OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Beyblade, Digimon Tamers, Digimon Frontier
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Sept 16, 2003 17:15    Teema: Vasta viitega

Prokrustes kirjutas:
Minu arvates on praeguseks täiesti ilmne, et Eesti vajab eraldi animekanalit, kus näidataks ka anime/mangateemalisi ja muidu jaapani kultuuri tutvustavaid saateid (ilusaid, häid, põhjalikke, põnevaid), teatud ajal ka hentaid, mis rahuldaks kõigi kõik ainulaadsed fantaasiad. Mingi keeleõppesaade võiks kah olla ning animamaailma uudised.


tituleerin su baka.ee foorumi kuningaks ja kuningannaks, kuna keegi pole siiani midagi nii andekat kirjutanud.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
k>s



Liitunud: 22 Aug 2003
Postitusi: 17
Asukoht: tapa

PostitusPostitatud: Kolm Sept 17, 2003 17:05    Teema: Vasta viitega

minu poolt jälle üks loll komentaar aga siiski kirjutan

ma siin lugent aga mitte kõike selle teema vastuseid aga siiski ütlen seda nagu ma vist olen aru saand on siin kõik on mingi kooli vist lõpetand või alles lõpetab ja teab seda arvuti värki hästi ja teab programme ja muud stuffi
nii siis mõtlesin et kui tv3 ei taha tõlkimise peale raha raisata või mis iganes...
mõtlesin et siine kallis rahvas tõlgiks mõne vaatamis väärse anime ära eesti keelde kui siin on mingisugust sellise programmi valdajat.
aga ma arvan et siis peab ka selle inglis keelse tõlke sealt alt ära kaotama.

kuna siinsetel kasutajatel on ju palju erinevaid animeesi mida saaks ju soovitada.(or samthing)


kokku võteks on siin väga segane jutt... ???
aga kui keegi sai sellele poindile pihta mida öelda tahtsin siis võiks ta seletada kellegile kes ei saand aru

ja ma aran et ma poleks tohtind seda siia ültse postitada emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Sept 17, 2003 17:10    Teema: Vasta viitega

kõik ilus ja kena, aga sa unustasid ära, et anime eest peab tv3 ikkagi maksma :). Tõlkimine oleks kogumaksumusest üsna väike osa; fansubi niisama eetrisse laskmine ei tuleks kõne allagi... vihjeks -- autorikaitse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
k>s



Liitunud: 22 Aug 2003
Postitusi: 17
Asukoht: tapa

PostitusPostitatud: Kolm Sept 17, 2003 17:13    Teema: Vasta viitega

treasure kirjutas:
kõik ilus ja kena, aga sa unustasid ära, et anime eest peab tv3 ikkagi maksma :). Tõlkimine oleks kogumaksumusest üsna väike osa; fansubi niisama eetrisse laskmine ei tuleks kõne allagi... vihjeks -- autorikaitse.


ai selle unustasin ära T_T
aga kui kellegil on originaal siis ju tohib vist ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Sept 17, 2003 17:45    Teema: Vasta viitega

Kui sa vaatad ükskõik millist plaati, raamatut, videokassetti jne., siis nende peal on alati väikese kirjaga "unauthorised copying, selling, lending, broadcasting etc. PROHIBITED". Ehk siis seesama autorikaitse, ehk ilma autori nõusolekuta ei tohi mitte midagi teha, millest keegi teine (antud juhul siis tv3) tulu saaks. Nagu ma ütlesin -- autorikaitse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 17, 2003 17:46    Teema: Vasta viitega

k>s kirjutas:

ai selle unustasin ära T_T
aga kui kellegil on originaal siis ju tohib vist ???




aaaaaargh!!!! jällegi puhas, risustamata lollus!

See, et sa omad näiteks mõnda DVD-d animega, ei tähenda automaatselt seda, et sa võid selle rahuliku südamiega rippida, dubida ja seejärel seda televiisoripurgis näidata. Täpsemalt öeldes, see on nii illegaalne kui asi üldse olla saab. Telekapurgis asja demonstreerimiseks on vaja lepingut kompaniiga, kes näiteks selle anime on teinud või kes siis selle tegijat esindab (pigem viimane). Ja usu mind, see hind on ikka märksa suurem kui mõne originiaali hind.

OT: vana sa oled? Kui su aastaid saab kahe numbriga kokku võtta, siis tõesti, hangi endale labidas ja mine kuhugi aia nurka natuke kaevama. Kui sa samamoodi jätkad, saab see tulevikus sinu põhitegevuseks.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
k>s



Liitunud: 22 Aug 2003
Postitusi: 17
Asukoht: tapa

PostitusPostitatud: Kolm Sept 17, 2003 18:07    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
k>s kirjutas:

ai selle unustasin ära T_T
aga kui kellegil on originaal siis ju tohib vist ???


OT: vana sa oled? Kui su aastaid saab kahe numbriga kokku võtta, siis tõesti, hangi endale labidas ja mine kuhugi aia nurka natuke kaevama. Kui sa samamoodi jätkad, saab see tulevikus sinu põhitegevuseks.





15 olen kuigi arvan et tahtsid mingit muud vastust kuulda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryuhou Kaitou



Liitunud: 13 Apr 2003
Postitusi: 16
Asukoht: feudal Autozam

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2003 18:32    Teema: Vasta viitega

TV3-s näidatakse kõike peale kvaliteetse anime. Kõik digimon-id on history. Mul on tunne, et hell will freeze over ennem kui näidatakse (Angel sanctuary, Gundam Seed-i, Weiss kreuz Glühen-i või X-i)
_________________
shin shirayuki hime densetsu Prétear, honto ni?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2003 20:31    Teema: Vasta viitega

kas sa imestad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
horni



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 8
Asukoht: EESTI! EESTI!

PostitusPostitatud: Nelj Sept 25, 2003 19:49    Teema: nojah.. Vasta viitega

Kui te nii teemast kõrvale kaldute (pisike kalle), siis tehke uus teema. Tean küll, et olen väike vastik põngerjas ja digimon meeldib mulle (see ei tähenda, et ma tingimata selle fänn olen, lihtsalt see meeldib mulle ja ma tahan teada, mis seal juhtub), aga te tõesti peaksite selle jaoks oma teema tegema (nt. "Anime Telekas"). LaLaLaa

Põhjus: Mõtetult mittehuvipakkuva pealkirjaga üldiselt huvitav jutt (kui ma teie keeles selle selgeks tegin). :P

Milleks seda üldse uudistesse panna? See on nii kui nii teada, et igasugused "nõmedad, väikestele mõeldud" animed TV3-s käivad. :)
_________________
ärge mu lehekülge vaadake.. eks? see on JUBE!

PS.See on POOLELI!! Nii et PALUN ÄRGE VAADAKE
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
Liisu



Liitunud: 20 Sept 2003
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2003 19:29    Teema: Vasta viitega

nii nii...lugedes neid vastuseid siin olen jõudnud mitmele mõttele. mõned on isgei meelest läinud..aga jah.

Mina, kes ma tahaks ka animet vaadata (kahjuks arvutis on see suht-koht võimatu. pragu helikaart puudub ja helita vaatamise peale ei tahaks ma eriti mõelda.) oleksin väga rõõmus, kui tv3 või mõni muu eesti kanal hakkaks ikkagi mingit muud liiki animed näitama, kui need digimonid ja beybladed. see, et kui raivo e. tamm peale loeks, ei meeldiks mitte üks põrm. keegi ei pea ju peale lugema, alla võib ka subtiitrid tekitada LaLaLaa

niih, siis veel see ka. täna, koolis olles joonistasin vahetunni ajal suvalt mangat. ja arvake ära mida minu ülimalt "tore" klassiõde ütles? "Yay, digimoni lapsed!!" URRRRRR ei noh, c'mon...kõik animed ei ole ju digimond ja pokemonid jne nagu paljud siis juba kinnitanud on. äkki tuleks sellistele inimestele mõistus natuke tagasi, kui nad näeksid midagi kvaliteetsemat.

ja siis veel Hellsing, mida ma olen paar osa näinud vivast, saksakeeles. saksakeelest ei taipa mitte mõhkugi, aga olen natuke jälginud ja vaadanud...see, et väiksemad ära hirmuvad, võib ju ära hoida..ntx pajudel telekanalitel on lastele mõeldud asjad kirjutatud TRÜKITÄHTEDES. hellsing nagu ei sobi eriti 9 aastatele, niiet trükitähti ei kasutataks. samas, võib ju alla kirjutada, et animasari vampiiridest ja usun, et iga täiskasvanu vaatab, mida lapsele näidata or something..

niiet, digimonide vastu ja kvaliteetsema anime poolt eestikanalitelt, kui tulevane anime vaataja LaLaLaa ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2003 19:47    Teema: Vasta viitega

variant on lasta hellsinigi õhtul, kui väikesed lapsed magavad :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2003 22:24    Teema: Vasta viitega

Ma olen isegi sellega nõus kui nad laseksid näiteks Dragon Balli. Põhi asi, et ei reostaks noorte inimeste mõistust mingite ***mon värkidega.
Peale Hellsingi on ka teisi häid asju mida teleekraanil näidata, nagu näiteks: Seikai no Monshou, Seikai no Senki I ja Seikai no Senki II või Vision Of Escaflowne. Võimalusi on väga palju, kuid mingil põhjusel ei taha telekanalid nendest vedu võtta T_T :nono:
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 11, 2003 13:32    Teema: Vasta viitega

Muideks, Xin, niisama huvi pärast- mis sul täpselt nende *mon animede vastu on? Näiteks sellised üllitised nagu "MD Geist" või "Ninja Scroll" vms on minu meelest palju jubedamad kui paar lasteanimet.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Wolborg



Liitunud: 21 Okt 2003
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2003 21:10    Teema: Vasta viitega

Minul on spinner, hakkame spinnima. jeeeee LaLaLaa LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mr Cinnamon



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 147
Asukoht: Uchuu Senkan Yamato!

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2003 21:19    Teema: Vasta viitega

Wolborg kirjutas:
Minul on spinner, hakkame spinnima. jeeeee LaLaLaa LaLaLaa


You just made my day.
st. Mul on ka spinner, teeks mängu või liigamitu, kus kokku saame?
_________________

Avatar tehtud Mr Cinnamoni poolt, suured tänud talle.
I was a VIP at a Trance party!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2003 22:30    Teema: Vasta viitega

kas ma tohin ka teiega liituda. hankisin ka endale selle ja tahaks kellegagi proovida. kas ma tohin mõne raudkangi ka kaasa võtta, ehk osutub praktiliseks 8)
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2003 22:36    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
kas ma tohin ka teiega liituda. hankisin ka endale selle ja tahaks kellegagi proovida. kas ma tohin mõne raudkangi ka kaasa võtta, ehk osutub praktiliseks 8)

kindlasti võta. samas tahaks ka tulla, aga ma arvan, et mulle piisab ainult teravaks viilitud metallotsaga spinneritest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Wolborg



Liitunud: 21 Okt 2003
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2003 12:04    Teema: Vasta viitega

Teeme võistluse, ma elan Tartus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2003 12:17    Teema: Vasta viitega

Hmmm, spinnimine. Mõnus.

Istud kusagil jõekaldal, spinning käeulatuses, paistab päike, muru on roheline, taevas sini-sinine. Aeg-ajalt viskad spinningu välja ning loodad, et saad ka mõne puraka kätte. Janukustutuseks väike õllevaru ka kaasas. Ei, spinnimine on üks meeldivamaid ajaviiteid, ainult Wolborg, aeg on natuke vale. See on siiski hiliskevadine või suvine ajaviide, varajasel talvel on natuke jahedavõitu päev läbi jõe ääres külmetada.

:P
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: