OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Clannad
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 16, 2008 14:29    Teema: Vasta viitega

Vaatasin 13 osa ära ja ootan kuna tuleb 14 osa. Neetud nii põnevat sarja pole tükk aega näinud. Eriti mind huvitab filmialguses tüdruk, kes plekkmehega rääkis.
kõige emotsionaalne ja hängistav on 6osa lõpp kui selgub tõde, mida kuidagi ei tahtnud ma uskuda. Sari kindlasti top 3 seas mida kindlasti jättan meelde ja tesitele ka soovitan kes näinud pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Kolm Jan 16, 2008 16:40    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Vaatasin 13 osa ära ja ootan kuna tuleb 14 osa. Neetud nii põnevat sarja pole tükk aega näinud. Eriti mind huvitab filmialguses tüdruk, kes plekkmehega rääkis.
kõige emotsionaalne ja hängistav on 6osa lõpp kui selgub tõde, mida kuidagi ei tahtnud ma uskuda. Sari kindlasti top 3 seas mida kindlasti jättan meelde ja tesitele ka soovitan kes näinud pole.


Eks see 6. osa lõpp oli veidi kurb jah, aga minu arust seal küll midagi üllatavat polnud. Ja ängistav ei paista selle koha pealt just kõige sobivaim sõna. Pigem loeks ma kõige emotsionaalsemaks osaks selle, kus Fuko lõpuks sihini jõuab.

Lisaks kulla Kaoru, kas see pidi eesti keel olema? Ma mõistan, kui tuleb üks või mõni näpukas teksti sisse, aga see. Ma usun, et sa ei kaotaks väga paljut kui sa enne "saada" nupule vajutamist teksti korra läbi loeks. [/b]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 12, 2008 06:59    Teema: Vasta viitega

Tere Clannadi fännid. Clanndt movie on nüüd väljas, millel on kaks osa
http://www.crunchyroll.com/series-11922/Clannad-Movie.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Püh Märts 16, 2008 22:23    Teema: Vasta viitega

Vaatasin filmi ära ja esimese asjana märgiks kohe seda, et filmi joonistusstiil oli minu arust koledam, kui seerial. Veel häiris mind see, et osasid tegelasi polnud üldse nagu nii sisse toodud, kui seerias, mis minu arust seeria huvitavamaks tegigi. Näiteks on täiesti välja jäetud Fuuko. [Loodan, et see kellelegi spoiler polnud.]

Alguses vaatasin filmi võrdlemisi pessimistlikult juba joonistamisstiili muutuse tõttu, kohe ei tea miks. Algus polnud väga paljulubav minu jaoks, kuid umbes poole pealt või nii läks huvitavamaks ning lõpuga jäin juba täitsa rahule.

Seerial on ka veel vaid üks osa nägemata(Keegi mainis, et 24 osa tuleb, parandaksin ta viga ja mainiksin, et kokku tuleb vaid 22). Lisaksin veel, seda et filmis on mindud kaugemale tulevikku kui seeria tundub praegu minema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 17, 2008 08:41    Teema: Vasta viitega

Põhimõte on selles ikka kas anime on huvitav või ei ole. Joonistusstiili võib ju välja jätta. Mina hindan sisu, mitte joonistusstiili. Kas 22 osa on ikka lõplik või 24 osa kokku ikka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 17, 2008 10:34    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Kas 22 osa on ikka lõplik või 24 osa kokku ikka.

Osasid on 22 ja sellele tulevad lisaks kaks specialit ehk siis kokku on ikkagi 24 osa.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Esm Märts 17, 2008 12:54    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka selle filmi paar päeva tagasi ära. Üldjoontes mulle see film meeldis isegi väga, mis sest et tegu ei ole kohe kindlasti mitte Clannad`i mängu loo täpse ümberjutustamisega. Toei Animation käis algmaterjaliga ikka päris vabalt ümber ja kui asja objektiivselt hinnata, siis kindlast ei teinud nad seda just kõige paremini. Muudatusi võrreldes mängu või TV seeriaga on päris palju, üles loetleda neid kõiki ei ole erilist mõtet ja sellega kaasneks ka liiga palju spoilerdamist. :P

Nagu juba eelpool mainitud, on mõned tegelased filmist üldse välja jäetud: Kotomi (ilmub ainult 2 korda mõneks sekundiks ekraanile), Ryou (filmi järgi jääb mulje, et Kyou`l õde polegi, kordagi teda ei mainita) ja Fuko (kuigi samas näeme me filmis tema vanemat õde Kouko`t õpetajana, nii et Fuko puudumine on ehk isegi loogiline). Pole üldse mitte tore. Samuti on tegelaste isiksusi ka päris oluliselt muudetud ja/või lihtsustatud.

Visuaalse külje pealt on Clannad`i film päris kena ja silmale ilus vaadata (vähemalt minu meelest), kuigi oleks oodanud isegi paremat, arvestades ei asi on ikkagi suurel ekraanil näitamiseks mõeldud. Kasutatakse palju valgusefekte. Animatsioon midagi erilist ei ole, TV versiooniga ei anna kohe kindlasti võrrelda. Tegelaste disain on vähemalt minu arust ikka päris kehvapoolne, kohati isegi kole (eriti käib see Kyou ja Tomoya kohta), Nagisa on nii enam-vähem. Eriti koledad on minu meelest silmad (mis mulle KyoAni versioonis väga meeldivad).

Muusika on hea ja aitab meeleolu loomisele hästi kaasa, voice acting`u kohta ei ole mul isiklikult midagi halba öelda, nagu ka TV seeria puhul. Arusaamatuks jääb ainult see, et miks Tomoyo jaoks teine näitleja valiti. Mitte et mul midagi Kenji Nojima vastu oleks, harjusin päris kiiresti ära, kuid siiski.

Kuid kõigele sellele negatiivsele vaatamata ma siiski nautisin seda filmi, olgugi et kohati tundus asi liiga kiirustatud olevat (see film oleks vabalt võinud umbes tunnikese pikem olla mu meelest, Clannad on siiski Key kõige pikem teos) ja originaalsuse poolest see just ka ei hiilanud. Oli ilusaid ja armsaid momente, sekka draamat.

♪ Dango! Dango! Dango! Dango!~ ♪

See film meeldib ilmselt kõige rohkem neile, kes Clannad`i mängu ja seeria looga kursis ei ole, TV seeria fännidele võib see film ehk pettumuse valmistad. Kuid vaadata tasuks siiski. :)


Siin mõned pildid filmist. Peamiselt selleks, et näidata tegelaste disaini. Pildid on ehk natukene ususevõitu, tegin need siis kui esimene Q-R RAW välja tuli, Eien no Anime sub näeb parem välja.







~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

uupps kirjutas:
Seerial on ka veel vaid üks osa nägemata(Keegi mainis, et 24 osa tuleb, parandaksin ta viga ja mainiksin, et kokku tuleb vaid 22). Lisaksin veel, seda et filmis on mindud kaugemale tulevikku kui seeria tundub praegu minema.

Tsiteerin::
...The anime series will be released in a set of eight DVD compilations released between December 19, 2007 and July 16, 2008 by Pony Canyon, with each compilation containing three episodes. Of the twenty-four episodes, there are twenty-two regular episodes, followed by an additional extra episode, and the last episode will be released as an original video animation on the eighth DVD on July 16, 2008.

Võimalik, et viimased 2 osa (või siis vähemalt OVA) jutustavad Nagisa After Story peatüki. Kui ei, siis ootaksin ma KyoAni poolt teist hooaega, või siis vähemalt lühiseeriat või OVA`t. Aga eks näis.
_________________


Viimati muutis seda Dejiko-nyo! (Nelj Apr 17, 2008 23:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Esm Märts 17, 2008 13:17    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka nädalavahetusel filmi ära (haigena voodis olles pole eriti midagi paremat teha). Alguses ehmatasid erinevused seriaaliga võrreldes ära, aga sellega harjus suhteliselt kiiresti. Samas mul oli titi pigem selline tunne, et miks nad mõnda asja nii venitavad, aga eks see oli dramaatilisuse mõttes nii Happybunny Muu olulise on nagu Dejiko-nyo! juba ära maininud.
Muide, kas sealne Dango! lauluke oli teise viisiga? Mul igatahes oli selline tunne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2008 12:25    Teema: Vasta viitega

Filmi pole vaadanud ja ei vaata ilmselt nii pea.

Sarja aga vaatasin lõpuni, see oli väga armas. See on sellist tüüpi anime, mille lõpus võib öelda, et see oli väga "clannadilik". Ehk siis suutis see saavutada enda omapära ja kuju, sundides end meelde jätma.

Ja special oli ka tore - seal oli intsesti, yaoid - seal oli kõike!

Jään ootama Clannad ~After Story't~, mis peaks pm olema Clannadi teine hooaeg.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2008 15:50    Teema: Vasta viitega

Lühike After Story treiler:

http://www.dailymotion.com/omniscient73/video/8175596
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2008 16:23    Teema: Vasta viitega

Ja kes tahab ilusat muusikat kuulata, samal ajal spoilides endale, et ka ~After Story~ lõppeb ilmselt hästi, siis võib kuulata ~After Story~ (mängu oma ilmselt) lõppu: http://www.dailymotion.com/relevance/search/clannad%2Bafter%2Bstory/video/x3wy4h_clannad-after-story-ending_music < SPOILERID! vist. ,minumeelest mitte aga ükskord sain panniga niimoodi.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 30, 2008 19:08    Teema: Vasta viitega

Praegust vaatsin et 23 osa on ka väljas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
UtaKata



Liitunud: 19 Veeb 2008
Postitusi: 2
Asukoht: Tallin/Otepää

PostitusPostitatud: Püh Märts 30, 2008 19:15    Teema: Vasta viitega

Vaatasin täna Clannad-i 9 osa pisarad jooksid üle põse rõõmus kui ka kurbusest! wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 30, 2008 19:20    Teema: Vasta viitega

Ma just tsekkisin värki, et 24. osa pole ikka veel väljas. :/
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Esm Märts 31, 2008 03:01    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ma just tsekkisin värki, et 24. osa pole ikka veel väljas. :/

Enne Juuli keskpaika ei olegi mõtet uuesti tsekata.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 31, 2008 09:42    Teema: Vasta viitega

Äitah siis peab ootama, et vaatada ära 22-23 osa ja Movie ja hoida pinget üleval, mis ikka lõpus saab. Aga see lugu oli küll hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Märts 31, 2008 15:53    Teema: Vasta viitega

Vaatasin 1 minuti ja 4 sekundit seda filmi.

Kas... kas seal on midagi, mis eristaks seda animet teistest visual novelitel ja eroge'de baasil loodud animetest?

Sest ma nägin selle lühikese ajaga natuke liiga palju kli¹eejuustu:
- sürreaalne, mingisugust tunnet ja tooni kompida püüdev unenägu
- meespeategelase mõtted endast ja kellestki tundmatust teisest
- keskklassi kodu
- ületöötav isa, kes arvab, et raha teda asendada suudab; ema surnud?
- meespeategelane/poeg on enesekeskne, vaat et lausa nihilist; tõenäoliselt ka klassi esiõpilane
- ilmetud character design'id
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Esm Märts 31, 2008 16:51    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Kas... kas seal on midagi, mis eristaks seda animet teistest visual novelitel ja eroge'de baasil loodud animetest?

Eriti mitte. Objektiivselt hinnates on CLANNAD`i film ikka päris kehvapoolne. Seeria on kindlasti oluliselt parem.

Tegelikult kuna nüüdseks on juba niigi teada, et KyoAni ka After Story peatüki ära animeerib, siis võiks selle filmi vabalt üldse vaatamata jätta.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 07:26    Teema: Vasta viitega

Praeguse seisuga algab Clannad After Story 3 oktoobril. Nüüd pean ikka clannati filmi ära vaatama, et aru saada, mis lõpus ikka juhtus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Märts 18, 2009 15:02    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin just Clannad2 vaatamise. Ma kartsin et pean pettuma, aga ei. Oli sama hea kui esimene osa. Muusika oli hea. Clannad on ja jääb üheks parimaks draamasarjaks, mida ma näinud olen. Kõik see armastus kahe tegelase vahel ja see ängistus, mis sarja lõpus saabub, teeb meele kurvaks.

PS. sarjal tuleb veel kaks osa, mis ilmuvad 20 ja 27 märtsil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: