OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Beyblade, Digimon Tamers, Digimon Frontier
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Squall



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 6
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2003 16:50    Teema: Beyblade, Digimon Tamers, Digimon Frontier Vasta viitega

Kõik kolm on TV3-el olemas ja esimene neist läheb eetrisse 1.september 2003 kell 7.00 ja 14.05 (viimase ajaga võin eksida) võiksite selle et Beyblade hakkab uudistesse panna...mis siis et teile ei meeldi anime ikakgi ju...
_________________
Mujal tunnete mind K2nksta nime all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yugi



Liitunud: 6 Juul 2003
Postitusi: 48
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2003 17:28    Teema: Re: Beyblade, Digimon Tamers, Digimon Frontier Vasta viitega

Squall kirjutas:
Kõik kolm on TV3-el olemas ja esimene neist läheb eetrisse 1.september 2003 kell 7.00 ja 14.05 (viimase ajaga võin eksida) võiksite selle et Beyblade hakkab uudistesse panna...mis siis et teile ei meeldi anime ikakgi ju...

Aga kas sulle need animed meeldivad? Beyblade´i olen ma vaadanud, aga natuke jama oli minuarust. Need digimonid mulle küll ei meeldi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2003 18:39    Teema: Vasta viitega

Mina isiklikult olen tüdinud, kui ma ütlen mõnele inimesele, et vaatan animet. Sest vastuseks saan ma tavaliselt põlgliku/haletseva/lihtsalt kummastava pilgu ning imestava kommentaari stiilis "sa oled mingi Digimoni fänn?". Teisisõnu, tänu eelpool mainitud väikesele seeriakesele on animekultuuriga mittetuttavatele kaasmaalastele jäänud mulje animest kui millestki tobedast, lapsikust, nõmedast. Ning inimesed tunnevad ennast oma väikesi eelarvamusi täis maailmas mugavalt ning ei soovigi kuulata minupoolset täpsustust, et animes on ikka märgatavalt rohkem märgatavalt paremaid asju kui mingid digimaailmas ringi seiklevad ja mumuuust muhuhuuuks digimuutuvad tüütud jõmpsikad. "Beyblade" langeb täpselt samasse kategooriasse.

Vähemalt minu arvamus on seega, et selle asemel, et TV-3le hosiannat laulda, tuleks teda maapõhja kiruda, et ta jätkab järjekindlalt anime halvimate külgede demonstreerimist. Seega ei ole see väärt uudist, vaid pigem minutilist leinaseisakut.

PS! Ma tean, et mõlemad nendest animetest on mõeldud noorema põlvkonna jaoks, kelle vanuse kirjutamiseks üle ühe numbri vaja ei lähe- Seetõttu ei saa nendest ka midagi loota. Siiski, tänan, ei.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2003 21:05    Teema: Vasta viitega

t6esti, mul ka alati nii, et kui ytlen et vaatan animet siis kohe akataxe digimoni ja pokemoni f2nnix s6imama. hakkab juba n2rvidele k2ima. ma kyll ei looda midagi neist ega kavatse vaatama akkata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2003 21:27    Teema: Vasta viitega

aarrghhh
Hea, et sa meid informeerid, kuid kahjuks enamus siinseid otakuid see uudis eriti ei huvita. ??? :nono:
"Öelge EI *mon tüüpi animedele"
Kes meist ei ole selle ebaõigluse all kannatanud :'(
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2003 22:20    Teema: Vasta viitega

NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!! T_T
kas nad midagi kvaliteetsemat ei taha näidata? URRRRRR
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Squall



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 6
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2003 22:43    Teema: Vasta viitega

siinkohal seesugune lugu. Hr Jüri Piheliga (tv3 programmidirektor) olen e-maili teel rääkinud siis animedes (enamjaolt digimon tamersite asjade näitamise ajast) Siinkohal mainikes ära et jah Digimon oli minu algustee animeni ja jah mulle meeldib seda tüüpi anime. (see ei tähenda et see oleks ainuke anime mis mulle meeldib, meeldib ghibli teema ja igasugune muu kah) Ps. Digimon Tamersit võib juba vaadata kahe numbrilise vanusega wink. Aga see selleks. Jüri pihel saatis siukse kirja.

Tere,

Kas Shinzo aka Mushrambo on mingi asjalik asi või ei tasu selle peale eriti aega raisata?

Jüri Pihel
TV3


Ootan rahva arvamust sest ei tea sellest animest midagi
_________________
Mujal tunnete mind K2nksta nime all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2003 23:26    Teema: Vasta viitega

Kahjuks ei ole ma seda ise näinud, kuid uurisin seda ja Shinzo ei jäta just kõige parema mulje. Loomulikult põhineb minu arvamus netist kogutud informatsioonil
Kokku pidi olema 32 osa.
Nati infi:
http://www.thebestofshinzo.hpg.ig.com.br/
Screenshote:
http://www.dreamwater.org/sunfire/shrines/Shinzo/shinzo_screenshots.htm
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ceberus



Liitunud: 28 Juul 2003
Postitusi: 31
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2003 07:46    Teema: Vasta viitega

http://www.thebestofshinzo.hpg.ig.com.br/

One of the super-special event when changing forms, is the time when the three gather into one, creating the supreme warrior: Mushrambo, who is the ultimate samurai.

tundub nagu mingi powerrangersi taoline. isegi peategelane meenutab powerrangers wilde worci printsessi kes ärkas ka umbes 500 aasta või 5000 :P pärast seda kui ta magama pandi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2003 09:51    Teema: Vasta viitega

Teisisõnu, lootus, et meie teleekraanidele jõuab mõni kvaliteetne animeseeria, on endiselt olematu.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2003 10:56    Teema: Vasta viitega

Squall kirjutas:

Tere,

Kas Shinzo aka Mushrambo on mingi asjalik asi või ei tasu selle peale eriti aega raisata?

Jüri Pihel
TV3
Ootan rahva arvamust sest ei tea sellest animest midagi


kuule kütku kohe NGE või trigun või bebop ekraanile, siis võibolla saab andeks need digimonid ja asjad. kusjuures ma söön oma mütsi ära, kui need sarjad tv3-e reitingut ei tõsta.

ja see Shinzo tundub küll kahtlane.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2003 15:06    Teema: Vasta viitega

pansomon kirjutas:

kuule kütku kohe NGE või trigun või bebop ekraanile, siis võibolla saab andeks need digimonid ja asjad. kusjuures ma söön oma mütsi ära, kui need sarjad tv3-e reitingut ei tõsta.

ja see Shinzo tundub küll kahtlane.

Ma kardan, et nad ei suuda sellist animed sisse osta. Kuid mingiks alternatiiviks võiks ju lausa Daa! Daa! Daa! välja pakkuda, 78 osa ja käib ka natuke vanematele generatsioonidele. Siiski tuleb TV3'l koostada enda taskukohast programmi. Igal juhul leidub alternatiive mis on *mon värkidest kõvasti paremad.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2003 16:02    Teema: Vasta viitega

*geki muutub kiviks, praguneb ja kukkub tükkideks*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 28, 2003 16:04    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
pansomon kirjutas:

kuule kütku kohe NGE või trigun või bebop ekraanile, siis võibolla saab andeks need digimonid ja asjad. kusjuures ma söön oma mütsi ära, kui need sarjad tv3-e reitingut ei tõsta.

ja see Shinzo tundub küll kahtlane.

Ma kardan, et nad ei suuda sellist animed sisse osta. Kuid mingiks alternatiiviks võiks ju lausa Daa! Daa! Daa! välja pakkuda, 78 osa ja käib ka natuke vanematele generatsioonidele. Siiski tuleb TV3'l koostada enda taskukohast programmi. Igal juhul leidub alternatiive mis on *mon värkidest kõvasti paremad.


tõsi, ma ei tea küll telest ja sealsete programmide maksumusest halligi, aga no nt. trigun ja nge on ju ikka üsna vanad asjad juba, et ei tohiks eriti palju maksta. ja ma ei usu, et tv3 nüüd suisa vaene ka on, näitavad nad ju selliseid värke, nagu nt 24, mis on ju tutikas sari ja no tegelikult nende valik väga odav ei tundu olevat. samuti pole ju minu poolt mainutud sarjad tegelikult ainult lastemultikad, vaid mõeldud märksa laiemale vaatajaskonnale (noh tegelt samale, kes angelit või buffyt vaatavad).
iseküsimus on muidugi nende sarjade tõlkimine, see võib tõepoolest neile pisut probleeme tekitada. proffe jaapani keele tõlke ju eestis võib vist ühe käe näppudel üles lugeda (kui sedagi) ja vaevalt, et nad viitsiksid neid asju tõlkida sama raha eest mis küsivad need inglise keele tõlgid. niiet ainsaks variandiks jääks inglise keelse tõlke tõlkimine.

ok pohh, see on niikuinii kõik wishful thinking, niiet vahet pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2003 23:42    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
ja ma ei usu, et tv3 nüüd suisa vaene ka on, näitavad nad ju selliseid värke, nagu nt 24

tv3 Eesti on ikkagi üsna tagasihoidlik osa suuremast meediakontsernist Modern Times Group, seega ringleb sisseostetud hirmkallis teletoodang kindlasti enamikus, kui mitte kõigis Viasati jt. kanalites. Kuigi ma pole nt. Rootsi telekavu lugenud, olen ma üsna kindel, et nii 24 kui hulk muid seriaale on ringluses ka sealmail. Raha, mis Eesti tv3'l endal kulutada on, läheb peamiselt omatoodangu tegemiseks ja ühe kahtlase auditooriumiga jaapani animeseriaali peale vaevalt, et keegi on nõus raha kulutama. Kui see seriaal just emafirmalt ei saada.

pealegi -- vaevalt, et isegi pühendunud animehuvilised vaataks NGE'd kui sellele loeks peale härra Raivo E. Tamm ;)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Prokrustes



Liitunud: 28 Aug 2003
Postitusi: 5
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2003 10:52    Teema: Vasta viitega

Minu arvates on praeguseks täiesti ilmne, et Eesti vajab eraldi animekanalit, kus näidataks ka anime/mangateemalisi ja muidu jaapani kultuuri tutvustavaid saateid (ilusaid, häid, põhjalikke, põnevaid), teatud ajal ka hentaid, mis rahuldaks kõigi kõik ainulaadsed fantaasiad. Mingi keeleõppesaade võiks kah olla ning animamaailma uudised.

Ja maailm oleks parem paik, kõik otakud tuleksid põranda alt välja ja käiksid käsikäes ja Ameerika sõdurid suudleksid Iraagi sõdureid.
???
_________________
http://www.rain-street.org/fightcrime.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2003 12:58    Teema: Vasta viitega

Mmmm, nagu eilne saatepäev näitas, võimaldavad nende eesti kanalite eelarved a la siukest rämpsu nagu Generation X.
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Laup Aug 30, 2003 13:49    Teema: Vasta viitega

Nii kaua kui eestis valitseb veel kommunism ei tule tele ekraanidele mingit võimsamat animed: 0.o
Aga teate las tulevad need megamonid ja digimonid, sest väiksematele peab kah midagi vaadata olema .Mõttelge kui tuleks kohe mingi Hellsing või Angel Sanctuary need nooremad sureks hirmust ärr ja keegi enam ei vaataks TV3. Ja meil omal ajal ei olnud ju ültse hommikul midagi vaadata nii, et eesti on anime valdkonnas arengu teinud. Kuigi kuigi võib öelda, et mitte just paremuse poole. T_T
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Highland



Liitunud: 27 Veeb 2003
Postitusi: 160
Asukoht: Azara

PostitusPostitatud: Laup Sept 13, 2003 20:28    Teema: Vasta viitega

Mis te arvate Gumsmith cats`ist? Kas see ei sobix TV3 raha kotile?
_________________
Open up your eyes..
and find,that this life`s better then you know
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Laup Sept 13, 2003 20:51    Teema: Vasta viitega

Highland kirjutas:
Mis te arvate Gumsmith cats`ist? Kas see ei sobix TV3 raha kotile?

Sellel ju ainult kolm osa, oleks vaja midagi pikemat mis ka ära tasuks.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: