OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mis mangasid soovite? oO
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
panda-chan



Liitunud: 6 Dets 2006
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 13:04    Teema: Mis mangasid soovite? oO Vasta viitega

No asi on siis selline: minu ema töötab apollos ja ma just hiljuti rääkisin selle inimesega kes tellib neid mangasid apollo poodidesse. Ta arvas et võib täitsa küsida, et milliseid mangasid te tahaksite (midagi mis ei oleks nagu väga uus eks xD) ja nagu ka ostaksite wink.

Üritati Bleachi Apollosse saada, aga seda oleks saanud nagu ainult mingi pakina kus neli vol-i koos, või midagi sellist. Igatahes väga kallis oli, ja ei usutud et ükski manga fänn on nõus nii palju maksma >.< Ma võin hinna välja uurida, kui kedagi huvitab.

Mainisin ka Narutot, kuna see tundub olevat popp praegu, aga kuna seda on nii palju (-.-') Siis arvatavasti ei saa.

Aga andke teada, ja kui on võimalik, kes teab äkki ilmub see sari Apollosse =)

[Võite ka paluda mingit teatud osa mingist sarjast mis juba oli Apollo poodides, aga on ära ostetud teilt nina alt xD .. Võin paluda et seda juurde tellitakse. Aga andke teada ka siis et nagu mis poodi mis linnas xD]

Aga ärge hakake siis nüüd ootama et kõik soovid saavad täidetud. Need mis on ikka võimalikud, eks`? =D

Muhe
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 15:36    Teema: Re: Mis mangasid soovite? oO Vasta viitega

panda-chan kirjutas:
[Võite ka paluda mingit teatud osa mingist sarjast mis juba oli Apollo poodides, aga on ära ostetud teilt nina alt xD .. Võin paluda et seda juurde tellitakse. Aga andke teada ka siis et nagu mis poodi mis linnas xD]

Wallflower 7. Seda pole mitte kusagil näinud...ometigi on Apollos juba vol 10 pikemat aega müügil.

Hmm...seeriatest pakuks näiteks: Kamikaze Kaitou Jeanne (7), Ouran High School Host Club (7), Death Note (12), Mushishi (7)... hetkel rohkem nagu mõelda ei oska. Seda viimast mainitut tahaks küll väga :}

Sailor Moon
on vist suts liiga pikk (18), et sisseosta : ( Aga kui saaks esimesed 5 voligi.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
panda-chan



Liitunud: 6 Dets 2006
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 16:38    Teema: Vasta viitega

Ma seda Wallflower 7-e asja uurin täna Happybunny (Muuseas,ma ise mäletan et kunagi oli, kuna ma lugesin Wallflower 1-9 ära.)

[Seeriatega võib natsa kauem aega minna, kuna mul vaja rääkida siis selle teatud inimesega kes, mangadega tegeleb =)]
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 17:18    Teema: Vasta viitega

Godchild, palun. Ma olen seda igalt poolt tahtnud saada, aga ei ole =) Godchild on tegelikult päris uus, aga kui võimalik, siis paluks siiski... või siis Count Cain, mille ma ka rõõmuga ära ostaksin, kui Tallinnasse jõuan.
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 17:53    Teema: Vasta viitega

Ghost hunt 9-10
Kagetora 4( ära ostetud, kuna 5 on olemas)
Death Note 1-12(hiljem 13)
Fullmetal Alchemist 3-10
Ma olen tähele pannud, et Apollos Viz mangasid pole, on ainult Del Rey ja mingi teine ka...
Loodan, et DN'i ja FMA'd tuleb...
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."


Viimati muutis seda SSJ_Silver (Kolm Juul 11, 2007 17:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 17:53    Teema: Vasta viitega

Ghost in the Shell äkki.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 18:09    Teema: Vasta viitega

Mina sooviks Tartu Apollosse "Othello" 7. osa, et ometi saaks see sari lõpuni olemas olema. Samuti ei ütleks ära "Nodame Cantabile" 4. osast, sest siis ostaksin juba müügil olevad 5. ja 6. osa (sel sarjal on hind tavapärase 125 EEK asemel 115 EEK). Samuti võiks riiulitele ilmuda "Case Closed" 1-2 osa ja "Maison Ikkoku" 8+. Loomulikult ei ütleks ära ka juba alutatud seeriate uutest osadest kuigi näiteks tsubasa, gundam seed ja guru-guru pon-chan (kirjapilt võib erineda) vaid raiskavad väärtuslikku riiulipinda raamatupoes.

Mis värk teil seal Apollos on "Basiliskiga"? Vaid 4-5 osa on müügil, osasid 1-3 pole vist kunagi müügil olnud.

Rohkem võiks olla neid M reitinguga (18+) mangasid mis on natuke suuremad kui tavaline mangade suurus. Seega võiks jätkata "Suzuka" ja "Gacha Gacha -The Next Revolution".

Mangasid võiks osta ka mõnedelt teiselt kirjastajatelt kui Del Rey ja Gollancz Manga (lihtsalt vahelduse mõttes, et riiul kirjum oleks). Samuti ei tohiks hind olla kallim kui kaanel märgitud hind kroonidesse teisaldades (soovitavalt muidugi veel väiksem).

"Death Note"st ja "Mushishi"st ei ütleks kah ära. Ülipikkadele sarjadele võiks eelistada lühemaid.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 19:15    Teema: Vasta viitega

Death Note tõesti ja siis võiks proovida teisi kirjastusi kui Del Rey, näiteks Dark Horse mangasid (Berserk ja Blade of the Immortal) oleks hea vaheldus seal näha.
Blame.
Bleach ja Naruto on ka head, aga neil on nii palju köiteid, et raske müüa - esimesed pole huvitavad, hilisemate mõistmiseks on aga vaja esimesi lugeda.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 19:34    Teema: Vasta viitega

Mina tahaks täiega nagu Fullmetal Alchemisti manga läbi lugeda Happybunny
Ja siis kui näha on siis ma arvatavasti ostaks ka Death Note-i
Suht mõnus oleks ka Tenjou Tenge,kuid seda vist Apollo ei taha müüa(veits liiga palju h-d) =D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-oxx-



Liitunud: 8 Juul 2007
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 21:58    Teema: Vasta viitega

tenjou tenget , vahet ple mis osa , või siis näiteks samurai champlood xD
tallinnasse
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 22:21    Teema: Vasta viitega

FREESIA ! Las tellib Freesia esimesena pliiiis !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 11, 2007 23:51    Teema: Vasta viitega

-oxx- kirjutas:
tenjou tenget , vahet ple mis osa , või siis näiteks samurai champlood xD
tallinnasse

Samurai Champloo mangal on ainult kolm volüümi üldse väljas (ametliku kodulehe järgi). Ei teagi kas rohkem tuleb. Mul on esimesed kaks saksa keeles olemas, kolmandat pole leidnud (ei saksa ega inglise keeles). Manga ise areneb muidu natukene teistmoodi kui anime.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 06:41    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
-oxx- kirjutas:
tenjou tenget , vahet ple mis osa , või siis näiteks samurai champlood xD
tallinnasse

Samurai Champloo mangal on ainult kolm volüümi üldse väljas (ametliku kodulehe järgi). Ei teagi kas rohkem tuleb. Mul on esimesed kaks saksa keeles olemas, kolmandat pole leidnud (ei saksa ega inglise keeles). Manga ise areneb muidu natukene teistmoodi kui anime.
Mushishil see-eest kaks ainult. Del Rey'l vähemalt T_T
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 10:24    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Mushishil see-eest kaks ainult. Del Rey'l vähemalt T_T

Sellel puhul on ilmselt lihtsalt aja küsimus, sest jaapani keeles on kõik väljas. Ja kui uskuda animenewsnetworki, siis selle aasta sees tõlgitakse veel kaks volüümi ära. PreOrderiga saab juba tellida. Champlool pole aga eelmise aasta märtsist saati tõlget ilmunud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 11:02    Teema: Vasta viitega

See on küll offtopic, aga Samurai Champloo manga on üks igavamaid, mida ma lugenud olen. Autor isegi vabandas raamatutes mitu korda, et aega polnud seda ja teist korralikult teha, no sorry, aga minu arust on manga loodud vaid anime nime all raha teenimiseks ja tundub tõesti, et on pooleli jäetud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shounen



Liitunud: 1 Juun 2007
Postitusi: 28
Asukoht: ...

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 15:37    Teema: Vasta viitega

Päris huvitav pakkumine +.+
Kuna paljud mu lemmik seeriad olid juba ülalt mainitud, pakun ainult paar oma lemmikud.

Gantz
Air Gear
666 Satan
D.Gray-man

Olgu, äkki see polnud 'paar' seeriat. Aga vähemalt ükski neist oleks hea näha Apollo lettil >>
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 16:28    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
FREESIA ! Las tellib Freesia esimesena pliiiis !


kas keegi on lõpuks Freesia tõlkeõigused ostnud? Kallis Kallis see oleks päris hea tõesti, köiteid on ka vähe.

death note võiks hästi müüa, ma oletan. ja kas Nanat juba müüakse?
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 17:36    Teema: Vasta viitega

Kurat ennatlikult kirjutasin siia. Mul pole aimugi tegelikult :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 18:08    Teema: Vasta viitega

Shounen kirjutas:
Gantz
Air Gear
666 Satan
D.Gray-man


Gantzi õigused ostis Dark Horse alles hiljuti, esimene volume tuleb välja 2008 alguses. Sellest oli mul muidugi väga kahju, kui omal ajal seda vahvat mangat netipoodidest otsisin. Teised peaksid olemas olema ja D. Gray-mani või 666Satani vastu poleks mul midagi.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
N



Liitunud: 21 Juun 2007
Postitusi: 33

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 22:16    Teema: Vasta viitega

Shounen kirjutas:
Air Gear

Kas sa oled üldse Tartu Apollos ringi vaadanud?
Mine vaata seal ringi, siis läheb tuju paremaks. =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: