OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

One Piece
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 24, 2011 21:57    Teema: Vasta viitega

OnePiece kirjutas:
Usopp pärast time-skipi on päris äge LaLaLaa.


ojaa LaLaLaa
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mikifer



Liitunud: 9 Jan 2012
Postitusi: 24
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2012 15:51    Teema: Vasta viitega

kõik on omamoodi lahedamad.
Mind huvitab, et mis nad tegema hakkavad, sest anime jõuab mangale juba suht kiirelt järgi..
_________________
watch out, we got a badass over here!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Mikifer



Liitunud: 9 Jan 2012
Postitusi: 24
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2012 01:29    Teema: Vasta viitega

kuu aja pärast tuleb uus film välja, cant wait.
_________________
watch out, we got a badass over here!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
daniel.t



Liitunud: 27 Nov 2012
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 02:23    Teema: Vasta viitega

Mikifer kirjutas:
kõik on omamoodi lahedamad.
Mind huvitab, et mis nad tegema hakkavad, sest anime jõuab mangale juba suht kiirelt järgi..


Seda tõenäoliselt ei juhtu. Fishman island arc sai äsja läbi ning manga on animest ~ühe arci võrra kaugemal. Kuna Fishman island arc kestis mingisugune 4 kuud vahest ja nädalas ainult pühapäeviti (06:00) tuleb üks uus osa, mistõttu ei pea muretsema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Petsu



Liitunud: 9 Juul 2012
Postitusi: 16
Asukoht: Põlva maakond ORAVA

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2012 17:47    Teema: Vasta viitega

Kerge küsimus. Mis te arvate kas Namil on haki, sest tegelikkuses ta on suutnud kogu aeg kui tal vaja on olnud Luffy-le sellised obadused anda, et ta saab kogu aeg haiget
_________________
Happybunny !!!Yataaa!!! Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2012 19:03    Teema: Vasta viitega

See on armastuse vägi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
daniel.t



Liitunud: 27 Nov 2012
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 07, 2012 20:04    Teema: Vasta viitega

Petsu kirjutas:
Kerge küsimus. Mis te arvate kas Namil on haki, sest tegelikkuses ta on suutnud kogu aeg kui tal vaja on olnud Luffy-le sellised obadused anda, et ta saab kogu aeg haiget


Hea küsimus LaLaLaa Olgugi et Luffy on kummist inimene, oigab ta iga kord peale Nami keretäit. Aga pigem mitte.

Strawhat Crew´s on hakit kasutanud ainult Luffy ja Zoro (Zoro on Armament Hakit kasutanud senini eneseteadmata).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2012 11:06    Teema: Vasta viitega

daniel.t kirjutas:
Petsu kirjutas:
Kerge küsimus. Mis te arvate kas Namil on haki, sest tegelikkuses ta on suutnud kogu aeg kui tal vaja on olnud Luffy-le sellised obadused anda, et ta saab kogu aeg haiget


Hea küsimus LaLaLaa Olgugi et Luffy on kummist inimene, oigab ta iga kord peale Nami keretäit. Aga pigem mitte.

Strawhat Crew´s on hakit kasutanud ainult Luffy ja Zoro (Zoro on Armament Hakit kasutanud senini eneseteadmata).


Manga spoiler.
Spoiler:

Luffy ütles Lawile, et tema meeskonnast oskavad Hakit kasutada tema, Zoro ja Sanji. Sanji kasutas seda tunnetamise hakit kui ta samurai rindkeret otsis.

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
v2ga2ge



Liitunud: 20 Jan 2013
Postitusi: 22
Asukoht: Suurupi

PostitusPostitatud: Püh Jan 20, 2013 23:36    Teema: Vasta viitega

Petsu kirjutas:
Kerge küsimus. Mis te arvate kas Namil on haki, sest tegelikkuses ta on suutnud kogu aeg kui tal vaja on olnud Luffy-le sellised obadused anda, et ta saab kogu aeg haiget

Oda-sensei on SBSis vastanud taolisele küsimusele, et kas siis Namil ja teistel inimestel, kes Luffyt peksavad nii et tal verd hakkab tulema, on Haki olemas. Oda ütles, et see on armastuse vägi .. Ehk siis teisisõnu on need haavad joonistatud vaid nalja pärast, ja tegelikult ei tähenda need midagi.
_________________
負けるが勝ち
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bakagaijin



Liitunud: 23 Jan 2013
Postitusi: 13
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 23, 2013 01:37    Teema: Vasta viitega

One Piece pole eriti hea anime.
Üritasin vaadata aga ei suutnud.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
daniel.t



Liitunud: 27 Nov 2012
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 14, 2013 15:36    Teema: Vasta viitega

Vaata algusest vähemalt 50 episoodi (Et story ja tegelased selgeks saada) ja siis ütle uuesti, et on igav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 15, 2013 16:42    Teema: Vasta viitega

daniel.t kirjutas:
Vaata algusest vähemalt 50 episoodi (Et story ja tegelased selgeks saada) ja siis ütle uuesti, et on igav.

See on nii hea nõuanne. Vaata 25 tundi mingit asja, mis on sinu meelest halb, sest äkki peale seda tundub juba hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2013 02:10    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
daniel.t kirjutas:
Vaata algusest vähemalt 50 episoodi (Et story ja tegelased selgeks saada) ja siis ütle uuesti, et on igav.

See on nii hea nõuanne. Vaata 25 tundi mingit asja, mis on sinu meelest halb, sest äkki peale seda tundub juba hea.


Aga nali on just selles, et peale esimest 50-nd osa hakkab alles huvitavaks minema. + ei veni nii hullult ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2013 05:43    Teema: Vasta viitega

Mul on sellise lubaduse - "varsti läheb paremaks" - peale raske isegi tavapärast, 24-osalist animed vaatama hakata, kui see alguses igav tundub ja aeglaselt pöördeid üles võtab. 50 osa on pisut palju tahta. Olen animed küll vähe näinud, aga manga põhjal võin öelda, jah, läheb küll natuke paremaks, aga mitte oluliselt.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2013 12:10    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Mul on sellise lubaduse - "varsti läheb paremaks" - peale raske isegi tavapärast, 24-osalist animed vaatama hakata, kui see alguses igav tundub ja aeglaselt pöördeid üles võtab.


Sama siin. Kui esimene osa-kaks ei ärata huvi, siis edasi ei viitsi vaadata - ajaraiskamine.
oh wait ma ei vaata ju üldse animet kuidas mul see meelest läks
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Veeb 24, 2013 17:00    Teema: Vasta viitega

Kui ma olin kusagil 12 aastane ja ainukeseks asjaks mis mulle peale kooli pähe tuli oli ''Tahaks vaadata ''multikaid'' Super RTL 2-st (Ei teadnud, et neid kutsutakse animeks.)''. Üks nendest multikatest oli ''One Piece''. Omal ajal sai sealt vaadatud Eneli võitluseni ''Sky Arc-is''. Ja kui aus olla, isegi siis tundus mulle see asi lapsikuna. Natuke hiljem tuli Naruto kah RTL 2e ja vat seal oli midagi uut. Olen täielikus joovastuses kui ma nägin seda kuidas Naruto sai ikka tõsiselt haiget ja ikka tõusis ülesse... Kui aus olla, siis isegi väiksena ei meeldinud mulle One Piecei tegelased üldse (Usu või mitte, aga isegi siis, 7 aastat tagasi, tundusid mulle tegelased lapsikud..).
Naljakas muidugi, et isegi siis kui ma One Piece-ile uuesti pilgu peale heitsin 2 aastat tagasi, tulin ma sealt ära täiesti samal arvamusel kui väiksena. See, et see ''story'' pole siiamaani kuhugi jõudnud ja tegelased on ikka vägagi lihtsakoelised (Vaatasin sellel ajal olevaid uusi osasi ka paar tükki).

Arvan, et One Piece ei ole hea anime kui inimene ei suuda tunda huvi tegelaste vastu (Või nende tegelaste backstory vastu.).. Sest tegevus selles animes ei ole midagi üle teiste ''Shounen'' animede ja põhistory on ka uskumatult jama.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 25, 2013 16:27    Teema: Vasta viitega

one piece on 2ge anime mulle see anime t2iega meeldib Muhe Muhe Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 25, 2013 18:32    Teema: Vasta viitega

Bushidon, täheldan sinu puhul kurikuulsat double reverse Samson effect'i.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 25, 2013 20:54    Teema: Vasta viitega

little_devil kirjutas:
raidomees kirjutas:
daniel.t kirjutas:
Vaata algusest vähemalt 50 episoodi (Et story ja tegelased selgeks saada) ja siis ütle uuesti, et on igav.

See on nii hea nõuanne. Vaata 25 tundi mingit asja, mis on sinu meelest halb, sest äkki peale seda tundub juba hea.


Aga nali on just selles, et peale esimest 50-nd osa hakkab alles huvitavaks minema. + ei veni nii hullult ka.


Mitte kellelgi, kellel mingid sotsiaalsed kohustused on tekkima hakanud, ei ole aega vaadata 50 episoodi mingit multikat, mis neile selle aja jooksul üldse ei meeldi, kellegi netikommentaari alusel, et siis üks lüliti äkitselt sulgub ja kõik meeldima hakkab.

One Piece, eriti anime, on aeglane, tihti väga tobe ja isegi lapsik, paljud looelemendid korduvad ja ei ole enam üldse tõsiseltvõetavad(vaieldav kui palju nad esimene kordki olid) ja üleüldiselt võib selle kõik maha kanda kui ühe kli¹ee shouneni.

Minule küll meeldib One Piece. Kogu oma animevaatamise "karjääri" jooksul on see mulle kokkuvõttes parima elamuse andnud. See õhustik, fantaasia ja tegelased kõik sobivad mulle nii hästi, aga kui keegi ütleb, et see täielik sitt on, siis ma mõistan täiesti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Njaaks



Liitunud: 30 Märts 2010
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2015 05:29    Teema: Vasta viitega

Thatsin teavitada kõiki eestlastest One Piecei fänne ühe väga meeldiva foorumi olemasolust. Nimelt on tegu siis ingliskeelse OP ja ka teiste populaarsete manga ja anime foorumiga. Asutaja liikmed on kõik pärit mitmetest teistest foorumitest ja otsustasid luua koos vähe parema ja kvaliteetsema OP teemalise foorumi.

Ise olen seal liige juba mõnda aega ja on ainult kiidu sõnu. Viisakas, sisukas ja asjalik. Lisaks ünsa interaktiivne, erinevate foorumi mängude jms.

www.marineford.com

kui otsustate liituda siis palun kasutage refereeringut

http://www.marineford.com/member.php?action=register&referrer=1027

Kõike paremat

Nj
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 10

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: