OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animefest kinos "Sõprus"! Täiendatud programm!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Märts 16, 2007 20:51    Teema: Vasta viitega

himiko kirjutas:
Tunnistan ka üles,et ma pole näinud ei Akirat,Neon Genesis Evangelionit,Ghost in the Shelli,Jaanimardikate hauda ega Vampire Hunter D,aga ma olen anime vallas alles uus ja kust mina pidin teadma,et need animeklassikad on ja kõigile animefännidele kohustuslikud.See eest olen ma paljusid teisi animesid vaadanud.Ah jaa naaber Totorot sai lapsepõlves nähtud,nii,et,seda ma arvatavasti vaatama teistkordselt ei lähe.
Ma ple sinu loetelus olevatest animedest ühtegi näinud va. VH D:Bloodlust mida olen. Mis see Akira on LaLaLaa ma ei ea seda piinlikuks, et ma ple neid näinud. Mis GG on?(ma ei tea lühendeid)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Reede Märts 16, 2007 21:12    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
himiko kirjutas:
Tunnistan ka üles,et ma pole näinud ei Akirat,Neon Genesis Evangelionit,Ghost in the Shelli,Jaanimardikate hauda ega Vampire Hunter D,aga ma olen anime vallas alles uus ja kust mina pidin teadma,et need animeklassikad on ja kõigile animefännidele kohustuslikud.See eest olen ma paljusid teisi animesid vaadanud.Ah jaa naaber Totorot sai lapsepõlves nähtud,nii,et,seda ma arvatavasti vaatama teistkordselt ei lähe.
Ma ple sinu loetelus olevatest animedest ühtegi näinud va. VH D:Bloodlust mida olen. Mis see Akira on LaLaLaa ma ei ea seda piinlikuks, et ma ple neid näinud. Mis GG on?(ma ei tea lühendeid)


Akira on üks kuulsamaid sci-fi animesi, mis on üks anime buumi tekitajaid (läänes).
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 16, 2007 21:59    Teema: Vasta viitega

Okei, ma homme juba Tallinnas... O.o Tea, kas piletid avamisele müüakse enne läbi? T_T
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 16, 2007 22:39    Teema: Vasta viitega

mine tea, täna käisime ja ostsime 3peale vähemalt 25piletit :)

kahju et õppustel olen, 23-25 NGE ja D jäävad nägemata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 10:40    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Mis GG on?(ma ei tea lühendeid)

Good Game või Good Going
Näiteks mängudega:
1)Mängisid just ühe hea mängu quake3 ja peale mängu lõpetamist õeldakse GG ehk sis hea mäng
2)Mängisid roundi Counter-Strike kus oma tiimi kaaslane sind granaadiga pimestas ja tänu millele enamus teist surma said,näiteks selle peale õeldakse ka GG ehk sis emakeeli tra kyll valus nuubi kari
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 10:58    Teema: Vasta viitega

Arno kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Mis GG on?(ma ei tea lühendeid)

Good Game või Good Going
Näiteks mängudega:
1)Mängisid just ühe hea mängu quake3 ja peale mängu lõpetamist õeldakse GG ehk sis hea mäng
2)Mängisid roundi Counter-Strike kus oma tiimi kaaslane sind granaadiga pimestas ja tänu millele enamus teist surma said,näiteks selle peale õeldakse ka GG ehk sis emakeeli tra kyll valus nuubi kari
OK, ma ei teadnudki. Nüüd küsimus: Mis tähendab rolf?
Ummi kirjutas:
Okei, ma homme juba Tallinnas... O.o Tea, kas piletid avamisele müüakse enne läbi? T_T
Ma arvan, et müüakse jh, seega kiiirusta!!!
Keitarò Urashima kirjutas:

Akira on üks kuulsamaid sci-fi animesi, mis on üks anime buumi tekitajaid (läänes).
Mulle eriti sci-fi ei meeldi :P Mis seal muidu toimub?

Ma käisin ka eile ostmas ja ostsin täna õhtuks pileti :) PS: NPNK kaardiga saab aint ÜHE pileti 45krooniga!!! Tydruku pilet oli kallim 5kr(tal ISIC).
Ma arvatavasti tulen peale tänast veel paaril päeval LaLaLaa

_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 11:20    Teema: Vasta viitega

hmm...ma sain kokku 3 piletit 135.- seega igaüks oli 45...1 pileti saab ainult ühele seansile 45.- aga muidu saab kõike 45.-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 11:25    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
hmm...ma sain kokku 3 piletit 135.- seega igaüks oli 45...1 pileti saab ainult ühele seansile 45.- aga muidu saab kõike 45.-
Seda ma mõtlesaingi tglt. Ma oma tydole ei saanud nii odavalt, kui endale wink
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 11:27    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
shether kirjutas:
hmm...ma sain kokku 3 piletit 135.- seega igaüks oli 45...1 pileti saab ainult ühele seansile 45.- aga muidu saab kõike 45.-
Seda ma mõtlesaingi tglt. Ma oma tydole ei saanud nii odavalt, kui endale wink

k...ma proovisin ka osta sõbrale Happybunny...aga kassapidaja hoiatas, et nad kontrollivad npnk kaardi olemassolu O_O
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 11:46    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
shether kirjutas:
hmm...ma sain kokku 3 piletit 135.- seega igaüks oli 45...1 pileti saab ainult ühele seansile 45.- aga muidu saab kõike 45.-
Seda ma mõtlesaingi tglt. Ma oma tydole ei saanud nii odavalt, kui endale wink

k...ma proovisin ka osta sõbrale Happybunny...aga kassapidaja hoiatas, et nad kontrollivad npnk kaardi olemassolu O_O
Isn't that sad :( Ta peab siis endale muretsema :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 11:48    Teema: Vasta viitega

jep LaLaLaa su tüdruk ka :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 13:15    Teema: Vasta viitega

ma lähen õhtul saatkonna pressibanketile (sushi! sake! yay! :) ) ja katsun korraldajatelt uurida selle NGE öö toimumise kohta.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 13:56    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
jep LaLaLaa su tüdruk ka :/
Tglt ma teen talle välja wink Aga tema peale raiskan igalt piletilt 5kr rohkem :P
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 13:59    Teema: Vasta viitega

:O mittu piletit ostsid kokku LaLaLaa ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 14:13    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
ma lähen õhtul saatkonna pressibanketile (sushi! sake! yay! :) ) ja katsun korraldajatelt uurida selle NGE öö toimumise kohta.

*fingers crossed Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 15:30    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
:O mittu piletit ostsid kokku LaLaLaa ?
ostan veel 5tk mõlemale(vb rohkem).
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Arno



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 147
Asukoht: Männiku karjäär

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 19:36    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
OK, ma ei teadnudki. Nüüd küsimus: Mis tähendab rolf?

Oletan et oskad inglise keelt kuna ma peale copy paste ie viitsi midagi teha :o
ROLF Remotely Operated Longwall Face (mining)
ROLF Right of Landing Fee (Canadian tax for immigrants)

Rolf is a male given name. It originates in the Germanic name Hrolf. This is a contraction of Hrodwulf, a conjunction of the stem words hrod ("renown") + wulf ("wolf").
en.wikipedia.org/wiki/Rolf

nternet slang consists of slang that users of the Internet have developed and utilized. Many of its terms originated with the purpose of saving keystrokes, (for example, "u" for "you", "r" for "are", "4" for "for", etc.) as a result many use the same abbreviations in text messages (see txt). The terms often appear in lower case, with capitals often reserved for emphasis — the pronoun "I", for example, often appears simply as "i".
en.wikipedia.org/wiki/ROLF

aga ma arvan et sa tahtsid teada mida tähendab ROFL ehk siis "Rolling On The Floor Laughing"

sry et offtpoic, mul pole tõesti midagi paremat teha kui spämmida ;(
_________________
__________________
ATSSSURRRRRRRR
____________________
  /\)
 / /
( Y)
 ""
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Märts 17, 2007 19:52    Teema: Vasta viitega

Ok thnx. Ma hakkan nüüd kesklinna minema ja siis kino sõprusesse :) Niiet chiao, homme räägime LaLaLaa
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 01:46    Teema: Vasta viitega

nonii, avaseansist jäi igatahes positiivne mulje. saal oli peaaegu täis suht'asjaliku välimusega publikut (vähestest bakalastest, keda nägupidi tean, nägin Edvinit/Lumekassi) ja õhkkond meeldiv. ringvaade ehk tetsuwan atomu oli ootamatult koomiline ja lisaks suht'teravmeelselt tõlgitud. millennium actressi osas oli tore see, et kuigi veel hommikul väitis programmijuht mulle, et film on kahjuks inglise heliga, oli õhtuks välja kaevatud kvaliteetne originaalheliga koopia (kuigi soome ja rootsi subtiitritega). eesti subtiitrid paraku olid tõlgitud itaalia keelest ja kohati tundus tõlge olevat üsna mööda. ja see oli muidugi ka pisut kesine, et ma lõppu juba teadsin... aga ikkagi oli tore üht oma kõige-kõige lemmikumat filmi suurelt ekraanilt näha.

pärast nägin veel Jaan Ruusi, kes rääkis mulle, et see film meenutas talle tema kummipuud. ??? ja homme lubasin minna R2 filmisaate raames anime teemal eetrit reostama...

p.s. mis puutub NGE maratoni, siis korraldajate andmetel see peaks nagu ikka toimuma küll. piletiinfot küsige Sõpruse kassast (644 19 19 või mail kassa at efsa.ee)
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 18, 2007 10:08    Teema: Vasta viitega

mulle väga meeldis eilne õhtu , suured tänud ja kiiduavaldused korraldajatele. Hop-Hop Hop-Hop Hop-Hop
"Otaku" festivali kataloog on ka vinge, keegi võiks samalaadset ajakirja välja anda, ma küll telliks :)
Kes avapäeval ei käinud, soovitan varuda lisa 25.- kataloogi raames :)

nüüd vaid küsimus, kas seda reklaamiplakatit ka kuskilt saaks? plz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: