OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animefest kinos "Sõprus"! Täiendatud programm!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 19:09    Teema: Vasta viitega

küüntest nii palju, et mina kutsun tibide geelküüsi üldse "küünikuteks" sest kuskil oli mingi tibinali, et "ära kratsi mind oma küünikutega"
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
widzhit



Liitunud: 21 Märts 2007
Postitusi: 9
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 19:16    Teema: Vasta viitega

mmm...tibiküüned...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 19:22    Teema: Vasta viitega

Jesus Christ! It's a lion, get in the car!
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 20:51    Teema: Vasta viitega

We can't stop here! This is bat country!

Igatahes ostsin ka Evangelionile pileti ära, mõeldes sellele, et iga päev animed kinos ei näidata.
Küsimus ka: kas filmist saab ilma sarja nägemata ikka aru ka?
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 21:30    Teema: Vasta viitega

Keegi muidu homme kinomajja NGE maratonile läheb??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 22, 2007 21:58    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Keegi muidu homme kinomajja NGE maratonile läheb??

Mina ilmselt algusepoole olena, aga kuna mul kokkutulekuks palju ettevalmistusi vaja teha, siis poole pealt ära tagasi Tartusse. Kahjuks : /

cenorig kirjutas:
Küsimus ka: kas filmist saab ilma sarja nägemata ikka aru ka?

Minu mäletamistmööda on Death & Rebirth sarja kokkuvõttev film. Niiet ei tohiks probleemi olla. Aga sarja soovitan ikka vaadata.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 00:40    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Keegi muidu homme kinomajja NGE maratonile läheb??


Igatahes, et lähen. Õe võtan ka kaasa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Siku



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 00:58    Teema: Vasta viitega

Käisin Meremaad vaatamas. Subtiitrid olid ÕNNEKS korraks. Lõpuks ometi. Eilne Gits oli minu jaoks subtiitrite pärast rikutud. Pealegi pidin oma hea koha loovutama ühele tüübile, aga seda täiesti loogilisel põhjusel. Tagajärjeks oli siiski ära venitatud kael.

Pilt oli fantastiline (natuke tundsin puudust vana Miyazaki animatsiooni voolavusest ja "vetruvusest"), aga jutt oli nii... tavaline. Nad suutsid päris normaalse idee muuta täiesti keskpäraseks multifilmiks. Ka tegelased olid liigagi ühekülgsed ja värvitud peale selle peategelase. Aga noh, loodetavasti Goro veel kogub jõudu ning teeb midagi fantastilisemat. Usun, et tal potentsiaali on oma isa jälgedes astuda. Muusika oli muidu hää.

Maratoni otsustasin ise vahele jätta. Eelistaks siiski kodus ja mõne sõbraga seda jälgida. Päris paljusid osi olen ka näinud.

P.S. Tanel Tatteri nägemine hämmastas ka mind.
P.S.S. Huvitav, kui palju oli neid, kes lootsid Miyazaki nime nähes näha vanameistri filmi?
P.S.S.S. NPNK kaardi omanikele: panite tähele, et kakaod hakatakse järjest vähem andma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 01:33    Teema: Vasta viitega

Meremaast: oli suht'ok, aga mitte oluliselt enamat. vana Miyazaki trump (ok, üks trumpe) on see, et peategelaste ümber on massiivne ja põhjalikult läbitöötatud keskkond, aga siin paistis sellist asja ainult kohati, ja mida edasi, seda õhemaks ja hõredalt asustatumaks tegelaste ümbrus kiskus. liiga palju asju jäi ka ebaloogiliseks või lahtiseks mu meelest (kogu see orjade vedamise värk näiteks - pärast ju selgus, et lossis elavad ainult mõned valvurid ja üks nõid? ja siis filmi alguse jutud sellest, et viimasel ajal kariloomad surevad ja kisub tiba põuaseks, samas maastikust jäi mulje, nagu oleks kõik majad jms maha jäetud juba aastakümneid tagasi). ja noh, kuna algmaterjalis ei ole eriti kõrvalepõigeteks sobivat nalja ega kawaiindust, kiskus lugu pikapeale monotoonseks.

aga vähemalt horrorikohad mulle meeldisid. ja draakonite krevette vms kõva kestaga lülilisi seest põlevaid elukaid meenutav disain ka.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 01:55    Teema: Vasta viitega

Siku kirjutas:
P.S.S.S. NPNK kaardi omanikele: panite tähele, et kakaod hakatakse järjest vähem andma?

Kuna esimesel päeval põletasin keele nii ära, et seda teise päeva seansi ajal veel tunda oli, jätsin ülejäänud korrad kakao sinnapaika. Pealegi, kas mina olin ainuke, kes tundis end nagu saunas?
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 02:34    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Siku kirjutas:
P.S.S.S. NPNK kaardi omanikele: panite tähele, et kakaod hakatakse järjest vähem andma?

Kuna esimesel päeval põletasin keele nii ära, et seda teise päeva seansi ajal veel tunda oli, jätsin ülejäänud korrad kakao sinnapaika. Pealegi, kas mina olin ainuke, kes tundis end nagu saunas?


no kui saal lõpuni täis on, nagu ta õhtuti olnud on, ega seal külm just ei hakka jah. tuulutusaega seansside vahel on ka ainult mingi 10-15 minutit.

mis puutub Tanel Tatterisse, kas ta ei tööta samas majas? on mingi Hollywoodi pressiesindaja vms mu meelest. sealt pole pikk tee kinno tulla.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 12:55    Teema: Vasta viitega

Pettusin ... Le Quini raamat ise jättis tunduvalt parema mulje kui Goro anime...kuigi minu hinnang ei ole väga advekaatne, sest ma lugesin seda u. 4a. tagasi...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 17:43    Teema: Vasta viitega

Terveks NGE ajaks ei jäänud. Aind 1,5 osa nägin, aga suurelt ekraanilt on päris mõnus vaadata Happybunny

Ja peale vestlust korraldajaga ma ei imesta, miks nii paljud asjad vussi on läinud : /
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siku



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 17:45    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Teveks NGE ajaks ei jäänud. Aind 1,5 osa nägin, aga suurelt ekraanilt on päris mõnus vaadata Happybunny

Ja peale vestlust korraldajaga ma ei imesta, miks nii paljud asjad vussi on läinud : /


Ah sa mait, 1,5 osa 26-st, üpriski väike protsent. Samas imelik oleks, kui keegi ka need 10 tundi seal koha peal istuks.

Mis siis korraldaja rääkis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-XXX-



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 73

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 18:00    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Pettusin ... Le Quini raamat ise jättis tunduvalt parema mulje kui Goro anime...kuigi minu hinnang ei ole väga advekaatne, sest ma lugesin seda u. 4a. tagasi...

ma tahtsin nii väga näha Gedo Senki't T_T
see eest loen nüüd raamatut, mis on saanud üheks minu lemmikuks Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 18:09    Teema: Vasta viitega

Siku kirjutas:
Ah sa mait, 1,5 osa 26-st, üpriski väike protsent. Samas imelik oleks, kui keegi ka need 10 tundi seal koha peal istuks.

No ma olen NGEd miski 3x näinud :P Seega hullu polnud. Pealegi polnud eesti ega inglise subtiitreid mingi jama tõttu.

Siku kirjutas:
Mis siis korraldaja rääkis?

Näiteks seda, et miks animefesti asjus midagi Tartus ei toimunud. Nagu ka minu animefesti katsel ei andnud Tartu linn neile toetust. Rakvere, Tallinn ja Narva andsid. Ja Tartu tahab veel kultuurilinn olla URRRRRR
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 18:17    Teema: Vasta viitega

NGE'st vaatasin 13 osa ära.. Kuna mu vene keel ei ole just tipptasemel, oli tegevuse järgimine raskendatud. Kusagil 12 osa paiku väsis aju ära ja ma ei suutnud enam end venekeelsetest subidest läbi närida ning tulin ära. Kahju, et arusaadavaid subtiitreid polnud T_T
Küll aga nägin ma päris mitut cosplayerit :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 18:20    Teema: Vasta viitega

Ja mina veel mõtlesin, et Tartu oleks parem kultuuri pealinn kui Tallinn emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 18:40    Teema: Vasta viitega

Kahju tõesti, et NGE-l ei eesti- ega inglisekeelseid subtiitreid polnud. Vaatasin kuus osa ära, nii preview mõttes, et hiljem arvutist inglisekeelsete supakatega uuesti vaadata, kui meeldima peaks. Ja meeldis. Isegi ilma tekstist aru saamata :) Vene keele oskus on kahjuks väga kehv... midagi ehk saaks aru, aga ei jõua seda kirillitsat alati piisavalt kiiresti lugeda. Jaapani keelt mõistan veel vähem. Nii et 90 protsendi ulatuses pidin toetuma pildilisele poolele :) Jama, et inglisekeelsete subtiitiitritega nihu läks. See, kes nende eest vastutav oli, ei ilmunud vist õigel hetkel välja. Vähemalt midagi sellist korraldaja väitis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Siku



Liitunud: 19 Okt 2006
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitatud: Reede Märts 23, 2007 18:48    Teema: Vasta viitega

Uskumatu, tahaks juba ise minna neile sinna appi ja tõlkida kogu jamps inglise keelest korralikult ümber. No niimoodi enam ei või.

Aga Tartu ei lubanud? Tundub, et ka seal pesitsevad kitsa silmaringiga inimesed. Kurb ja masendav.
Kus oleks muidu olnud plaan näidata?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Järgmine
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 12

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: