OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uued animed: aprill-juuli 2003
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2003 10:02    Teema: Uued animed: aprill-juuli 2003 Vasta viitega

Nii, järjekordselt on käes kuu, millal jaapanlased toovad meieni suure koguse uusi animeid. Nüüd oleks sobiv ka sõna võtta teemal, mis seal siis uut ja huvitavat ja mitte nii huvitavat ja halba on.

Last Exile - kõigepealt tuleb CGI meelde. Lahingud, mis tekitavad silmale headmeelt. Suured õhulaevad, steampunk, esimese kahe osa järgi tundub ka stoori huvitav olevat. Kusjuures, vana hea Jules Verne tuleb seda vaadates meelde.

Scrapped Princess - midagi meeldivat. Huvitav stoori, ajab aeg-ajalt suunurki ülessepoole, ka animatsioon on kaunis. Teine, mida ma kindlalt jälgin.

Ragnarok - natuke tobe detektiivianime. Kuid mulle meeldib mõte, et vanad kurjad Skandinaavia jumalad on maa peale tulnud, end bishouneniteks teinud ning Jaapani koolilasteks läinud. Eriti kokapoiss Thor :)

E's otherwise - tuleb meelde "Scryed" ja "Tokyo Underground". Järjekordne maagiaanime, kus võitlus keeb ja kus adrenaliini voolab rohkem kui eksreemsportlaste kokkutulekul. Siiski vaadatav.

Texhnolyze - ainult 1 osa väljas, ei oska veel midagi öelda. Aga tegijate nimistu on vähemalt nii hea, et sellest peaks midagi huvitavad kooruma.

Narue no Sekai - pantsu, pantsu, pantsu. Siiski mitte liiga palju ja aeg-ajalt on seal täiesti meeldivaid hetki, nii et vast isegi tasub vaadata. Ei midagi erilist.

DN Angel - *haigutus*

Uchuu no Stellvia - on ja nagu ei ole ka. Mind paelus esimeses osas stseen, kus baasist hävitajad startisid. Tõeliselt kena. Eks paistab, igatahes jätkan vaatamist.

Praegu rohkem meelde ei tule. Aga "Last Exile", "Texhnolyze" ja "Scrapped Princess" paistavad tõeliselt huvitavad olema.

Peale selle veel "Kino no Tabi", aga sellest ei ole ma rohkem näinud kui 00 osa. Igatahes on see juba litsenseeritud.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me


Viimati muutis seda hjarg (Püh Juul 06, 2003 14:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2003 17:55    Teema: Re: Aprilli animed Vasta viitega

hjarg kirjutas:
E's otherwise - tuleb meelde "Scryed" ja "Tokyo Underground". Järjekordne maagiaanime, kus võitlus keeb ja kus adrenaliini voolab rohkem kui eksreemsportlaste kokkutulekul. Siiski vaadatav.

TU jätaks mina võrdlusest välja, sest viimane on lihtsalt üks võitlusanime stiilis Flame of Recca, Dragon Drive jmt, ehk siis kakeldakse aina uute ja tugevamate vastastega kuni lõpuks jõutakse mingi lõppbossini välja ja antakse talle molli. E's Otherwise on rohkem Scryed'i kanti (mingi suur organisatsioon kasutab üleloomulike võimetega ja ühiskonna poolt tõrjutud inimesi oma kasuks) ning TU'ga on ainult see ühine, et osadel inimestel on üleloomulik võime ning kõige taga on suur organisatsioon, aga selle alusel ma neid kahte ühte patta ei paneks.

Tsiteerin::
Peale selle veel "Kino no Tabi", aga sellest ei ole ma rohkem näinud kui 00 osa. Igatahes on see juba litsenseeritud.

üldiselt paistab midagi head tulevat. kui 0. ja 1. osa järgi (vilksamisi vaatasin, jaapani keeles muidugi), siis tõotab see seeria näidata igasugu omapäraseid ja huvitavaid kohti Kino silmade läbi, umbes nagu Bandit King Jingis, ainult et kohad pole nii värvilised ja fantastilised kui Jingis, kuid siiski omamoodi huvitavad ja omade probleemidega.

ja omaltpoolt lisaks veel mõned:
Ninja Scroll - filmist tuntud Jubei jätkab oma seiklusi. igasugused omapärased ja huvitavad ninjad tulevad jälle välja, aga ma loodan, et nendega üle ei pingutata, st et igas osas mingi uus kellele siis Jubei lõuga annab. samuti on ka Jubei'd ennast nö upgradetud, st oskab kaugelt mõõgaga vastast pooleks lüüa :)

Human Scramble - üks, millel tasuks kah silma peal hoida. paistab olevat kollektsioon üksikutest tõsistest lugudest, mis räägivad inimestest ja nende probleemidest.

Wandaba Style - midagi imelikku ja lõbusat ning kujunduse järgi vist noortele rohkem mõeldud. kuna ainult korra viskasin pilgu peale, siis täpsemalt ei oska selle kohta midagi öelda, aga pealiskaudse esmamulje järgi paistab, et võib isegi vaadata kui midagi lõbusat vahelduseks vaja on.

Dear Boys - sport, korvpall ja ei midagi muud hetkel.

Mermaid melody Pichi Pichi Pitch - midagi lastele, ehk siis täpsemalt tüdrukutele. Magical Girl Show ja jälleleitud esimese armastuse lugu ehk siis näkineidude printsess läheb inimeste maailma inimkujul ning leiab poisi, kelle ta väiksena uppumast päästis (ning muidugi kohe ära armus). ja siis muidugi loomulikult tulevad mängu pahad jõud mingite pahade näkineidude näol ja nii see asi edasi läheb.

ja siis veel Digi Charat nyo - paistab olevat algse Digi Charat remake, st story paistab olevat suht sama mis algselgi. põhjalikum ja natuke teistmoodi aga samasugune mõnus nagu esimenegi. imelik ja lõbus :) ning loodetavasti võtab keegi ka selle tõlkimise ette.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2003 20:54    Teema: Vasta viitega

Aga kuna tulevad Last Exilile uued osad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
desu



Liitunud: 6 Apr 2003
Postitusi: 25

PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2003 21:32    Teema: Vasta viitega

HotPapa kirjutas:
Aga kuna tulevad Last Exilile uued osad?


Uued osad?

Iga nädal tuleb üks uus episood. >_>
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2003 21:34    Teema: Vasta viitega

ups, sry pole eriti kursis, kust nad tulevad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2003 21:55    Teema: Vasta viitega

emm

Üldiselt tulevad animed niimoodi, et mitu jaapanlast saavad kokku, otsustavad ühe multifilmi teha, valivad süþee välja ja hakkavad higipull otsa ees joonistama.

Kuidas lapsed tulevad?
Kuidas moos kommi sisse saab?
Kust Last Exile tuleb?

Oehh... noor inimene maailma avastamas?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2003 21:57    Teema: Vasta viitega

0.o oooo, seda ma ei teadnudki .LOL
ma mõtlesin , et kas nad jooksevad mõne kanali pealt.või ma sain kogemata valesti aru ja need osad alles tehtakse ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2003 22:04    Teema: Vasta viitega

ok, ma väljendasin ennat valesti ,, kust nad tulevad? '' .Ma olen rohkem venelane kui eestlane ,nii et seegi hea , et nii palju eesti keelt oskan!!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2003 22:09    Teema: Vasta viitega

Nii, kõigepealt. Ära spämmi. Kui sa oled just "Saada" nupule vajutanud ja tekib tunne, et tahaksid midagi tarka lisada, ära tee kohe uut postitust järgi. On olemas selline nupp nagu "Muuda", millele vajutades saad oma eelmisele postitusele oma targad mõtted lisada.

Teiseks: anime jõuab meieni niimoodi: Jaapanis näidatakse seda telekas. Toredad jaapanlased lindistavad selle (digitaalselt). Toredad ülejäänud maailma elanikud hangivad jaapanlastelt selle, tõlgivad ära, lisavad subtiirtid ja jagavad seda ülejäänud inimestega, kes on animest huvitatud. Need toredad inimesed teevad seda oma vabast ajast ja täiesti tasuta, seega paluks nende tegevust ikka hea sõnaga meeles pidada.

Kui siis need toredad inimesed ehk siis rahvakeeli fansubijad on ükskord oma tõlkimisega lõpule jõudnud ja hakkavad animet levitama, jõabki meieni vastava anime uusim osa.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2003 22:19    Teema: Vasta viitega

Üks küsimus. kus sa näed seda kohta, kus ma spämminud olen???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2003 22:23    Teema: Vasta viitega

Elementaarne, Watson.

Sellest postitusest vaata 3 posti ülessepoole. Näed ühte enda postitust. Vaata veel üks kõrgemale. Näed teist enda postitust. Kaks postitust järgest= spämm. Kasuta nuppu "muuda". On veel küsimusi?

Muideks, selliste vestluste jaoks on olemas privaatteated. Ei tasu foorumit liiga ära risustada- teemaks on siiski "Aprilli animed", mitte sina ja spämmimine.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Apr 26, 2003 01:48    Teema: Vasta viitega

niihdi, lisan siis ülbelt veidi oma arvamusi ka : )

Narue no Sekai
tõmblevad noorukid, arglik noormees kes armub veidike imelikku / omapärasesse tüdrukusse, kes päästab noormehe surnuks puremist tulnuka poolt. ei ole eriti cutesy, vaid rohkem ecchilik, mis ei ole teabkui lahe, pigem tüütav. kuid üksikud romantilised hetked ning narue olemus on kohati meeldivad. midagi seal on, aga ei midagi erilist.
tipphetk: termini 'uchuuninja' ilmumine seeria konteksti kirjeldamaks mingit zombielaadset tulnukat planeedil avalon.

E's Otherwise
erakordsete võimetega noorukid täidavad ülesandeid kahtlaste eetikahinngutega suurkorporatsiooni jaoks. võib ju kah, kuid tegelased on minusuguse spliinipõdeja jaoks liigstereotüüpsed, eriti tahaks et Shenlongi nimeline tegelaskuju lihtsalt ühtäkki sureks, kasvõi oma naeruväärse nime pärast : )
potentsiaali on areneda kuhugi, samas on kaheldav kas need maad juab mitmekordselt läbitammutud pole. parema meelega soovitaksin vaadata mitte küll nii uut kuid ka praegu subitavat seeriat nimega platinumhugen ordian. ka seal on omad vead, kuid seeria on kuidagi põnevam. see selleks.

Uchuu no Stellvia
mis mind kohe alguses selle seeria juures segas olid peategelase üliinetud näojooned, mis terve seeria vältel näisid deformeeruvat. halb.
ning üldolemuslikult on tegemist shoujoliku avastusretkega mööda kosmost, kuid seeria ise on kahjuks äärmiselt tuim ja esteetilisi meeldejäävaid momente on vähe (eg hjargi mainitud koht oli ilus).
julgen kahelda kas seda seeriat ükski grupp lõpuni viitsib subida.

Last Exile
ülimeeldiva opening, ilus animatsioon ning üldiselt huvitav steampunk'ilik miljöö teevad sellest seeriast ühe võitja uute hulgas. stoorist kui sellisest anti esimese osaga võrdlemisi vähe aimu, võib isegi juhtuda et otsene süþeeliin ei tekigi vaid lihtsalt jälgiutakse kahe arvatava peategelase tegemisi. vaatab / ootab.

Texhnolyze
Yoshitoshi ABe ning Konaka Chiaki on taas peakesed kokku löönud ning valmis on saanud hiiliva, kuid agressiivse tempoga dialoogivaene atmosfäärianime. esimene osa jättis osati tuimaks, kuna tekkis mulje et tegijatel on natuke liiga vabad käed antud ning lahmitakse suvalisi ideid kokku, mis aga ei tundu piisavalt köitvad tervikuna . on ehk liiga vara kritiseerida, kuna seeria näib väga kinni olevat oma tervikluses, mistõttu on ühe killu järgi veel liiga vara teda kritiseerida. potentsiaali on väga palju, kasvõi technomuusika aruka ärakasutamisega. ja vägivald on ka vast hea : )

jahdi, eks kekutan veel kui midagi ära näen.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2003 03:02    Teema: Vasta viitega

Panen siis minagi oma esialgse arvamuse ekraanile ilmarahvale lugeda. Kunagi, kui ajaga nii kitsas käes ei ole, kirjutan mõnest seeriast meeleldi ka pikemalt. Praegu aga püüan olla kokkuvõtlik.

Uchuu no Stellvia - Sisu: rõõmsameelsed tulevikunoored kosmosepilootideks õppimas; ühte neist ootab ilmselgelt algsest olulisem saatus. Teostus: üksnes adekvaatne, märkimist tasub vast ehk CGI-objektide edukas sidumine joonistet' kujutistega. Esmamulje: ei tekita suuremat huvi.

Narue no Sekai - Sisu: koolipoiss armub tulnukast klassiõesse. Teostus: mõneti armsad peategelased ja ohutult veidrad tulnukad annavad seeriale oma võlu. Esmamulje: ecchi ei häiri, ent huumorikatsed ei tõstnud paraku muiet suule.

D.N.Angel - Sisu: päeval keskmisest kohmakam koolipoiss, õhtuti tiivuline supervaras, ööpäevaringselt tüdrukute huviorbiidis. Teostus: meeldivalt värviline visuaal, meeldivalt romantiline taustamuusika. Esmamulje: mõnes mõttes armas lugu ähvardab juba alguses lämbuda kõikvõimalike animestampide ja liiga mitme kõrvalliini alla, tekitades kiirelt peavalu.

Matantei Loki Ragnarok - Sisu: skandinaavia mütoloogiast tuttavad Asgardi jumalad (Thor, Loki jt) liiguvad ühel või teisel põhjusel incognito ringi Midgardis e. Maal ning satuvad siin omavahel sageli konflikti. Teostus: mõned kenad efektid, tegelaskujud, kellega on ilmselgelt vaeva nähtud, sobiv muusika. Esmamulje: vaadatav, aga ainult parema puudumisel.

Last EXILE - Sisu: õhusõidukeid transpordivahenditena eelistavas ja väliselt XIX/XX sajandivahetuse Lääne-Euroopat meenutavas maailmas üritavad kaks kullerteenusega leiba teenivat noort oma õnne (ja leiba) leida. Teostus: esmaklassiline julesverneliku tehnoloogia kujutamine ja põnevad õhulahingud vaheldumisi stiilipuhaste tegelaskujudega. Esmamulje: üks helgematest uutest, mida jälgin ka edaspidi.

Dear Boys - Sisu: Jaapani keskkooliliiga riiklikud meistrivõistlused võitnud korvpallimeeskonna endine kapten kohaneb uue kooliga ja võtab südameasjaks kooli mandunud meeskonna ülesehitamise. Teostus: palju bishounen-klassi meestegelasi ja ka muidu ülihead lähivaated on vahel liigseski kontrastis kohmaka liikumisega väljakul; palli käitumine aga on piisaval tasemel. Esmamulje: mingil seletamatul põhjusel soojendab mu hinge.

Air Master - Sisu: suure kondiga keskkoolitüdruk osaleb vabal ajal suurejoonelistes duellides, mille käigus kasutatakse peamiselt õhus liikumisele orienteeritud võitluskunste. Teostus: võitlusstseenid on rahuldavalt joonistet', kõik muu aga mitte nii väga; muusika kriibib kõrva. Esmamulje: erinev, aga sisutu ja näotu.

Scrapped Princess - Sisu: keskaegse hõnguga fantaasiamaailmas koos kahe kaaslasega rändavat noort neiut peetakse needust kandvaks printsessiks, kes maailmale kindlat hukatust toob. Teostus: vaimustusest rõkkama ei sunni, aga silmad-kõrvad jäävad rahule. Esmamulje: huumor ajab muhelema; süþees on tuttavlikku maiku, aga see ei sega eriti; potentsiaali leidub.

E's Otherwise - Sisu: üleloomulike psüühiliste ja telekineetiliste võimetega noored võitlevad salapärase organisatsiooni poolt ja vastu - kummal poolel on õiglus? Teostus: nuriseda ju võiks, isikupärast jääb tegelastel tugevalt puudu, samuti pole supervõimete kujutamine piisavalt super. Esmamulje: seeria tugevaks küljeks on selgeid moraalseid valikuid sisaldav lugu, mis, tõsi küll, on pagana ettearvatav; siiski kutsub miski seeriat edaspidigi jälgima.

Human Scramble - Sisu: eraldiseisvates lühilugudes vaetakse valikuid ja otsuseid, mida inimelu kestel paratamatult teha tuleb. Teostus: lähenemine teemale on siin meeldivalt tõsimeelne ja iroonia puudumine kandub edasi ka graafikale/muusikale. Esmamulje: lugude tõsidus ja lihtsameelne liigutamise püüd mõjuvad mulle kui sentimentaalsele noorsandile tugeval moel, sestap vaatan meeleldi.

Texhnolyze - Sisu: düstoopilises tulevikumaailmas jooksevad kokku noormehe ja neiu räsitud ning piinatud rajad. Teostus: väga stiilne, väga ahistav, väga haarav, üliväga hämmingut tekitav. Esmamulje: pildi ja heli koosmõju jätab mõjusa kohalviibimise mulje - garanteeritud on minu täielik tähelepanu.

Gad Guard - Sisu: salapärased kuubikud sisaldavad suvalisest metallimassist mecha-laadse olevuse vormumise saladust... järgneb mõistagi märul. Teostus: selgelt on tegemist õnnestunud 'style over substance' juhuga - 1970ndate politseiseeriaid meenutav pisut luitunud visuaal ja oioi-kui-cowboybeboplik auraal. Esmamulje: võitis mu südame oma väljanägemise ja -kuulmisega, järgmisena ootab veenmist mu aju.

Ninja Scroll - Sisu: uskumatult vinge mõõgavõitleja Kibagami Jubei rändab ringi ja pakub tasu eest oma surmavaid teeneid. Teostus: julgen öelda, et üks kaunemaid aprillikuu animetest - rikkalikud värvid, sulnid loodusvaated, ladusad võitlused, omanäolised tegelased ja shuriken'ina silmaauku sobiv muusika! Esmamulje: kellele meeldib ülevõlli fantaasiamärul ja ennastunustav macho-kangelaslikkus, ei tohi seda maha magada.

Tuli pikk jutt. Vast keegi ikka viitsib seda lugeda. Proovige kasvõi poole kaupa, kui tervet ei jaksa. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2003 12:18    Teema: Vasta viitega

Võiks siis veel ühe lisada:

Firestorm - tuleviku terrorismivastane üksus, blah-blah-blah. Stoori tundub vähemalt esimese osa kohaselt tundub olevat nõrgavõitu... Kuid minu nõrkuseks on hästi tehtud õhulahingud ning lihtsalt kõikvõimalikud lennuaparaadid. "Firestorm" pakub neid küllaga. Rohkem kui küllaga. Näita vaid piisavalt ilusat CGId ja mina olen müüdud mees.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 28, 2003 10:44    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
niihdi, lisan siis ülbelt veidi oma arvamusi ka : )
...
Uchuu no Stellvia
mis mind kohe alguses selle seeria juures segas olid peategelase üliinetud näojooned, mis terve seeria vältel näisid deformeeruvat. halb.
ning üldolemuslikult on tegemist shoujoliku avastusretkega mööda kosmost, kuid seeria ise on kahjuks äärmiselt tuim ja esteetilisi meeldejäävaid momente on vähe (eg hjargi mainitud koht oli ilus).
julgen kahelda kas seda seeriat ükski grupp lõpuni viitsib subida.

mnjah, siin ei saa kohe vaiki olla, kuna su arvamus on nii negatiivne, et ajab kohati kohe naerma :) ja tähenärimise korras ütleks, et peale ühe või kahe osa vaatamist on alusetu öelda, et seeria on "äärmiselt tuim ja ..."

ise ütleks, et osade tegelaste natuke omapärane disain (sealhulgas ka peategelane) ei tee neid küll üliinetuks, ehk siis see on pigem omapärane, natuke imelik või midagi muud taolist, aga igaljuhul mitte kole või siis üliinetu. seeria ise (kolme osa põhjal) aga tundub olevat rahulik ja kohati lõbus, vähemalt sinnamaani kui supernoova järgmine laine kohale jõuab, ning minu jaoks täiesti vaadatav.

ja ma olen üsna kindel, et RiceBox teeb selle samamoodi lõpuni nagu Stratos 4-a. esiteks sellepärast, et minu teada pole RB alustatuid asju pooleli jätnud ning teiseks, kuna see seeria pole ikkagi nii halb kui sina seda näed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shark



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 178
Asukoht: Kadrioru saunapeo peakontor

PostitusPostitatud: Esm Apr 28, 2003 13:37    Teema: Vasta viitega

OMG....tahate öelda, et kõik need animed, mida oleti siin maininud tulevad(või ongi juba tulnud välja) ligema kuu jooksul 0.o ....neid on ju nii palju ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 28, 2003 13:46    Teema: Vasta viitega

Jah, siin on mainitud vaid osa Jaapani telekanalites aprillikuus esmakordselt esitatud seeriatest. Võib-olla see helgem osa, võib-olla ka mitte, seda me ei tea. On, mida võtta, on, mida jätta.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Apr 28, 2003 18:13    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:

mnjah, siin ei saa kohe vaiki olla, kuna su arvamus on nii negatiivne, et ajab kohati kohe naerma :) ja tähenärimise korras ütleks, et peale ühe või kahe osa vaatamist on alusetu öelda, et seeria on "äärmiselt tuim ja ..."


tjahdi, mõni mõtleb msi ta kirjutab, mõni mitte : ) kui aus olla pidin ma ise ka veidi muigama kui enda kirjutatud teksti üle lugesin : S

ruri kirjutas:

ise ütleks, et osade tegelaste natuke omapärane disain (sealhulgas ka peategelane) ei tee neid küll üliinetuks, ehk siis see on pigem omapärane, natuke imelik või midagi muud taolist, aga igaljuhul mitte kole või siis üliinetu. seeria ise (kolme osa põhjal) aga tundub olevat rahulik ja kohati lõbus, vähemalt sinnamaani kui supernoova järgmine laine kohale jõuab, ning minu jaoks täiesti vaadatav.

ja ma olen üsna kindel, et RiceBox teeb selle samamoodi lõpuni nagu Stratos 4-a. esiteks sellepärast, et minu teada pole RB alustatuid asju pooleli jätnud ning teiseks, kuna see seeria pole ikkagi nii halb kui sina seda näed.


tjahdi, minu ülikriitiline meel nõuab aga et shoujo teeks peas niiviisi "piiks" et voh, see on nüüd kawaii : ) kui seda piiksu ei tule, hakkab kõhus mingi vedelik keerama ja ütlema et mdiagi on valesti ajs eeria on halb ning ongi kogemus rikutud : ( ehk siis eelarvamused (soovid?) domineerisid antud seeria vaatamisel küllaltki julmalt.
ju pole ta siis lihtsalt mulle vastav, mis seals ikka, nagu vabarna siin just sharkile kinnitas on valik vägagi lai.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 07, 2003 21:59    Teema: Vasta viitega

üks mainimata seeria veel...
Kaleido Star
hästi mummi shoujo ^.^ meie protagonisti Naekino Sora eluunistus on saada Ameerikas asuva eeldatavasti maailma suurima, vingeima etc showhalli, Kaleido Stage nn staarakrobaadiks. selleks aga on vaja ületada mitmeid takistusi, mille hulka kuulub ka kohustuslik südametevõitmine ning kokkujuhtumised salapäraselt hurmavate normeestega : )
nagu võib aimata on tegemist kergelt kliðeelise kuid äärmiselt värvika animega. animatsioon on ülikena ning huumorit on ka just nii palju et ajaks muhelema : ) kui Princess Tutu romantikat täis tantsuosa meeldis, siis antud seeria on selle veidike vähem muinasjutulisem ja groteskem versioon (kuigi ka siin tuleb ühe ecchimeelse majavaimuga tegemist teha). üks huvitavamaid uusi seeriaid minu jaoks.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 05, 2003 10:21    Teema: Vasta viitega

Divergence Eve - Rinnad. Kohati päris kena CG. Suured rinnad. Kohati halb ja segane CG. Suured-suured rinnad. Kummalised kollid. Ülisuured rinnad. Segane stoori. Megarinnad.

Keskpärasus. Või isegi alla selle. Aga selle eest suurte rindadega keskpärasus.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: