OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Claymore
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Kolm Juul 04, 2007 18:27    Teema: Vasta viitega

14. osa:
Psühho mõrvar Ophelia tuli tagasi ja lahkus igaveseks... Nii, järgmises osas on nagunii poiss tagasi, peale selle mis te vingute et poiss on mõtetu... Mul vend tuli kohe pärima kui vaatama hakkasin, et kas poiss on ka nüüd võitluses? Ma käratasin ei ja kohe kadus tal huvi... Tal lemmik tegelane vist =/ Igastahes ma arvan et Clare tõusis päris mitu kohta ülesse poole selle viimase lahinguga =D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Juul 05, 2007 14:30    Teema: Vasta viitega

Väga hea osa oli jälle... tehnikad mille nimes on flash on ikka kõige lahedamad LaLaLaa.

Natuke imelik on see asi ,et Clare on nüüd kolmest erinevast inimesest + kahest erinevast yoki'st koosnev LaLaLaa... aga muidu on väga lahe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Juul 15, 2007 17:52    Teema: Vasta viitega

Hakkasin eile õhtul vaatama ja olen ära vaadanud juba 10 osa.
Hetkel tõmban 11. ja 12. osa.
Ma pole Berserki näinud ja ei oska võrrelda.
Mulle igastahes väga meeldib :)
Ma arvan, et Rakist saab ikka tulevikus asja :)
Vaatan ka eclipse sube muidu.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jesus san



Liitunud: 4 Apr 2007
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 13:19    Teema: Vasta viitega

nüd siis juba mitmes osa järjest, kus mangast eemale kaldutakse. Ei meeldi ja samas meeldib manga vägistamine kuna nüüd veits põnevam vaadata aga samas kõik tegelikult väga läbinähtav ikkagi, kui juba muudeti siis oleks võinud midagi põnevamat teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tenshi-san



Liitunud: 14 Dets 2006
Postitusi: 215
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 19:07    Teema: Vasta viitega

mul 21 osa vaadatud ja no,igati hea on.
_________________
Olen jah imelik, kes seda siis ei tea?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 19:16    Teema: Vasta viitega

Mul on vaadatud 24 osa ja meeldib väga :)
Kuigii...Raki on kuidagi hale, treenis küll Easly'ga, aga ikkagi nõrk...
Natuke nõme, et ainult Claymore'id on ülitugevad...



700's post!!!!
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Sept 13, 2007 21:12    Teema: Vasta viitega

Mul kah 24 osa vaadatud.
Raki on tõesti ikka jube mõttetu ...ainult töinab ja töinab... ta võiks jälle minema minna kuskile... või Easley võiks tast claymore'i teha LaLaLaa. Pricilla ...või mis iganes selle tüdruku nimi oli ... võiks samamoodi kaduda. See kah ainult nutaks ja nutaks emm .
Aga kui nendest kahest tegelasest kõrvale vaadata.... on ikka jube hea anime LaLaLaa

Kahju ,et Rigardo ära suri... ta oli lahe kuidagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 14, 2007 00:07    Teema: Vasta viitega

Ohh, kuni 24'ndani läks asi mangaga koos. Kuni hõbedase kuninga tapmiseni(mangas 11'nda voluumi poolepeal). Sealt edasi on näha, et vaja otsad kokku tõmmata ja mingi lahendus asjale anda. Mina jään igaljuhul ootama, millal mangat edasi saab lugeda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2007 15:23    Teema: Vasta viitega

Oehhh saigi see anime läbi ja peaksin ütlema, et lõpp vajus ära ja viimane osa oli mage...kle c'mon...Raki polnud Clare'ile enam üldse tähtis ja suht lame osa oli ikkagi...
Lõppu vaadates jäi selline tunne,
et uus hooaeg tuleb vb isegi..
Algus oli kõvasti parem ja anime vajus ära umbes 24.nda episoodi juures.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Sept 27, 2007 16:35    Teema: Vasta viitega

Jagan SSJ_Silveri arvamust..... viimased 2-3 episoodi olid täiesti jamad ning 26. neist kõige hullem... võitlus oli jama ning kõik muu oli kah.... :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Sept 28, 2007 23:50    Teema: Vasta viitega

Okei, ma nõustun, et lõpp vajus ära, aga muidu oli tegu täitsa korraliku action fantasy animega. Esiteks oli lahe omamoodi juba see, et ainult naised olid tegelasteks, häid meestegelasi polnudki (Rakist me ei räägi, ta oli kõrvaltegelane ja annoying lisaks kõigele). Story oli kaasahaarav, eriti pärast episoode Teresast ja Clare'i minevikust.
Animatsiooniga oli säherdune lugu, ja ma märkasin seda just kõige viimases osas, et taustad olid väga ilusad, välja arvatud võitluste ajal, kus kvaliteedis kaotasid nii need kui ka võitlused ise.

Mis mind natuke häiris oli vastaste tugevus. Tavalises shounenis on nii, et tegelane võitleb paari võrdse vastasega, siis tugevamatega ja siis nendest tugevamatega ja ise areneb võitluse käigus kõik see aeg. Siin animes oli küll alguses paar nõrka Yomat, aga edasi läks natuke absurdseks. Sarja teises pooles peksid vastased Claymore siia-sinna ja isegi oma jõudu maksimaalsele tasemele pingutades said nad jagu vaid nö kannupoistest, kellest tugevam korraks appi tuli ja kellest veel tugevam pealt vaatas ja siis käisid kuuldused neist kõige tugevamatest, kes üldse välja ei ilmunud.
Teine probleem oli selles, et nagu claymore-i naiste välimuse sarnasusest veel vähe poleks olnud, neid oli ka kuradi palju. War of the Northi ajal ma tihti ei hakanud mõistatamagi, kes ründas ja kes suri. Oleks siis vähemalt olnud kari mõttetuid claymore, kelle nimesid ei mainitagi ja üsna kohe maha võetakse.
"Organisatsioon" jäi lõpuni sama saladuslikuks ja paljude claymore'ide saatus jäi küsimärgi alla. Mulle tuleb meelde see ühe silmaga naine, keda vist vaid korra näidatigi? Claymore'id jäävad saladuslikuks ja neist oleks võinud saanud palju rohkem teada (nii nende kogukonnast üldiselt kui ka üsksikisikutest), aga kui sa vaatad animed kui "Clare'i lugu" ja ei nõua vastuseid ega selgust, siis jääd rahule.

Kokkuvõttes oli tore sari, aga karjub teise hooaja järele ja lõpp oli kah natuke kehvem, kui oleks võinud olla. Võitlemisviisid olid enamasti ka samasugused, tugevam oli lihtsalt see, kellel rohkem kombitsaid/käsi vms oli.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Sept 29, 2007 09:34    Teema: Vasta viitega

Mulle ei meeldi need only super girls värk......oleks huvitavam kui see poiss saab claymoreks kuigi see ei oleks orginaalne oleks see huvitavam...ära tyytab et aint tydrukud on claymored.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Laup Sept 29, 2007 11:33). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 29, 2007 09:48    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Mulle ei meeldi need only super girls värk......oleks huvitavam kui see poiss saab claymoreks(esimeseks meessoost claymoriks)kuigi see ei oleks orginaalne oleks see huvitavam...ära tyytab et aint tydrukud saavad claymoreks.
Kuule kas sa üldse vaatasid seda. Ta ei oleks esimene meesoost claymore mees claymore on ka ennem loodud organisatsiooni pool, aga nad ei pidanud kaua vastu ja muutusid awakenuteks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Fieber



Liitunud: 29 Apr 2007
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Teis Okt 16, 2007 15:18    Teema: Vasta viitega

hmm, mul jääb tõesti tunne, et mõni ei vaadanud seda eriti tõsiselt. Kas lõpuks ei tulnud mitte välja, et on olemas ka ebaõnnestunud mees claymoreid. Või nagu seal öeldi, mitte ebaõnnestunud, isegi väga head sõdalased, kuid kes jõudsid liiga kiiresti "ärkamiseni" Happybunny
Ei tea, mulle meeldis, kuigi kohati oligi selline tunne, et mingit erilist plotti polegi.
Ja see vinguv, emotsionaalne poiss mulle ei meeldinud :p Aga noh, tundeid läheb vist ka tarvis LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 29, 2007 19:05    Teema: Vasta viitega

dakillabeib kirjutas:
lugesin netis kokkuvõttet selle anime kohta ja sellest küll erilist muljet ei tekkinud...
mõtlesin, et järjekordne anime sellest kuidas kaheliigi segu on ikka ülekõige emm
aga lugedes siin kõigi vaimustust täis postitusi, siis tekib tunne, et hakka või vaatama
:P


Pool aastat hiljem võtsin asja lõpuks käsile, jäin väga rahule :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 30, 2007 07:53    Teema: Vasta viitega

kaldun teemast kõrvale Exlipse teeb põhiliselt selliseid sarju deemonitest ja rüütlitest: Shakugan no Shana, Fate/stay night, mis on samuti head sarjad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Dets 30, 2007 14:26    Teema: Vasta viitega

Loll laps...

Eclipse ei tee... eclipse subib. Ja mitte ainult animeid kus näidatakse rüütleid ja deemoneid ,vaid ka hoopis teistsuguseid... näiteks Gakuen Utopia Manabi Straight! ,Stratos 4 Advance või Pumpkin Scissors.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Xire



Liitunud: 29 Juul 2007
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Püh Dets 30, 2007 15:51    Teema: Vasta viitega

Sai suvel ka see Claymore ära vaadatud ja mõni nädal tagasi ka manga ära loetud nii palju kui seda on hetkel väljas.

Anime on päris tore nagu juba öeldud: kaasahaarav stoori, mõned huvitavad tegelased, veidi teistmoodi vastastega võitlemise ülesehitus jne.
Anime stoori lööb manga oma lahti kuskil 15nda osa ringis, manga stoori areng on parem nagu arvata võib. Soovitan lugeda neile, kellele sari meeldis.
_________________
Vaadatud anime
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Gerda



Liitunud: 18 Mai 2007
Postitusi: 20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 30, 2007 20:26    Teema: Vasta viitega

Paar esimest osa on küll paljutõotavad. Eks näeb, mis sellest välja kujuneb. Lootused on suured.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2008 14:50    Teema: Vasta viitega

Oeh, alguses olid lootused tõesti suured ning täitsa alguses tundus Raki isegi normina, kuid mida edasi läks, seda igavamaks kippusid story ja võitlused (võitlused, mis olid ausalt öeldes olnud igavad ja halvasti korraldatud juba algusest saadik), seda mõttetumaks läks tegevus ning seda tüütavamaks muutus Raki (muutus mul vist kõige vihatumaks anime karakteriks üldse). Kui kunagi mangat lugema viitsib hakata, siis see on vast loodetavasti parem, kuid üldiselt oli mingi pool Claymore'st mahavisatud aeg. Berserk'iga ei hakka seda võrdlemagi - anime koha pealt on iganenud Berserk tunduvalt parem uuest Claymore'st, kus tõesti ilusad/lahedad on vaid mõned pildid (rõhk sõnal PILDID - mitte stseenid, vaid just nimelt PILDID), ülejäänud on kõik küll ilusti joonistatud, kuid igavad ja vaesed. Manga koha pealt võrrelda ei oska, sest lugenud olen vaid Berserki (ning mul on kuri kahtlus, et Berserk omab Claymore ka manga koha pealt).

Tõesti, Claymore ainsateks plussideks olid hea algus ja tugevad naiskarakterid.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: