OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Probleem Youtubes

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Apr 01, 2007 19:16    Teema: Probleem Youtubes Vasta viitega

Viimasel ajal on mul siis tekkinud Youtube's probleem. Nimelt jääbki ta laadima osasi videosi(tegelikult pooli). Ja mis kõige hullem ta ei lae mitte ühtki anime episoodi ära T_T . See võis hakata umbes 1-2 nädalat tagasi. Enne sain kõiki videosi vaadata palju kulus. Internetiga ka ei tohiks midagi viga olla, sama mis enne. Ka ei aidanud Youtube help. Oleks väga tänulik abi eest.
PS: Lasin paar päeva tagasi Windowsi uuesti peale.[/list]
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Robin, komadori
idioot


Liitunud: 16 Okt 2006
Postitusi: 401

PostitusPostitatud: Püh Apr 01, 2007 19:23    Teema: Vasta viitega

Mul on see probleem tulnud,aga see kestab üks päev või vähem ja ühel videol ainult..
_________________

Kui sa siia vajutad siis sa oled lahe
See pole vampiiri mäng..See on DS-play..Vajuta
740011
924
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Apr 01, 2007 19:42    Teema: Vasta viitega

mul on endal nii olnud, et teen klõpsu full-screeni nupul, ette tuleb tühi Youtube aken ja kiri "Loading" ja sinna see asi jääbki. Ise olen sellele asjale ravi saanud sellega, et panen full-screen akna kinni, lasen videol väikeses aknas mängimist alustada ja proovin uuesti.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Nana
ettevaatust, poeb


Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 172

PostitusPostitatud: Püh Apr 01, 2007 22:04    Teema: Vasta viitega

Minul on olnud ka nii, et kui panen full-screen siis jääb laadima aga siis panen suure akna alla ja värskendan seda väiksemat akent ja siis hakkab juba automaatselt tavaliselt mängima. Hullem on aga siis, kui näitab, et lõpuni on veel u. 2.34 min. ja siis järsku lõppeb ära (varem juhtus seda tihti) URRRRRR .
Ja üks asi on veel, lihtsalt jätab laadimise pooleli... ja just siis, kui seda asja pole postitatud 2 korda. Siis jääb see lihtsalt vaatamatta. T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 00:14    Teema: Vasta viitega

leidsin enda jaoks seni rahuldava lahenduse. (tõmban youtube videod Internet Download Manager (IDM)-i abil alla) kes tahab võib ka näiteks Downloadhelper-it kasutada, kuid IDM-ga on mugavam,

1. kirjutad options -> file formats juurde laiendi FLV ja paned nii, et kohe tõmbama hakkaks ja DL akna minimiziks(vastavad optionid on olemas)
2.paned DL kausta paika
3. lehe külastamisel tõmbab automaatselt kõik lehel olevad videofailid alla (eeldusel, et video failide laiendid optionides olemas on.)

4. vaata neid BS playeriga (media player classic mängib neid samuti)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 08:22    Teema: Vasta viitega

Või siis proovi lihtsalt refresh-nuppu? Palju lihtsam!
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 11:38    Teema: Vasta viitega

mul on firefoxiga selline jama, et kui ma panen youtube's video käima, kuid tahan ainult lugu taustaks kuulata, siis millegipärast ei lase Firefox mind youtube tab-ilt minema, klõpsin küll baka tab-i, kuid ei, youtube jääb järjekindlalt ette. Vahel reageerib firefox minut aega hiljem, vahel alles siis kui video on lõppenud või minu poolt lõpetatud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mamoru



Liitunud: 5 Veeb 2007
Postitusi: 20

PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2007 12:26    Teema: Re: Probleem Youtubes Vasta viitega

Veel üks võimalus on see, et kustutad temporary filsid ära- sinna salvestub ilgelt palju pilte kõigest, mida sa vaatad youtubest- minul tuli vahepeal abi sellest, nüüd on mul kõik korras.:P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: