OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Got Info?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 00:25    Teema: Vasta viitega

Kimi ga Nozomu Eien on sealt nimekirjast väga hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 00:43    Teema: Vasta viitega

Tnx info eest.
Aga kas siis ikkagi keegi pole yume tsukai'd näinud? Anyways kui koju saan, siis vaatan ära - just sain kõne, et DL finished. .::woot::. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Reede Veeb 23, 2007 00:44    Teema: Vasta viitega

zindrel kirjutas:
Kimi ga Nozomu Eien on sealt nimekirjast väga hea.

Vaatasin täna amv'sid sellest tundus päris hea olevat. (Y) Muhe
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 24, 2007 15:02    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Oleks vaja infot mõningate animede kohta, kas on head ja mis muidu arvate, personaalne rateing?
Animed mille kohta oleks vaja infot:


1.chobits
äraleierdatud teema sellest kas robot on võimeline armastama inimest ja vastupidi. kahjuks ei ole seda suudetud teha niivõrd originaalselt ja hästi, et suudaks seda heade animete kategooriasse panna. samuti on peategelane ebameeldivalt kohtlane. samas animet vähenäinud inimesele võiks seda isegi soovitada.
4/10

2.hanoka
animatsioon on kole ja sisu on kli¹eedest kokku pandud. kui tahad tutvuda halbade animetega, siis see on just selleks otstarbeks tehtud.
2/10

3.kimi ga nozomu eien
isiklikult hakkas vastu väga kli¹eeline osa enda süüdistamises asjades milles tegelikult ei ole tegelane süüdi ning tagantjärgi põdemine. algusosadega rikuti minu jaoks anime ära ja tagantjärgi ei suutnud minu jaoks lugu erii premaks minna lisaks see, et peategelan on suht tüüpiline "ei suuda otsustada" tüüpi. aga noh, kui selline asi ei häiri, siis võib asi suht vaadatav draama olla.
6/10

4.love hina
omal ajal meeldis. oli vaadatav komöödia ning sel ajal ei häirinud ka haaremianime tunnused niiväga. võib-olla ei häiriks ka praegu, sest minu mäletamise järgi oli Naru kõrval ainult üks tegelane kellel olid tõsisemad tunded Keitaro vastu.
7/10

5.soul link
vaatasin esimest osa ja kahte-kolme osa lõpust. esimene osa ei meelitanud üldse vaatama ja lõpp kinintas seda tunnet, et mõttetu vaatamine. mingi tüüpiline stooriliin ning ebaoriginaalne lõpp minu arust.

6.yume tsukai
tegemist unenägudest põhjustatud üleloomulike jõududega mille maharahustamisega tegeleb grupp inimesi, yume tsukaid. mõnda osa olen vaadanud ning ei tundu midagi eriti head olevat, st lugu ei tõmba eriti vaatama. kui midagi üleloomulike jõududega seoses vaadata tahad, siis uuematest soovitaks parem Ghost Hunti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Veeb 24, 2007 15:17    Teema: Vasta viitega

-hectic- kirjutas:
Tnx info eest.
Aga kas siis ikkagi keegi pole yume tsukai'd näinud? Anyways kui koju saan, siis vaatan ära - just sain kõne, et DL finished. .::woot::. LaLaLaa


Ma olen....kuid...ainult paar osa. Ta ei olnud niivõrd hea/intrigeeriv/huvitav...et ma oleksin viitsinud ka teisi osasid vaadata, kuigi ta halb ka ei olnud. Tüüpiline.

Kuid..sinu nimekirjast..on chobits parim, mulle ta meeldis. *see pisike raamatujutt, mida chii luges, oli midagi mõnusat ja huvitavat...ning..sellepärast läheb ta mul heade animede kategooriasse (..või asi on lihtsalt selles, et ta oli mul esimene anime teemal "inimene vs robot") wink
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Laup Veeb 24, 2007 21:37    Teema: Vasta viitega

Yume Tsukai sai just lõpetatud, mainiks mõnda asja nagu: Seda oleks saanud ka 6 osaga ära teha, niipalju muud teemat sees peaaegu nagu fillerid. Aga suht hea oli, kuid teist korda vaadata küll ei viitsi XD.

Nüüd vaatan Love Hinat btw.

ps: vaatasin Hanoka 1. osa ära suht halb oli liiga lühike ja kole animatsioon.. ei tea kas viitsin edasi vaadata, aga siiski tahaks näha seda anime halvemat poolt ka, sest siiani ainult häid või väga häid näinud. :P

[MOD] OK HANOKA imeb [/MOD]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 03:30    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

Arno kirjutas:
Hanokat olen paar episoodi vaadand ja ütleks et see on valus kräpp ausalt õeldes, põhimõtteliselt see tahab olla mingi ülimalt nõrk versioon animest Saikano(väga kurb) ja on veel flashis ka tehtud ehk siis ta on su keskmine neti flash multikas anime stiilis põhimõtteliselt

Ma küll ei tea mis loom se "Saikano" on, kuid muus osas nõustun Arnoga. Sai Hanoka just paar päeva tagasi ära vaadatud ja ei suuda mina küll ühtegi omadust välja tuua, mille poolest seda isegi keskpäraseks nimetada saaks. Kui siis ehk peategelase disain, mis mulle teataval määral isegi meeldis (senikaua, kuni ta oma suu kinni pidas).



Üldiselt mahavisatud aeg, kuigi episoodi pikkus on ainult mõni minut, nii et niiväga palju aega raisku ei läinudki. :P
4/10 (aga seda ainult sellepärast, et mulle peategelase disain millegipärast sümpaatne tundus ja alguslugu ei olnud kah just kõige halvem).


Chobits mulle üldiselt meeldis, oli kohati naljakas ja armas (eriti Chi, mis sest, et tal ajude asemel ainult õhk tundub olevat). Kui seda seeriat eriti tõsiselt ei võta, siis on meeldiv meelelahutus

7/10
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 20:46    Teema: Re: Got Info? Vasta viitega

ruri kirjutas:

4.love hina
omal ajal meeldis. oli vaadatav komöödia ning sel ajal ei häirinud ka haaremianime tunnused niiväga. võib-olla ei häiriks ka praegu, sest minu mäletamise järgi oli Naru kõrval ainult üks tegelane kellel olid tõsisemad tunded Keitaro vastu.
7/10


Kas ma saan tõesti õigesti aru 0.o ?
Kas siis anime vaatamine teeb mehed nö. südamlikumaks ning nad hakkavad inimeste tundeid rohkem austama?
*sinupuhul ma ei tahaks eriti uskuda, et põhjuseks on teismeeast väljumine LaLaLaa

Igastahes, mul on ikka tunne, et ma olen valedel jälgedel. Kuule, seleta, mis muutis sinu maitsemeelt, et nüüd on haaremid sinule tüütud?

edit:nüüd peaks õige olema
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")


Viimati muutis seda Chiisan (Kolm Veeb 28, 2007 15:36). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 21:24    Teema: Vasta viitega

Pmst olid kõigil suured tunded Keitaro vastu. Harukal vist mitte, kuid ta oli (vist) tädi kah.

Love Hina ON segane. Ta ei ole piisavalt naljaks, et täisvereline komööödia olla, haarem on, kuid sellel ei ole suurt rõhku.


Minul oli sarnane kogemus Onegai Teacheriga - minu jaoks jube roosa seebivaht, nagu Luts Mariia juba. samas Onegai Twins oli päris hea. Keitaro Urashima arvab aga täpselt vastupidi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 23:03    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Pmst olid kõigil suured tunded Keitaro vastu. Harukal vist mitte, kuid ta oli (vist) tädi kah.

Love Hina ON segane. Ta ei ole piisavalt naljaks, et täisvereline komööödia olla, haarem on, kuid sellel ei ole suurt rõhku.


Minul oli sarnane kogemus Onegai Teacheriga - minu jaoks jube roosa seebivaht, nagu Luts Mariia juba. samas Onegai Twins oli päris hea. Keitaro Urashima arvab aga täpselt vastupidi.


Normaalne seep ongi hea, parem kui "random" momendid kus satutakse mingi komistamise tõttu erootilisesse poosi. Aga noh, ma pole lõpuni vaadanud.

Lihtsalt seep jääb paremini meelde, kui mingi suvaline komöödia.

Love Hina ses suhtes hea, et suudeti piiri hoida. Kuigi jah, tõden et natuke liigne venitamine.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 23:06    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
ruri kirjutas:

4.love hina
omal ajal meeldis. oli vaadatav komöödia ning sel ajal ei häirinud ka haaremianime tunnused niiväga. võib-olla ei häiriks ka praegu, sest minu mäletamise järgi oli Naru kõrval ainult üks tegelane kellel olid tõsisemad tunded Keitaro vastu.
7/10


Kas ma saan tõesti õigesti aru 0.o ?
Kas siis anime vaatamine teeb mehed nö. inimlikumaks ning nad hakkavad inimeste tundeid rohkem austama?

hmmm.. kuidas sa küll sellest lausest sellise järeldusele tegid?

lisaks ütleks veel, et inimlik on vihata, reeta, tappa, vägistada, valetada jne, aga millegipärast pannakse sõna inimlik alla sellest rääkides siiski ainult head asjad. ei tea kas sellepärast, et tahetakse halva olemasolu varjata ja ideaalse (hea) inimese poole sellise definitsiooniga pürgida...

Tsiteerin::
Igastahes, mul on ikka tunne, et ma olen valedel jälgedel. Kuule, seleta, mis muutis sinu maitsemeelt, et nüüd on haaremid sinule tüütud?

kõigepealt - ma pole öelnud, et mulle haaremianimed on kunagi meeldinud. Love Hina oli üks esimesi sellest ¾anrist (kui nii öelda võib) ning oli seega ka uus ning huvitav (lisaks veel komöödiline pool ning igasugu segane värk majaga ja muud imelikud juhtumised), aga kui sellised mitme tüdruku tiirlemised ühe poisi ümber ja "lambist" armumised animest animesse korduma hakkavad, siis selline asi tüütab mind kiiresti ära. lisaks huvitava sisu puudumisele hakkas sellest kordumisest tingituna mingi hetk vastu ka tüdrukute reaalsusest liiga erinev käitumine - "lambist" armumine, mille alla võiks panna igasugused sandaalirihma parandamised, millegi leida aitamised jmt või siis 5-e aastaselt sarnasel põhjusel armumise ning selle armastuse hoidmine nii 10+ aastat...

lühidalt: korraliku sisu puudumine ja "lambist" armumine on tõenäoliselt põhiasjad mis mind sellest ¾anrist eemale peletavad.

Random Hero kirjutas:
Pmst olid kõigil suured tunded Keitaro vastu. Harukal vist mitte, kuid ta oli (vist) tädi kah.

nojah, ei mäleta enam. aga ju siis ei olnud neeed niivõrd rõhutatud suhted, et oleksid hästi meelde jäänud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Veeb 27, 2007 23:57    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
.

Love Hina ON segane. Ta ei ole piisavalt naljaks, et täisvereline komööödia olla, haarem on, kuid sellel ei ole suurt rõhku.


Tohoh, ma ootasin siit nagu rohkem ülistavamat arvustust(no offence wink )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 00:05    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:

Tohoh, ma ootasin siit nagu rohkem ülistavamat arvustust(no offence wink )


Ma ei saa aru, miks kõik mind paadunud LH fänniks peavad. Ok, see meeldis mulle, ma suutsin Keitaro tegelasse sulanduda jms, kuid minu arust on näiteks GitS sellest peajagu üle.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 00:11    Teema: Vasta viitega

http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?t=1040

näiteks see kommentaar selles teemas jätab sellise mulje :)
ma ju ütlesin no offence T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 00:17    Teema: Vasta viitega

eiei, ma ei saanud tigedaks.

Vaata kuupäeva, see oli pool aastat tagasi, Love Hina oli mu esimene teadlikult vaadatud anime, enne vaatasin seda, mida telekas näidati. ja nagu ma ütlesin, ma samastusn Keitaroga, eks see sellepärast mulle nii mõjuski. Nüüd suudan asja objektiivselt vaadata ja kui ma ei oleks suutnud niivõrd sisse elada, võiks öelda, et LH on suhteliselt keskpärane anime.


Ning ruril on õigus - palju seda haaremit vaadata ei saa, ära kulub üks ja sama sisu.

Muuseas, soovitan LH mangat, sisu on suhteliselt teistsugune ja kohati detailsem.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 00:19    Teema: Vasta viitega

arvan et Love Hina on ülikõva (Y) :)
vähemalt see mida olen näinud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 00:24    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Muuseas, soovitan LH mangat, sisu on suhteliselt teistsugune ja kohati detailsem.


mul siuke mõte juba ammu peas käärinud, kontrollin mingi aeg kindlalt ära :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 12:49    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
eiei, ma ei saanud tigedaks.

Vaata kuupäeva, see oli pool aastat tagasi, Love Hina oli mu esimene teadlikult vaadatud anime, enne vaatasin seda, mida telekas näidati. ja nagu ma ütlesin, ma samastusn Keitaroga, eks see sellepärast mulle nii mõjuski. Nüüd suudan asja objektiivselt vaadata ja kui ma ei oleks suutnud niivõrd sisse elada, võiks öelda, et LH on suhteliselt keskpärane anime.


Ning ruril on õigus - palju seda haaremit vaadata ei saa, ära kulub üks ja sama sisu.

Muuseas, soovitan LH mangat, sisu on suhteliselt teistsugune ja kohati detailsem.


Manga ending peaks ka palju rahuldavam olema. Ise pole veel lugenud, kuna tahan läbi lugeda paberkujul ikka. :)
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 28, 2007 16:02    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
hmmm.. kuidas sa küll sellest lausest sellise järeldusele tegid?

"sel ajal"-vihjab, et asi toimus minevikus ja mitte enam..ning ma lihtsalt eeldasin, et haarem on tüütu minuga samal põhjusel, ma eksisin.

Tsiteerin::
inimlik on vihata, reeta, tappa, vägistada, valetada jne, aga millegipärast pannakse sõna inimlik alla sellest rääkides siiski ainult head asjad. ei tea kas sellepärast, et tahetakse halva olemasolu varjata ja ideaalse (hea) inimese poole sellise definitsiooniga pürgida...

parandatud, kuid jah...inimestele enamasti meeldib mõelda, et nad on siiski head.

Tsiteerin::
tüdrukute reaalsusest liiga erinev käitumine - "lambist" armumine, mille alla võiks panna igasugused sandaalirihma parandamised, millegi leida aitamised jmt või siis 5-e aastaselt sarnasel põhjusel armumise ning selle armastuse hoidmine nii 10+ aastat...

Kusjuures, seda toimub..ning päris tihti. Väikesed teod võivad mõnikord palju muuta. Kõik oleneb inimese hetkelisest emotsionaalsest seisundist- kui tüdruk on väga mures ja närvis oma katkise sandaalirihma pärast, siis ka tegelane, kes talle selle ära parandab, on tema jaoks kangelane.

Ning..oeh...isegi mina mäletan, et kellesse ma olin 5a. armunud ning kui tuleks välja, et see sama poiss oleks sirgunud väga kihvtiks inimeseks, siis ma kujutan ette, et mul oleks väga kerge need tunded uuesti üles äratada.

Inimesed armastavad isegi samu toite, mida nad armastasid lapsepõlves (ei, ma ei mõtle plastiliini võp pva liimi) vaid näiteks Tarhuni, seda head kalja, regatt jäätist...ning kui nad näevad neid jälle poes müügil, siis heldimusega krabavad inimesed need poelettidelt ja naudivad neid jällegi. Miks ei võiks olla nii inimestega? Kuidas see lause ongi...et armastus ei sure iialgi LaLaLaa
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Märts 01, 2007 22:43    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
Tsiteerin::
hmmm.. kuidas sa küll sellest lausest sellise järeldusele tegid?

"sel ajal"-vihjab, et asi toimus minevikus ja mitte enam..ning ma lihtsalt eeldasin, et haarem on tüütu minuga samal põhjusel, ma eksisin.

ja mis sinu põhjuseks on kui küsida tohib?
Tsiteerin::
Kusjuures, seda toimub..ning päris tihti. Väikesed teod võivad mõnikord palju muuta. Kõik oleneb inimese hetkelisest emotsionaalsest seisundist- kui tüdruk on väga mures ja närvis oma katkise sandaalirihma pärast, siis ka tegelane, kes talle selle ära parandab, on tema jaoks kangelane.

kas kangelane olemine võrdub armumisega? tegelikult tõesti, võib-olla armuvadki teismelised tüdrukud nii kergesti - kellessegi, kellele pole varem tähelepanu pööranud, kuna ümberringi on palju teisi poisse kes on rohkem huvitavamad või meeldivad rohkem. aga üks väike heategu või hädast aitamine pöörab kohe tähelepanu muudelt ära ja sunnib pühenduma ainult sellele isikule kes selle heateo tegi. kuni järgmise poisi ja heateoni...? (tõsi, seda küll mitte animes.)

Tsiteerin::
Ning..oeh...isegi mina mäletan, et kellesse ma olin 5a. armunud ning kui tuleks välja, et see sama poiss oleks sirgunud väga kihvtiks inimeseks, siis ma kujutan ette, et mul oleks väga kerge need tunded uuesti üles äratada.

ma ei rääkinud mäletamisest, vaid tunnete hoidmisest kogu see X aastat ning tavaliselt peale seda X aastat uuesti kohtumisel ei armuta poissi uuesti. ja haaremianimete poisspetategelasi ma ei nimetaks väga kihvtiks, nende ainuke ühine nimetaja kipub olema väga hea, kuigi vaatamata sellele omadusele pole nad endale millegipärast ennem anime algust suutnud ühtegi tüdruksõpra leida.
Tsiteerin::
Inimesed armastavad isegi samu toite, mida nad armastasid lapsepõlves (ei, ma ei mõtle plastiliini võp pva liimi)

ouch, mis sinul küll toidu mõiste alla käib.
Tsiteerin::
Kuidas see lause ongi...et armastus ei sure iialgi LaLaLaa

vist oli ka nii, et armastusest vihkamiseni on ainult üks samm. kuigi tõsi ta on - armastus ei sure, vaid muudab oma vormi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: