OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sayonara Zetsubo Sensei
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 09:16    Teema: Vasta viitega

...Ok arvamuste avaldamine on lubatud ma tean..ega jah ei saa ma neid hukka m6ista...ja ma tean et ega igal inimesel pole mu maitse...tean....aga KUI SA SELLEST ARU SAAD SIIS ON SEE JUST KUI UUS NALJA LVL......noh ma sain sellest aru ja ma arvan et see on geniaalne.....aga kui te sellest aru ei saand siis te v6iks nagu hakkata teist animed vaadata seni kuni su maitse paindub sellele lvlile et see meeldib nagu ma m6tlen et te v6iksid teisi animesi vaadata kuni sinu arust on see naljakas....mitte siis kui sulle see anime ei meeldi ja sa m6tled et vaadat mingit sitta animet...se halb valik...ja kui sinu arust et EMO 6petaja ja mingi positiivne tydruk saab kokku ja on yhes klassis...ja see on k6ik sinu arust siis......see pole ammugi k6ik....igatahes...mulle ei tule pähe enam mida kirjutada....k6ik s6ltub maitsest...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 12:50    Teema: Vasta viitega

Ma ei vaatagi... Ma ei vaata midagi sellist, mis mulle ei meeldi ja palun kasuta edit nuppu. Ei ma vaatasin, et paljudele meeldib siin see anime ja tõmbasin endale esimese osa, aga kahjuks ei meeldinud mulle see...
Tegelt ma olen naljamees, aga selle anime naljad ei istu...veel Happybunny
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 12:57    Teema: Vasta viitega

Sa ajad ikka väga segast juttu, erik_schults ... :P Halvustad neid, kellele see anime ei meeldi, kuid samas nõustud ka erinevate maitsetega. Paratamatus on aga see, et kus demokraatia, seal ka negatiivseid kommentaare, kuna asja peab valgustama ikka mitmest küljest, nii et pole mõtet seda nii väga südamesse võtta ja endast välja minna.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 13:32    Teema: Vasta viitega

Ma saan sellest aru....ma ple eriti harjund foorumitega nagu ma ennem ytlesin...aga negatiivsed kommentarid on m6ttetud...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 17:57    Teema: Vasta viitega

Ma kirjutan ka natuke siin teemas vohavasse off-topicusse.

Nimelt ma tahan öelda, et negatiivsed kommentaarid on sama tähtsad, kui positiivsed on. Erinevaid animesid on palju, väga palju, väga väga palju, saate ju aru. Kui animemaailmaga hakkab tutvuma inimene, kellel on mingisugunegi ajapiirang kooli, töö, pere või mõne muu hobi näol, siis ei saa ta endale lubada iga ettejuhtuva anime tõmbamist ja vaatamist. Isegi paljunäinud otakud ei vaata kõike, mida vaadata on, vaid otsivad ikka meeldivamad välja.
See foorum ei ole ainult muljete jagamiseks, siit leiab ka uusi animesid, mida kogukonna soovitusel vaadata ning ka animesid, mida mitte vaadata. Eeldades, et baka kogukonna arvamus inimest huvitab, loob ta kasutajate negatiivsetel ja positiivsetel kommentaaridel põhineva kujutluspildi, et mida sellest või teisest animest oodata. Kui teema on animest, kus ülekaalus negatiivsed kommentaarid, siis vaatama ei hakkaks.
_________________
xyz


Viimati muutis seda cenorig (Nelj Okt 11, 2007 23:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 19:04    Teema: Vasta viitega

Noh aga ple mingit abi sellest kui sa ytled et ei saant naljast aru.....peale selle et see ple igale maitsele...:P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 19:13    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Noh aga ple mingit abi sellest kui sa ytled et ei saant naljast aru.....peale selle et see ple igale maitsele...:P

See on oma arvamuse avaldamine, kui keegi ütleb, et ei saa nendest naljadest aru. Selleks on animete kohta teemad foorumis, et inimesed saaksid oma arvamust avalada. Kui seda tehakse korralikult ilma sõimamata, siis pole milleski probleemi.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 19:23    Teema: Vasta viitega

SEE POLE ARVAMUS......NAD PEAKS YTLEMA ET MINU ARUST POLNUD SEE NALJAKAS MITTE MA EI SAAND NALJAST ARU SEE NAGU HäDALDAMINE..sorry ma kirjutasin suurte tähtetega nii nagu ma karjuks ma lithsalt tahtsin seda r6hutada:P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 19:30    Teema: Vasta viitega

Parandus *lihtsalt*..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 19:34    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
SEE POLE ARVAMUS......NAD PEAKS YTLEMA ET MINU ARUST POLNUD SEE NALJAKAS MITTE MA EI SAAND NALJAST ARU SEE NAGU HäDALDAMINE..sorry ma kirjutasin suurte tähtetega nii nagu ma karjuks ma lithsalt tahtsin seda r6hutada:P

SSJ-Silveri postitus:

SSJ_Silver kirjutas:
Ei tea.... Minuarust on see väga imelik anime ja mind häirivad need tummfilmi kaardid, mis vahepeal on. Seoory, aga selle anime naljadest ma aru ei saa T_T

Kuidas on see hädaldamine, kui ta lisab juurde, et see on tema arvamus. Ta ei ole selle anime kohta midagi halba otseselt öelnud ju. Ta lihtsalt ei saa nendest naljadest aru ja seega pole anime temale huvitav. Need, kes saavad naljadest aru, neile see jälle on. See on paljude animetega nii. Ma saaks aru, kui ta oleks lihtsalt öelnud: "ei meeldi". Sel puhul oleks olnud tegu mõttetu spämmiga. Ta aga kenasti ütles, et tema jaoks on anime imelik, sest ei saa naljadest aru.

Kõik ei pea olema ainult positiivne vastukaja. Tema tegi viisakalt ja väikese seletusega negatiivse kommentaari. Täiesti okei ju?

Miks sa nii üle pingutad?

erik_schults kirjutas:
Parandus *lihtsalt*..

Kasuta 'muuda' nuppu, sest hetkel sa spämmid.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 19:48    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea......aga need pole arvamused......et ma ei saand sellest aru.....ausalt 8eldes.....:P
Minu arust on seal naljast raske aru saada või see pole minu maitse..need on arvamused aga kui naad lihtsalt ytlevad et ei saant aru siis miks naad siia topicusse kommenteerivad....et siin topicus midagi 8elda peaks vähemalt k6ik väljas olevad osad ära vaatama ja oma arvamuse selle kohta ytlema...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 19:49    Teema: Vasta viitega

Ma ei m6tle nagu et see on reegel aga inimesed v6iks vähemalt kursis olema selle animega....mis siin topicus on....aga kui inimesed räägivad sellest animest siine et ei saant aru pärast yhte osa....siis see imelik...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Püh Aug 26, 2007 06:10). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
NekoNaru
pugema ei lähe


Liitunud: 7 Märts 2007
Postitusi: 120
Asukoht: Dorpat

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 19:52    Teema: Vasta viitega

erik_schults, Baka.ee reeglid punkt 3!!
_________________
Tehakse uuendusi! =D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 19:59    Teema: Vasta viitega

Kas ei mõista inimene isegi pärast seda, kui genky talle pika loengu maha pidas?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 25, 2007 20:19    Teema: Vasta viitega

Ma ei taha karjuda, aga ma tahan järgnevat teksti rõhutada:

KASUTA 'MUUDA' NUPPU KUI SA TAHAD MIDAGI LISADA VÕI MUUTA OMA POSTITUSES!!!!!!!

Kas on nüüd selgemini arusaadav? Ja tutvu palun Baka.ee reeglitega. Just kolmanda punktiga!

erik_schults kirjutas:
Ma ei tea......aga need pole arvamused......et ma ei saand sellest aru.....ausalt 8eldes.....:P
Minu arust on seal naljast raske aru saada või see pole minu maitse..need on arvamused aga kui naad lihtsalt ytlevad et ei saant aru siis miks naad siia topicusse kommenteerivad....et siin topicus midagi 8elda peaks vähemalt k6ik väljas olevad osad ära vaatama ja oma arvamuse selle kohta ytlema...

1. Ausalt öelda, on küll tegu arvamusega.
2. 'Ei saa naljadest aru' või 'pole minu maitse' on arvamusavaldused ja seda kõige otsesemas mõttes.

Kui sa vaatad animet, siis sa peaksid teadma, et animest kujuneb arvamus just esimeste osade põhjal. Eks muidugi võib asi edaspidi muutuda, aga ei pruugi. Kui inimesele antud stiil ei meeldi, siis ta pole sunnitud rohkem vaatama. Ta võib öelda oma arvamuse kasvõi esimese osa põhjal, kui see pole spämmi kujul (lihtsalt 'ei meeldi') või solvangu kujul ('mõttetu anime'). Antud juhul Silver kenasti ütles, et miks anime on talle imelik: talle ei meeldinud need tummfilmikaadrid ning ta ei saanud naljadest aru.

Tundub, et sa ei tea täpselt, misasi on arvamusavaldus.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 00:42    Teema: Vasta viitega

eric, kahe postituse asemel võid teha ühe postituse.. mitte mõtetult järjest postidada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 17:17    Teema: Vasta viitega

Ma vaatan, et Silveri väike kommentaar on täitsa suureks vaidluseks tõusnud. :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 19:58    Teema: Vasta viitega

Hmm, ma vaatasin esimese osa ära. Panin teise osa tõmbama. 0.o
Nagu TECH! ... Suurepärane absurdne anime!

Mõtted kaovad jõkke ja nad püütakse lantidega sealt välja.
Kalad surevad nälga, sest neid ei saa enam konksu otsa. ???

Veel! VEEEL!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Sept 15, 2007 08:32    Teema: Vasta viitega

6 osa sayonara zetsubo senseist on väljas koos subidega:P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 16, 2007 01:09    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Eraldi mainiksin ära tahvlile meelevaldselt ilmuvad kohati geniaalsed kritseldused.

Et tu, Brute? Kui neid kritseldusi tahad lugeda, siis see asi ainult raskendab anime vaatamist, vajuta kogu aeg pausi ja edasi, paus ja edasi, paus ja .... Teiseks geniaalsus... mulle on nad küll suhteliselt kaugeks, küsitavaks ning üsna suvalisteks lauseteks jäänud. Keegi võiks siiis näiteks esimese osa ette võtta ja seal tahvlil leiduvate kritselduste geniaalsust seletada...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: