OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

väike teadaanne - kendo algkursus Tallinnas

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2003 15:40    Teema: väike teadaanne - kendo algkursus Tallinnas Vasta viitega

ehk pakub mõnele siinsele samuraile huvi, et 6-7 sept on võimalus liituda pealinna kendokate ridadega, täpsem info siit: http://www.kendo.ee/laagrid/algkursus2003.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Aug 26, 2003 16:39    Teema: Vasta viitega

Tead, isegi hea meelega läheks ja viskaks korra asjale pilgu peale .. kuid Tallinn siga kaugel T_T URRRRRR
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Odin



Liitunud: 21 Juun 2003
Postitusi: 49
Asukoht: Valhalla...(Tallinn)

PostitusPostitatud: Püh Mai 16, 2004 22:46    Teema: Vasta viitega

jah...minumeelest oleks see hea idee, aga mingi jama oli selle varustusega...et see pidavat umbes 10.000 või enam krooni maksma... et kuskilt käsitööna jaapanist või midagi sellist, ma ei ole asjaga kursis, aga kas siis on nagu mõtet tulla trenni kes tahab vaikselt harjutada nagu?
_________________
whatever...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 00:30    Teema: Vasta viitega

Odin kirjutas:
jah...minumeelest oleks see hea idee, aga mingi jama oli selle varustusega...et see pidavat umbes 10.000 või enam krooni maksma... et kuskilt käsitööna jaapanist või midagi sellist, ma ei ole asjaga kursis, aga kas siis on nagu mõtet tulla trenni kes tahab vaikselt harjutada nagu?


ok, nüüd sa päästsid küll paisu tammi tagant valla :)

trenni on ikka mõtet tulla, ega kedagi ukselt tagasi ei saadeta :) varustusega saab ka odavamalt, ning ega kõike ei pea korraga ostma, jupphaaval saab ka. esialgu ei lähe vaja midagi muud peale bambus- ja puumõõga, mis kokku on eestist ostes ca 850 eek, netist tellides saab ehk ka pisut odavamalt. siis umbes kolme kuu järel tekib vajadus keikogi ja hakama (ehk siis riietuse) järele. noh kui ei taha osta kasutatud riietust, siis on siin miinimumiks ca 3000 krooni - eeldusel et ei osta päris kõige odavamaid asju, mis kiiresti ära lagunevad. peale seda veel kolm kuud usinat harjutamist ja siis on juba mõtet osta kaitsmetekomlekt ehk bogu. selle puhul on miinimumiks ca 4000 krooni. üldiselt jah selline keskmine täisvarustus läheb kokku 10kilo, kuid see raha jaguneb ära pole aasta peale (kuna ma ostsin kõige miinimumi, siis mul läks ca 7-8 kilo kokku). muidugi kui osta kasutatud varustus koreast, siis ei lähe raha kokku rohkem kui 4000 eeku.

mis puudutab trenne, siis sel kevadel enam rohkem laagreid ei tule, ning tegelikult oleks just laagrid need, kuhu algajatel on mõtet tulla, sest siis saab kohe kahe päeva jooksul tubli trenni ja maitse suhu asjast. nüüd suvel hakkavad trennid ilmselt toimuma ka ainult kord nädalas. aga nagu ma ütlesin, ukse pealt kedagi tagasi ei saadeta, niiet kui sul huvi on, siis pane meil info@kendo.ee ja anna oma huvist teada!

ja vaikselt trenni tegemisest ei tule midagi välja, sest kiai on üks kendo tähtsamaid osi. kui tahad asja, mida rohkem üksi saaks kuskil harjutada, siis eestis tegeletakse ka iaido-ga. üksikkatad, kus siis harjutatakse metallmõõgaga (või äärmisel juhul puumõõk ja plastiktupp). siiski, kui iaido annab hea tunnetuse metallmõõgast ning aitab lihvida tehnika puhtust ja täpsust, siis kendo on vajalik, et õppida mõistma mõõgavõitluse dünaamikat, distantsi, asendit ning eelkõige võitlemist elusa partneriga :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 07:22    Teema: Vasta viitega

Tuleks heameelega, kuid tlnasse sõita ??? Kui selline asi avaks oma filiaali Tartus siis oleks kindel tulija.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Odin



Liitunud: 21 Juun 2003
Postitusi: 49
Asukoht: Valhalla...(Tallinn)

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2004 17:51    Teema: Vasta viitega

Jesus F.. Christ.....no ikkagi 4000.-...no ma saan aru et kui tahad midagi lahedat ja eestis suht veidrat spordiala tundma õppida....aga kas sellesmõttes õpetus on ka kvaliteetne, et kas on mõningad tutvused ja nii, või on järsku treener mingi muu maa päritoluga?

Aga hind on ikka kuramuse metsik + kuumaks veel...
_________________
whatever...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 07:10    Teema: Vasta viitega

Odin kirjutas:
Jesus F.. Christ.....no ikkagi 4000.-...no ma saan aru et kui tahad midagi lahedat ja eestis suht veidrat spordiala tundma õppida....aga kas sellesmõttes õpetus on ka kvaliteetne, et kas on mõningad tutvused ja nii, või on järsku treener mingi muu maa päritoluga?

Aga hind on ikka kuramuse metsik + kuumaks veel...


Metsik ei ole see hind üldse võrreldes mõne teise spordiala hindadega.Nagu näiteks peotantsud...naistel läheb iga kuu 10k...meestel vähem.Ja siis on mul veel üks tuttav, kes käib iga nädal tlnas trennile, kah mingi tantsu teema....3k kuu.Aga siin, kui üks kord varustuse juba ära ostad, pead sa ainult kuumakset maksma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Odin



Liitunud: 21 Juun 2003
Postitusi: 49
Asukoht: Valhalla...(Tallinn)

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 21:31    Teema: Vasta viitega

nojah...võibolla...ma karatega harjunud...seal sul kimono, mõned kaitsmed, vöö ja korras.
_________________
whatever...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Teis Mai 18, 2004 23:27    Teema: Vasta viitega

ytleks selle HotPapa jutupeale nii et ma k2isin ka peotantsus ja mul EI l2inud elusees niipalju.. sa v2itsid et naistel l2heb 10k? haha. t2hendab eil2he ytleks nii. niipalju kui ma m2letan aga vbla noh ajad muutunud ja stuff et kallimaks l2inud.

ja nende kendokate kohapealt.
nagu lahe jah aga kallis T_T
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2004 07:06    Teema: Vasta viitega

yuna kirjutas:
ytleks selle HotPapa jutupeale nii et ma k2isin ka peotantsus ja mul EI l2inud elusees niipalju.. sa v2itsid et naistel l2heb 10k? haha. t2hendab eil2he ytleks nii. niipalju kui ma m2letan aga vbla noh ajad muutunud ja stuff et kallimaks l2inud.


Noh see oleneb mis vanuse klassis sa tookord tantsisid...muidugi kui sa tantsisid lastes siis ei läind sul elusees nii palju pappi.Ma räägin siin juba J2,Noored...kui tahad saada head kohta pead peaaegu iga paari võitluse tagant kleiti vahetama....plus veel eratunnid, mis ei maksa vähe.Ja nii see 10k kokku jooksebki
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
yuna



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 529
Asukoht: Rapla

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2004 19:08    Teema: Vasta viitega

HotPapa kirjutas:
yuna kirjutas:
ytleks selle HotPapa jutupeale nii et ma k2isin ka peotantsus ja mul EI l2inud elusees niipalju.. sa v2itsid et naistel l2heb 10k? haha. t2hendab eil2he ytleks nii. niipalju kui ma m2letan aga vbla noh ajad muutunud ja stuff et kallimaks l2inud.


Noh see oleneb mis vanuse klassis sa tookord tantsisid...muidugi kui sa tantsisid lastes siis ei läind sul elusees nii palju pappi.Ma räägin siin juba J2,Noored...kui tahad saada head kohta pead peaaegu iga paari võitluse tagant kleiti vahetama....plus veel eratunnid, mis ei maksa vähe.Ja nii see 10k kokku jooksebki


t2hendab mingi aeg ma olin kyll J2's ka aga sis ma lihtsalt l6petasin 2ra, ei viitsinud enam ja asjad... :P
_________________
Itsuka watashi imei gyokaku ato tenshi soshite hae sakini. ^__^''
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Crisux



Liitunud: 11 Märts 2004
Postitusi: 47
Asukoht: Tartu//Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 09:21    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Tead, isegi hea meelega läheks ja viskaks korra asjale pilgu peale .. kuid Tallinn siga kaugel T_T URRRRRR


samad sõnad
(raha kraabix kuidagi ikka kokku)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 09:49    Teema: Vasta viitega

Odin kirjutas:
Jesus F.. Christ.....no ikkagi 4000.-...no ma saan aru et kui tahad midagi lahedat ja eestis suht veidrat spordiala tundma õppida....aga kas sellesmõttes õpetus on ka kvaliteetne, et kas on mõningad tutvused ja nii, või on järsku treener mingi muu maa päritoluga?

Aga hind on ikka kuramuse metsik + kuumaks veel...


metsikuks ma küll seda hinda ei nimetaks. vähem maksavad ainult alad, kus sul endal mingit varustust ei olegi vaja osta. tahad rattaga sõita - palju maksab normaalne ratas? tahad surfida - palju maksab varustus? motosportialadest ma ei hakka rääkimagi. kui võitluskunstidest rääkida, siis on kendo küll pisut kallim kui nt karate või muud käsitvõitlusalad, kuid seda ka vaid varustuse poolest, sest nt Rivetas on minu meelest samuti kuumaks 500. kuid varustuse ostmine on kendos ikkagi üsna ühekordne väljaminek, ei ole nii et iga aasta pead endale uue bogu ostma. kui ostad odavama varustuse, võid julgelt 5-6 aastat nendega teha (ainult nöörid ning käekaitsmete peopesad ehk vajavad vahetust), kallima varustuse võid aga lastele pärandada.

õpetus on kvaliteetne, meie oma senpaid on head õpetajad, kes on hingega asja kallal ning lisaks sellele toimuvad ca kord kuus laagrid, kus käivad meid õpetamas senseid soomest ning reeglina aastas mitmel korral käivad külas ka suured jaapani õpetajad ning ka head õpetajad euroopa teistest riikidest. sel kevadel näiteks käis meil siin jaapani ülikoolide kendokoondis, kokku vist 25 ülikooli kendokat (kes reeglina olid alaga tegelenud noh ca 15 aastat) ning neli kõrgetasemelist (6-7 dan.) õpetajat.

ning tegu pole niivõrd spordialaga kuivõrd võitluskunstiga :) siin on vaks vahet sees.


Viimati muutis seda pansomon (Nelj Mai 20, 2004 09:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 20, 2004 09:53    Teema: Vasta viitega

Odin kirjutas:
nojah...võibolla...ma karatega harjunud...seal sul kimono, mõned kaitsmed, vöö ja korras.


karates ja kendos on see vahe sees, et kui sa karates pead oma löögi peatama enne kui see sihtmärgini jõuab (või vähemalt ei tohi täiega lõuga kütta :)), siis kendos tuleb kõik tehnikad sooritada ilma tagasi hoidmisega ning täiest jõust. mis loomulikult ei tähenda, et löögid oleksid seal kontrollimatud lahmimised, vaid seda et kendot tehes ei tohi ennast kuskilt otsast tagasi hoida. kui nüüd käsivõitlusest rääkida, siis on kendo mõnes mõttes nagu poks, ainult et poks kus sa ei pea kartma et sa nüüd väga palju haiget saad ning kinniste silmadega koju lähed (selle jaoks need "hirmkallid" kaitsmed ongi :))

igatahes keda kendo huvitab, mingu vaadaku www.kendo.ee , seal on üsna üksikasjalikult kogu alast räägitud, lisaks sellele võite seal vaadata ka videosid eelmise aasta MM-ilt Glasgows (piltide all).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2004 16:25    Teema: Vasta viitega

Alates mis vanusest saab sinna minna????
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 25, 2004 09:02    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
Alates mis vanusest saab sinna minna????


vanusepiirangut pole, mida varem seda parem, nagu teistegi spordialade puhul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2004 13:43    Teema: Vasta viitega

Päris huvitav...kui olen Jaapani keele kursused läbi teinud siis võix ju isegi proovida :)
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2004 11:05    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
Päris huvitav...kui olen Jaapani keele kursused läbi teinud siis võix ju isegi proovida :)


ka jaapani keele kursuse läbimine pole kendo harrastamiseks vajalik wink
ps. kus muidu keelt õpid?

pps. tartu seltskonnale - me siin trennis arutasime seda asja ja kui saaksite mingi arvestatava pundi huvilisi kokku, siis võiksime väga vabalt tulla tartusse ja teile laagrit teha. eks üksinda harjutamine ole parajalt probleemikas, aga näeksite ka asja ära ja saaksite proovida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2004 17:15    Teema: Vasta viitega

Päris asjalik mõte :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Nataku



Liitunud: 5 Juul 2004
Postitusi: 45
Asukoht: Die korteris ennast mitte liigutamas.

PostitusPostitatud: Laup Sept 18, 2004 18:02    Teema: Vasta viitega

ma käisin seal ja seda tasub proovida. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: