OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Moonlight Mile

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 07, 2007 12:07    Teema: Moonlight Mile Vasta viitega

Moonlight Mile, Studio Hibari, 2007



Nüüdseks nähtud 7 osa põhjal oleks see anime, siis äkki minu valik 2007nda aasta hooaja khuulima anime jaoks. Tegemist on intelligentse ning eepilise looga kahest lähedasest sõbrast Saruwatari Gorost ning Jack "Lostman" Woodbridge'ist, kelle unistuseks saab pääs kosmoseprogrammi ning selle abil atmosfäärist välja.



Anime leiab aset enam-vähem tänapäeval. Kuul avastatakse mingit sorti võimsa kütuse varud, ning seda otsustatakse kaevandama hakata. Kuid Lähis-Ida ning muud naftariigid ei ole sellega rahul ning tekibkeeruline situatsioon, kus puhkeb uus Lahesõda ning samal ajal on tunnetatavad ka pinged kosmoses, kus kinnitab kanda äsja loodud rahvusvaheline organisatsioon ISA (International Space Association), mis tegeleb koostöös suurriikidega peale inseneride saatmisega kuule ka sõjatehnika arendamisega.

Suhteliselt keerukas lugu, mis on animes presenteeritud selgelt ning arusaadavalt. Poliitika mängleb Moonlight Mile'is ka pigem taustal. Peamine on tegelaste areng ning nende teekond oma unistuste täitumise poole. Peab ära märkima, et Goro ning Lostman on mõlemad suhteliselt sarnased tegelased. Mõlemad on täielikud kangelaste stereotüübid. Vaiksed, mõtlikud, täielikud naistemehed, väga targad ning leidlikud ja samas ka füüsiliselt erakordselt võimekad. Peale välise erinevuse võiks ka öelda, et Lostman on aristrokraatlikum kui Goro. Goro on veidi matslikum ning maapoisilikum.



Goro alustab oma teekonda saamaks astronaudiks suurehitusfirmas, kus ta põikpäiselt lükkab tagasi kutseid edutamisele ning töötab kraanadel ning buldooseritel. Nähes ette, et tulevikus on just oskusehitustöölised need, kes Kuule konstruktsioone rajama hakkavad. Lostman astub mereväkke ning temast saab hävituslennuki piloot. Need piloodid on esmajärjekorras saamaks kosmosesütsikutele lendama.

Vaatamata sellele, et Goro ning Lostman tunduvad esmapilgul natuke ülepakutud tegelased on neisse lihtne kiinduda ning nad on väga karismaatilised. Üldse, terve anime on südamlik ning samas ka äärmiselt eepiline. Iga episood on laitmatult ülesehitatud ning viimseni ära lihvitud ja põnev. Umbes nagu Death Note, kus mingil ajal iga episood oli väga kaasakiskuv.

Algul tundus, et Moonlight Mile'i suurimaks komistuskiviks saabki liigne suursugusus. Kuid nüüdseks olles näinud kuidas anime edasi areneb hakkan ma selles juba vaikselt kahtlema.



Peale selle on Moonlight Mile värskendavalt omapärane. Minu arvates mitte eriti animeliku ülesehituse ning tegelastega. Meenutab rohkem mõnda lääne põnevikku või seriaali. Ning Moonlight Mile'i sci-fi on väga intelligentne. Isiklikult armastan ma realistlike kosmosedraamasid, kus kõik füüsikareeglid on paigas ning sündmused ei saa lahendust tulenevalt kellegi "tähekristallidest" vms. Kõik lennukid, süstikud, kosmosejaamad jne näevad välja nagu tänapäeval või lähiaastatel.

Animatsioon on tugev. Ilusad taevad ning värvid jne. Kasutatud on ka palju 3D'd, mis ennast tehnika kujutamisel ka igati õigustab. Pean ka mainima, et kuigi pilt on objektiivselt ilus ja detailne ei ole selline animatsioon eriti minu maitse. Kuid anime selle poolest kehvemaks kuidagi ei muutu.

Südamelähedane on see anime ka selle pärast, et mulle on kosmos mingi väga eriline paik. Kohutavalt tahaks sinna ka ise pääseda. Ei teagi täpselt miks, kuid miski temas on terve elu mind paelunud. Ning see anime mõistab, et kosmos on piisavalt võimas ning põnev paik, et seda ei pea hakkama mechade ning über kosmoselaevadega veel rohkem ülepaisutama.

Igatahes soovitan kindlasti vaadata seda intelligentset, naljakat ning südamliku kosmoseodüsseiat.

Torrenteid leiad siit.

P.S. Igaks juhuks hoiatuseks ütleks, et anime sisaldab ka omajagu alastust ja seksi. Meie 12-16 animesõpradeke : )







Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Mai 11, 2007 18:32    Teema: Vasta viitega

Sinu jutt tekitas mul tuju seda vaadata ja ma panin torrentid juba tõmbama :)

[Lisatud]Juba pooled osad vaadatud ja väga meeldib.
Sul on õigus, et see tõesti hooaja khoolim anime LaLaLaa Btw mitu osa tuleb?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 11, 2007 18:46    Teema: Vasta viitega

Moonlight Mile: 1st Season - Lift off koosneb anidb.net'i andmete järgi 12 osast. Aga nagu anime nimestki võib eeldada tuleb ka järgmine hooaeg. Ma küll ei kujuta ette kuidas nad jõuaksid 12 osaga hetkeseisust sinna, kust esimene osa algas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Juun 17, 2007 19:11    Teema: Vasta viitega

8. osa on väljas ja subbimine toimub jälle, niiet hakake tõmbama LaLaLaa
Kas keegi peale minu ja kammereri seda vaatab ka üldse w?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Esm Juun 18, 2007 08:33    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:

Kas keegi peale minu ja kammereri seda vaatab ka üldse w?


karta on jah
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 18, 2007 13:45    Teema: Vasta viitega

Üldiselt näeb plaan ette et kõik osad ilusti ära oodatata ja sis korraga läbi kaeda. Ei viitsi nagu ühe osa kaupa jokutama akata LaLaLaa
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Juul 14, 2007 20:18    Teema: Vasta viitega

11. osa vaadatud. Lahe osa oli.
Lõpufraas Riyoko poolt oli vägev: I like you, Goro. Let's have sex again when you come back.
12. osa veel ja siis esimene hoooaeg läbi juba :(

Wikipeedias on vähe räägitud Moonlight Mile'i kohta seega tahaks lisada tegelaste pildid.
Kas keegi võiks tegelaste iseloomustuse teha inglise keeles ja Riyoko, Goro ja Lostmani pildid anda? Ma lisan siis.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 20:50    Teema: Vasta viitega

Niih. Kõik 12 osa on ammu väljas e. terve esimene hooaeg. Nüüd võivad kõik, kes seda vähegi näha tahavad tõmbama hakata.
Uudis on tglt see, et teise hooaja Moonlight Mile: 2nd Season - Touch down'i esimesed osad on väljas(8tk)!!!!
Probleem on selles, et ma ei leia fansubi ülesse. Äkki keegi aitab?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Laup Juun 14, 2008 20:59    Teema: Vasta viitega

kolmas osa on Subitud:

Grayphantom Fansub
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Juul 05, 2008 12:34    Teema: Vasta viitega

Niih, mul on tõsine mure sellega, et mu arvuti kuidagi ei taha HD filme jooksutada, k.a. ML'i. Kas keegi teab head programmi, mis muudab HD filmi tavaliseks. Andke kasvõi torrent link vms. Tõeliselt tahan seda animed edasi vaadata!
[EDIT]Chi aitas juba!
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Nelj Apr 14, 2011 11:24    Teema: Vasta viitega

Teine hooaeg sai lõpuks täielikult subitud, [GotWoot] poolt!
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: