OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Scryed

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 11:05    Teema: Scryed Vasta viitega

et mind nagu niisama huvitab - kas teie meelest siis on tõesti nii hea animega, et see julgelt kohe 9,32 punni on saanud? või kas äkki on keski fänn siin lihtsalt mingeid kümneid sellele kütnud?

ning kui see tõepoolest teie meelest seal väärib esikohta (üleskutse siis neile, kes kõrge hinde andsid), siis miks konkreetselt? kas mul jäi midagi briljantset kahe silma vahele? ehk võrdluseks - mille poolest on nt. scryed parem cowboy bebopist? imho nagu ei ole ju.
ühesõnaga no lihtsalt jutu jätkuks...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 12:03    Teema: Vasta viitega

see hindamissüsteem on üldse väga kahtlane. praegu koosneb top5 mingist keskpärasusest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 13:45    Teema: Vasta viitega

Praegune hindamissüsteem eeldab, et inimesed on ausad. Võimalik, et see oli viga. Õigemini, see oli viga.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 13:58    Teema: Vasta viitega

/me ootab uut bakat URRRRRR
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 14:17    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Praegune hindamissüsteem eeldab, et inimesed on ausad. Võimalik, et see oli viga. Õigemini, see oli viga.

einoh, kui süsteem on ikka selline, et üksõik kes võib ülevaate lehel mitu korda käia ja igakord hinde anda, siis see on ju määratud läbikukkumisele ja seega mitteadekvaatselt kasutajate maitse kajastamisele. ehk siis anonüümsete inimeste aususele loota on mõttetu.

korralik hindamine peaks olema ikka registreeritud nime ja parooli alusel. kuigi selline meetod piirab hindajate hulka, välistab see siiski ka võimaluse, et suvaline anonüümus tuleb ja paneb 10x maks hinde oma lemmikanimele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 14:25    Teema: Vasta viitega

Jajahh, teame, plaanime, piitsutame Manicut, kuni ta uue bakaga on valmis jõudnud. Sellist viga aga enam ei korda.

/me on vast liig sinisilmne ning loodab, et inimesed suudavad mõnikord ausad olla... aga seda on jahh liig palju tahetud.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 22:14    Teema: Vasta viitega

Perse see süsteem, jutt oli ikkagi kas see on hea anime või mitte.. See on minu meelest hea anime. Kindlasti on ka inimesi kes minu seisukohta ei jaga. Aga palun, astuge ette. Selleks see foorumike siin, selleks see teemagi tegelikult siin on. Hindamissüsteemil/del pole siin küll mitte vähimatki pistmist...iga inimene saab üleüldist hinnet tõsta ja langetada oma hääle/tega. Inimene kes korraks seda staatilist hinnet näeb silmanurgast hetkeks ei saagi midagi teada. Võib isegi käega lüüa, kuna just sel hetkel oli hinne all...
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
V6imendi



Liitunud: 2 Veeb 2003
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2003 23:19    Teema: Vasta viitega

erm kirjutas:
Perse see süsteem

Perse see erm!
erm kirjutas:
jutt oli ikkagi kas see on hea anime või mitte.. See on minu meelest hea anime. Kindlasti on ka inimesi kes minu seisukohta ei jaga. Aga palun, astuge ette. Selleks see foorumike siin, selleks see teemagi tegelikult siin on. Hindamissüsteemil/del pole siin küll mitte vähimatki pistmist...

Sina neid kümneid siis ladusidki? See ei ole hea anime. Mingi tavaline lake. Ma ei vaevu seda isegi vaatama sest ülevaate lugemisest täiesti piisab.
erm kirjutas:
...iga inimene saab üleüldist hinnet tõsta ja langetada oma hääle/tega. Inimene kes korraks seda staatilist hinnet näeb silmanurgast hetkeks ei saagi midagi teada. Võib isegi käega lüüa, kuna just sel hetkel oli hinne all...

On sul mõistus korras? Hindamissüsteem peabki selline olema. Kui keskmine hinne on madal siis see anime ei väärigi suuremat tähelepanu.

Kogu sinu teksti mõte lühidalt: kui mulle see anime meeldib siis peab see ka kõigile meeldima ja et teised vaevuksid seda üldse vaatama tuleb hinnet kergitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 08, 2003 11:16    Teema: Vasta viitega

erm kirjutas:
Hindamissüsteemil/del pole siin küll mitte vähimatki pistmist...iga inimene saab üleüldist hinnet tõsta ja langetada oma hääle/tega.

aga mis mõte on hindamissüsteemil, milles saab üks inimene ühele asjale mitu korda hinnet anda? näiteks lähen ja hindan Jin-Roh'i 50 korda 10-ga ja siis hakkan kekkama, et näe kui hea anime, nii suure keskmise hinde saavutanud. või vastupidi. on see mingi adekvaatne näitaja siis või? on sellisel hindamissüsteemil mingi mõte kui inimesed ausad pole? ja kui tuleb keegi suvaline, lihtsalt kiusu pärast, ja hakkab suvalisi hindeid hulgim lahmima? ehk siis tõega, sellisel hindamissüsteemil pole siin mitte vähimatki pistmist tegelikku arvamusega ja seega on süsteem ning hindamine mõttetu kuna tulemus on mingite suvaliste arvude kogumi, mitte inimeste hindamise põhjal saadud.

Tsiteerin::
Inimene kes korraks seda staatilist hinnet näeb silmanurgast hetkeks ei saagi midagi teada.

ega ei saa jah kui praeguse süsteemi järgi hinne saadud on. aga selleks, et saaks, selleks ongi vaja korralikku süsteemi kus ainult registreeritud kasutajad saavad hinnata ning ainult ühe hinde seeriale/filmile anda. siis juba võib midagi hinde järgi teada saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Drizzit



Liitunud: 28 Juul 2003
Postitusi: 53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 31, 2003 22:23    Teema: Vasta viitega

Na"gin esimest 9 osa.....mulle meeldis.
_________________
Waiting is waisting for people like me...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Reede Aug 01, 2003 14:10    Teema: Vasta viitega

Esimest 9 osa?! Sellega pole mõtet siin vehklema hakatagi :P
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
Drizzit



Liitunud: 28 Juul 2003
Postitusi: 53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 01, 2003 14:19    Teema: Vasta viitega

Olgu olgu....Juba la"hen a"ra
_________________
Waiting is waisting for people like me...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryuhou Kaitou



Liitunud: 13 Apr 2003
Postitusi: 16
Asukoht: feudal Autozam

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2003 19:51    Teema: Vasta viitega

Ma olen kõiki Scryed osi näinud mu lemmik on Staight Cougar He rarely ever remembers anyone's name, and he talks like a cracked-up chipmunk when he's speeding around.
_________________
shin shirayuki hime densetsu Prétear, honto ni?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2003 11:44    Teema: Vasta viitega

Ryuhou Kaitou kirjutas:
Ma olen kõiki Scryed osi näinud mu lemmik on Staight Cougar He rarely ever remembers anyone's name, and he talks like a cracked-up chipmunk when he's speeding around.


hehee, straight cougar oli ka minu lemmik :)
"Hai, Minori-san"
"Mimori-desu!!!"
"ee, sumimasen" :)


see stsenaariumi-mees oli ka lahedalt psühho, krt ei mäleta enam mis ta nimi oli...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: