OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TV - Jaapani teemaline telekava! Uus stuff viimasel lehel
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 12:50    Teema: Vasta viitega

UnkoNeko kirjutas:
mind ei ähvarda halb hinne või järelaitamistunnid

Kuid pikema vabamaltvõtmise puhul võib sind ähvardada teiste kasutajate pahameel ning lõppude lõpuks võid panniga ka saada. Nende niiöelda rebelkasutajate eluiga ei ole pikk olnud siin. :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 12:53    Teema: Vasta viitega

UnkoNeko kirjutas:
tyger kirjutas:
UnkoNeko kirjutas:
tyger kirjutas:
Kohe(12.05) algab TV6 pealt Gedo senki.

Ma vaatasin ükskord seda need lohed olid jube ilusad vaadake kindlasti kellel tv6 on ghibli on alati häid asju teinud näiteks see kus oli suur pehme karu moodi elukas ja väikesed tüdrukud hüppasid ta peal ja siis ta suu oli nii suur et nad mõlemad mahuks sinna ära ja siis kassi sees sai sõita nagu bussis kus mujal saab näha kassi kes on buss tal oli kümme jalga ja ta hüppas ja lendas väga lahe oli vaadake seda kindlasti!

Palun kasuta kirjavahemärke, ma saan peavalu emm .

Kuule kas kirjavahemärgid on tõesti nii vajalikud vaata sellele avatud meelega võibolla osad meist ei soovi end väljendada nagu kõik teised üldsusest on vaja eristuda mulle meeldib voolav tekst ja seda ei saa saavutada kasutades kirjavahemärke kui sa tõesti peavalu saad sellest siis miks sa üldse loed võta pigem aspiriini ja loe raamatut raamatutes on piisavalt kirjavahemärke sulle nautimiseks kusjuures see tuletab meelde seda lauset tappa mitte armu anda või midagi see on ju täiesti loogiline et seal on eesmärgiks tappa mitte armu anda sest muidu oleks täiesti ebastiilne see esimene lausepool nii et see on suhteliselt halb näide tegelikult koma tähtsusest aga koolis õpetaja koguaeg rõhutas seda siis ma pean koolis kirjavahemärke koguaeg kasutama aga ma tegelikult ei taha nii et praegu on hea võimalus seda mitte teha siin kus on õhkkond vabam ja mind ei ähvarda halb hinne või järelaitamistunnid nii et võid rahulikumalt hingata ja mitte nii väga südamesse võtta kogu seda asja!

Võtsin soovitust arvesse ja lõpetasin lugemise poole pealt. Palun edasine offtopic kolida kuskile mujale.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 14:45    Teema: Vasta viitega

UnkoNeko kirjutas:
raidomees kirjutas:
Et siis ühesõnaga, sa oled mingi 12-aastane?

Siiski mitte kuigi vahel inimesed räägivad et ma käitun nagu üks selline aga kahjuks ma tõesti ei ole kaheteistkümne aastane aga kui sa tahad ma võin proovida teeselda kaheteistkümne aastast sinu rõõmuks et sa saaksid mind kaheteistkümne aastaseks kutsuda kusjuures mu õde on kaheteistkümne aastane ta teeb vahel päris ägedat nalja aga ma lugesin su postitust uuesti ja vaatasin et sellest õhkub vaenulikkust kaheteistkümne aastaste vastu see väljendub sõnas mingi nagu nad oleksid suvalised või nii mulle see suhtumine eriti ei meeldi sa võiksid seda parandada mu õde on ka kaheteistkümne aastane ja kui ta su teksti loeks siis ta kindlasti solvuks aga ma solvusin juba tema eest nii et sa oled juba päris suure jultumusega hakkama saanud ma loodan et sa oled õnnelik!


Et sa oled siis mingi 10-aastane?
Ära solvu nüüd niimoodi, anna andeks. Ma olen lihtsalt selline ebaviisakas ja pealtnäha hoolimatu tüüp, aga ma olen tegelikult hea inimene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 18:36    Teema: Vasta viitega

Surma mitte õigeks mõista
Tappa mitte armu anda

A woman, without her man, is nothing.
A woman: without her, man is nothing.

Kirjavahemärgid on mõttetud, kui sul on suur kopsumaht.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 21:20    Teema: Vasta viitega

irw, lahe vend
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
UnkoNeko
banned


Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Esm Apr 27, 2009 16:05    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
UnkoNeko, palun ära ole nii julge ja eriline. Tõesti raske on sellist teksti lugeda ja midagi aru saada.

Kui sul on tõesti raskusi minust aru saamisega siis oleks sul vaja natuke lõdvaks lasta sest lugemine ja mõistmine just seda nõuavadki et sa ennast vabalt tunneks et sul oleks avatud meel ja et sa tekstile väheke keskenduses selle mõttele ka pihta saaksid aga muidugi pole see nii lihtne kui paistab mul näiteks läks mitu päeva enne kui ma suutsin shakespearei näidendist aru saada sest nad on lihtsalt nii erinevalt kirjutatud sa peaksid ka sellele vaatama kui millelegi erinevale mitte tavalisele tekstile sest oma olemuselt ta see ju ongi kui nüüd hästi järele mõelda ja sa võiksid ka seda teha näiteks võtta aeg mõneks tunniks maha ja lihtsalt enda sisse vaadata endaga rääkida muidugi ei pea seda valjusti tegema vaid oma peas aga kui sa oma mõtted ka sõnastad siis on sul kindlasti väga meeldiv hiljem!

Bushidon kirjutas:
Kuid pikema vabamaltvõtmise puhul võib sind ähvardada teiste kasutajate pahameel ning lõppude lõpuks võid panniga ka saada. Nende niiöelda rebelkasutajate eluiga ei ole pikk olnud siin. :(

Minu eesmärk ei ole teistes pahameelt valmistada ma ju kõigest üritan oma väljendusviisi põhjendada ja rakendada kuigi paljud sellest aru saada ei pruugi aga samas pole mul midagi selle vastu kui keegi natuke pahane on eks erinevad maailmavaated ole ikka inimestes vastuolusid tekitanud mis puutub panniga saamisele siis eelistaksin ma mitte kommenteerida kuni mulle on täpselt selgeks tehtud kuhu millise panniga kui tugevalt ja mille pärast seda peaks tehtama ja kuigi ma ise ei liigitaks ennast rebelite alla olen siiski üpris veendunud et minu eluiga siinolekust oluliselt ei vähene kui just näiteks sinul ei ole plaani mind külmavereliselt mõrvata mida ma ei usu sest üldiselt olen seda foorumit lehitsedes näinud täiesti normaalsete inimeste postitusi muidugi see on vaieldav sest mõned on veidi vähem ja mõned veidi rohkem normaalsed igatahes iva on selles et normaalsed inimesed tavaliselt mõrvu ei plaani või vähemalt ei teosta ja ma loodan et siinsed kasutajad käituvad samamoodi!

tyger kirjutas:
Võtsin soovitust arvesse ja lõpetasin lugemise poole pealt. Palun edasine offtopic kolida kuskile mujale.

No näete kuidas see aitab inimene on aru saanud et ei tasu niisama äksi täis minna vaid mittemeeldimise korral lihtsalt asi katki jätta sest tihtipeale ongi nii et elus kohtad väga kangekaelseid inimesi kes sulle kohe üldse meeldida ei pruugi aga samas äkki mõnele teisele meeldib ja miks peakski teda takistama sest see on tema enda valik mida ta teeb ja meie ühiskond toetab loovat mõtlemist ja natuke teistsugust lähenemist erinevatele asjadele ja offtopicut ei oska mina kahjuks kuhugi mujale kolida sest ükski teema ei tundu selleks sobilik!

raidomees kirjutas:
Et sa oled siis mingi 10-aastane?
Ära solvu nüüd niimoodi, anna andeks. Ma olen lihtsalt selline ebaviisakas ja pealtnäha hoolimatu tüüp, aga ma olen tegelikult hea inimene.

Kahju on sinus pettumust valmistada aga ma ei ole ka kümne aastane kui ma olin kümne aastane siis mul polnud korralikku arvutitki ainult vahel sain tema taga olla aga see võlus mind üsna põhjalikult nii et mulle meeldib vahel arvuti taga lihtsalt nokitseda ja erinevaid asju uurida ja andeks ma sulle ei suuda päris anda sest su kommentaar oli tõesti üpris ränk ja mul on endal tegelikult natuke piinlik et minu vanust võrreldakse mu õe omaga aga ära muretse küll ma üle saan ja ega sa põrgu ei lähe sellise väikese asja pärast samas kui sa juba ise tunnistad et oled ebaviisakas ja pealtnäha hoolimatu tüüp siis miks sa selle parandamiseks midagi ette ei võta sa võiksid ju vähemalt proovidagi!

Võhik kirjutas:
Surma mitte õigeks mõista
Tappa mitte armu anda

A woman, without her man, is nothing.
A woman: without her, man is nothing.

Kirjavahemärgid on mõttetud, kui sul on suur kopsumaht.

Kui sa analüüsid esimest lauset ja võtad välja sihitise milleks juhtub olema surma mitte õigeks jah kogu see punt sest muidu poleks lause just eriti loogiline teise lause tähendus on kokkuvõttes sama ja inglisekeelsed variandid oleksid tavainimese lugedes ilma kirjavahemärkideta kaldunud esimese variandi poole ja seega mõeldakse ilmselt ka seda kirjutades esimest varianti teine tundub lihtsalt veidi kohmakas ja kandiline pigem siis juba öelda man is nothing without a woman mitte see imelik lause kui just ei ole tegemist mingi slooganiga postri peal kus nagunii oleks a woman suurelt ja without her ning man is nothing eri ridadel aga mis puutub kopsumaht kirjavahemärkidesse ega sa ei ütle koma iga kord kui sa kirjutaksid lausesse koma või punkt iga jutustava lause lõppu siis kui mõelda loogiliselt saab päris korralikult kõigest aru ja mingit probleemi ei tekigi te teete praegu kärbsest elevanti või elevandist kuud!

Ummi kirjutas:
irw, lahe vend

Kuna mul on tunne et mõeldud on mind siis tänan sind et mind lahedaks kutsusid aga ma ei ole su vend samuti häirib see irvitamine mis sellega kaasas käis kas tõesti ma olen nii naljakas et sa ei suuda oma naeru tagasi hoida minu meelest on see üpris ebaviisakas ja sul võiks natuke rohkem austust olla kaaskodanike vastu ja sa võiksid ka oma postitusi sisukamaks muuta kui sa kuhugi jõuda tahad siis on väga muljetavaldav kui sa suudad midagi pikalt ja põhjalikult kirjeldada!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 27, 2009 16:15    Teema: Vasta viitega

Next.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 27, 2009 16:18    Teema: Vasta viitega

He just kept talking in one long incredibly unbroken sentence moving from topic to topic so that no one had a chance to interrupt it was really quite hypnotic.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Apr 27, 2009 19:23    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
He just kept talking in one long incredibly unbroken sentence moving from topic to topic so that no one had a chance to interrupt it was really quite hypnotic.


Every paragraph had a " ! " in the end... but it indeed was mesmerizing.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Apr 27, 2009 19:53    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
He just kept talking in one long incredibly unbroken sentence moving from topic to topic so that no one had a chance to interrupt it was really quite hypnotic.

MAKE-MAKE-MAKE-MAKE IT STOP.

UnkoNekole:
Nagu Bushidon ütles - õnneks on "rebel"kasutajate eluiga siin lühike. Või kasvavad nad ümber. Soovitan sul uurida erik_schultzi juhtumit.

Lisaks: kui arvad, et foorumis kirjutad sa endale, siis pole sa eriti eluga kursis. Kirjutad teistele. 100%. Ma tean, et kirjavahemärgid pole kunagi lahedad olnud, aga sa võiksid lihtsalt mõistev olla ja mitte eputada. Ma tavaliselt viitsin suht kõik postid läbi lugeda, aga sinu ristsõnu ma lahendada ei soovi. Nii et pliiz tee seda, kui sa arvad, et võiksid oma kohalolekuga foorumile ka midagi anda.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Apr 28, 2009 01:51    Teema: Vasta viitega

UnkoNeko kirjutas:
Stopa kirjutas:
UnkoNeko, palun ära ole nii julge ja eriline. Tõesti raske on sellist teksti lugeda ja midagi aru saada.

Kui sul on tõesti raskusi minust aru saamisega siis oleks sul vaja natuke lõdvaks lasta sest lugemine ja mõistmine just seda nõuavadki et sa ennast vabalt tunneks et sul oleks avatud meel ja et sa tekstile väheke keskenduses selle mõttele ka pihta saaksid aga muidugi pole see nii lihtne kui paistab mul näiteks läks mitu päeva enne kui ma suutsin shakespearei näidendist aru saada sest nad on lihtsalt nii erinevalt kirjutatud sa peaksid ka sellele vaatama kui millelegi erinevale mitte tavalisele tekstile sest oma olemuselt ta see ju ongi kui nüüd hästi järele mõelda ja sa võiksid ka seda teha näiteks võtta aeg mõneks tunniks maha ja lihtsalt enda sisse vaadata endaga rääkida muidugi ei pea seda valjusti tegema vaid oma peas aga kui sa oma mõtted ka sõnastad siis on sul kindlasti väga meeldiv hiljem!

Bushidon kirjutas:
Kuid pikema vabamaltvõtmise puhul võib sind ähvardada teiste kasutajate pahameel ning lõppude lõpuks võid panniga ka saada. Nende niiöelda rebelkasutajate eluiga ei ole pikk olnud siin. :(

Minu eesmärk ei ole teistes pahameelt valmistada ma ju kõigest üritan oma väljendusviisi põhjendada ja rakendada kuigi paljud sellest aru saada ei pruugi aga samas pole mul midagi selle vastu kui keegi natuke pahane on eks erinevad maailmavaated ole ikka inimestes vastuolusid tekitanud mis puutub panniga saamisele siis eelistaksin ma mitte kommenteerida kuni mulle on täpselt selgeks tehtud kuhu millise panniga kui tugevalt ja mille pärast seda peaks tehtama ja kuigi ma ise ei liigitaks ennast rebelite alla olen siiski üpris veendunud et minu eluiga siinolekust oluliselt ei vähene kui just näiteks sinul ei ole plaani mind külmavereliselt mõrvata mida ma ei usu sest üldiselt olen seda foorumit lehitsedes näinud täiesti normaalsete inimeste postitusi muidugi see on vaieldav sest mõned on veidi vähem ja mõned veidi rohkem normaalsed igatahes iva on selles et normaalsed inimesed tavaliselt mõrvu ei plaani või vähemalt ei teosta ja ma loodan et siinsed kasutajad käituvad samamoodi!

tyger kirjutas:
Võtsin soovitust arvesse ja lõpetasin lugemise poole pealt. Palun edasine offtopic kolida kuskile mujale.

No näete kuidas see aitab inimene on aru saanud et ei tasu niisama äksi täis minna vaid mittemeeldimise korral lihtsalt asi katki jätta sest tihtipeale ongi nii et elus kohtad väga kangekaelseid inimesi kes sulle kohe üldse meeldida ei pruugi aga samas äkki mõnele teisele meeldib ja miks peakski teda takistama sest see on tema enda valik mida ta teeb ja meie ühiskond toetab loovat mõtlemist ja natuke teistsugust lähenemist erinevatele asjadele ja offtopicut ei oska mina kahjuks kuhugi mujale kolida sest ükski teema ei tundu selleks sobilik!

raidomees kirjutas:
Et sa oled siis mingi 10-aastane?
Ära solvu nüüd niimoodi, anna andeks. Ma olen lihtsalt selline ebaviisakas ja pealtnäha hoolimatu tüüp, aga ma olen tegelikult hea inimene.

Kahju on sinus pettumust valmistada aga ma ei ole ka kümne aastane kui ma olin kümne aastane siis mul polnud korralikku arvutitki ainult vahel sain tema taga olla aga see võlus mind üsna põhjalikult nii et mulle meeldib vahel arvuti taga lihtsalt nokitseda ja erinevaid asju uurida ja andeks ma sulle ei suuda päris anda sest su kommentaar oli tõesti üpris ränk ja mul on endal tegelikult natuke piinlik et minu vanust võrreldakse mu õe omaga aga ära muretse küll ma üle saan ja ega sa põrgu ei lähe sellise väikese asja pärast samas kui sa juba ise tunnistad et oled ebaviisakas ja pealtnäha hoolimatu tüüp siis miks sa selle parandamiseks midagi ette ei võta sa võiksid ju vähemalt proovidagi!

Võhik kirjutas:
Surma mitte õigeks mõista
Tappa mitte armu anda

A woman, without her man, is nothing.
A woman: without her, man is nothing.

Kirjavahemärgid on mõttetud, kui sul on suur kopsumaht.

Kui sa analüüsid esimest lauset ja võtad välja sihitise milleks juhtub olema surma mitte õigeks jah kogu see punt sest muidu poleks lause just eriti loogiline teise lause tähendus on kokkuvõttes sama ja inglisekeelsed variandid oleksid tavainimese lugedes ilma kirjavahemärkideta kaldunud esimese variandi poole ja seega mõeldakse ilmselt ka seda kirjutades esimest varianti teine tundub lihtsalt veidi kohmakas ja kandiline pigem siis juba öelda man is nothing without a woman mitte see imelik lause kui just ei ole tegemist mingi slooganiga postri peal kus nagunii oleks a woman suurelt ja without her ning man is nothing eri ridadel aga mis puutub kopsumaht kirjavahemärkidesse ega sa ei ütle koma iga kord kui sa kirjutaksid lausesse koma või punkt iga jutustava lause lõppu siis kui mõelda loogiliselt saab päris korralikult kõigest aru ja mingit probleemi ei tekigi te teete praegu kärbsest elevanti või elevandist kuud!

Ummi kirjutas:
irw, lahe vend

Kuna mul on tunne et mõeldud on mind siis tänan sind et mind lahedaks kutsusid aga ma ei ole su vend samuti häirib see irvitamine mis sellega kaasas käis kas tõesti ma olen nii naljakas et sa ei suuda oma naeru tagasi hoida minu meelest on see üpris ebaviisakas ja sul võiks natuke rohkem austust olla kaaskodanike vastu ja sa võiksid ka oma postitusi sisukamaks muuta kui sa kuhugi jõuda tahad siis on väga muljetavaldav kui sa suudad midagi pikalt ja põhjalikult kirjeldada!


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
UnkoNeko
banned


Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2009 21:39    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Lisaks: kui arvad, et foorumis kirjutad sa endale, siis pole sa eriti eluga kursis. Kirjutad teistele. 100%. Ma tean, et kirjavahemärgid pole kunagi lahedad olnud, aga sa võiksid lihtsalt mõistev olla ja mitte eputada. Ma tavaliselt viitsin suht kõik postid läbi lugeda, aga sinu ristsõnu ma lahendada ei soovi. Nii et pliiz tee seda, kui sa arvad, et võiksid oma kohalolekuga foorumile ka midagi anda.

Otsustasin kirjutada ühe lause ka kirjavahemärkidega, et hädaldamist vähem oleks.

Ja sellega asi piirdub mul ei ole kannatust sinu nõudmistele nii kergelt alluda mul on oma mõistus ja oma tahe kui sa seda ei aktsepteerida ei taha siis ära suru vähemalt enda vaateid teistele peale see et sa soovid et kõik kirjutaksid samas formaadis punkt koma koolon punkt ja siis sinu meelest nii peabki olema aga ei pea me oleme vaba rahvas ja võime kirjutada vabalt minul on end raske väljendada kui mind aheldavad grammatikareeglid ja ma kirjutangi teistele ma avaldan oma arvamust ja soovitan ja kommenteerin aga ma kindlasti ei kirjuta neile kes seda kuulda ei taha näiteks millest oled märke näidanud sina ja mõned teised aga mina jään oma seisukohale kindlaks ja ei tagane ükskõik mis sa ka ei ütleks muidu vastasin ainult sellele sest muud kommentaarid on juba märgitud solvavad naljaga pooleks või lihtsalt tobedad!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2009 21:47    Teema: Vasta viitega

Epic troll.
Ma lihtsalt ei usu, et selliseid inimesi on tegelikult ka olemas.
Aga Unko, kas sa oled märkanud, et see teema ei ole sellest, kui vaba sa oled, vaid Jaapani-teemalistest saadetest Eesti televisioonis?
Stop typing things.
PS:Selline patrioot sa siis oledki. Oma emakeele ikka sellist bitchsläppi ei annaks ju.

Lõpetagem ohvtopikuga, pliis?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2009 22:01    Teema: Vasta viitega

UnkoNeko sai oma pikaleveninud egotripi eest bänni, meie ülejäänute püha kohus on nüüd see teema tagasi õigele rajale juhtida.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ShiroiNeko



Liitunud: 4 Apr 2009
Postitusi: 28

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 20:16    Teema: Vasta viitega

16. mai (laupäev), 2009, kell 22:00 tuleb TV6 pealt Death Note :)
[link]

TV6 pealt tuleb vist muidu iga nädal mingi Jaapani film või anime ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 08, 2009 23:27    Teema: Vasta viitega

ShiroiNeko kirjutas:
16. mai (laupäev), 2009, kell 22:00 tuleb TV6 pealt Death Note :)
[link]

TV6 pealt tuleb vist muidu iga nädal mingi Jaapani film või anime ???
Vat nad panid selle õuduka alla. Aga noh olen ka kehvemaid esindajaid näinud sellest zanrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 09, 2009 06:45    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
ShiroiNeko kirjutas:
16. mai (laupäev), 2009, kell 22:00 tuleb TV6 pealt Death Note :)
[link]

TV6 pealt tuleb vist muidu iga nädal mingi Jaapani film või anime ???
Vat nad panid selle õuduka alla. Aga noh olen ka kehvemaid esindajaid näinud sellest zanrist.

Hea, et vähemalt näitavadki, saan ka näe kunagi selle ära vaadata :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Mai 09, 2009 12:13    Teema: Vasta viitega

lol, õudukas.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 09, 2009 13:36    Teema: Vasta viitega

ise käisin kinos vaatamas polnud küll rumal õudukas. Oli isegi naljakas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 16, 2009 19:46    Teema: Vasta viitega

Lihtsalt tuletan meelde Desu Noto täna õhtul kell 22:00 TV6 peal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: