OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto 3. film väljas
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 20:30    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka selle filmi ära ja minu arvates oli esimestes filmides mõllu rohkem. 3 jäi tegevus pisut kesiseks kuid jah joonistus stiil oli hea!!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 04, 2007 22:37    Teema: Vasta viitega

Ärge laitke midagi, peale selle, et tegevust oli vähe, oli see muidu ju täitsa hea. Lee oli nii energeetiline nagu alati. =D Sakura hirmuäratavalt... tugev. Ja ega muidu joonistusstiil oli ka ikka hea.

Tüüpiline eestlase komme, kõigepealt otsib vigu ja siis alles mis oli hästi, kui selleni ültse jõuab. emm
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Püh Mai 06, 2007 15:11    Teema: Vasta viitega

Mõnus film oli, animatsioon oli ka tasemel. :)
_________________

Never give up your dreams.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Mai 06, 2007 18:21    Teema: Vasta viitega

Mulle kolmas Movie meeldis(vist) :) Võitlusstseenid olid head LaLaLaa Ootan järgmist filmi juba ja loodan, et see on parem, kuna minuarust selle filmi stoori oli liiga tüüpiline ja kohati hakkas tüütama juba. Muidu animatsiooni kvaliteet oli väga hea(Naruto kohta väga-väga hea Happybunny ) Bunnysmile
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 24, 2007 08:08    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Sa ei ole tavalist Narutot lõpuni näinud (kuni ep. 135)? Siis sa tõesti ei tea ja siis ma ei hakka täpsemalt seletama ega spoilima ka, sest see jutsu on tegelikult väga tähtis ja ta näeb sellega palju vaeva, hiljem arendab seda Shippuudenis edasi. See on üks Naruto põhitehnikaid ja kõige tugevam.

mis? Kas Naruto muutub peale 135 osa ainult filleriks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Juul 24, 2007 10:23    Teema: Vasta viitega

Morghat kirjutas:
cenorig kirjutas:
Sa ei ole tavalist Narutot lõpuni näinud (kuni ep. 135)? Siis sa tõesti ei tea ja siis ma ei hakka täpsemalt seletama ega spoilima ka, sest see jutsu on tegelikult väga tähtis ja ta näeb sellega palju vaeva, hiljem arendab seda Shippuudenis edasi. See on üks Naruto põhitehnikaid ja kõige tugevam.

mis? Kas Naruto muutub peale 135 osa ainult filleriks?

Jah. Osad 136-220 on fillerid. Siis lugu jätkub uue sarjana - Naruto: Shippuuden. Seda veel dvd peal veel ei ole ja nii pea ei tule ka, nii et pead fansube vaatama.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Morghat



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 24, 2007 10:29    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Morghat kirjutas:
cenorig kirjutas:
Sa ei ole tavalist Narutot lõpuni näinud (kuni ep. 135)? Siis sa tõesti ei tea ja siis ma ei hakka täpsemalt seletama ega spoilima ka, sest see jutsu on tegelikult väga tähtis ja ta näeb sellega palju vaeva, hiljem arendab seda Shippuudenis edasi. See on üks Naruto põhitehnikaid ja kõige tugevam.

mis? Kas Naruto muutub peale 135 osa ainult filleriks?

Jah. Osad 136-220 on fillerid. Siis lugu jätkub uue sarjana - Naruto: Shippuuden. Seda veel dvd peal veel ei ole ja nii pea ei tule ka, nii et pead fansube vaatama.

äkki sa oled nii hea ja viskad mulle PM lingiga kus kohast ma neid Shippuudeni osasid saaks tõmmata omale ja kus kohast ma saan sinna sub juurde
ette tänades LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: