OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animefest kinos "Sõprus"! Täiendatud programm!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 19:38    Teema: Vasta viitega

*teeb kurja koletise häält*

Ah et Jänku siis ei toetanud seda? grrr. Genky, me oleme temaga ju paar korda kohtunud ja teame, kus ta pesitseb, lähme ja räägime temaga natuke. või tema ei taha Tartusse animet lasta...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 20:59    Teema: Vasta viitega

Vaevalt et asi selles on, et ei taheta Tartusse lasta. Pigem ei taheta selle ürituse peale raha kulutada. Kah mul kultuurilinn. Aga noh. Nüüd üks korralik animeüritus seljataga,on midagi ette näidata. Alustada on alati natu raske.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 23:29    Teema: Vasta viitega

zindrel kirjutas:
NGE'st vaatasin 13 osa ära.. Kuna mu vene keel ei ole just tipptasemel, oli tegevuse järgimine raskendatud. Kusagil 12 osa paiku väsis aju ära ja ma ei suutnud enam end venekeelsetest subidest läbi närida ning tulin ära. Kahju, et arusaadavaid subtiitreid polnud T_T
Küll aga nägin ma päris mitut cosplayerit :)

ma vaatasin ära tubli 20 osa enne kui alla andsin ja koju läksin, sest kuna mina NGEd enne näinud ei olnud, siis ei tahtnud lõppu näha ilma sellest aru saamata jne...enda venekeeleoskus on ka suht nullilähedane
cosplayereid oli tõesti tore näha :)
zindrel käisid õega?vist nägin sind...genkyt nägin ka selle lühikese aja jooksul mil ta seal oli...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 23:58    Teema: Vasta viitega

Mina ka ei olnud enne näinud... ja sellepärast ei tahtnud üle kuue osa vaadata, et mitte elamust rikkuda. Sest muidu ma võibolla ei viitsiks seda kodus uuesti üle vaadata ja arusaamine kogu sarja sisust jääks liiga pinnapealseks.

Aga huvitav oli see, et ega seal keegi eriti ei kurtnud, et ainult venekeelsed subtiitrid on. Sest eestlasi oli kohal ainult mõni üksik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 00:41    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
cosplayereid oli tõesti tore näha :)

Lihtsalt infoks, et cosplayerid olid EVA animeklubi liikmed. See Naruto tüüp on nende hetkene eestvedaja Takuya Happybunny
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 00:49    Teema: Vasta viitega

cosplayerid? kus mis?? O_O
Ma ei näinudki neid T_T

ma olen isegi NGE seriaali näinud. aga kuna see oli nii ammu, et midagi enam ei mäletanud, siis ei saanud ka esimesest filmist suurt midagi aru. See pidev ajas edasi-tagasi hüppamine ajas mind segadusse xD
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 00:53    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
cosplayerid? kus mis?? O_O
Ma ei näinudki neid T_T

neid oli näha kinomajas NGE maratonil...sa käisid vast filmi vaatamas?
genky kirjutas:
Lihtsalt infoks, et cosplayerid olid EVA animeklubi liikmed. See Naruto tüüp on nende hetkene eestvedaja Takuya

minu mõttekäik liikus isegi täpselt sedasama rada mööda edasi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 00:55    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Sato-chan kirjutas:
cosplayerid? kus mis?? O_O
Ma ei näinudki neid T_T

neid oli näha kinomajas NGE maratonil...sa käisid vast filmi vaatamas?


käisin küll jh...aga ma ei näinud neid >_>
ju nad olid siis kusagil saali teises otsas vms. T_T
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 00:58    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:

käisin küll jh...aga ma ei näinud neid >_>
ju nad olid siis kusagil saali teises otsas vms. T_T

jep, kõik istusid minu selja taga :P
a kaua sa seal olid, nad tatsasid seal pauside ajal ringi jms...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 01:00    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Sato-chan kirjutas:

käisin küll jh...aga ma ei näinud neid >_>
ju nad olid siis kusagil saali teises otsas vms. T_T

jep, kõik istusid minu selja taga :P
a kaua sa seal olid, nad tatsasid seal pauside ajal ringi jms...

Mina istusin keskemalt suts eespool ääres ja minu ees oli see Naruto tüüp ja vist üks Bleachi tüüp ka (riietuse järgi vähemalt). Tagapool oli hunnik catgirle ja veel Naruto tegelasi.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 01:01    Teema: Vasta viitega

Käisin. Vaatasin. Evangelioni. Tunded on vastastikused, aga halb see film siiski ei olnud.
Offtopicuna: täna vaatasin suurelt ekraanilt Frank Milleri "300". Tõsiselt lahe film oli, arvuti- või televiisoriekraanilt ei saa kindlasti sama elamust, sest just visuaalset naudingut film pakkuski, story ise polnud suurem asi. Seda ei olnud aga õnneks märgata kogu verevalamise tagant.
_________________
xyz


Viimati muutis seda cenorig (Laup Märts 24, 2007 01:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 01:01    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Sato-chan kirjutas:

käisin küll jh...aga ma ei näinud neid >_>
ju nad olid siis kusagil saali teises otsas vms. T_T

jep, kõik istusid minu selja taga :P
a kaua sa seal olid, nad tatsasid seal pauside ajal ringi jms...


ma istusin suht taga vasakus ääres.
kogu see aeg olin seal.
mingisugused tõesti liikusid ringi vahepeal minu ees aga kuna oli pime siis ma ei saanud aru, et tegemist oli cosplayeritega ^_^'
njaa aga noh vahet pole xD elan üle
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 02:38    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:

zindrel käisid õega?vist nägin sind...genkyt nägin ka selle lühikese aja jooksul mil ta seal oli...


Käisin küll õega LaLaLaa
Olid sa üks nendest, kes meist ühe rea tagapool istusid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ottkosmoses



Liitunud: 8 Jan 2006
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 10:02    Teema: Vasta viitega

Käisin ka eila NGE death and rebirthi vaatamas. Ma muidugi kahtlen kas inimesed, kes sarja pole vaadanud sellest tõesti midagi aru said. Mu kõrval istunud inimestest läksid pooled peale esimest osa minema ja teine pool nagistas mainida et tegu ülipika treileriga. Ma loodan et see seanss toimis vähemalt mõnede jaoks kui isutekitajana sarja vaatama hakata.
Minule ei piisanud asja sügavuti mõistmiseks isegi sarja läbivaatamisest mõne aasta eest, tuhnisin netist lisaks arukamate inimeste artikleid lugeda eva universumi ja tegelaste psüholoogia kohta, alles siis hakkas full flavour pärale jõudma. Üsna mahukas projekt läbitöötamiseks, mitte et seda ilmtingimata tegema peaks, et asjast vaimustuda aga NGE puhul tundub olevat alati paar lisalayerit mis sulle varem kahesilmavahele on jäänud kui selle uuesti ette võtad.

Minu parim elamus sellel festivalil oli minu teine filmivalik (kolme seast, ka GITS) Galaxy Express 999. Vanakool on ikka kuidagi turvaline, pagan mind võtku et ma sellele pärssivale väärtusele alla vannun.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 12:03    Teema: Vasta viitega

Mina kahjuks neljapäevastt alates enam animefestile ei läinud kuna olen maal :( Muidu oleks tahtnud gedo Senki vaadtat ja NGE :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 14:48    Teema: Vasta viitega

zindrel kirjutas:
Bushidon kirjutas:

zindrel käisid õega?vist nägin sind...genkyt nägin ka selle lühikese aja jooksul mil ta seal oli...


Käisin küll õega LaLaLaa
Olid sa üks nendest, kes meist ühe rea tagapool istusid?

rohkem nagu 2 rida vist...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Siku



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 15:25    Teema: Vasta viitega

Evangelioni film oli pehmelt öeldes.. huvitav. Mu sõber tegi veel filmi alguses nalja: "Ja niimoodi on terve see film." Aga oligi. Olen ise mingi osa seriaalist näinud, aga need, kes polnud midagi näinud, nendel oli üpriski küsimärk enamus ajast pea kohal.
Humoorikas oli see Intermission, ma tõesti arvasin, et nad teevad nalja. Mul oli bussi peale kiire ja nemad lasevad mingit intermissionit. Peale filmi oskasime vaid öelda: "That was fucked up."
Päris huvitav kokkuvõte, KUI sa oled seriaali näinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 24, 2007 15:42    Teema: Vasta viitega

ma käisin ka eile NGE´l sellel filmil, ma polnud sarja ültse näinud, aga nüüd isegi tekkis väike huvi Happybunny, aga muidu oli huvitav, naljakas ka mõnes kohas LaLaLaa , aga mu sugulane ütles mulle, et see oli tema jaoks üks pikk treiler(keegi mainis, et keegi ültse nii enne).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 25, 2007 02:04    Teema: Vasta viitega

Olen ka pealinnast tagasi ja see kord jäin suhteliselt rahule. Astroboy&Aastatuhande Näitlejatar olid ülekõige. Katkine Film&Totoro ka. Pildid Näituselt&GitS oli huvitav ning lõpuks NGE film oli väga traagiline vist ja ajas naerma. Happybunny
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Märts 25, 2007 03:31    Teema: Vasta viitega

Mina võtaks oma elamuse kokku nii:
Ninja Scroll oli tore, kuida ootasin enamat ja ei vaataks uuesti, kui siis alles mitme aasta pärast.
Grave of the Fireflies oli ka tore, kuid jällegi ootasin enamat. Olin lihtsalt sellest nii palju head kuulnud ning kuigi film oli kurb, siis nutma ei ajanud. Sü¾ee oli minu jaoks liiga aeglane.
NGE pakkus huvitava kogemuse, aga sellest filmist hoian pikka aega eemale. Kui kunagi sarja ära vaatan, siis filmi ka uuesti ja kindlasti hoopis teise pilguga. Suur ja segane trailer, aga ometigi mõjus.
Ghost in the Shell oli tõsiselt hea, seda vaataksin veel teine kordki suurelt ekraanilt. Animatsiooni tase oli meeletult hea, filmi arvutist vaadata tundub nüüd lausa patt. Pealegi oli story kaasahaarav ja kõik need tsitaadid ja teooriad peab uuesti läbi vaatama/kuulama/mõtlema, et saaks natuke rohkem aru nüüdsest minu ühe lemmiklavastaja Mamoru Oshii maailmavaatest ja ideedest.

Lühifilmid oli kõik head, sest olid tavalisest animest erinevad. "Paljude tellimuste restoran" jäi meelde huvitava animatsioonistiili poolest ning "Pildid näituselt" oma ühiskonnakriitiliste lookestega oli ka väga hea.

Üldiselt oli päris õnnestunud see animefestival, kuid subtiitritega oleks võinud vähem jama olla. Kui probleemid subtiitritega on arusaadavad (sest jõudsid ju mõned filmidki peaaegu viimasel hetkel kohale), siis "Otaku" kataloogi oleks võinud mõni isik, kel emakeeleks eesti keel, ikkagi üle vaadata. Usun, et üks tavalisest tublim gümnaasiumiõpilane oleks seal suutnud juba kõik korda seada.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: