OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tengen Toppa Gurren-Lagann
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Nov 14, 2007 17:38    Teema: Vasta viitega

võtsin siis ka asja lõpuks käsile ja venitan seda animet siin praegu. hetkel tundub, et tegemist on NGE haleda varjuga ja tõsine tahtmine on NGE plaat masinasse pista ja seda vaatama hakata. Kuid millegipärast olen juba 4 osa G-L'i jutti vaadanud, ju miski mu sisimas tunneb ära, et tegemist on ikkagi väärt kraamiga.

this post will be updated after watching more episodes of Tengen Toppa Gurren-Lagann

13 osa ühe hooga vaadatud, kui animeööd välja lugeda, siis vist isiklik rekord. üsna meeldiv on, kuid jubeda NGE isu ajas peale. eriti siis, kui Asukat ja Rei'd näidati.

nüüd üritan leida mingit torrentit, kus oleks ülejäänud failid koos. Aga ei ole, on mingi HD versioon, mida mu arvuti vedada ei suuda. :(

EDIT: sai siis lõpuks viimane osa ära vaadatud. Loen siin enda varasemat kriitikat ja vibutan mõttes endale natuke näppu. Alguses tundus, et tegemist on tõesti NGE haleda varjuga, kohati tundsin paar NGE'st vaikselt võetud kohta ära, kuid mingit julma kopeerimist küll ei olnud.

Kas mul siis lõpuks meeldis? oh hell yeah Vaataks teine kordki. Kahjuks olen ma juba selline inimene, kes kritiseerib kõike, mis ette satub, aga kui ma olen enda tavapärase norimise jätnud, jäi Gurren-Lagannist üsna suur ports head kraami alles. Animatsioon tundus alguses natuke viletsamapoolne, samas andis see animele natuke teise maitse, kui peenete detailidega ja ilusate värvidega stiil seda anda oleks suutnud.

9/10 oleks minu hinne. NGE-st, GiTS-ist ja muudest ülivõrretes mõõdetavatest animetest jääb natuke puudu, kuid üle keskmise on küll kõvasti. Soovitan :)
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 04:13    Teema: Vasta viitega

Vaatasin äsja selle lõpuni ja....vinge oli. 0.o
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 08:57    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Vaatasin äsja selle lõpuni ja....vinge oli. 0.o


MHM
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 10:30    Teema: Vasta viitega

Kui vägegi olete TTGL kohta kuskilt mujalt lugenud siis tõenäoliselt teate, et selles animes on meeletult palju viiteid teistele animetele. Ma alguses mõtlesin, et äkki ei peaks neid vaatama, kuid ma siiski tegin seda, vähemalt mõne teosega(näiteks Gunbuster ja Diebuster). Pean mainima, et neid vaadates oli nii mõnus näha tuttavat võtet või asendit, mida kasutati TTGLs. Mu esialgne kartus, et TTGL kaotab mingil määral vaadatavuse minu jaoks oli täiesti vale. Samuti muutis see teiste animete vaatamise palju meeldivamaks. Nii et jah, kui TTGL meeldis siis vaadake ka neid animesid, mida TTGL tegemiseks kasutati, alustades näiteks erinevatest GAINAXi teostest. Nagu cenorig varem kirjutas, Gurren-Lagann on midagi sellist, mida te varem näinud pole - just seda ta on, ta on erinevatest animetest "awesome" asjade kogumik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 11:21    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Kui vägegi olete TTGL kohta kuskilt mujalt lugenud siis tõenäoliselt teate, et selles animes on meeletult palju viiteid teistele animetele. Ma alguses mõtlesin, et äkki ei peaks neid vaatama, kuid ma siiski tegin seda, vähemalt mõne teosega(näiteks Gunbuster ja Diebuster). Pean mainima, et neid vaadates oli nii mõnus näha tuttavat võtet või asendit, mida kasutati TTGLs. Mu esialgne kartus, et TTGL kaotab mingil määral vaadatavuse minu jaoks oli täiesti vale. Samuti muutis see teiste animete vaatamise palju meeldivamaks. Nii et jah, kui TTGL meeldis siis vaadake ka neid animesid, mida TTGL tegemiseks kasutati, alustades näiteks erinevatest GAINAXi teostest. Nagu cenorig varem kirjutas, Gurren-Lagann on midagi sellist, mida te varem näinud pole - just seda ta on, ta on erinevatest animetest "awesome" asjade kogumik.


Ma ise märkasin ainult FLCL viidet, ja mitte seda, et see anime FLCL stiilis on vaid seda, et Yoko sõitis kollase mopeediga ühes osas. (või mis iganes see ka poleks)


Viimati muutis seda ShinNatsume (Esm Okt 28, 2013 15:51). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 20:34    Teema: Vasta viitega

Tõenäoliselt pole sa lihtsalt eriti palju neid animesid näinud, millele vihjatakse. Äkki on asi selles, et suurem osa neist viidetest on päris mecha animetest, aga nagu keegi eespool kirjutas, pole tema arust TTGL "tavaline" mecha anime, kuid minu arust seisneb ka see arvamus lihtsalt selle taga, et pole süvenetud erinevatesse mecha animetesse ja on need liigitatud kõik samasugusteks. Aga kui mina näiteks vaatan TTGLi siis ma näen iga natukese aja tagant mõnda vihjet, näiteks enamus parimatest lausetest või hüüdmistest on mõnest muust animest pärit, lihtsalt natuke ümber sõnastatud, kuid sõnum jääb samaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 01, 2008 22:19    Teema: Vasta viitega

Kui see liiga palju tüli ei tee, siis mind huvitavad need teised animed, mida TTGL'i tegemisel nö kasutati. Nagu ma aru saan, on põhilised märksõnad siin GAINAX ja mecha?

Siis kui ma öösel kirjutasin, et TTGL on vinge - ja TTGL on vinge - mõtlesin, et päeval kirjutan juurde. Kahjuks pole kirjutamiseks tuju hetkel.

Ja ShinNatsumele võib öelda, et tegelikult peaks FLCL ise ka selliseid "viiteid" täis olema, kuigi enamik neist jäävad mulle kui algajale täiesti tabamatuks.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 07:33    Teema: Vasta viitega

Krt, mul on see poole peal ja ma ei saa seda väga edasi vaadata. Mul on miskipärast terve sari erinevates formaatides (esimene pool .avi, teine suur osa .mkv ja siis lõpus vist veel .avi mõni osa) ja mul on selline ahv ja totter sülearvuti, et ta ei suuda neid .mkv'si korralikult välja jooksutada (hakkab tükeldama ja heli ja pilt ja subtiitrid, kõik panevad üksteisest mööda). BSPlayer suutis korralikult küll mängida aga tema ju ei oska subtiitreid .mkv'delt maha lugeda... seega mul on kaks varianti - kas vaatan ilma subtiitriteta või vaatan subtiitritega, mis on täiesti suvalises kohas heliga võrreldes (pildist ei räägigi üldse).

Aga tahaks edasi vaadata, sest see on ikka väga võimas ja pauerit täis sari. Selline tunne tuleb alati peale mingit eepilist lahingut, et kurat, maailm ongi meie.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 14:46    Teema: Vasta viitega

Tegelikult siinkohal küsiks, et ehk kellegil on tagataskust sellele probleemile lahendus võtta (eeldab ennem eelmise postituse lugemist)?
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Cino



Liitunud: 26 Märts 2008
Postitusi: 130
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 16:18    Teema: Vasta viitega

CCCP peale ja korras.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 16:21    Teema: Vasta viitega

No ei ole ikka midagi. See Haali splitter on lihtsalt ahv, vahet pole mis koodekipakiga ta tuleb. Või siis on BSP ahv. Ma lasin oma K-Lite'i maha ja panin CCCP peale... täpselt sama. Nüüd tegelikult ma tunnen, et see CCCP on isegi mõttetum. Panen vist K-Lite peale tagasi.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pilvik



Liitunud: 10 Märts 2008
Postitusi: 15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 16:24    Teema: Vasta viitega

Ragnaripea kirjutas:
Tegelikult siinkohal küsiks, et ehk kellegil on tagataskust sellele probleemile lahendus võtta (eeldab ennem eelmise postituse lugemist)?


Soovitan anime vaatamiseks kasutada sellist asja nagu Classic Media Player. Samas, kui asi on ainult mkv lugemises siis imo lasti välja kõik osad ka .avi'na. Peab lihtsalt need üles otsima.
_________________
http://bssubs.net/ - typesetter extraodinaire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 16:27    Teema: Vasta viitega

Ma üldiselt ikka kasutangi MPC'd. Ja see pole siiamaani mind alt vedanud. Aga nüüd just TTGL .mkv'dega hakkas jamama. Ehk on asi selles, et faili mõõtmed (noh kõrgus x laius) on liiga suur (reaalselt suurem, kui mu 1024x769 desktop) ja ei suuda välja jooksutada. Ma ei tea, milles asi võib olla.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 16:43    Teema: Vasta viitega

võimu masinal liiga vähe. olin isegi manabi't vaadates jännis, kuna 1024x768 reso oli mu masinale tappev. MPC seda välja ei vedanudki, selle eest aga VLC player jooksutas seda ilusti. eeldusel, et ma enamus muid programme kinni panin.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 16:48    Teema: Vasta viitega

Just-just, mul ikka väga juust sülekas, sureb ära varsti vist. Ja VLC... ma ei tea, kas proovisingi üldse, sest ma pole kindel, kas ta mul peal on - ei meeldi üldse.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 17:27    Teema: Vasta viitega

Ragnaripea kirjutas:
Just-just, mul ikka väga juust sülekas, sureb ära varsti vist. Ja VLC... ma ei tea, kas proovisingi üldse, sest ma pole kindel, kas ta mul peal on - ei meeldi üldse.

VLC juures pole tähtis kas ta meeldib või mitte. Tähtis on see, et ta mängib peaaegu kõike, mida vaja on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 17:48    Teema: Vasta viitega

Üldiselt vist kasutatakse koos mkv konteineriga üsna tihti h264 koodekit. Selle mahamängimiseks nõrgematel arvutitel soovitatakse CoreAVC-d. Proovi seda, ehk aitab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 18:36    Teema: Vasta viitega

Okei, tänks. Kui ma koju jõuan, siis proovin.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Nelj Apr 17, 2008 07:37    Teema: Vasta viitega

Oeh, ei teinud see CoreAVC ka midagi paremaks... päris masendav, raisk. Media Player - näitab juba natukese paremini pilti aga siiski muneb
BSP - täpselt sama, pilt ja heli on küll kenasti süngis aga subtiitreid pole kuskil (vahepeal sain subtiitreid ka näitama aga siis oli seal ka kõik perses ja mööda üksteisest)
Vivio - jookseb üldse kokku.
Zero - pole peal, läks koos CCCP uninstalliga.

Hahaha, raisk, masendav.

EDIT: Mulle halastati - tõmbasin Core Media Playeri ja see suudab täiesti inimlikult mängida (koos CoreAVCga). Juhuu.

EDIT2: Ei,liiga vara hakkasin rõõmustama... lõpuks ikka hakkas asi süngist välja jooksma ja lõpuks jooksis üldse masin kokku.

T_T

EDIT?: Avastasin, et olen täiesti vale teema alla selle pannud uimase peaga. emm
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Reede Apr 18, 2008 00:01    Teema: Vasta viitega

Soovitaks sellele AnimeSuki teemale pilk peale heita.

Aga kui pärast seadistamist CCCP+CoreAVC ikkagi ei suuda h264 kodeeritud videot mõistliku kiirusega jooksutada, siis viimase variandina soovitaks proovida MPlayer`it (üks kahest: kas tavalist või GUI versiooni, kumb käepärasem tundub). MPlayer on üldiselt kõige ressursisõbralikum videomängija üldse (h264 mahamängimises jääb küll CoreAVC`le alla, kuid mitte palju). MPlayer`i puhul võiks puudusena välja tuua seda, et SSA/ASS subtiitrite renderdamiseks kasutatakse libass`i, mis ei ole päris nii hea (vähemalt hetkel) kui VSFilter (mida valdav enamus meediamängijaid kasutab), kuid enamasti saab MPlayer SSA/ASS subtiitrite renderdamisega siiski kenasti hakkama. Kindlasti võrreldamatult paremini kui VLC Player, millel puudub igasugune tugi SSA/ASS subtiitrite korralikuks renderdamiseks ja mida mina isiklikult softsub`ide vaatamiseks kohe kindlasti soovitada ei julge.

Aga kui ka MPlayer ei aita, siis üks kahest: osta pare arvuti või tõmba tavaresolutsiooniga failid (704x396/400).
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: