OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Claymore
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2008 19:26    Teema: Vasta viitega

Jikidhah kirjutas:
... ning seda tüütavamaks muutus Raki (muutus mul vist kõige vihatumaks anime karakteriks üldse).


Täitsa nõustun ja nagu siin mõni varemgi maininud, Raki oli suht mõttetu ja minu arust isegi rikkus suht kogu anime ära.
Algus meeldis mullegi rohkem, see Teresa ja Clare'i story oli 100x parem kui Raki ja Clare'i story.
Aga et peategelasteks olid naissõdalased, kes polnud ka enam päris inimesed, see oli suht huvitav ikka. Ja suured mõõgad on ka alati lahedad LaLaLaa
Aa kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis ma eriti ei mäletagi rohkemat sellest, ju siis polnud ikka nii hea Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2008 21:09    Teema: Vasta viitega

eks Raki oleks võinud jah olla natuke vanem ja asjalikum :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Reede Veeb 15, 2008 23:53    Teema: Vasta viitega

Raki on tõesti vist üks kõige tüütumaid tegelasi, keda mina animes näinud olen. Täiesti kasutu tatikas. Osa sellest on kindlasti tänu tema voice actor`ile, kelle häält ma lihtsalt ei talu (Renji ef - a tale of memories`on veel üks "hea" näide, kuigi ef`i voice acting oli üldse väga nõrk ja pealegi on see hoopis teine teema).
Teiseks süüdistan ma MADHOUSE`i, kuna nad keerasid anime lõpu (umbes viimased 5-6 osa, enam-vähem sealtmaalt, kus Clare ja Flora võitlema pidid) täiest metsa. Pealegi peaks Clare`i ja Raki taaskohtumine toimuma oluliselt hiljem. Ma ei näe ühtegi head põhjust, miks oli vaja seda jõmpsikat üldse asjasse segada.
Siiski, minule Claymore anime kujul üldiselt meeldis. Esimesed 20 osa järgisid mangat päris täpselt ja kuigi lõpp imes täiega, siis oli kokkuvõttes tegu päris nauditava seeriaga. Neile, kes animet juba näinud, soovitaks manga käsile võtta. Umbes kümnendast köitest alates või nii, mis vastab umbes anime 20-21. episoodile.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 10, 2008 03:35    Teema: Vasta viitega

asusin ka sirvima, enne kui arugi sain, oli juba 9 episood jooksmas. meeldis kuni kesk osani (17ep) siis hakkas närvidele käima clare'i oskus mitte olla täielik Teressa (v sinna lähedalegi), aga ju oligi see tahtlik. kuigi lõpp oli ootamatu. ja nagu eelnevalt mainitud Raki karakter ehk seda nõrkust/saamatust põhjustaski.
eks iga kangelane pea läbima raskuste tee (seda isegi surematu/puutumatu Dante *DMC)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tsuki-chan



Liitunud: 25 Aug 2008
Postitusi: 64
Asukoht: Igalpool..Seal kus parajasti olen:)

PostitusPostitatud: Püh Mai 31, 2009 14:39    Teema: Vasta viitega

Hetkel vaadatud mingi 11 episoodi .Jumalast meeldib :)
Mulle meeldib peategelane Clare.
Alguses kui see Teresa värk tuli,siis ma arvasin et Teresa pani sellele tüdrukule Clare'i järgi nime aga tegelikult see väike tüdruk oligi Clare:D
Ja ma tahaksin näha millised nende kehad näevad välja kuna see kus Teresa oma keha nendele bandiitidele näitas,tekitas natuke huvi.
Ja see on ka kahtlane et neil on kõikidel blondid juuksed:S
Aga muidu mu lemmik anime;)
_________________
Küll armastus on ikka üks ilus asi:Dkui ise armunud ple:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 02, 2009 01:17    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kokkuvõttes oli tore sari, aga karjub teise hooaja järele ja lõpp oli kah natuke kehvem, kui oleks võinud olla. Võitlemisviisid olid enamasti ka samasugused, tugevam oli lihtsalt see, kellel rohkem kombitsaid/käsi vms oli.


lugesin uuesti cenorigi reply läbi, ja jään isegi samale arvamusele
olen isegi paari osa Bleachist näinud (mingid kesk osad) ja leidsin sarnasusi, kuid claymori visuaal on kõvasti parem ja story on tugevam..
kuigi arvamus kipub iga päevaga, kuuga, aastaga muutuma (olen leidnud paremaid animesid, kui varem selle kohta arvasin) :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: