OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ikki Tousen
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Maffei



Liitunud: 17 Nov 2006
Postitusi: 10
Asukoht: Sillamäe

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2007 08:56    Teema: Vasta viitega

Enne soovitan siiski ikkitousenit vaadata...Dragon destinys tuleb lihtsalt tegelasi juurde ja peategevus keerleb mitte hakufu ümber.. Ja ikiktousen on sisult parem...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2007 09:23    Teema: Vasta viitega

Maffei kirjutas:
Anime sisu siis selline ,et tänapäeval hiinas on 7 kooli omavahel pidevas võitluses ülemvõimu pärast ning nende koolide nii mees kui naissoost õpilase on kogenud võitlejad.

Ma olen siiamaani aru saanud, et nad on ikkagi Jaapanis, mitte Hiinas. Seos Hiinaga on Sangokushi periood ehk siis Hiina Kolmevalitsuse periood.
Maffei kirjutas:
Dragon destinys tuleb lihtsalt tegelasi juurde ja peategevus keerleb mitte hakufu ümber.. Ja ikiktousen on sisult parem...

Ma arvan, et seda on veel vara öelda, sest Dragon Destiny poole peal alles. Samas ei olnud minu arust Ikkitousen'is endas seda sisu väga palju. Põhirõhk nagu omavahelistel kaklustel ning igasugustel naiselike ümaruste näitamisel, mis muidugi domineerib ka Dragon Destiny's.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ryu



Liitunud: 19 Sept 2006
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2007 06:21    Teema: Vasta viitega

prääguseks meeldib mulle Dragon Desteny küll rohkem :) (4 osa)

palju kenamad animatsioonid, parem muusika, köik parem noh, vöitlused on ka paremad....
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
buki



Liitunud: 7 Nov 2006
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2007 22:02    Teema: Vasta viitega

ma olen läbi vaadanud Ikki Touseni, kohati muutus huvitavaks, midagi enamat ei mäleta, suht ammu vaatasin :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 25, 2010 18:39    Teema: Vasta viitega

Küll vana teema aga ise sai neljas osa ka ära vaadatud ja sai ikka palju selgemaks ka kui enne oli. Praegust olen uuesti kaks hooaega ära vaadanud ja kolmanda poole peal. Soovitan ika jäejest vaadata muidu ei saa aru kõigest. Selle anime pluss pooleks on võitlusstseenid, muusika ja eri efektid. aga muidugi natuke kisub asi ka julmaks ka ära. Põhi kaklejad on ikka tüdrukud ja need tüdrukud nalja ei mõista.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: