OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mahou Shoujo Tai Arusu

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2007 22:24    Teema: Mahou Shoujo Tai Arusu Vasta viitega

Genres: Adventure, Comedy, Fantasy

Osasid: 40 iga osa 8 + minutit

se 8 minutit osa oli ka meeldiv kusjuures mindi kohe asjajuurde ei olnud mingit pikka ja igavat algust ...

Sisu on se et yks plika satub imepärasesse maailma, kus saab võlukunsti kasutada, kus on omapärased arusaamad ja rahvas ...

Mulle se anime meeldis väga, kuna ta eristub hea loo ning hästi välja joonistatud keskkonna näol...
Oli tunda et selle animejuures oldi tehtud eeltööd igat paska nö. ei oldud vaatajani toodud.

Üldiselt ma sellist grill staffi ei vaata aga se suutis mu esimese osaga ära võluda ja no ega ta kehva ka ei olnud :)



_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2007 22:28    Teema: Vasta viitega

Minu meelest oli see ka igati tore väike seeria. Ja Studio 4C oma pealegi kui ma midagi rängalt sassi ei aja nüüd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: