OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uued animed on halvemad kui vanad?
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 21:45    Teema: Uued animed on halvemad kui vanad? Vasta viitega

Olen uute animedega kursis, aga kuidagi tundub, et need uued animed on suuremosalt, otakubait-id ja igavad...Selline inimene kes ma olen, ei kannata ma yldse neid otakubait-e yldse 2ra!...Seega ma veedan suuremosa ajast MMOrpg-si m2ngimas (Ok ma ootan kannatamatult hajime no ippo uut season-it..Aga kuna mul pole midagi hetkel vaadata, mul aeg venib.) ... GRRRR!
Kes on minuga yhelt poolt? ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 22:10    Teema: Vasta viitega

Kuismidasmisasjas?
No kle, olgem nüüd pisut suurema silmapilguga.
See sügishooaeg on olnud üks parimaid ever.

Ausaltöeldes, mitte midagi muud pole öelda ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 22:12    Teema: Vasta viitega

fukk ma ei suuda järgmist prison breaki episoodi ära oodata
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 22:40    Teema: Vasta viitega

MMORPG'd on minu meelest kordades hullemad asjad kui "otaku-baitid".

Aga mis mõttes uuemad vs vanemad? Kas ma võin asju niimoodi näiteks seletada: 80ndatest on mulle meeldivaid asju 5-6, 90ndatest umbes sama, sellest aastakümnest läheb mulle aga peale lausa mitukümmend sarja, järelikult uuem on parem? Või lihtsalt sulle see hooaeg nii väga ei meeldi ja pettusid? No kui sul tõesti midagi vaadata vaja on, otsi siis vanemaid animesid ja vaata neid.

Minul on sügavalt ükskõik, kui *otakubait* mingi asi on. Kui meeldib, vaatan, kui ei - no siis ei vaata lihtsalt.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 23:07    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Minul on sügavalt ükskõik, kui *otakubait* mingi asi on. Kui meeldib, vaatan, kui ei - no siis ei vaata lihtsalt.


No mind ka ei huvita, kas need animed on otakubait või mitte, aga need lihtsalt on igavad ja n6meded minu arust...Ebarealne m6tlemine, liigsed ecchi momendid ja tsundere characterid ei huvita mind..Need liiga igavad (Ei kannata selliseid animesi yldse vaadata.)..Ja juhuslikult on need uued animed suuremosalt just sellised.. GRRRR!
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 23:11    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
No mind ka ei huvita, kas need animed on otakubait või mitte, aga need lihtsalt on igavad ja n6meded minu arust...Ebarealne m6tlemine, liigsed ecchi momendid ja tsundere characterid ei huvita mind..Need liiga igavad (Ei kannata selliseid animesi yldse vaadata.)..

Mulle just meeldib. :)

erik_schults kirjutas:
Ja juhuslikult on need uued animed suuremosalt just sellised.. GRRRR!

Vanad ka.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 23:17    Teema: Vasta viitega

Ma päris ei ütleks, et ma nõus olen, aga enamik mu lemmikuid on tõesti eelmisest sajandist. Üks probleem on vanadega, nimelt see, et nad näevad koledad välja.
Ja mulle ka need ülesloetud asjad ei meeldi, on küllalt korralikke multikaid ka. Või, tegelikult, ega nii väga ei olegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 23:31    Teema: Vasta viitega

Võib-olla ongi siis sul viimane aeg hakata mõnda teleseriaali jälgima. Üsna varsti tuleb nt selline asi välja:


Tsiteerin::
After sacrificing everything for his country, Jack Bauer is wanted by the U.S. government and now stands to lose the only thing he has left: his freedom. Working as a missionary in Africa, Bauer is called upon to stop a ruthless warlord from drafting innocent children into his murderous militia. First, Bauer must confront his own torturous past and face an impossible decision that will change his life forever. A decision that will set the stage and raise the stakes for Season Seven, which debuts in January 2009.

( treiler )

Jack Bauer kehastab kõiki neid aastatega kadumaläinud mehiseid väärtusi: vägivaldsus, viha ning moraalne absolutism. Naistega jamamiseks Jackil aega ei ole, sest tema kaks eelmist naist vastavalt tapeti ära ning piinati Hiina salaluure poolt ogaraks. Naised on ainult katalüsaatorid tema raevuhoogude jaoks, mis hooajast hooaega aina kasvavad ja kasvavad. Meelerahu leiab mees ainult suurte heategudega, nagu väikeste neegrilaste päästmine genotsiidist. A man's man, ühesõnaga.

( Ma väga loodan et seitsmes hooaeg on veidi paremini läbimõeldud kui kuues, sest too läks ikka täiega ülekäte kohati :( )
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 23:35    Teema: Vasta viitega

7s hooaeg..? kas nädal tuleb siis kokku? Ma ainult 1st näinud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Nov 09, 2008 23:48    Teema: Vasta viitega

Jea. Erinevalt Jumalast ei puhka Jack Bauer isegi seitsmendal päeval, vaid teeb hoopis kaks tundi extra.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 00:12    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
erik_schults kirjutas:
Ja juhuslikult on need uued animed suuremosalt just sellised.. GRRRR!

Vanad ka.


Irw vanadel on ka, v2ga paljusi teisi animesi, kus ei ole selliseid faktoreid (V2ga paljusi teisi!.), nagu ecchi, tsundere või ebareaalne m6tlemine... T_T
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 00:17    Teema: Vasta viitega

"24: Redemption", päh. Selle filmi nimi oleks pidanud olema "2".

Ootan muidu ise ka 24 seitsmendat hooaega, Prison Breaki uut osa ja praegu lähen Stargate Atlantist vaatama.

Teemasse ka: kuna neid värskeid animeid on niivõrd palju, siis on hea tahtmise juures võibolla tõesti võimalik ainult selle nn "otakubaiti" otsa sattuda. See aga ei tähenda, et teistsuguseid animeid ei tehta. Ei pea ju kõike toodetavat rämpsu ära vahtima ja pärast kiruma, et kogu anime ¾anr on alla käinud. Vaata näiteks Mouryou no Hakot ja ära mölise. :P

(Disclaimer: viimased sõnad polnud pahaga öeldud).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 01:07    Teema: Vasta viitega

Oh, issand. See teema oli AniMatsuri väitlusel ja igaüks mõistis juba seal, et teemat käsitledes tuleks sellest kirjutada lehekülgede kaupa ja põhjalikult ja mingit ühtset vastust siin ei leita, sest seda pole. Iseenesest huvitav jutu- ja vaidlusteema. Aga nüüd, erik, tuleb mängu see, et sa ei suudaks end kirjas mõistetavalt väljendada isegi siis, kui su elu sellest sõltuks. Ja täiesti meelevaldne "vana" ja "uue" definitsioon? Kas vanasti ei tehtud halbu animesid? Kas tänapäeval ei tehta häid? Oeh, see teema on täitsa prügi praegu.

Mis puutub sarja 24, siis mul on liiga vähe usku sellesse. Noh, et see hea võiks olla. Juba teist hooaega ei viitsinud ma vaadata. Heroes on ka kesine praegalt. Prison Breaki pole alates kolmandast seasonist näinud, selle tõmbamine on vist mu ainuke lootus, et ka telesarjades midagi head leidub.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 01:43    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Mis puutub sarja 24, siis mul on liiga vähe usku sellesse. Noh, et see hea võiks olla. Juba teist hooaega ei viitsinud ma vaadata. Heroes on ka kesine praegalt. Prison Breaki pole alates kolmandast seasonist näinud, selle tõmbamine on vist mu ainuke lootus, et ka telesarjades midagi head leidub.

Sa pole vist seda, seda, seda ja seda näinud. Muidu sa nii ei ütleks.

24 ja Prison Break on minu guilty pleasure. Ma kaifin neid seeriaid, aga (üldjuhul) teistele ei soovita, sest kummagil on lõputult puudusi.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 01:54    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Irw vanadel on ka, v2ga paljusi teisi animesi, kus ei ole selliseid faktoreid (V2ga paljusi teisi!.), nagu ecchi, tsundere või ebareaalne m6tlemine... T_T

Ecchi traditsioon on väääga pikk, tsundere tegelased on juba varasest ajast animemaastikul laiutanud ja vaimse häiretega inimestest tehakse ikka ja jälle animatsioone.

Muidugi ei saa eitada, et tsundere on viimasel ajal laineid löönud, aga see on vaid loomulik, kui on olemas selline suurepärane häälenäitleja nagu Rie Kugimiya, kes häälenäitles järjest Nagit, Shanat ja Louise'i.

Ecchi ei ole midagi uut, vanasti oli seda ka väga palju. Aga kindlasti ei saa kõiki ecchisid ühte patta panna. Ecchi polegi tegelikult ju ¾anr, vaid üldlevinud element üle igasuguste animete. Ütle üks animetüüp (v.a väikestele lastele suunatud animed), kus ei esine kindlasti ühtegi ecchi elementidega animed. Hasartmängud võibolla, kuigi Kaijis näidati paljaid mehi.

Ebareaalse mõtlemise all pidasid silmas Chaos;Head'i? Minu meelest on selle anime idee igati teretulnud, seda tüüpi animesid pole ma ikka pikka aega silmanud. Tundub nagu mingi segu NHK, Paranoia Agent'i paarist elemendist ja siis veel midagi. Kuigi ma ei oska öelda, kas ta nende tasemeni päris küündib.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 02:25    Teema: Vasta viitega

Mõni terve mõtlemisega naisterahvas oleks üsna teretulnud samas.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 08:23    Teema: Vasta viitega

Jah, see kui tüdrukud kõik idioodid on pole küll hea,
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pilvik



Liitunud: 10 Märts 2008
Postitusi: 15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 09:34    Teema: Vasta viitega

Iga season on hunnik otaku baite. Tuleb ainult välja sorteerida ja otsida asjad mis on vaadatavad wink

See season on kaks asja mida mina soovitaksin jälgida: Michiko to Hatchin ja Detroit Metal City. Ja kui topic läks juba vaikselt üle seriaalidele vahepeal siis on mõnus geekfest The Big Bang Theory.
_________________
http://bssubs.net/ - typesetter extraodinaire
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 14:09    Teema: Re: Uued animed on halvemad kui vanad? Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

Kes on minuga yhelt poolt? ???

"Kui tuleks kaks, tuleks kahelt poolt, aga tuleb üks - tuleb ühelt poolt!" - "Kui tuleks kolm, tuleks kolmelt poolt!!"

Ma nüüd ei tabanud päris selle teema mõtet. Ja millised animed on sinu jaoks vanad, millised uued? Et kus see ajaline piir jookseb - mis aastast mis aastani? Ja mis need MMORPG'd siia veel puutusid? Meil suht suva mis sa teed...Khm.

Mis seriaalidesse puutub, siis minu arust on kurb , kui seriaal populaarseks muutub. See tähendab seda, et lõppude lõpuks kisub asi ikka nii viltu, asjad hakkavad korduma ja järele jääb ainult mingi juust, nagu seda on Lost, Heroes jms.
Ise alustasin House MD jälgimist, muud eriti ei oska vaadata. Soovitusi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Nov 10, 2008 14:39    Teema: Re: Uued animed on halvemad kui vanad? Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Soovitusi?

acousmatique kirjutas:
Sa pole vist seda, seda, seda ja seda näinud.

Ehk siis The Wire, The Prisoner, Breaking Bad ja Mad Men.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: