OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Amagami SS

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 30, 2010 03:31    Teema: Amagami SS Vasta viitega

Amagami SS
koolikomöödia...ROMANSS!!
26 osa

Kõigepealt peaks mainima, et see anime on nagu Higurashi. Et see hiljem üllatusena ei tuleks.

Peategelane on progresseevuralt igavamaks muutuv keskkoolipoiss, kellele meeldib oma kapis aega veeta (ja tüdrukuid ahistada). Erinevates universiumides (ju siis) kohtub ta erinevate tüdrukutega, kes aitavad tal üle saada kahe jõulu tagusest KOHUTAVAST HINGELISEST TRAUMAST, mida põhjustas mingi tüdruku mitteilmumine kokkulepitud kohta kokkulepitud ajal (pluss nii mitu tundi kui see vend seal passida otsustas). Iga arc kestab 4 episoodi, seega kokku 6 tüdrukut, keda ta sarja jooksul ära sebib. Ja siis veel üks stalker ja tüübi enda õde ka viimase 2 episoodiga.

See on midagi, mida vaadata puhtalt tüdrukute pärast. Komöödia osa on siin nõrk, rõhku pandud romansile. Ja romanss ja tüdrukud käivad koos. Ja tüdrukud käivad ka natuke paremini kui romanss, sest romansil on teises otsas üks tüüp, kes teeb, noh, veidraid asju. Mis saab talle tüdrukuid. Peaks õppust võtma.

Kõik tüdrukud on seksikad ja lood on mõõdukalt romantilised. Natuke kumab läbi tehislikkust jne, aga seda enamik pahaks ei pane. Mulle poolenisti meeldib. 9/10.

Siiani parimast arcist, kui ei oleks narraatorit olemas kuratk üll miks ta selaon!"!#=?!?#=¤2$£@4 :






Kui neid ilusaid seksikaid tüdrukuid näha tahate, vaadake sarja!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Laup Aug 13, 2011 21:09). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Juun 19, 2011 17:16    Teema: Vasta viitega

Miks keegi küll siia teemasse postitanud pole? Otsustasin täna siis peale pikka kaalumist seda vaatama hakata ja peab tõdema, et mul pole ammu animet vaadates nii lõbus olnud. Kolm osa on küll alles nähtud, aga iga osa ajal olen olnud nagu pisike tüdruk, vähkren, vingerdan ja häälitsen. Loodan, et emotsioon püsib, hetkel küll ikka väga meeldib.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Juun 19, 2011 22:01    Teema: Vasta viitega

Olen näinud kaks või kolm arci, kõik olid head välja arvatud see loli arc sest ta hääl vägistab mu kõrvu ja mitte heal viisil.
Edasi ei vaatanud sest tol hetkel ei viitsinud. Küll kunagi edasi vaatan.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Teis Juul 12, 2011 04:32    Teema: Vasta viitega

Sain siis lõpuni vaadatud. Esimesed kaks arc'i olid ikka tõsiselt meeldivad, mis upitas lati tõsiselt kõrgele ja järgmised arc'id ei suutnud järgi jõuda, aga muidugi on see vaid minu arvamus, sest iga arc keskendub erinevale tüdrukule ning tüdrukute maitsed juhtuvad kõigile erinevad olema. Küll üllatas aga special episood, mis samuti tõesti nauditav oli. Nii, et sarja algus ja lõpp olid suurepärased, mis vabandab välja kohati keskpärase keskpaiga. Üldiselt sellest ¹anrist põhimõtteliselt lemmik.

Meeldis veel see, et igal tüdrukul oli oma ED, mis oli siis selle häälenäitleja enda lauldud ka.

Isiklik lemmik nendest mitmest ED'st.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
EcksDee



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: Laup Aug 13, 2011 20:53    Teema: Vasta viitega

BTW Kaoru ikka parim tegelane.

Aga kui tahate uudiseid, siis Amagami SS saab 2. seasoni

Source:
https://twitter.com/#!/amagami_ouen/status/102295329231212545
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: