OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Gintama
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 18:40    Teema: Gintama Vasta viitega

Gintama
®anr: Komöödia, ajalooline, ulme.

Tahtsin viisakusest ka ühe tutvustuse kirjutada, aga ma ei usu, et see mul välja tuleb.
See on päris tore komöödia, üks minu lemmikuid hetkel.

See räägib ühest mehest, nimega Gintoki, kes on üks vähestest, kes veel kannab mõõka, või no puust mõõka, ja samurai hinge peale seda kui 20 aastat tagasi, Edo perioodi lõpus, tulid maale tulnukad ja haarasid võimu ning panid mõõkadele keelu. Ma ei tea millal see lugu aset võtab, aga seda sellepärast, et ma ei hooli. Igatahes on mees nimega Gintoki, kes elab koos ühe teise samuraiga, Shinpachiga ja ühe noore ja väga tugeva tüdrukuga, kes juhtub olema tulnukas ja kellel on väga suur ja väga armas loom, Sadaharu, kes tegelikult lihtsalt jäeti nende ukse ette.

See anime on minu jaoks koosnenud põhiliselt suvalistest naljadest, nii et mingit lugu ma siin kirjutada eriti ei saagi, aga eks ma ürita. Igatahes, peategelased töötavad kõigi jaoks ja teevad kõike, et raha saada, aga see ei taha neil õnnestuda. Neil on vaid aeg-ajalt mõni klient, kes palub neilt alati midagi piisavalt huumorikat, või on töökäik selline, et mind varem või hiljem naerma ajada. Sellise ilusa elu tagajärjel on neil alatasa üür maksmata ja lisaks peavad nad toitma hiiglaslikku koeralaadset elukat ja täitmatu isuga tüdrukut. Lisaks neile on loosse segatud ka üks riigi väesalk, kui ma ei eksi, Shinsengumi. Need tüübid kannavad kohe päris mõõku ja nendega saab palju nalja. Ja lõpetuseks on üks tüüp, Katsura, kelle nimega tehakse nalja, mis ei ole eriti naljakas, aga ajab mind naerma ja tal on ka armas loom, mingi pingviinilaadne asjandus, kelle nimi on Elizabeth ja tundub nagu oleks ta üks karvaste jalgadega vanamees pingviinikostüümis. Ja siis aeg-ajalt ilmub üks prints ja tema endine ihukaitsja, või keegi, aga ta lasti lahti, sest ta lõi printsi. Nagu näha, ei ole ma tegelaste ja loo koha pealt eriti kindel, aga polegi vist vaja, see on lihtsalt üks absurdse huumoriga hea anime, kuigi ma olen märganud, et minu maitse nii huumori kui ka kõige muu suhtes tihti erineb paljudest, ei ole ma kindel, kas see anime üldse teile meeldiks, mina igatahes naudin seda ja kui ma selle viletsa tutvustusega ühele poole saan vaatan viimast episoodi.
Panen paar pilti ka, mida on kindlasti tõeline piin otsida, nimelt ma tahan ikka häid pilte panna, mitte mingeid suvalisi, aga eks ma ürita oma parimat anda.
Kokkuvõttes tuli hästi palju pilte, millest ma valisin umbes pooled välja ja neid on ka hästi palju.
Loodaks, et ma midagi valesti ei teinud, esimene anime tutvustus ikkagi.















Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 26, 2007 18:47    Teema: Vasta viitega

ära muretse, minu meelest said sa suurepäraselt selle tutvustusega hakkama :)
see anime hakkas mind huvitama, peaks sellegi enda "nimekirja" lisama
pildid olid eriti lahedad ja naljakad
edu sulle edaspidiseks, tee veel mõni animetutvustuse teema :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Maffei



Liitunud: 17 Nov 2006
Postitusi: 10
Asukoht: Sillamäe

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 08:35    Teema: Vasta viitega

Jep päris muhe sari..ise sattusin selle peale paar kuud tagasi..aitas esimesest vaatamise minutist, kui teatsin et tuleb asi torrentisse kiskuma panna... ja se kuradi alguslugu kah kummitab juba tükk aega..
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 09:34    Teema: Re: Gintama Vasta viitega

raidomees kirjutas:
peale seda kui 20 aastat tagasi, Edo perioodi lõpus, tulid maale tulnukad ja haarasid võimu ning panid mõõkadele keelu. Ma ei tea millal see lugu aset võtab, aga seda sellepärast, et ma ei hooli.

Ise ütlesid ära ju Edo perioodi lõpus tulid maale tulnukad. Ja kuna seal on ka Shinsengumi, siis tegemist Meji ajastu(meie ajas 1868-1912) algusega. Tõenäoliselt siis alternatiivajalugu, kus Meji ajastu reformid asendatud tulnukatega. Paras absurdikomöödia muidu, kuid pikapeale võib vist igavaks minna. Siiamaani 52 osa ja ei tea, kas läheb edasi või mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 16:16    Teema: Vasta viitega

No ma ei ole jaapani ajalooga eriti tuttav, aga nendest 52 osast on järjest tõlgitud ju ainult 27. Või ajan ma midagi sassi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Nov 29, 2007 15:20    Teema: Vasta viitega

Ma ykll arvan et selle Katsura nimega saab palju nalja....
Aga mulle see anime t6siselt meeldib ja ma olen 47-nda osa juures...ja ma leidsin lehekyle kus on 51,52,62 ja 66-s osa subitud..need on nii8elda softsubid http://cordarei.awardspace.com/ ....siis siin on 52,62,66-s osa hard subbitud see http://www.veoh.com/users/cordarei
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Juul 27, 2008 21:48    Teema: Vasta viitega

Gintama on yks maailma parimaid kom88diaid (Nii anime maailmas kui ka filmi maailmas.)....Ma usun, et pole yhtegi Ameerika filmi mis oleks sama huvitav kui Gintama (Ma ei tea miks ma neid praegu Ameerika filmidega v6rdlen.)....Igatahes on mul Gintama kindlalt mu Top 3 lemmik animede hulgas.. LaLaLaa
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 28, 2008 09:58    Teema: Vasta viitega

On vist tõsi jah.

Vahepeal mul vaibus ära see Gintama-hullus, aga nüüd on jälle meeldima hakanud. Päris lemmikuks võib-olla ei paneks, aga üheksa punkti kümnest ikka saab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2008 18:50    Teema: Vasta viitega

Ka mina olen komistanud selle reha otsa. Praeguseks vaadatud 49 osa.

Algul oli naljakas, siis ei olnud enam nii naljakas, viimased osad olid jälle naljakamad. Eriti meeldis uus floristist deemon-naaber ja kasiinokülastus. Palju tehakse nalja selliste multikasarjade üle mida ma pole näinud.

Mmmm, jälle üks sellerivarrega tüdruk.



Mida, MIDA??? Nii kallutatud arvamus.



See oli üks naljakamaid kohti. Jõuluvana peeretab kotatsu all magavale Kagurale näkku!!! HIIIiihiiii...



Jälle üks tarkusetera juures.



Tema ongi üks lemmiktegelastest - lillepoodnik. Äri ei lähe tal millegipärast eriti hästi.



Imelikud varjud kasiinos.


_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kewwu



Liitunud: 20 Sept 2008
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 19:34    Teema: Vasta viitega

pole olemas uhtegi sihukest mangat ega animet mis mind niimodi naerma pannud on
see on lihtalt ülim sari
ja ma loodan et seda tleb vähemalt 300+ ep
ma arvan et paljud on minuga uhel arvamusel LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 21:38    Teema: Vasta viitega

kewwu kirjutas:

ja ma loodan et seda tleb vähemalt 300+ ep
ma arvan et paljud on minuga uhel arvamusel LaLaLaa

Ma arvan, et olgu või puhas kuld, aga 300+ episoodi on tappev kogus ükskõik mis anime puhul. :(

Kuigi Gintama on üpriski lahe anime, juba esimese episoodi esimestel minutitel ajas kõvasti naerma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Sept 20, 2008 21:50    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:

Ma arvan, et olgu või puhas kuld, aga 300+ episoodi on tappev kogus ükskõik mis anime puhul. :(


Mulle küll näiteks One Piece meeldib. Hea, et nad ei ole selle tühise 300 juures pidama jäänud. Monkey ei ole oma laeva meeskondagi veel kokku saanud...
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kewwu



Liitunud: 20 Sept 2008
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Püh Sept 21, 2008 20:45    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:


Mulle küll näiteks One Piece meeldib. Hea, et nad ei ole selle tühise 300 juures pidama jäänud. Monkey ei ole oma laeva meeskondagi veel kokku saanud...


mangat lugedes on jh luffy ja nende tiim pexsa saanud ja koik eraldunud.
Ja anime on juba kuskil 370 osa juures ja sellele ei tule nii pea lõppu(ma arvan)sest nad hakkavad alles red line jõudma ja siis on pool teekonda lebi ja siis umbes sama ees mingi 300+ osa äkki?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Merlon



Liitunud: 4 Sept 2008
Postitusi: 3
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Sept 23, 2008 21:50    Teema: Vasta viitega

Heh.

Kui palju neid One Piece osasid välja lastakse on vaid fantaasia küsimus. Juba praegusest olukorrast. kus kogu see Thousand Sunny meeskond mööda maakera laiali on võiks rahuga järgmised 50-100 osa välja mõtelda. Iga tegelase "maandumine", kohalik tegevus ja siis ülejäänud kamba üles otsimine. Pluss neil tuleb veel laev Shabondy Archipelagost kätte saada.


Mis arvate, mitu osa selle kõige saavutamiseks kulub. Kuna tegemist on animega, siis ei imestaks ma kui juba järgmine osa kõik koos on. Aga oletan ikkagi et 14 osa. Siis ei hakka lugejatel igav LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Sept 23, 2008 23:31    Teema: Vasta viitega

Merlon kirjutas:
Mis arvate, mitu osa selle kõige saavutamiseks kulub. Kuna tegemist on animega, siis ei imestaks ma kui juba järgmine osa kõik koos on. Aga oletan ikkagi et 14 osa. Siis ei hakka lugejatel igav LaLaLaa


Mina arvan, et teemaks pole One Piece...


Kuna ma juba su esimest posti kommenteerima sattusin, siis viisakuse poolest - tere tulemast bakasse! LaLaLaa
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Merlon



Liitunud: 4 Sept 2008
Postitusi: 3
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 25, 2008 00:40    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Kuna ma juba su esimest posti kommenteerima sattusin, siis viisakuse poolest - tere tulemast bakasse! LaLaLaa


Tänan tervituse eest. Ja tõepoolest on sul õigus. Aga ma lihtsalt ei suutnud kiusatusele vastu panna ja mõnd sõja vahele ütlemata jätta :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 12, 2009 20:28    Teema: Vasta viitega

Jõudsin siis ka teise hooaja ära vaadatud. Suht OK oli aga järjest rohkem hakkab häirima see, et ei ole läbivat teemat. Niisama tehakse ühe ja teise asja kallal nalja. Tulnukatest vallutajate teema on üldse ära kadunud, lilleseadjale ei anta piisavalt eetriaega....

Tänu kasutajale chi on mul jaapani keel varsti selge! :P Algul oli chi = "pee", siis tuli chichi = "breasts" ja nüüd siis chinchin = "penis".




_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
MajorKusanagi



Liitunud: 30 Märts 2009
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 06, 2009 13:10    Teema: Vasta viitega

Gintama on jah päris muhe komöödia. vahel on küll veidike raske jälgida, kuna nii palju side-note on. siis peab tihti panema pausi peale, et saaks ilusti kõik läbi lugeda. ja raske on mõnest naljast aru saada, sest paljud naljad on seotud jaapani ja selle kultuuriga ja kes sellest väga palju ei tea, võivad nii mõnedki killud mööda minna, aga nagu juba mainitud, siis on tegu siiski päris muheda sarjaga ja naerda saab ikka kõvasti!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Teis Mai 05, 2009 14:15    Teema: Vasta viitega

Täitsa võimalik, et tegemist on maailma kõige naljakama animega. See on mulle andnud palju inspiratsiooni päriseluks.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Mai 05, 2009 15:35    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:

Tänu kasutajale chi on mul jaapani keel varsti selge! :P Algul oli chi = "pee", siis tuli chichi = "breasts" ja nüüd siis chinchin = "penis".



Ma ei saa parandamatta jätta:

"Chi" tähendab siiski verd
Pee = shonben

"chichi" tähendab "isa", kui sa räägid oma isast
breasts = oppai

"chinchin" tähendab tõesti "penis"
sama tähendavad ka "chimpo"; "chimpoko"; "chinko" (siit saab tuletada ka "dekachin" ja "kyochin" mis mõlemad käivad suure sellesamuse kohta)


Igastahes tekkis mul selel sarja vastu huvi XD .. et natukegi teemas püsida :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: