OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Vabandus

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 09:09    Teema: Vabandus Vasta viitega

Arvan, et peaksin vabandama eelmise poolaasta eest, kui tegutsesin nime Karst all. Mul on praegu väga häbi lugeda, mida kõike ma siia kirjutanud olin. Mul oli nimelt mingi imelik 6. klassi periood ja ma arvan, et päris paljud siit on seda kogenud ka - puberteet ikkagi ju. Loodan, et te kõik andestate mulle või vähemalt üritate minust aru saada.

Ärge muretsege, ma ei hakka siin jälle püsikasutajaks, liiga palju tegemist - 7. klass. :)
Aga vahepeal arvan, et hüppan ikka läbi ja üritan mingit tarka sõna sekka öelda! :)

Aitüma ette! LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 13:08    Teema: Vasta viitega

andeks antud. nii kift, et vabandasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 13:21    Teema: Vasta viitega

Kõik on muidugi ilus ja tore, et sa vabandasid muidugi, aga tore oleks kui sa oma põhimõtetest ka kinni peaks ja tõepoolest ennast paremast küljeks näitaks.

Tsiteerin::
Ärge muretsege, ma ei hakka siin jälle püsikasutajaks, liiga palju tegemist - 7. klass.

Sa ei olnud ka enne tegelikult päris igapäevane külaline, rohkem juhtus, et tulid jälle pika aja tagant ja tegid sada posti päevas. Kuid pea meeles - kvaliteet on palju tähtsam kui kvantiteet. Selle asemel et teha sada mõttetut posti tee parem kümme mõtekat.

Tsiteerin::
Aga vahepeal arvan, et hüppan ikka läbi ja üritan mingit tarka sõna sekka öelda!

No, ma usun et tänasele me vaatame läbi sõrmede, ikkagi ju ilus vabandus ja uus kasutaja, vaja sisse elada ennast...taaskord, aga tulevikus ürita spämm miinimumis hoida, eksole? Happybunny

Positiivseid mõtteid sulle! :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 15:34    Teema: Vasta viitega

Aitüma! Muhe
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 15:54    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Sa ei olnud ka enne tegelikult päris igapäevane külaline, rohkem juhtus, et tulid jälle pika aja tagant ja tegid sada posti päevas. Kuid pea meeles - kvaliteet on palju tähtsam kui kvantiteet. Selle asemel et teha sada mõttetut posti tee parem kümme mõtekat.


Ja sina jäta teine inimene rahule. emm

Tore on kui midagi toredat oma postituse lõppu ütled aga need süüdistused olid küll naeruväärsed. See, et ta tihemini postitab ei tähenda, et ta kohe meist kõigist rohkem spämmib, vähemalt lubab seda nüüd mitte teha ja pole ka selles veel eksinud. Lihtsalt lisas mingi lause oma postitusse teemadesse kus ta postitused iseenesest olid juba teemakohased, milles siin probleem? Ei, ära vasta, vaielda ei viitsi. Rolling Eyes
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 16:03    Teema: Vasta viitega

Aitäh, sulle. See oli sust hästi armas, et sa nii kirjutasid, aga tegelt on Bushidonil ju õigus.

Ma vabandasin, sest ma tahtsin, et mind ei mäletataks siin, kellegina, kes spämmis hästi palju ja siis hülga selle foorumi, et kuskil mujal netis spõmmida vaid, et mul oli mingi hull pubekaperiood, kus ma spämmisin päris lapsikult, kuid lõpuks vütsin aru pähe ja vabandasin. Happybunny
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 17:07    Teema: Vasta viitega

R.E.M.I. kirjutas:
Ja sina jäta teine inimene rahule. emm

Tore on kui midagi toredat oma postituse lõppu ütled aga need süüdistused olid küll naeruväärsed. See, et ta tihemini postitab ei tähenda, et ta kohe meist kõigist rohkem spämmib, vähemalt lubab seda nüüd mitte teha ja pole ka selles veel eksinud. Lihtsalt lisas mingi lause oma postitusse teemadesse kus ta postitused iseenesest olid juba teemakohased, milles siin probleem? Ei, ära vasta, vaielda ei viitsi. Rolling Eyes

Bushidonil on õigus.

Pealegi. Spämm pole ainult see, kus sa käitud halvasti. Spämm on ühesõnalised postitused (siinsamas teemas näide olemas), teemast möödarääkimine (mida karst näiteks animatsuri teemas juba kaks korda teinud on). Inimene peaks ennem mõtlema ka, kas tal on midagi öelda või ei ning kas see ka mõtekas postitus on.

Ma ei taha olla kuri, aga kui inimene tuleb vabandama ja ütlema, et ta seda enam ei tee ning ikka teeb, siis pole see eriti ilus. Kena on muidugi, et ta proovib enda lapsikust maha jätta postitustes, aga see ei tähenda, et spämm kaob.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 17:07    Teema: Vasta viitega

... mul võiks kah kunagi puberteet läbi saada LaLaLaa ... ei tegelt ei võiks kah ikka :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 17:31    Teema: Vasta viitega

Teglikult mõni asi on tõsi, genky, mõni mitte. Kui läheb teemasse, siis võib ju küll ühetähelisi postitusi kirjutada. Nt. Kui keegi küsib midagi üleüldiselt terve foorumikamba käest ja talle siis inimesed vastavad, siis sa ei hakka ju igale inimesele PMima :Aitäh. Ja lihtsalt mittemidagi ütlemine on ju ka ebaviisakas.

Ning Aitäh võib olla väga ilus sõna teema lõpetamiseks. Na gu jälle Nt. Kui sa oled midagi küsinud ja inimesed sulle on vastanud, siis sa võid öelda: "Aitäh" ja lasta teemal unustusse vajuda juu.

Aitäh või Aitüma - väga tähtsad sõnad on need...
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 17:48    Teema: Vasta viitega

Tore, et tagasi oled! Ilma sinuta oligi foorum enamvähem välja surnud kuna suur hulk muidu foorumit elus hoidvast spämmist oli emanga jututuba endale ahnitsenud.

Siin teemas õpetavad piltide najal nii Random Hero kui genky kuidas emanga jututoaga liituda. Näiteks siit saad alla laadida genky poolt mainitud mIRC scripti NoLiMiT Script.


PS. Jutud sinu tagasijõudmisest on juba laialt levinud. :P
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 18:08    Teema: Vasta viitega

Mis ma oskan öelda... - Ma olen populaarne... LaLaLaa

Ei, vabandust, aga austatud jackwood tegi küll mul praegu tuju heaks... LaLaLaa
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 18:22    Teema: Vasta viitega

Wow... sa tõesti spämmid. ??? Null-offenco...
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 18:26    Teema: Vasta viitega

Jah, see on ilmselt kahjuks tõsi. Aga äkki tuleks mõni adminn ja keeraks selle topicu lukku. Ma hakkan offtopikutsema.

Aga üldiselt jah, ma üritan olla toredam, ja vähem spämmar.

LaLaLaa LaLaLaa LaLaLaa
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 18:34    Teema: Vasta viitega

Lõpetage see spämmimise tähistamine ja mõõtmine lõpuks ära. Mis kvalifitseerub ja mis ei kvalifitseeru selleks on jätkuvalt puhtalt adminnide otsustada ning igasugune tavakasutajate poolne noomimine ja "tugitooli" moderatsioon (mida ka mina hetkel praktiseerin) ei ole vajalik. Kui teile ikka üldse ei meeldi kui keegi liiga palju postitab, siis andke mõnele administraatorile märku ning ta tegeleb sellega. Ja kui administratsioon otsustab, et tema praegune postituste hulk on aksepteeritav, siis lõpetage sellele tähelepanu pööramine ära.

Karsti, tere tulemast tagasi, minu arust sa oled e-v alati cool olnud.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 09, 2007 20:16    Teema: Vasta viitega

Jah. Tere, uus kasutaja Karstike, pikka viha siin ei peeta. Astu edasi, tunne ennast nagu foorumis. Ja nagu hjarg kindlasti lisaks, sama jama korral järgneb sama tagajärg. Et ei läheks tüliks kätte, panen selle teema nüüd lukku. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Sept 11, 2007 19:51    Teema: Vasta viitega

Ja ma nii igaks juhuks lisan: sama jama korral järgneb sama tagajärg.
Ainult et kannatus on mul lühem ja pannikäsi kiirem.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: