OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sket Dance

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2012 17:09    Teema: Sket Dance Vasta viitega


Mõtlesin teema teha, kuna see on kindlasti eesti seltskonnas üks väiksema arutluse alla kukkunud animetest arvestades, kui hea see on.
Ühtlasi ma pole välja tulekust saadik ühtki osa vaatamata jätnud rohkem, kui nädalase viivitusega.

Mangana jooksmas alates 2007'ndast aastast.
Animena 7. aprillist 2011'ndast aastast ehk siis aasta aega juba varsti :)
Stuudio: Tatsunoko Production
Muusika: Shuhei Naruse

Teemad: Viiluke elust, Huumorit, Paroodiat, Draamat ja Vinged tegelased.

Praeguseks on väljas 48 osa ja on järjest tulnud iga nädal. Ilma hooaega vahele jätmata.

Sket Dance räägib huvitava kooli klubi Sketo Dan'i tegemistest, kes aitavad kooliõpilastel/õpetajatel probleeme lahendada. Olgu selleks armastus, tagakiusamine, kadunud pastakas, pärdiku hoidmine, kohtingud või hiina konsooli parandamine.
Animel on ülisuur tegelasbaas, kus peaaegu igas osas tuleb uus tegelane pilti juurde. Tegelased on välimuse, isiksuste ja veidrustega täiesti erinevad, kuid väga hea kooskõlastusega. Vahel on lausa hämmastav, kui hästi kogu see kompot kokkusulandub.
Taustamuusika kaldub enamasti roki poole, mulle isiklikult see sobib.
Op1: http://www.youtube.com/watch?v=rLWgNLYVTh4
Op2: http://www.youtube.com/watch?v=QJze1oGgn08
OP3: http://www.youtube.com/watch?v=_vUeJRiKVEw

Peategelastest rääkima ei hakka, esimese paari osaga näeb ilusti ära millised nad on ja kuidas elu nende ümber tiirleb.
Huumorist ja naljadest rääkides, siis huumor on maitseasi. Leidub tõsiseid nalju, leidub ajuvabasid. Ütleks, et igale maitsele peaks sobima.

Minu subjektiivsest vaatevinklist on see suhteliselt täiuslik anime. Esimeste osade baasil võib mõnele inimesele liiga lapsiku mulje jätta, aga tõsised teemad tulevad hiljem ja need võtavad pisara silma. Ainus asi, mis häirib on see, et lugu nagu pole.
Soovitan nendele, kellele meeldivad episoodilised animed nagu Gintama, Bebop, Trigun ja Samurai Champloo Äge oodake, et kõik otsad kokku lähevad millegi suure juurde kokku. Tegu on veel jooksva animega, eks näis kuhu jõuab.
9/10





_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Märts 08, 2012 18:13    Teema: Vasta viitega

Mingi suvaline lisa character kellel ei ole characterit on meie nn peategelane, aga oota! Tema character hakkab ka arenema mitte midagi tehes (Pealtvaadates.).
Manga>Lolcats>See anime.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Reede Märts 09, 2012 03:24). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2012 02:55    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Mingi suvaline lisa character, kellel ei ole characterit on meie nn peategelane. Aga oota, tema character hakkab ka arenema, lihtsalt Sket Dan-i vaadates.
Manga>Koerad>Anime selle teosega.

Oota mida? Palun õpi oma lauseid korralikult üles ehitama.

Igatahes, olen muidu sellest animest teadlik olnud, aga erilist huvi nagu tundnud pole. Nüüd aga on tunne, et ehk isegi prooviks ära. Polegi midagi pikemat ammu vaadanud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2012 03:22    Teema: Vasta viitega

Blawk kirjutas:

Oota mida? Palun õpi oma lauseid korralikult üles ehitama.

Igatahes, olen muidu sellest animest teadlik olnud, aga erilist huvi nagu tundnud pole. Nüüd aga on tunne, et ehk isegi prooviks ära. Polegi midagi pikemat ammu vaadanud.


*sigh*
Tullakse minu lause-ehituse pärast virisema. Ma usun, et oli suhteliselt ilmne mida ma mõtlesin oma kirjaga. Seega ma ei pannud just eriti palju hoolt selle kirjutamisele, aga ma sain ikkagi sõnumi edasi kantud (*sigh* Ma tõesti ei tundnud ennast motiveeritud üle kontrollima. Aga kas see peaks olema probleem millele sa HALVUSTAVALT vastad lausega mille tagune mõte on valusalt nähtav ''Vend isegi ei oska lauseid korralikult kokku panna, idioot kurat, mine tagasi kooli.''? Vabandust, et ma ülereageerin, aga seda-sorti suhtumine on masendav igaühele kes seda peaks lugema. Kas ei saanud öelda:,,Vabandust, kas saaksid enda lause üle vaadata, sellest raske arusaada.'' Vaid kohe torkad minu uniseid silmi lausega, mis on ületeritatud negatiivsete mõtetega.). >_> *sigh*

''Do things properly!''


*uniselt* Aeg on vist magama minna.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2012 07:54    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

*uniselt* Aeg on vist magama minna.

tundub nii jah
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 10, 2012 00:17    Teema: Vasta viitega

Võib-olla isegi http://www.imdb.com/title/tt0038355/ :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: