis võiks seda sõna ka positiivselt kasutada (Kaotaks selle ''otaku'' osa eest ära, ning jätaks selle nime näiteks ''bait''-iks.. Mis on omaette juba hea asi animel.).

Kui see oleks mõni väiksem ¾anr, siis poleks mul selle vastu midagi, aga kuna see on nii suur ¾anr juba, et hõlmab mõnusalt üle poolte animede mis välja tulevad. Ning väga suur osa sellest on puhas jama.

<---Meeldib asjade üle arutada. :)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2012 00:24    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ummi kirjutas:
Keegi ei kutsuks seda otakubaidiks sest otakubait on loll sõna!


Huvitav kuidas sa kategoriseerid seda mis on loll sõna ja mis pole? Teistele oma arvamuse pähe määrimine ei ole just kõige õigem tegu.

See on liiga võõrkeelne ja definitsioonivaene sõna, seepärast loll.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2012 00:55    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
See on liiga võõrkeelne ja definitsioonivaene sõna, seepärast loll.


''Liiga võõrkeelne ja definitsioonivaene'', mikski pärast on mul tunne, et ma kirjutasin selle definitsiooni, mis see minu arust on.. Definitsioon võib olla kõigile natuke erinev, aga põhi idee peaks olema sama.
Ning ''liiga võõrkeelne''? Kuidas see midagi lolliks teeb? Mul on tunne, et sinu ''lolli'' kasutus tuleks ka ära defineerida.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2012 08:10    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ummi kirjutas:
See on liiga võõrkeelne ja definitsioonivaene sõna, seepärast loll.


''Liiga võõrkeelne ja definitsioonivaene'', mikski pärast on mul tunne, et ma kirjutasin selle definitsiooni, mis see minu arust on.. Definitsioon võib olla kõigile natuke erinev, aga põhi idee peaks olema sama.
Ning ''liiga võõrkeelne''? Kuidas see midagi lolliks teeb? Mul on tunne, et sinu ''lolli'' kasutus tuleks ka ära defineerida.

Ega mina sinna midagi parata saa, et sa pärast seda, kui ma sõna lolliks kutsusin, selle ära defineerisid. Võõrkeelne on loll, sest raske on aru saada iga sõna kõigist tähendustest, kuna see on, noh, võõras.

Definitsiooni enda kohta nii palju, et jäi ebaselgeks, mida see sõna ikkagi tähendab. Sa ütlesid, et see on liitsõna ja kus sa seda kasutad ja mis sellega kaasneb - see on konteksti jaoks päris hea, kuid ei defineeri midagi. Võib-olla sa kirjutaksid sellest veidi lähemalt, et ma lõpuks aru saaks, milliste tunnustega animed sa otakubaidiks tembeldad? Ma olen näinud sind seda sõna kasutamas paljude animede juures ja sinu jutust on seni mulje jäänud, et tegu on ecchi haaremite sünonüümiga, mitte iseseisva mõistega.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2012 10:45    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:

No sa võid näiteid tuua, oleksin täitsa huvitatud LaLaLaa
Ja palun ära kasuta sõna "otakubait", sest need Visual Novelid, mida sa promod on TÄPSELT sama palju otakudele suunatud, nagu ecchi animed. (ma ei ütle, et need sama halvad oleks, aga sihtgrupp on suht sama)


Zero no Tsukaima on üks selline näiteks.

Ning kui sa viitad muv-luvi poole, siis vabandust küll, siis see on sul lihtsalt eelarvamus (Alusetu see pole, aga teadmist sul selle nime kohta pole vist.).
Mulle endale ei meeldinud ''standard'' muv-luv, ning olen öelnud, et sellest võib ilusti hüpata üle Muv-luv alternativi peale.. Ning loodan, et sul on aimu Muv-luv Alternativi mitte kutsuda otakubaitiks. Sest sellel pole mitte midagi pistmist sellega mida mina ise kutsuks Otakubaitiks. Muv-luv Alternative on sama palju otakubait kui cowboy bebop.


Nagu, ma eeldasin, et otakubaiti all sa mõtled midagi, mis on ilmselgelt otakudele suunatud, mis ei eelda kohe, et selle stoori ja tegelased halvad on ja, et see sünge olla ei tohiks.

Pigem väljendub see tegelaste disainis ja kohati ka moé elementide kasutamises, nt. tsundere. (mis ei tähenda, et antud tegelane peategelasele iga 5 sekundi tagant peategelasele molli annaks.) 2 näidet hästi tehtud tsunderedest oleks nt. (imo) Rin FSN'st ja Kurisu Steins;Gate'ist)

Ning sorry, aga suht enamus, kui mitte isegi kõik VN'd on siiski otakudele suunatud, ka FSN ja Tsukihime, mida ma ka ise lugenud olen ja mis mulle meeldisid. Bebop seda polnud ning Jaapanis ta ka väga populaarne polnud, pigem läänes.

Ja ma tunnistan, et mingil määral oli zero no tsukaima mu jaoks guilty pleasure aga tegelased olid vähemalt 1. seasonis küll väga ebarealistlikud/igavad/1-dimensional ja stoori ka midagi erilist polnud, lol.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: