OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animefest kinos "Sõprus"! Täiendatud programm!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 25, 2007 13:40    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
... siis "Otaku" kataloogi oleks võinud mõni isik, kel emakeeleks eesti keel, ikkagi üle vaadata. Usun, et üks tavalisest tublim gümnaasiumiõpilane oleks seal suutnud juba kõik korda seada.

Selle kohapealt võin niipalju öelda, et rääkides inimesega, kes asja koostas, aga üle ei kontrollinud (seda tegid teised) lubas, et edaspidi saab koostööd tegema hakatud (just eesti keele osas ja ka artiklite kirjutamises), kui "Otaku" peaks edaspidi ilmuma hakkama (kas siis netis või isegi paberil).
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ek-En



Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Püh Märts 25, 2007 17:09    Teema: Vasta viitega

"Tenrankai-no e" ja "Inosensu" läksid kolmapäeva õhtul natuke liiga pikaks tänu kergele viivitusele ja ma pidingi lõpust paar minutit näpistama, et kindlalt viimasele Nõmme poole liikuvale 18 bussile peale saada... T_T

Võiks Tartusse ka siuke asi tulla saaks täiel rinnal nautida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Märts 25, 2007 18:52    Teema: Vasta viitega

Huvitav kas järgmine aasta tuleb ka anime festival?
Kui siis ma hakkan juba varakult raha koguma LaLaLaa
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 25, 2007 20:28    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Huvitav kas järgmine aasta tuleb ka anime festival?
Kui siis ma hakkan juba varakult raha koguma LaLaLaa

Pmst võid siis raha koguma hakata. Nagu ma aru sain, on tuleva aasta septembris plaanis üks korraldada küll :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chobits



Liitunud: 18 Jan 2004
Postitusi: 93
Asukoht: kaugustes

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 13:56    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Pmst võid siis raha koguma hakata. Nagu ma aru sain, on tuleva aasta septembris plaanis üks korraldada küll :)


Alles 2008 septembris! :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 16:32    Teema: Vasta viitega

Chobits kirjutas:
genky kirjutas:
Pmst võid siis raha koguma hakata. Nagu ma aru sain, on tuleva aasta septembris plaanis üks korraldada küll :)


Alles 2008 septembris! :(
See ju üle aasta 0.o
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 19:54    Teema: Vasta viitega

Hea, et üldse tuleb midagi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Siku



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitatud: Esm Märts 26, 2007 22:01    Teema: Vasta viitega

Öäh, nii pikk vahe : ( Jätkab siis koduseid maratone.

Nooh, kõik võiksid oma väiksed kokkuvõtted teha festivali kohta, mida vaatamas käidi ja lühidalt öelda, mida arvati : )

Minu muljed:

Laupäev
"Aastatuhande näitlejatar"
8.75/10 Väga liigutav lugu armastuse jahtimisest, tõesti hoidsin pisaraid tagasi. Esialgu olid väga häirivad need 2 meest, aga hiljem punusid ennast looga ühte väga harmooniliselt ning panid naerma. Visuaalselt nauditav ning Jaapani filmikunsti tutvustav.
"Astroboy"
Lühifilm oli omamoodi camp tõesti, kuid minule sobib vaatamiseks vaid seltskonnaga, kui on lõbusam tuju.

Esmaspäev
"Ninja manuskript"
6.5/10 Ei suuda väga palju anda, sest visuaalselt häiris mind teostus nii mitmegi külje pealt. Päris mitu inetut ja kehvalt kaasa tõmbavat kaadrit. Lugu ise oli üsna hea, kuigi ta lõpuks läks üle üleüldiseks kli¹eeks, ka need "seksikad" elemendid olid kuidagi naeruväärsed.
"Paljude tellimuste restoran"
Ei saanud kõikidest tekstidest just aru, üldmõte sai küll selgeks. Sellegi poolest jäi film liigagi avatuks. Kiidaks vaid söetehnikat, mida on väga keeruline panna liikuma.

Teisipäev
"Jaanimardikate haud"
8/10 Taas kord üks liigutav film. Suurepärane sõjaaja kujutamine. Natuke kurdaks tegevustiku arengu näitamise pärast. Oleks võinud rohkem keskenduda seisukorra halvenemisele, see muutus liigagi järsku muutes asju ebaloogiliseks.
"Hüppamine"
Nokiks jällegi graafika pärast. Ka see püänt ei olnud midagi nii väga tõmbav. Võttis haigutama.

Kolmapäev
Kiki kullerteenus
7/10 Miyazaki filmid on oma fantaasialt ja animatsioonilt üle ootuste, AGA seekord oli tegemist siiski lastefilmiga. Natuke üle keskmisega. Igal pool olid leitud lihtsad lahendused laste jaoks ning see muutis tegevustiku vähem geniaalsemaks, aga sellegi poolest väga nauditavaks.
Hing anumas 2: süütus
8.5/10 Geniaalse dialoogiga, õõvastava muusikaga ja fantastilise graafikaga anime. Ehk natuke pingutati üle 3D elementide sidumisega. Muutis mõned kohad natuke inimkaugeks, aga häkkeri loss oli lihtsalt... Vaimustav. See fantaasia ja tegevustik, lummav.
"Pildid näituselt" Noh, seda sorti muusika oli kohati hea, kohati kesine, kohati igav. Aga üldised sket¹id jätsid ikkagi haigutama ning kippusid venima.

Neljapäev
"Meremaa lood"
6.75/10 No kena pilt ja puha, vanema Miyazaki stiil ka. Aga sellegi poolest kurdaks loo edasi viimise pärast. Kui algus veel oli väga väga palju tõotav, siis lõpp läks ette aimatavaks, ebaloogiliseks, kaugeks ja igavaks. Minule valmistas erilist pettumust filmi lõpu poole see "sööme ja õmbleme kõik õnnelikult koos" kaader. Tegelased jäid suhteliselt värvituks, v.a. poiss ja tüdruk. Kiidaks draakonite animatsiooni ja laidaks lõpu poole ümbruskonna kujutamist (nt. loss).

Reede
"Neon Genesis Evangelion: surm ja taassünd"
?/10 Päris humoorikalt kokku võttev treiler, aga siiski oleks soovinud enne seriaali täielikult ära näha. Ei tahagi hinnata nagu. Asun Evangelioni endale uuesti tõmbama.

Laupäev no.2
Vampiirikütt D
5.5/10 Naljanumber. Ma saan aru, et 1980. aasta film, aga kui hinnata tänapäeva kriitilise pilguga, siis palju ta ei saa. Kaadreid oli väga palju korduvalt kasutatud. Tegelased nii mõneski punktis ebasiirad. Loo areng aga ebaloogiline. Pigem tundub nagu oleks pila 2000. aastal tehtud järjele.

Pühapäev
"Vampiirikütt D: Bloodlust"
8/10 Väga hea meelelahutus võib selle kohta öelda. Tõesti heal tasemel. Viimasel päeval tundis puudust jaapani keelest, samas ehk mõned jämedamad naljad tundusid ameerikalikus keeles ehtsamad. Võrreldes 20 aasta taguse versiooniga animatsioon 200 kordselt parandunud. Tõesti nautisin seda. Sü¾eepöörded olid hästi kaalutletud, lõpp väga hea (kui nüüd välja arvata see tüdruku imelik kaasa elamine raketile).

Mõnus festival.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 20:02    Teema: Vasta viitega

Ma käisin animefestil viiel päeval:
Esimene päev oli laupäeval kui animefest hakkas ja viimati käisin kolmapäeval.

Filmid mida vaatasin, arvamused ja hinded:
Laupäeval vaatasin "Millenium actressi" ja "Astroboy"d.
Astroboy mulle eriti ei meeldinud, kuid kõikidest ringvaadetest oli ta parim.
Millenium Actress aga jättis väga sümpaatse mulje ja mulle meeldis see päris palju:D
7/10st

Pühapäeval vaatasin "My Neighbour Totoro" mis oli armas, kuid vb liiga lapsik, aga eks see noorematele oligi mõeldud. 6.5/10st

Esmaspäeval vaatasin "Ninja's Scrolli", see oli natuke imelik( eriti ecchi mis seal oli), mul tglt plnud enne minekut aimugi, et seal midagi sellist oleks, aga ei olnud väga hull, kuigii...süzee andis sooovida:P 4,5/10st

Teisipäeval nägin "Grave of the Fireflies"i Mis oli väga dramaatiline ja kurb, õudsalt kahju hakkas ning ajas peaaegu nutma:'(
Süzee oli superhea, aga film venis natuke
9/10st!!!

Kolmapäeval nägin "GitS: Innocence"i ja ma ei saanud sealt väga palju aru, kuna KELLEGI pea oli ees koguaeg ja subtiitrid olid ebamugavad....
Samuti ma olin üliväsinud, ERITI sellest NÕMEDAST lühifilmist nimega "Pildid näituselt"
(skoor 1/10st) Muidu oli GitS hea ja arvan, et 7 punkti on piisav hinne;)
/10st
Ülejäänud lühifilmid mulle eriti ei meeldinud või ma ei saanud neist aru ja seega panen neile hindeks 4/10st

Üleüldiselt jäin rahule, aga oleksin tahtnud veel filme näha :(
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 20:40    Teema: Vasta viitega

Nii...

Pühapäev oli mul esimene päev ..
Naaber Totoro
hmm muidu tundus täitsa hea aga lihtsalt oli natuke rohkem lastele mõeldud
ma annan 8/10, sest animatsion tundus hea ja Totoro oli naljakas Happybunny, lemmik koht oli see kus Totoro ja lapsed olid seal bussipeatuses.

siis tuli paar päeva vahele ja järgmine oli..juba Kolmapäev
"Pildid näitusel", ei tea oleks võinud lühem olla LaLaLaa ja "Hing anumas 2: Süütus" Mul on kahju, et ma ei oska soome keelt korralikult, see anime jäi mulle segaseks...jaa aga animatsioon oli hea ja lõppus sain pealkirjast ka aru, pean kunagi uuesti vaatama ...
ajaa hindeks annan...7/10 kuna see anime jäi seekord segaseks

Reede
"Neon Genesis Evangelion: Surm ja taassünd"
see oli huvitav kokkuvõte, aga pean selle seeria ära vaatama kunagi, et uusti seda vaadata, hinne oleks 6/10

ja viimane Pühapäev
"Vampiirikütt D: Verejanu"
Minu jaoks parim mida ma sellel festivalil nägin, kuna ma sain kõigest aru, hea graafika ja lugu oli ka ..hea...Muidugi oli alguses üllatuseks inglise keel aga sellel polnud väga vigagi 9/10 Mulle tundus ka imelik kuidas see naine jäi laeva imetlema.

Kokkuvõttes olid pooled mida ma vaatasin meeldivad ja teine pool jäi lihtsalt segaseks.
...hmm nägin veel mingit ringvaadet aga ei tule meelde :I
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 23:50    Teema: Vasta viitega

Esmaspäev
Saabastega kassi ümbermaailmareis
Mõnus lastekas, tuletas millegipärast vanu nõukogudeaegseid multikaid meelde. Peategelane oli natuke liiga "hea", aga film oli siiski nauditav.
9/10
Päikeseprints Horuse suur seiklus
Nägi välja nagu oleks lastele mõeldud, aga sees oli sügavam sisu. Kahjuks liiga tavaline hea-kurja vahelise võitluse lugu koos moraaliga.
6/10
Ninja manuskript
Tavaline kättemaksu tagaajamine, aga päris hästi tehtud. Huvitavad vastased, mõnusad peategelased, korralik action. Nagu järjekordne hollywoodikas-lihtsalt vaata ja ära mõtle.
8/10
Teisipäev
Laputa, lendav kindlus
Jälle üks lastekas, milles midagi sügavamat peidus. Aga erinevalt Horusest ei mindud nii tõsiseks. Kokkuvõtteks lugu, mida kõik nautisid.
9/10
Fööniks 2772
Suhteliselt vana film, mis paistis ka sisust välja. Proovis lahata mitmeid probleeme nagu inimeste suhe robotitega ja käitumine loodusega. Tulemuseks kahjuks üliõpetlik moraalilugemine, milles mõned vähesed helgemad kohad.
4/10
Kolmapäev
Kiki kullerteenus
Veel üks lastekas ja päris hästi välja kukkunud. Võibolla lugu oleks võinud parem olla, siis sellisele noorematele mõeldud asja kohta täiesti piisav. Siia sobivad SSJ_Silveri sõnad Totoro kohta.
9/10
Neljapäev
Naaber Totoro
Olin sellest enne päris palju kuulnud ja läksin seetõttu suht kõrgete ootustega vaatama. Ja ei pettunud. SSJ_Silver võttis hästi kokku, kuigi ma ütleks tema sõnade põhjal, et ta liiga tõsine mees. Mina koos ülejäänud saaliga nautisin seda väga.
10/10
Galaktika ekspress 999
Paneksin selle Horuse ja Fööniksiga ühte patta ehk näeb välja nagu lastekas aga taga on midagi sügavamat. Õnneks ei mindud seekord liiga tõsiseks ja välja tuli kõigile vaadatav film.
8/10
Meremaa lood
Koos Totoroga film, mille kohta otsustasin, et seda pean ma nägema. Eeskätt tänu sellele, et film põhineb ühe minu lemmikkirjaniku Le Guini raamatul, mistõttu läksin suurte ootustega kohale. Kuid erinevalt Totorost osutus asi pettumuseks. Kui algus veel kuidagi läks, siis lõpp muutus liiga palju tavapäraseks animeks. Kokkuvõtteks ütleks, et kuigi ta paha film ei olnud, ei olnud ta ka see, mida ma vaadata oleksin tahtnud.
8/10
Laupäev
Vampiirikütt D
Olin varemalt näinud üsnagi head Verejanu ja ootasin midagi väärilist. Kuid kahjuks osutus see liiga palju tavapäraseks actioniks, kus salapärane võõras veristab pahasid ja päästab seejuures tüdruku. Kokkuvõtteks film, kus liiga palju näidati aluspesu ja liiga vähe midagi tõeliselt nauditavat.
6/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Märts 28, 2007 05:47    Teema: Vasta viitega

Valdars kirjutas:
Neljapäev
Naaber Totoro
Olin sellest enne päris palju kuulnud ja läksin seetõttu suht kõrgete ootustega vaatama. Ja ei pettunud. SSJ_Silver võttis hästi kokku, kuigi ma ütleks tema sõnade põhjal, et ta liiga tõsine mees. Mina koos ülejäänud saaliga nautisin seda väga.
10/10
Ei ma ka nautisin väga LaLaLaa . Mulle meeldis ja ma teadsin, et see tuleb suht lapsik. Ei ole liiga tõsine LaLaLaa Lihtsalt...sisu oleks võinud rohkem olla, aga vahelduseks oli ideaalne film. Sellist filmi vaataks ma uuesti, aga vb mitte sama.
Jaanimardikate haud oli parem minuarust, kuna see oli kurb ja pani elu üle järele mõtlema T_T
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: