OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Trigun Maximum

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Laup Sept 01, 2007 11:22    Teema: Trigun Maximum Vasta viitega

Kui aus olla siis ma olin suisa yllatunud et keegi siia ei olnud enne teinud sellist teemat, kuna trigun ise ju oli ometigi populaarne anime, igastahes.

Trigun maximum on triguni anime järg (võipolla kunagi animeeritakse ka se manga ära tont seda teab), ja pole just kehva järg päris palju kysimusi saab vastuse nt. kes on knives ja kes on vash ja kes on mr. woods jne...

Sisult jätkab vässi ja ta venna vaheline võitlus inimkonna tuleviku nimel. vahepeal oli kyll tunne et ta kordab animet aga se oli ka korraks uued tegelased ja uuest perspektiivist teema käsitlus hajutasid need mõtted ruttu peast.





ametlik manga muusika : Aim Feat Kate Rogers - The Girl Who Fell Through The Ice
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 02, 2007 12:59    Teema: Vasta viitega

Selle Trigun Maximumiga oli minu meelest mingi segadus, st selle stoori algas kuskilt sealt, kus anime oli umbes poole peale jõudnud. Seega ei saa Trigun Maximumi anime järjeks otseselt pidada. Aga võimalik, et manga lugu jätkus sealt edasi, kust anime lõppes - ma pole ise Maximumi lõpuni lugenud.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Sept 02, 2007 16:00    Teema: Vasta viitega

Anime lõpp ei ole üldse mangast pärit.
Maximumi soovitan lugeda pärast Triguni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: