OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Nodame Cantabile
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Sept 17, 2007 23:51    Teema: Vasta viitega

Nüüd on Froth-Bite kõik kakskümmend kolm osa subtiitritega varustanud ja kuna ma neile kindlaks jäin, siis sain sarja alles nüüd lõpuni vaadatud. Igatahes:

See on üpriski hea shoujou-sari, kuigi ka minule pakkus palju rõõmu, mis sest, et ma tüdruk pole. Ilus muusika ja animatsiooni kallal ei saa ka võtta. Tegelased huvitavad ja naljakad, igaüks omamoodi. Natuke venis ainult kogu sari. Kuigi 23 osa on ebaharilikult väike hooaeg (tavaliselt ikka 25 osa, pool aastat kestab), oli sedagi üpris palju. Kuni kooli lõpuni oli kõik hea ja huvitav, lemmikosaks vist jaapanipärase sümfooniaorkestri esinemine + Nodame kostüümis. Edaspidi läks natuke igavaks tegevus selle Rising Star Orchestra ümber, sest kaua sa ikka klassikalist muusikat kuulad, see ¾anr kusjuures mulle eriti ei meeldi ka. Õnneks näidati vahepeal Chiaki ja Nodame perekondi ja nende probleeme.

Viimane osa oli väga ilus ja romantiline ja üldse hästi tehtud, pani tubli punkti sarjale ja seetõttu oli viimane osa positiivne elamus.

Vaadake teiegi!
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Märts 06, 2008 15:39    Teema: Vasta viitega

Sorri et vana teema üles kaevan, aga lõpetasin just viimase osa vaatamise ning pean lihtsalt ütlema, et Nodame Cantabile on üle pika aja üks anime, mis mulle tõesti meeldib. Viimati tekitas mulle sellise tunde vist Honey & Clover (mõlemad hooajad). Eriti nauditav on see anime siis, kui ise muusikaga tegeled ja klassikalist muusikat ei pelga (nagu mina).

Soovitan soojalt kõigile :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
taco



Liitunud: 21 Jan 2010
Postitusi: 96

PostitusPostitatud: Laup Veeb 19, 2011 16:05    Teema: Vasta viitega

super vaatamine, soovitused ka minu poolt.

praeguseks vist peaks kolmas hooaeg lõppenud olema.

Keegi liveaction filmi ka näinud on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: