OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Nodame Cantabile
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 14:50    Teema: Nodame Cantabile Vasta viitega

//se on anime mida ma ootan iga nädal et millal ta kyll välja tuleb T_T //

Genres: Comedy, Romance, Shoujo, Slice of Life

Osasid: 7/23

Paraku ma ei suutnud kiusatusele vastu panna kuna ta meeldib mulle väga aga no korra on tast juba räägitud seega ma kasutan zorki teksti minupoolt olgu siis mõned scriincapsid...

Zork kirjutas:

Vaatasin esimese osa ära ning see läks mul kohe "peab vaatama" nimekirja. Laenan natuke anidb kirjeldust.

Peategelane Chiaki on andekas klaveri- ja viiulimängija, kuid samas ei hooli nende mängimisest ning unistab saada dirigendiks.

Loo alguses on ta parajasti omadega ummikus, tüdruksõber maha jätnud, ei suuda välismaale õppima minna, klaveriõpetaja viskas ta oma klassist välja. Sisi aga kohtab ta Nodame't(Megumi Noda), kes on vaba (ja räpane) hing. Koos temaga õppides avastab Chiaki ka enda kohta uut ning leiab, et võib ka siinsamas Jaapanis midagi ära teha.

Nodame jaoks on Chiaki kõike, mida tema pole - puhas, korralik, pühendunud, hoolikas ning üsna ninakas enda võimete ja saavutuste koha pealt. Chiaki püüab Nodamet sundida elu tõsisemalt võtma ja näeb, et temas on klaverimängija annet, millest Nodame ise eriti ei hooli. Nodame ise armub Chiakisse, kuid kuna ta ei ole hoolikas ei oma klaveriõpingute kui ka personaalse hügieeniga, siis Chiaki tõrjub teda pidevalt eemale. Kuid nad mõlemad täiustavad teineteist moel, mida keegi teine ei suuda. Tuleb huvitav teekond, kus me vaatame nende arenemist inimestena, muusikutena ja ka paarina.


















originaal link zorki tutvustusse
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 20:13    Teema: Vasta viitega

Mina ootan ka iga nädal seda. :)
Kuigi tõlkimisega ollakse natuke maas, vähemalt C1 anime ja froth-bite gruppide poolt, nii et ei oska küll alati öelda millal uus osa välja tuleb, aga iga päev otsin mitmest kohast.

Äärmiselt tore anime, alguses nagu eriti ei meeldinudki, sest joonistusstiil oli võõrastav ja teema tundus igav. Harjusin aga ära ja tuli välja, et see on ikka äärmiselt naljakas. Vahel selline "naeran muhedalt" naljakas ja vahel "hirnun täiest kõrist" naljakas. Kindlustas oma koha vaatamisnimekirjas 3. episoodiga või mis osa see oligi, kus seda Chiaki "meesaustajat" tutvustati. LaLaLaa

Iga õhtu võiks ühe mõnusa osaga lõpetada.

Ahjaa, muusika on ka hea. Kvaliteetne.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2007 21:20    Teema: Vasta viitega

Vaatasin esimese osa ära, päris hea oli :)
õnneks saab veel mõned osad ära vaadata, siis peab ka ootama hakkama :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 01:28    Teema: Vasta viitega

Mis Nodamest saanud on? Ei leia kusagilt infot, osade nimekiri juba pikka aega 11 peal, aga wikipedia ütleb, et 23 osa ikka tehakse. Pealegi viimane osa lõpus näidati ka järgmise osa tuvustust, kuid mingit aega ma kusagilt välja ei lugenud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 13:10    Teema: Vasta viitega

Ma ka olen selle üle pead murdnud, arvatavasti keegi ei viitsi lihtsalt tõlkida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 14:24    Teema: Vasta viitega

Raw [l33t-raws]Nodame​_Cantabile​_12​_(1280x720​_XviD).​[421499DD].​avi Details: Size: 301.66MiB | Date: Wed Apr 18 2007 09:43 GMT

et siis ni kui raw alles tuli välla
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Apr 18, 2007 14:32    Teema: Vasta viitega

Hea teada, et mingi puhkepaus oli teisepool maakera ja nüüd jätkub uue hooga. :)
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 19, 2007 11:57    Teema: Vasta viitega

küll see ootamine on ikka nõme küll, 10 ja 11 osad tulid see eest minu meelset enam-vähem järjest!?
aga võib olla oli mul endal vahepeal paus LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kifler



Liitunud: 24 Apr 2007
Postitusi: 2
Asukoht: siin/seal

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 15:49    Teema: Vasta viitega

Teeks siis kah oma esimese posti ära.
Tegu siis väga hea sarjaga, jäin sõltuvusse juba esimesest osast peale.
Ei ole küll nii muusika huviline, veelvähem klassikalise muusika aga see sari lihtsalt on nii hea:D Loodan et liiga käest ära ei lähe lõpp.

Mis puutub tõlkimisse siis jah väga suur paus on sisse tekkinud.
Suure igatsusega vaatasin ära vääga kahtlase releasi ([HG-F] Nodame Cantabile 12 [C0C14DF3].avi) mis eile(?) välja tuli. Leidsin ANIMESUKIST.

Pealtnäha tegu siis väääga kahtlase grupi (Hard Gay Fansubs) esimese releasiga. Aga siiski riskisin vaadata. JA JÄIN RAHULE, kuigi esimene pilt oli lihtsalt NOT PLEASANT, aga peale selle rohkem ebameeldivaid üllatusi ei tulnud õnneks.

Niiet kellel kiire siis võib ära vaadata, niipalju kui mina jaapanikeelest aru sain oli tõlkega enamvähem korras.

btw. keegi Lovely complex'i (lovecom) vaatab? too ka päris hea shoujo comedy, siiani ainult üks episood alles ära tõlgitud aga mina jälle suhtsõltuvuses. Viimasel ajal üldse shoujod kahtlaselt palju mulle külge hakanud.
_________________
list : aniDB
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 16:01    Teema: Vasta viitega

Ma panin ka tõmbama selle kahtlase 12. episoodi, mis ei ole eriti kahtlane, aga ära siin Lovely Complexist räägi. Off-topic on õel!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 16:12    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Ma panin ka tõmbama selle kahtlase 12. episoodi, mis ei ole eriti kahtlane, aga ära siin Lovely Complexist räägi. Off-topic on õel!

Mitte just õel, aga lühimuljete jagamiseks on vastav teema juba olemas ning oleks üsna mugav kui seda malli ka järgitaks.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Apr 24, 2007 16:51    Teema: Vasta viitega


_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 01, 2007 19:06    Teema: Vasta viitega

tulex tagasi selle osa 12 juurde, päris lahe oli :)
olin juba unustanud kui põnevalt lõppes osa 11 :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 20:07    Teema: Vasta viitega

Et 19. osa... Asi läheb... Heaks... Ja jääbki...
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mysticel



Liitunud: 15 Märts 2003
Postitusi: 46
Asukoht: Tartu/Hiiumaa

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2007 20:14    Teema: Vasta viitega

Kas keegi oskab öelda, kas anime sisu on täpselt sama, mis live actionil või kui suured seal erinevused on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2007 00:33    Teema: Vasta viitega

Mysticel kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, kas anime sisu on täpselt sama, mis live actionil või kui suured seal erinevused on?

vist väga suuri erinevusi ei ole. vist sellepärast, et live actionit olen 5. osani vaadanud ja animega võrreldes asuti live actionis kohe teisest osast Stresemaniga peale, samas animes oli mingi Chiaki enda orkestri loomise asi enne Stresemani.

seega alguses mingeid erilisi story erinevusi ei ole. hilisema kohta võin ainult arvata, aga ajaliselt võttes vist väga erinevaks ei lähe (anime 23x20min vs live action 11x45 min).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
N



Liitunud: 21 Juun 2007
Postitusi: 33

PostitusPostitatud: Laup Juul 14, 2007 11:16    Teema: Vasta viitega

Väike küsimus N'i poolt:

Kui manga meeldib, kas siis ka anime meeldib?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Juul 14, 2007 12:05    Teema: Vasta viitega

N kirjutas:
Väike küsimus N'i poolt:

Kui manga meeldib, kas siis ka anime meeldib?


See oleneb täiesti teostusest, eksju. Näiteid võib tuua hulganisti mangade kohta, mis animeversioonist paremad on ja animede kohta, mis mangast paremad on. Kuigi ma lugenud seda ei ole, on miskipärast mul tunne, et kui Nodame manga meeldib, siis meeldib ka anime. Esiteks on sarja visuaalne külg väga ilus ja teiseks keerleb tegevus muusikute ümber ja muusikal on tähtis osa, aga mangas heli edasi anda ei saa, viitsimise korral võib mängitava pala kusagilt otsida ja taustaks mängima panna. Animes on aga muusika kohe olemas.

Mina olen vaadanud Froth-bite'i subtiitreid ja hiljuti tagasi viskas nende ootamine üle ning otsustasin mingi teise grupi sube otsida. Juhtumisi tuli päevake-paar tagasi välja lausa kolm osa järjest ja nüüd ma olen kohe väga rõõmus. See on hea sari, vot.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Reede Aug 17, 2007 00:04    Teema: Vasta viitega


_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Laup Aug 18, 2007 16:46    Teema: Vasta viitega

N kirjutas:
Väike küsimus N'i poolt:

Kui manga meeldib, kas siis ka anime meeldib?


Anime pidi üpris kindlalt mangat jälgima, peaaegu kogu tekst kuni vol 9 - ni on mangast.
Mina hakkasin just mangat lugema ja väga meeldib, plaanis ka anime või live action ära vaadata.
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: