OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Pugyuru

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Laup Dets 15, 2007 02:16    Teema: Pugyuru Vasta viitega

Osa pikkus on 4 minutit ja osi kokku 13, tegu on väikese eelarvelise 2004. aasta animega.
Lugu pole just otseselt seotud, osad on tehtud võrdlemisi suvalt. See-eest sobib suurepäraselt ajaviite-animeks, mille üle saab tükk aega naeru lagistada.
On olemas ka OP ja ED lood, mis on küll väga lühikesed, kuid meeldejääva viisiga, täpsem oleks isegi öelda, hakkab kummitama.
No jutt, algab nii, et tüdruk nimega Ma******* (imekombel ei saagi me tema nime teada) kohtub teenijatekülast tulnud pisikese teenija Chekoga, kellel käib pea otsast ära ja ta teeb igasuguseid imetrikke. Rohkem ma ei saagi kahjuks eriti öelda, sest see lihtsalt spoiliks nii lühikese loo ära.



Ja vot nii käiaksegi vannis, teenija vette hulpima....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Xire



Liitunud: 29 Juul 2007
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Laup Dets 15, 2007 03:34    Teema: Vasta viitega

Sai see sari ka hiljuti ära vaadatud ja pean tõdema, et üllatusin meeldivalt. Huumor oli küll mitte päris minu maitse järgi, aga täitsa nauditav sellegipoolest. Kuna pikkus on nii lühike, siis ei viska seal midagi üle ka enne, kui see läbi on.

7/10 in my list.
_________________
Vaadatud anime
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: