OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 14:19    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Assassin's Creed on saast ja ärge jumala eest laske end kellegil veenda seda ostma.

Ei nõustu. Samas ma ei ole ka seda otsast lõpuni mänginud, nii et ei saa eitada kuuldusi, et missioonid ja tegevustik korduma hakkavad. Aga kui seda oli 3 tundi põnev mängida, siis miks mitte ülejäänud kümned tunnid?
Graafika, võitlusstseenid ja linnas ringi karglemine = pöidlad püsti.
Mul endal on hea kogemuse tõttu igatahes varsti kavas proovida selle otsast lõpuni läbimine.

Rääkides "proovimisest" - sa oled viimasel ajal nii palju hindadest rääkinud, et lausa imelik hakkab. Ei taha enam patuse piraadi elu elada? Onu Kanadas pärandas midagi? Olen uudishimulik lihtsalt.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 14:53    Teema: Vasta viitega

Ma olen tööl hakanud käima, muud midagi. Tööga teenib raha ning kuna mul erilisi väljaminekuid ei ole (söök, eluase), jääb mul raha üle. Selle eest olen hakanud mänge ostma. Nii juba 2 aastat tegelikult, kuid varem kulutasin ma üksjagu raha figuuride ja muu säärase kraami peale. Artbook'e, mangasid, CD'sid ja vinüüle soetasin ka veidi. Viimasel ajal olen aga suht-koht kogu raha mängude alla pannud.

Peamine põhjus miks ma seda teen on emotsionaalne investeering teatud firmade käekäiku. Enamikel mänguritel on üsna poogen mängu loonud firmadest (mis on ehk isegi elutervem suhtumine), aga mul mitte. Ma tahan, et need firmad, kelle mänge ma naudin, elus püsiksid ja neid veel teevad. Eriti puudutab see ni¹idele pühendunud firmasid nagu Treasure, Sandlot, irem jne. ning vastavaid publishere nagu Atlus, NIS ja (teatud piirini) D3. Kui ma neid ei toeta oma rahakotiga, siis olen ma kaudselt süüdi selles kui nad uksed sulgema on sunnitud või lihtsalt enam eriti palju selliseid mänge ei tooda nagu mulle meeldivad (i.e. SNK).

Nt. Gears of War'i PC versiooni originaali ma endale ei ostnud ja nüüd olen ilgelt pettunud et teine jagu PC'le ei tule. Ja tunnen end süüdi ka.

100% legaalne mängur ma ilmselgelt pole, aga kui võimalik, ostan originaali. See trend võib aga muutuda tänu Warhead'ile... try before you buy on siiski etem.

AC puhul polnud ma kindel, kas ta mulle meeldib. Tõmbasin PC versiooni, lällasin tunni jagu ringi ja olin ülimalt õnnelik, et mitte ühtegi krooni selle eest välja ei käinud. Üks sõber aga on sunnitud raske raha eest ostetud PS3'e versiooni nüüd läbi mängima. Aga talle meeldis see mäng ka veidi rohkem kui mulle.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 16:03    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Aga kui seda oli 3 tundi põnev mängida, siis miks mitte ülejäänud kümned tunnid?

Ma ka mõtlesin täpselt sedasama, kui pärast viiendat mängutundi plaadi karpi tagasi panin ja enam välja ei võtnud.

Loodetavasti ei hakata siin teemas kellelegi näpuga näitama, kuna ta ei harrasta tarkvarapiraatlust.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Teis Sept 30, 2008 16:48    Teema: Vasta viitega

Finally months after the official announcement 3000 lucky people can now preorder the Worlds fastest handheld console that boasts a processor capable of up to 900MHZ, PowerVR 3D Graphics, a large 800x480 LCD Touchscreen, Wifi, Bluetooth, USB, Dual SD Card Slots, TV Out, Dual analogue and digital controls, a clamshell DS Lite style shape and a 43 button mini keyboard...
Ehk siis http://openpandora.org/ <<< Pandora nimeline pihukonsool on varsti 3000'l inimesel kodus eks näeb, kas see on ka edukas.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
toomas



Liitunud: 25 Mai 2008
Postitusi: 250
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2008 10:18    Teema: Vasta viitega

Oleks ma nädal tagasi kirjutanud, siis oleks saanud öelda, et mul on PS3 ilma ühegi mänguta ja ma olen rahul. Tõepoolest. Sellega sai muudki huvitavat tehtud ja saab praegugi.

Aga läksin lõksu ja tõmbasin mõned demod (GRID, Soulcalibur IV, Naruto Ultimate Ninja Storm, mingi Golf, mingi Tennis, mingi Ganji ...) ja nüüd ja nüüd ei teagi mis saab. Kardan, et hakkan ostma midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2008 18:26    Teema: Vasta viitega

Assassins Creed kuskil poole peal (ja kui aus olla, siis hakkab tõesti tasapisi veidi tüütavaks muutuma... aga samas, kui mängu tööle panen, siis enne paari-kolme tundi ikka kinni ei peane... assassin on äge olla). Nüüd proovin "megagigahitti" Mass Effect... eks näis, mis see endast kujutab.

Minust on mingi haige nolife mängur saanud. :(
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 17:49    Teema: Vasta viitega

Hakkasin siis Elder Scrolls IV:Oblivioni mängima ja tekkis küsimus,et kust lockpicke juurde saada?Neid kulub tohutult ja alati jääb neid puudu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2008 20:57    Teema: Vasta viitega

Vähemalt Morrowindis oli nii, et ükski legaalne trader neid ei müünud. Leidis neid kas koobastes või igasugu muudes urgastes olevatest laegastest või sai osta varaste gildi teatud liikmete käest, kui seal gildis käpp sees. Minuteada on Oblivionis, niipalju kui ma seda mänginud olen, lood samasugused, nii et uuri ja küsi igal pool, kus võimalik, Thieve's Guildi kohta. Vihjeid nende leidmiseks jagatakse mitte just iga nurga peal, aga suhteliselt palju siiski, nii et see ei tohiks eriline probleem olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Esm Okt 13, 2008 22:47    Teema: Vasta viitega



Mägisin vahepeal Sporet üsna mõnus oli vähemalt kuni kosmoseni välja siis muutus asi jube igavaks ja jätsin pooleli. Missioonid olid umbes sellised: Skanneeri kogu planeedi elajaskond ja taimed. Ja siis sa lendad tundide viisi, otsid õiget planeeti ja skännid kõike oma imepeenikese laserkiirega.

PS: kui kellegil huvi tekkis ja mängida soovib, siis jätke meelde, et kõige kiiremini saab edasi siis, kui sõpru ja "tradingut" teete. Mida rohkem inimesi või sõpru endaga kaasa võtate, seda suurem võimalus uute sõprade loomiseks tekib. Ja üks asi veel, kui te peale linnahalli ehitamist oma kollikest muudate, nt. võtate saba maha, siis seda enam tagasi ei saa, arvestage sellega. Jah kollile ja planeedile saab ka nime panna.

Spore Explorer - Part 1

http://www.youtube.com/watch?v=YiDQPZcW_i4
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2008 09:21    Teema: Vasta viitega

Mass Effect on täitsa kõva. Ma isegi ei julge arvata, kaua seda stoorit läbi mõeldi. Okei, stoori stooriks, pigem mõtlesin neid lõputuid teadmisi ja jutte kõige kõrvalise kohta. Erinevate rasside alguslood jnejne. Huh, Nii mõnegi tunnikese selles Codexis asju lugenud.

Silmailu kah.






Kole elukas ikka.


Siit see lugu algabki siis.

Ainuke nõme asi mängu juures on see nende salvestamissüsteem. Et salvestamine toimub nii a´la iga 3-4 tunni tagant. Ja kui midagi peaks selle 4. tunni ajal nässu minema, siis bon voyage, uuesti 4 tundi mängimist.

Kuid kui see kõrvale jätta, siis on suurepärane teos. RPG-FPS megamix. Kohati on nagu mingi survival horror, kui mööda tühje koridore ringi jooksed ja siis kuskilt hüppab mingi elukas välja... ja kell on 3 öösel ja tuba on täiesti pime ja kõrvaklapid on peas päris valjud. Ja siis tulevad paranoiad. LaLaLaa
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 14, 2008 16:02    Teema: Vasta viitega

Endal Mass Effect läbi mängitud ja kiidan ka.Polnud muidugi puhas kuld ja mõni asi ei meeldinud ka aga see ei rikkunud elamust ära.Ise ma neid kõrval Codexeid ei lugenud :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Kolm Okt 15, 2008 15:54    Teema: Vasta viitega

Mul ka nüüd läbi. Ja ikka väga meeldis. Stoori oli kaasahaarav.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 19:42    Teema: Vasta viitega

Star Wars ja The Force Unleashed. Head õhtut.









Jumal tänatud, et mul nädalakene puhkust on, hehe. :)
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 20, 2008 19:46    Teema: Vasta viitega

Captain Tsubasa mängud on head...

Teine mäng oli mul kuskil vana konsooli peal olemas ka, nii tore oli, kuigi ma midagi aru ei saanud, aga väga hea muusika oli. Muusika on kohe tõsiselt väga hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 19:41    Teema: Vasta viitega

Täna tuli Fable II välja,et kellel huvi,hoitke torrentitel silm peal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 20:21    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:


Mägisin vahepeal Sporet üsna mõnus oli vähemalt kuni kosmoseni välja siis muutus asi jube igavaks ja jätsin pooleli. Missioonid olid umbes sellised: Skanneeri kogu planeedi elajaskond ja taimed. Ja siis sa lendad tundide viisi, otsid õiget planeeti ja skännid kõike oma imepeenikese laserkiirega.

PS: kui kellegil huvi tekkis ja mängida soovib, siis jätke meelde, et kõige kiiremini saab edasi siis, kui sõpru ja "tradingut" teete. Mida rohkem inimesi või sõpru endaga kaasa võtate, seda suurem võimalus uute sõprade loomiseks tekib. Ja üks asi veel, kui te peale linnahalli ehitamist oma kollikest muudate, nt. võtate saba maha, siis seda enam tagasi ei saa, arvestage sellega. Jah kollile ja planeedile saab ka nime panna.

Spore Explorer - Part 1

http://www.youtube.com/watch?v=YiDQPZcW_i4



mul sõbrad sellest vaimustuses ja mängivad öö läbi. ise ei leia, et see nii põnev oleks. nii palju parematki öösel teha.


ise kavatsen nüüd lähipäevadel DSile osta "animal crossing'u" mängu. ootan väga. Happybunny
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 22:15    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin peale mitmete gameplay videote vaatamist kah Gears Of Warsi proovida... eks näis siis, kuidas tegelikult asjad on. Lost Planet (oli vist??) oli teine asi, mis huvitav tundus. 3rd Person ¹uuterid tunduvad päris vinged olevat. FPS on enamjaolt aga täielik turn-off. Warhead on ainuke erand.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Teis Okt 21, 2008 23:11    Teema: Vasta viitega



Beyond Good & Evil

Otsisin midagi Dreamfalli taolist ja lõpuks otsustasin seda proovida. Ei jäänud siiski mänguga rahule just eelkõige kaamera vaatenurga ja nõrga "story" tõttu. Kaamera ajas kuni lõpuni jubedalt närvi. Mäng valmistas täieliku pettumuse ja dreamfallist on asi kaugel.

+
Hea muuska + tasuta OST alla tõmbamiseks.
Mõnus "Voice acting"
Hästi tehtud "Stealth"
Saab tegelasi blurrida e. kenasti ümmarguseks teha
Mõnusad vee Effektid
Pärlid ei ole nii kriitilised. lõpuks jäi 11 pärli üle.

-
Story jääb nõrgaks ja kohati ebaloogiliseks. Eriti lõpp.
Vastik kaamera vaatenurk just kriitilistes kohtades, mis terve mängu ära rikub. See ja nõrk story ongi põhjus, miks see mäng ebapopulaarne on.

Beyond Good & Evil Review

http://www.youtube.com/watch?v=q6eAwinene0
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 22, 2008 06:45    Teema: Vasta viitega

Mul oli raskusi tapamajja sissesaamisega, nii et see mäng jäi pooleli. Äge oli ringi hiilida ja tüüpidel gaasiballoone lahti haakida.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Nelj Okt 23, 2008 14:07    Teema: Vasta viitega

Gears of War oli cooool. Vau, kui kõva lihtsalt.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 18, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: