OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Nagasarete Airantou

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 20:23    Teema: Nagasarete Airantou Vasta viitega

Nagasarete Airantou

®anr: Komöödia, romanss, haarem.

See on veel väga uus anime ja tõlgitud on ainult 3 osa kui ma ei eksi, aga ma olen ennegi näinud sellistest asjadest tutvustusi ja mulle see anime lihtsalt meeldib, nii et ei tohiks midagi hullu olla.

Anime algab sellega kuidas üks 15-aastane poiss, Ikuto, kukub laevalt merre, kus möllab torm. Peale teadvusetuna veedetud öö meres, leiab poiss end väga armsas olukorras, kus üks tüdruk üritab teda elustada, veidi vägivaldselt küll.

Ikuto oli sattunud siis salapärasele tundmatule saarele, kust keegi ei saa välja, aga saarele tundub päris lihtne olevat sattuda. Selle saare asukad on kõik juhtumisi tüdrukud, kes ei ole elus kunagi meest näinud, peale mingi vanaema. Kui saadakse teada, et saarel on selline imeloom, nagu mees, lähevad kõik tüdrukud peast segi ja algab inimjaht. Sellel saarel pole mehi, sest meeste seas oli iga-aastane kalastusvõistlus, aga tuli torm, või midagi sellist ja nad kõik hukkusid. Tüdrukud sellel saarel, on teadmata põhjusel väga tugevad, kelle kõrval Ikuto on... hale, paremat sõna ei leia, nii et ta hiljutises episoodis üritas küll nendega sammu pidada ja korralikult tööd teha, aga ei suutnud seda kuidagi.

Ikutol on mingisugune konflikt oma isaga, kelle eest põgenedes ta sinna saarele üldse sattus ja iga kord kui keegi mainib sõna "võimatu", läheb Ikuto pööraseks ja üritab kõigest väest teha ükskõik mida, isegi kui hiiglaslikud seened ta ära söövad. Ikuto elab põhimõtteliselt ainsa tüdrukuga, kellel pole mingit hullustust Ikuto üle, Suzuga, selle sama tüdrukuga, kes ta merest välja õngitses ja neil paistab väga lõbus olevat, said koos isegi pesemas käidud, suure verekaotusega. Sellel saarel on ka väga huvitavad ja väga suured loomad ja taimed, kes kõik Ikutot süüa tahavad, jah, taimed ka.

Rohkem eriti polegi kirjutada, sest lugu pole just kaugele jõudnud, aga lõbus on see küll. Panen pilte ka ja lähen magama.










Viimati muutis seda raidomees (Laup Apr 28, 2007 18:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 27, 2007 20:26    Teema: Vasta viitega

Tegelt võid julgelt "haarem" ka sinna kirjutada. Mulle meeldib. (näinud olen küll aint ühte osa)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: