OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Enese näitamise teema (suletud)
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Nelj Sept 02, 2010 02:29    Teema: Vasta viitega

Tahtsin taguda mõnel rebasel näod sisse (see metafoor, sest tegelikult ma ei teeks seda mitte kunagi), sest keegi tõstatas teema homoabielu ning ajuvabad seisukohad hakkasid lendama.

Ma aktsepteerin neid inimesi, kes on homoabielu vastu oma põhjustega. Vaba maa, vaba arvamus, samas, kui tullakse väitega, et "Nad võivad olla olemas aga nad ei tohi olla minu silma all!", siis näitab, millise silmaklappidega käivad inimesed ringi ning kuidas nad sunnivad teisi inimesi elama mingite nende seisukohtade järgi, et neil oleks lihtsalt lihtsam.

Samas, ma ei saa aru ega tahagi aru saada, kuidas võib ühe inimese vabadust piirata sellega, et ta on lihtsalt erinev. Siinkohal on suva, kas on seksuaalsus, nahavärv, sugu või pruunid silmad (jne.).

Teine ajuvaba näide on see, et nad ei saa lapsi. See tekitab küsimuse, kas kooselu teise inimesega põhineb seksuaalses vahekorras ning, kui näiteks võtame tavalise mehe ja naise, kes ei saa mingitel põhjustel lapsi, kas nad ei vääri kooselamist ning abiellumist, kui nad armastavad üksteist.

Ja kellel on üldse õigus öelda kolmandale isikule, keda ta peaks armastama ja keda mitte.

Ma pole tükk aega nii ärritunud olnud, sest sellised inimeste peal on näha missugused on meie ühiskonna väärtused, kui neid üldse on.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Sept 05, 2010 11:31    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Tahtsin taguda mõnel rebasel näod sisse (see metafoor, sest tegelikult ma ei teeks seda mitte kunagi), sest keegi tõstatas teema homoabielu ning ajuvabad seisukohad hakkasid lendama.


Hetkel jääb sinust mulje, et sa oled ainult siis vabameelne, kui teiste inimeste vabameelsus sinuga kattub. See, mida sa väidad otsivat, on just see, et inimesed suudaks tunnistada teiste vaatenurka enda oma peale surumata, samas lubad näod sisse lüüa kui nad ei jaga sinu maailmapilti.

Mis puutub homodesse, siis tehku oma asja oma kodus. Homoparaadid tahaks laiali ajada, või siis võtta eriti suur plakat mõne eriti rõveda feti¹iga ja siis sellega lihtsalt keset rongkäiku neid trollida. Mul pole midagi oma arvamuse avaldamise vastu, kuid seda pole vaja igal võimalikul viisil inimestele peale suruda. Elagu ja tehku oma asju, aga ma ei taha sellest teada. On fakt, et paraadidel käivad lihtsalt tähelepanuvajadusega inimesed. Inimesed, kelle jaoks on homoseksuaalsus orientatsioon mitte mäss süsteemi vastu, ei vaja sellist tähelepanu. Kui homopaar käituks avalikkuse ees nagu heteropaar, siis ma vaataks viisakusest eemale nagu heteropaari puhulgi, jõllitamine on ebaviisakas.

Lühidalt kokku võttes - tolerantsus on suures osas pohhuism nii toimuva kui selle põhjuste ja tagajärgede vastu. Kui tahad inimestele näkku peksta selle eest, et nende arvamus ei ole vabameelne, ei ole sa parem inimestest kes karjuvad "lähme kurikaga pedesid peksma."



Lisaks:
Gotsu köök on tõesti hea, 2 korda sealt küll ainult nuudleid ostnud, aga üks väheseid söögikohti, kus ma 35kr eest kõhu täis olen saanud ja seda veel üsnagi maitsvalt.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Sept 05, 2010 13:12    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Mis puutub homodesse, siis tehku oma asja oma kodus. Homoparaadid tahaks laiali ajada, või siis võtta eriti suur plakat mõne eriti rõveda feti¹iga ja siis sellega lihtsalt keset rongkäiku neid trollida. Elagu ja tehku oma asju, aga ma ei taha sellest teada. On fakt, et paraadidel käivad lihtsalt tähelepanuvajadusega inimesed. Inimesed, kelle jaoks on homoseksuaalsus orientatsioon mitte mäss süsteemi vastu, ei vaja sellist tähelepanu. Kui homopaar käituks avalikkuse ees nagu heteropaar, siis ma vaataks viisakusest eemale nagu heteropaari puhulgi, jõllitamine on ebaviisakas.

Nagu.. nõustun 120%, ma olen seda juttu ennem natuke teiste sõnadega aga täpselt sama mõttega rääkinud.
Mul pole homode vastu midagi, sest inimene on inimene ja seksuaalsus teda üldjuhul ei muuda..
Aga see, kui nad kõva häälega, suurte siltidega tänaval ringi kargavad ajab suht närvi.
Nõustun sinuga, et homoparaad on lihtsalt kari tähelepanuvajadusega inimesi. Las nad olla, kes nad olla tahavad, aga geiparaad on üks lollimatest ideedest üldse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Sept 05, 2010 15:11    Teema: Vasta viitega

omg mis teil homode vastu on! >:T
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Sept 05, 2010 15:48    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
omg mis teil homode vastu on! >:T

Mitte midagi pole nende vastu, aga homoparaadide ehk attention whorede vastu küll LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Sept 05, 2010 22:12    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Hetkel jääb sinust mulje, et sa oled ainult siis vabameelne, kui teiste inimeste vabameelsus sinuga kattub. See, mida sa väidad otsivat, on just see, et inimesed suudaks tunnistada teiste vaatenurka enda oma peale surumata, samas lubad näod sisse lüüa kui nad ei jaga sinu maailmapilti.


Nojah, tegelikult mainis ta selgelt, et ei lööks kellegil nägu sisse, ning kokkuvõttes kirjeldas ta ilmselgelt lihtsalt lilleliselt oma viha ja ei soovi kellegi sõnaõigust vägivallaga piirata, nii et miks seda üldse mainida?

Random Hero kirjutas:
Mis puutub homodesse, siis tehku oma asja oma kodus. Homoparaadid tahaks laiali ajada, või siis võtta eriti suur plakat mõne eriti rõveda feti¹iga ja siis sellega lihtsalt keset rongkäiku neid trollida. Mul pole midagi oma arvamuse avaldamise vastu, kuid seda pole vaja igal võimalikul viisil inimestele peale suruda. Elagu ja tehku oma asju, aga ma ei taha sellest teada. On fakt, et paraadidel käivad lihtsalt tähelepanuvajadusega inimesed.


Kuidas on avalik üritus "arvamuse peale surumine"? Kas selles peitub mingi katse inimesi homo-mõtteviisi ümber suunata? Kas see teeb heterosid kuidagi vähem heteroks? Vaevalt.

Homod on üks vähemus, kes on tüüpiliselt "tavainimesest" eristamatud. Paljastamise negatiivseid sotsiaalseid tagajärgi (ja ka konkreetseid ohte) arvestades peavad paljud geid end varjama ja elavad tagajärjel pidevas häbis. Inimesed pühitsevad oma seksuaalsust avalikult, et end sellest häbist ja hirmust vabastada.

Homoparaadides võib esile tuua mõningaid põhimõttelisi probleeme - vähemalt mõnedes - aga "homod kadugu mu silma alt ära" on kohutav argument. Vabadus olemas olla, aga kohustusega end enamuse arvamust kartes ära peita, pole mingi eriline vabadus.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Püh Sept 05, 2010 22:55    Teema: Vasta viitega

Vaatasin just jaapani kuulsaimat homodraamat Muscle. Päris hea oli.


_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 05, 2010 23:11    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Mis puutub homodesse, siis tehku oma asja oma kodus. Homoparaadid tahaks laiali ajada, või siis võtta eriti suur plakat mõne eriti rõveda feti¹iga ja siis sellega lihtsalt keset rongkäiku neid trollida. Elagu ja tehku oma asju, aga ma ei taha sellest teada. On fakt, et paraadidel käivad lihtsalt tähelepanuvajadusega inimesed. Inimesed, kelle jaoks on homoseksuaalsus orientatsioon mitte mäss süsteemi vastu, ei vaja sellist tähelepanu. Kui homopaar käituks avalikkuse ees nagu heteropaar, siis ma vaataks viisakusest eemale nagu heteropaari puhulgi, jõllitamine on ebaviisakas.

Nagu.. nõustun 120%, ma olen seda juttu ennem natuke teiste sõnadega aga täpselt sama mõttega rääkinud.
Mul pole homode vastu midagi, sest inimene on inimene ja seksuaalsus teda üldjuhul ei muuda..
Aga see, kui nad kõva häälega, suurte siltidega tänaval ringi kargavad ajab suht närvi.
Nõustun sinuga, et homoparaad on lihtsalt kari tähelepanuvajadusega inimesi. Las nad olla, kes nad olla tahavad, aga geiparaad on üks lollimatest ideedest üldse.


Selle nimi on tänapäeva võltstolerantsus. "Las nad ajavad oma asja kodus kus ma sellest midagi teadma ei pea". See tekitab tunde, et homod oleksid midagi ebameeldivat, mida ühiskond kapinurka üritab peita, mis ei peaks nii aga olema.
Inimesed kipuvad ikka minema surumise peale ühest äärmusest teise. Neil homoparaadidel on ju ometi selge mõte - kui neid koheldaks nagu teisi tavalisi inimesi, siis poleks neil mõtet ja vajadust ka protesteerida. Seksuaalsus on ainult üks tahk inimesest ja selle järgi ei tohiks inimest defineerida, kuid ometi tehakse seda siiski liialt sageli.
Inimesed, laske olla. Võtke asja lõdvemalt. (:
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 05, 2010 23:52    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:

...peavad paljud geid end varjama ja elavad tagajärjel pidevas häbis....


sa ütled seda nii, nagu sa teaksid, mida tavaline GoodAsYou mõtleb, ning toonitad jäme trükiga, et nad elavad häbis? Ära suru neil häbi peale :(
_________________
Watch anime in a bright room with a dark heart.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2010 15:43    Teema: Vasta viitega

kawry kirjutas:
BornIn1142 kirjutas:

...peavad paljud geid end varjama ja elavad tagajärjel pidevas häbis....


sa ütled seda nii, nagu sa teaksid, mida tavaline GoodAsYou mõtleb, ning toonitad jäme trükiga, et nad elavad häbis? Ära suru neil häbi peale :(


Oot, sa oled siis küsinud ühe gay käest, mis tähendab olla Eestis gay?

Väide, et tehku nad mida tahes aga ärgu olgu mu silme all, näitab lihtsalt ignorantsust, mis on kõige suurem rumalus minu silmis. Selle asemel, et mõista seda, ei tunnistada, et erinevad inimesed on maailmas olemas.

"Kellelegi ei meeldi seista teisega sama akna ees ja näha erinevat vaadet." T.S. Eliot

P.S. Lugemist ka.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2010 19:39    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
blablabla

Okei, äkki teeks siis zoofiilia, nekrofiilia, BDSM, pedofiilia ja kasvõi hetero paraadid ka?
Ma ei vihka homosid, kuidas kurat ma saaks vihata, kui mul on sõprasid, kes on homod? Aga geiparaad pole midagi kui lihtsalt "LOOK AT ME I'M SPECIAL" sõnumiga ringi kargamine. Nagu, kui nad neid paraade teevad see provotseerib vihkajaid ja pigem rikub nende mainet kui seda paremaks teeb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2010 19:46    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
mimmu kirjutas:
mõistlik jutt

blablabla

ärapanev kommentaar
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2010 19:50    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
mimmu kirjutas:
mõistlik jutt

blablabla

ärapanev kommentaar

Õigus Shin.Mina ka ei saa aru,miks vähemlastel alati midagi tõestada on vaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2010 19:55    Teema: Vasta viitega

Zoofiilia, nekrofiilia, BDSM, pedofiilia kõrvutamine homoseksualismiga on väär.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2010 20:10    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Zoofiilia, nekrofiilia, BDSM, pedofiilia kõrvutamine homoseksualismiga on väär.

seda küll, läksin tõesti liiga närvi, fetishil ja seksuaalsel orientatsioonil on siiski jh vahe.
Aga nh jh ma ei viitsi sellel alal vaielda, lihtsalt nagu, homode vastu mul pole midagi aga geiparaadid on lihtsalt nagu.. ugh.. Random hiiro rääkis suht kõik juba ära.
Random Hero kirjutas:
On fakt, et paraadidel käivad lihtsalt tähelepanuvajadusega inimesed. Inimesed, kelle jaoks on homoseksuaalsus orientatsioon mitte mäss süsteemi vastu, ei vaja sellist tähelepanu. Kui homopaar käituks avalikkuse ees nagu heteropaar, siis ma vaataks viisakusest eemale nagu heteropaari puhulgi, jõllitamine on ebaviisakas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2010 20:57    Teema: Vasta viitega

Teeks nüüd nii, et üritaks edaspidises vaidluses seda liiga närvi minemist vältida. Kui tahate vaielda, vaielge argumenteeritult, tsiviliseeritult ja ilma isiklikuks minemata.

Kui armastus otsa saab, siis ei ela ka see teema ilmselt kuigi kaua. Seda me ju ei taha, nii et jätkame, palun, edaspidi veidi sõbralikumal toonil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2010 21:51    Teema: Vasta viitega

Sõber, kes on täitsa tavaline ja tore inimene kirjutas:
Ma olen väsinud endale ja teistele valetama aga vaadates ringi meie ühiskonnas suhtumist minusuguste inimeste peale, siis minu seksuaalsuse järgi pole ma tegelikult siia riiki ja inimeste hulka oodatud.


Vabandust, et selle teemal ikka ja jälle räägin, aga ma olen vaielnud sellel teemal nii palju, et mind hämmastab, kuidas on inimesed nii kergekäelised langetama teise inimese kohta hinnanguid teadmata tegelikult teda. Kurb on veel rohkem, et mõned inimesed ei tahagi tegelikult teisi inimesi mõista ja tõstavad valju häält, kui nende maailmapilt hakkab varisema. Ning enamus "vastuargumendid" on peaaegu üks ühele samasugused nagu Postimehe kommentaarid.

Lõppkokkuvõttes tahaksin teada, et mis inimestel viga on, et nad niivõrd sõdivad gayde vastu? Kas nad midagi halba teinud? Või piisab sellest, et nad on vähemuses ja erinevad, et neid tõrjuda eemale õigustest, mis on lubatud igal tavalisel heterol? Või arvate tõesti, et gayd pole väärt olla täisväärtuslikud ühiskonna liikmed?

Ma lihtsalt ei mõista seda, kellel tuleb pähe öelda ühele inimesele, et sina mingite kriteeriumite alusel kõlblik, sina mitte? Kas see pole lihtsalt jäme diskrimineerimine?!
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2010 22:27    Teema: Vasta viitega

Elu polegi õiglane kõigi vastu. Alati on inimesi, kes arvavad, et nendel on absoluutselt õigus. Seda ei saa kahjuks muuta. Ning kuna igal inimesel on oma maailmavaade, konfliktid ikka tekivad ja on võimatu kõikidele inimestele oma arvamust peale suruda, et nad sinuga nõus oleksid.

Viimati muutis seda ninjaking241 (Esm Sept 06, 2010 22:41). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2010 22:35    Teema: Vasta viitega

Mul ei ole gayde vastu midagi, vaid gay paraadide. Sõnumist ma saan aru, et "it's okay to be gay" aga peale selle, et need loovad stereotüübi, nagu kõik geid oleksid sellised, kes tänaval, kahtlastes kostüümides, ringi kargavad ja kisendavad, siis nad provotseerivad veel rohkem vihkajaid ning ma arvan, et gayd seda ei taha, kui nad just attention whored pole.

Ma nõustun, et gaydel peaks olema samad õigused, mis heterodel, kuna see on suhteliselt lapsik, et olenevalt su seksuaalsest orientatsioonist on eri seadused.. Ka geide diskrimineerimine on suht nõme, ning seda on ka neid gay-stereotüübi järgi hindamine, kuid üks asjadest (kindlasti mitte ainus tho), mis neid stereotüüpe tekitab on kindlalt gay paraad..

Ma ise saan väga hästi aru, et kõik gayd pole sellised, nagu paraadidel, või, et kõik paraadidel ei ole sellised ringi kargajad, aga siiski - geiparaad arvatavasti mõjub pigem halvasti kui hästi.. aga meh, eks nad tehku enda gei paraade edasi, ega see pole tglt kah väga minu asi LaLaLaa aga eks nad ise teavad, pole siis ime, kui arvatakse, et kõik geid drag queenid on.

ninjaking241 kirjutas:
Elu polegi õiglane kõigi vastu. Alati on inimesi, kes arvavad, et nendel on absoluutselt õigus. Seda ei saa kahjuks muuta. Ning kuna igal inimesel on oma maailmavaade, konfliktid ikka tekivad ja on võimatu kõikidele inimestele oma arvamust peale suruda, et nad sinuga nõus oleksid.

Jah, enda arvamuse peale surumine pole väga tore ka. Ma tean, et vb. teen seda praegu aga mu mõte oli enda arvamust avaldada ning seletada, miks ma nii arvan, ja vb. teiste lahtiseletatud arvamusest enda järeldused teha ja natuke enda arvamust muuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 06, 2010 22:55    Teema: Vasta viitega

Eks ma siis tulen ka oma arvamusega lagedale.

Praeguseks olen ma jõudnud arusaamani, et ma olen igasuguse sildistamise vastu. Seda isegi sinnamaani, et ma ei tunnista enam isegi muusika¾anreid, aga see on juba teine lugu.

Inimese käsitlemine indiviidina mitte lihtsalt teatud seksuaalvähemuse järjekorde esindajana avardaks nii mõndagi maailmapilti.

Minu ideaalses maailmas on tore inimene, kellele juhuslikult meeldivad oma sookaaslased, endiselt tore inimene, kellele juhuslikult meeldivad oma sookaaslased, mitte suurt "ma olen eriline" silti kandev või kaheldava moraalitundega isik, keda peaks miskitpidi erinevalt kohtlema.

Tegelikult on mul sellel teemal veel päris palju öelda (nimelt on tegu ühe mu eelistatumatest pikkade talveööde vaidlusteemadest), aga mingil põhjusel unustasin ma selle kõik ära ja lähen hoops magama.

LONG LIVE LOVE!


Kiire vastus vahepeal lisanudnud postitusele ka.

Tsiteerin::
üks asjadest (kindlasti mitte ainus tho), mis neid stereotüüpe tekitab on kindlalt gay paraad..


Aga mis oleks, kui keskmise animefänni stereotüübi kujundaks paks ameerika cosplayer? :3
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: