OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Modelli otsing
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 20:02    Teema: Modelli otsing Vasta viitega

Niii .. ma hakkan juunis juuksurikooli lõpetama ja hädasti oleks vaja järgmiste juuksuri eksamitööde jaoks modelle :

Klassikaline meestelõikus ( miinimum algpikkus umbes 10 cm ...soengu lõpp pikkus saab olema kuklalt lühike( alumine piirjoon kuklal tehakse masinaga) ja pealt umbes 5 cm ... peale eksamit lõikan lõikuse normaalseks ..see ei ole just soeng mida igaüks kanda tahaks)

Naistelõikus ( soovitatavalt poolpikad või lühemat sorti juuksed .. lõikus tuleb tavaline järguline vms ( moe lõikust ei tohi teha ega midagi ekstravagantset.. sest mul on ettekirjutused millist lõikusmeetodit ma tohin kasutada) )

Naiste juuksevärvimine ( pean värvima 2e värviga vähemalt ja blondeeritud salke ei tohi teha .. üks värvidest peab kindlalt olema püsivärv)

Meeste habemekujundus ( habame miinimum algpikkus 5cm ..lõpp pikkus jääb 1 cm ja peab olema täishabe.. seda klienti on mul kõige raskem leida et kui kellegil on habemikke tuttavaid ma oleks väga tänulik yhe habememodelli eest)



Oleksin väga tänulik igasuguse abi eest modellide otsimisel ... Modell ise midagi maksma ei pea soengu eest.. Eksamid toimuvad 11.-12. juuni (esmaspäev ja teisip ) Kuressaare Ametikoolis .. väga tore kui keegi oleks sealt kohapealt ... Tallinast inimesi saaksin ise autoga kohale toimetada ja öömaja ka otsida..
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 20:35    Teema: Vasta viitega

Hmmm .. Naiste juuksevärvimine? Kas siis mehi ei tohi värvida? Minul on pikad, paksud ja rasked kiharad, võid neid värvida :P.
Meeste habemekujundus on ka natuke imelik. Seal pole midagi kujundada. Kas täishabeme all käib habe, mis on kõrvast-kõrvani? Miks peab alghabe 5cm pikk olema, kui lõpus jääb kõigest 1cm alles?
Sul on mingid eriliselt pervessed nõuded :(
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 20:49    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Hmmm .. Naiste juuksevärvimine? Kas siis mehi ei tohi värvida? Minul on pikad, paksud ja rasked kiharad, võid neid värvida :P.
Meeste habemekujundus on ka natuke imelik. Seal pole midagi kujundada. Kas täishabeme all käib habe, mis on kõrvast-kõrvani? Miks peab alghabe 5cm pikk olema, kui lõpus jääb kõigest 1cm alles?
Sul on mingid eriliselt pervessed nõuded :(


no on sellised nõuded mis ma teha saan .. ma sain mingi 5 A4-ja täit neid nõudeid ...

ja habemekujundus on selline asi kus kammi ja kääriga lõigatakse habet .. ja nii pikk peab ta alguses olema sellepärast et on ette nähtud ja et ma näitaks et ma oskan lõigata... jah ja täishabe on kõrvast kõrvani ... ma pean kujundama piirjooned ja lõikama lyhemaks ...

kõik asjad mis ma seal eksamil teen on väga vanamoelised ja traditsioonilised ... meeste pakse juukseid ma elusees eksamitööks ei võtaks sest esiteks on ette nähtud et naistöö on see .. teiseks paksude/pikkade/raskete juuste värvimine võtab kauem aega ( eriti kahe värviga ) ja mul on ette nähtud aeg millega ma pean hakkama saama .. milleks tehaoma tööd raskemaks eksju ,.. parem võtta normaalsete juustega klient keda on kerge teha et siis garanteerida omale maximum punktid
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 21:04    Teema: Vasta viitega

kahju, et ma Tartus elan, muidu tuleks sind kiusama. Mul on nimelt nii toredad lokkis kiharad, et need püsivad etteantud soengus niikaua kuni sa juukseid käega kinni hoiad. viis sekundit hiljem on kõik jälle turris ja sassis.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 21:11    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kahju, et ma Tartus elan, muidu tuleks sind kiusama. Mul on nimelt nii toredad lokkis kiharad, et need püsivad etteantud soengus niikaua kuni sa juukseid käega kinni hoiad. viis sekundit hiljem on kõik jälle turris ja sassis.




parim näide mis ma sellest meeste lõikusest leidsin mis mul teha tuleb ... kujutage et seda värvitud osa pole ..et kõik on yhte värvi sest värvimist ma ei tee selle juures ja see tulemus mis pildil on siis lõikus + föönisoeng.. lokkis juustele vist ei saakski teha
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 21:18    Teema: Vasta viitega

selle soengu korral peab kindlasti üht kindlat tüüpi peakatet kandma,


_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 21:20    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
selle soengu korral peab kindlasti üht kindlat tüüpi peakatet kandma,


haha .. ma ytlesin et lõikan pärast normaalsex XD
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 21:29    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
Random Hero kirjutas:
selle soengu korral peab kindlasti üht kindlat tüüpi peakatet kandma,


haha .. ma ytlesin et lõikan pärast normaalsex XD

nulliga või??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 21:34    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
dipsy kirjutas:
Random Hero kirjutas:
selle soengu korral peab kindlasti üht kindlat tüüpi peakatet kandma,


haha .. ma ytlesin et lõikan pärast normaalsex XD

nulliga või??


Ja pärast ilusti läikima.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 21:37    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
dipsy kirjutas:
Random Hero kirjutas:
selle soengu korral peab kindlasti üht kindlat tüüpi peakatet kandma,


haha .. ma ytlesin et lõikan pärast normaalsex XD

nulliga või??


lol miks nulliga

ilma föönisoengutta on see soeng midagi sarnast ummm...


küljed on natukepikemad ka aint muidu nagu pealt on föönitamatta umbes selline
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 23:12    Teema: Vasta viitega

xD

Ma pakuks ennast, aga mul liiga lahe sonks, et ära rikkuda.
RH see peakatte nali oli ülivaimukas Muhe

Üritage abivalmid olla! Bunnysmile
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 23:14    Teema: Vasta viitega

poizzz123 kirjutas:
xD

Ma pakuks ennast, aga mul liiga lahe sonks, et ära rikkuda.



ma tahan su sonksi näha Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 23:19    Teema: Vasta viitega

*

aa.. ma tahan natuke nõu tegelt...

Kuidas ma oma juuksed sirgemaks saaks?? Kui pikemaks kasvavad siis otsast lähevad sassi URRRRRR Mis shampooni vms..?
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 23:23    Teema: Vasta viitega

*märkab sihtmärki* EMO!!! SURE SA *oot, mul ei tule ühtegi head sõna* hehe. igaks juhuks mainin ära, et emode vastu pole mul midagi.

dipsy, anna mulle ka nõu. Peale juuste pesemist, olenemata ¹ampoonist või palsamist on mu juuksed alati peale pesemist väga kuivad ja kleepuvad. Kleepuvad selles mõttes, et kui käega juukseid silitada, on tunda üpriski suurt takistust. Jäävad lausa peopesa külge kinni. Kusjuures ei pea käega isegi LÄBI juuste tõmbama.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 23:26    Teema: Vasta viitega

Täiesti hindamatu thread on see.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Teis Apr 17, 2007 23:35    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
Täiesti hindamatu thread on see.

:)
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 00:04    Teema: Vasta viitega

hmm... sirgeks saamiseks on võimalusi palju ... näiteks peale juuste pesemist kanna niisketesse juustesse mingit sirgendus vahendit ( on olemas spetsid sirgendus vedelikud ) ja siis kuivatad FÖÖNIGA sirgeks ... lihtsalt harjad sirgeks neid ..siis peaks jäääma .. või sis on lihtsam kasutada juukse sirgendajaid ( soovitan keraamilise plaadiga ja neid muidugi tuleb kasutada AINULT kuivadele juuustele ).. aga see viimane variant lõhub juukseid väga korralikult :) /ühtegi mehelikku varianti oma juuste sättimiseks pole olemas/ .. ahjaa siis saab lasta ka keemiliselt sirgendada oma juukseid .. aga see lõhub ka palju palju ..


ja Random Hero umm.. mulon selline tunne et sa kas ei loputa korralikult ¹ampooni ja/või palsamit juustest välja ( tänapäevased ¹ampoonid ja palsameid tuleb kaua juustest välja loputada.. ma loputan vähemalt 5 min alati kui mitte kauem) .. ja kuna sa ytlesid et sul on lokkis juuksed siis sul võib olla veel see et nad on lihtsalt kuivad (lokkis juuste needus ) jms... lokkis juustele on hindamatud hooldusvahendid spraypalsamid ... eriti niisutavad (hea oleks kasutada ka niisutavat ¹ampooni ).. saab kasutada nii märgadelel kui kuivadele juustele ja ei pea maha ka loputama .. teeb juuksed pehmeks ja näiteks peale pesu kammitavaks .. ( veel soovitan ma sul osta omale üks laiade piidega kamm ja kasutada ainult seda) ps!Märjad juuksed kipuvadki igalepoole kinni jääma XD
näide kammist


äkki teete juukseprobleemide jaoks uue teema (kui kellegil veel on neid või mingeid soove vms) sest mul oleks tõesti examiteks modelle vaja :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 00:14    Teema: Vasta viitega

poizzz123 kirjutas:

Sa oled päris ilus.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 00:17    Teema: Vasta viitega

Veel pilte ! Hentai
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 01:21    Teema: Vasta viitega

päeva parim thread. :)
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: