OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

anime/jaapani laulud kitarril?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 16:14    Teema: anime/jaapani laulud kitarril? Vasta viitega

On olemas vist juba klaveri teema, aga kitarri teemat vist pole?
Olen umbes septembrist peale õppinud, aga pole siiamaani ühtegi anime või Jaapani laulu õppinud, aga tuli tuju peale, keegi teab mingit lihtsat laulu?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 16:17    Teema: Vasta viitega

Ma olen ka umbes septembrist peale õppinud, huvitav on see, et mina olen palju vanem xD
Aga lihtne on Naruto - Sadness and sorrow. Õppisin selle peale 2 nädalat mängimist ära :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 16:38    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Ma olen ka umbes septembrist peale õppinud, huvitav on see, et mina olen palju vanem xD
Aga lihtne on Naruto - Sadness and sorrow. Õppisin selle peale 2 nädalat mängimist ära :)

Muusikakoolis või era-õpetajaga?
Ma era-õpetajaga, praegu õppisin Elfen Liedi openingu alguse ära. (part 1)
Selle tutorialiga: http://www.youtube.com/watch?v=sL2edgKdbp4
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 16:53    Teema: Vasta viitega

Voh, õige teema!
Näiteks on selline lehekülg, kus on küll rohkem mängude tabe, aga natuke anime omi on ka.
http://www.gametabs.net/anime
Ja siin on neid päris palju.
http://tabs.animebw.com/tabs.php

Ja ma leidsin tervelt ühe tabi mingi One Piece'i laulu kohta. Binksi Sake! Kuigi see on suht sitt tab, aga ma olen sitt mängija ka, ma ei olegi mingi kuradi kitarrimängija tegelt, nii et mulle ikka sobib.
http://www.ultimate-guitar.com/tabs/m/misc_unsigned_bands/one_piece_-_binks_sake_tab.htm

Ahhaa, ja üks tüüp mängis väga hästi ja tal olid need lood üles ka kirjutatud, aga need olid minu jaoks liiga tasemel.
See tüüp:http://www.youtube.com/user/dolce1211
Ja need noodikirjad:http://www.4shared.com/dir/7824760/935ee354/sharing.html
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 17:25    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Ma olen ka umbes septembrist peale õppinud, huvitav on see, et mina olen palju vanem xD
Aga lihtne on Naruto - Sadness and sorrow. Õppisin selle peale 2 nädalat mängimist ära :)

Muusikakoolis või era-õpetajaga?
Ma era-õpetajaga, praegu õppisin Elfen Liedi openingu alguse ära. (part 1)
Selle tutorialiga: http://www.youtube.com/watch?v=sL2edgKdbp4

No tglt kodus, aga viimasel ajal koolis 1h nädalas elektrikitarri tunnis.
Õpetab 30 aastat mänginud kitarrist Mati Kivistik, kes on elanud 18 aastat Inglismaal ja õppinud näit. Michael Jacksoni kitarristi(nime ei mäleta...) käe all :)

See tüüp ei oska eriti mängida, kes õpetab seal tutorialis.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 17:56    Teema: Vasta viitega

Endal pole isegi parmupilli, et anime laule mängida proovida, aga kunagi oskasin väikeste või väga suurte mööndustega kitarril mängida paari The Pillows'i loo paari väikest tsüklikest.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 18:05    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Ma olen ka umbes septembrist peale õppinud, huvitav on see, et mina olen palju vanem xD
Aga lihtne on Naruto - Sadness and sorrow. Õppisin selle peale 2 nädalat mängimist ära :)

Muusikakoolis või era-õpetajaga?
Ma era-õpetajaga, praegu õppisin Elfen Liedi openingu alguse ära. (part 1)
Selle tutorialiga: http://www.youtube.com/watch?v=sL2edgKdbp4

No tglt kodus, aga viimasel ajal koolis 1h nädalas elektrikitarri tunnis.
Õpetab 30 aastat mänginud kitarrist Mati Kivistik, kes on elanud 18 aastat Inglismaal ja õppinud näit. Michael Jacksoni kitarristi(nime ei mäleta...) käe all :)

See tüüp ei oska eriti mängida, kes õpetab seal tutorialis.

Kodus? Nagu enda käe all õpikute ja/või internetiga
Ja sa õpid kohe algusest peale elektrikidra? Alguses peaks vist akustilise/klassikalise selgeks saama kui elektrikidrale üle minnakse?..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 18:07    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Alguses peaks vist akustilise/klassikalise selgeks saama kui elektrikidrale üle minnakse?..

Kui ei taha, siis ei pea.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 18:09    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Alguses peaks vist akustilise/klassikalise selgeks saama kui elektrikidrale üle minnakse?..

Minu teada mingi kohustus see nüüd küll pole, eks see sõltub rohkem inimesest endast.
Need tabi leheküljed on päris toredad, peaks ka mõne loo ära õppima sealt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 18:13    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Alguses peaks vist akustilise/klassikalise selgeks saama kui elektrikidrale üle minnakse?..

Minu teada mingi kohustus see nüüd küll pole, eks see sõltub rohkem inimesest endast.
Need tabi leheküljed on päris toredad, peaks ka mõne loo ära õppima sealt.

Nagu endal on lihtsam ja üldiselt akustilise/klassikalisega lihtsam mängida?
Aga kuna olen suht n00b, siis üks küsimus, miks on mõndadel lauludel tabid ja selle all ka akordid? (Em, G jms.) Et kaks võimalust seda mängida?

(Ma arvatavasti eksisin, aga jah, ei jaga veel seda värki väga hästi >_<)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 18:40    Teema: Vasta viitega

Äkki on kahele pillile lugu mõeldud, et üks nagu mängib tausta, aga ega ma tegelikult ei tea midagi kitarrist, kõik, mis ma õppinud olen, olen õppinud "mängides" ja seda ma küll eriti kaua teinud pole, sügisest või nii, aga mitte eriti hoolsalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 18:46    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Kodus? Nagu enda käe all õpikute ja/või internetiga
Ja sa õpid kohe algusest peale elektrikidra? Alguses peaks vist akustilise/klassikalise selgeks saama kui elektrikidrale üle minnakse?..

Eino ei pea akustilisest alustama, aga ma mängin tüdruku pool tema akustilist kidra ka ja kole ebamugav on xD (harjumise asi).
Õpin õpikute ja Internetiga.
ShinNatsume kirjutas:
Nagu endal on lihtsam ja üldiselt akustilise/klassikalisega lihtsam mängida?
Aga kuna olen suht n00b, siis üks küsimus, miks on mõndadel lauludel tabid ja selle all ka akordid? (Em, G jms.) Et kaks võimalust seda mängida?

(Ma arvatavasti eksisin, aga jah, ei jaga veel seda värki väga hästi >_<)
Võid mängida akorde ja ka nooti. Koos pole eriti võimalik(ühel kitarril), kuna akord ongi nootidest ülesse ehitatud.

Elektrikitarri õppimisel on muidu see jama, et näppe ei kasuta(medikas on peamine) ja fingerpicking'ut ei õpi, vähemalt niipea.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 19:44    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Kodus? Nagu enda käe all õpikute ja/või internetiga
Ja sa õpid kohe algusest peale elektrikidra? Alguses peaks vist akustilise/klassikalise selgeks saama kui elektrikidrale üle minnakse?..

Eino ei pea akustilisest alustama, aga ma mängin tüdruku pool tema akustilist kidra ka ja kole ebamugav on xD (harjumise asi).
Õpin õpikute ja Internetiga.
ShinNatsume kirjutas:
Nagu endal on lihtsam ja üldiselt akustilise/klassikalisega lihtsam mängida?
Aga kuna olen suht n00b, siis üks küsimus, miks on mõndadel lauludel tabid ja selle all ka akordid? (Em, G jms.) Et kaks võimalust seda mängida?

(Ma arvatavasti eksisin, aga jah, ei jaga veel seda värki väga hästi >_<)
Võid mängida akorde ja ka nooti. Koos pole eriti võimalik(ühel kitarril), kuna akord ongi nootidest ülesse ehitatud.

Ma tean, kuid seal on kahel kohal sama akord, aga teised noodid nendel kohtadel, äkki raidomehel õigus?
Mu õpetaja põhimõte muidu = Alguses fingerstyle ja akordid siis alles noodid, mu sõbra isa käib ka sama õpetaja juures, ja ma ise pole veel noote õppinud, aga ta ütles.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 20:36    Teema: Vasta viitega

Muidugi tal õigus, ma lihtsalt lisasin, et kahte ühe kitarri peal korraga ei saa. Mis su õpetaja nimi? No tal on õigus ka, noodi tundmine pole nii oluline. Mu kidraõpsil pole vaja nooti tundagi xD Ta mängib kuulamise järgi. Nt. lasin talle ükskord moblast Canon Rocki ja ta mängis alguse kohe maha xD( rohkem ma ei lasknudki talle).
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 21:46    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Muidugi tal õigus, ma lihtsalt lisasin, et kahte ühe kitarri peal korraga ei saa. Mis su õpetaja nimi? No tal on õigus ka, noodi tundmine pole nii oluline. Mu kidraõpsil pole vaja nooti tundagi xD Ta mängib kuulamise järgi. Nt. lasin talle ükskord moblast Canon Rocki ja ta mängis alguse kohe maha xD( rohkem ma ei lasknudki talle).

Mul kidraõps muidu vist pärast õpetab nooti aga mitte hetkel, seda ma tean, et kahte ühe peal ei saa.. Aga muidu mu sõbra isa (see kes sama õpetajaga on) ütles, et kui ei taha, ei pea seal üldse õppima nooti, aga kui tahad, siis alguses akordide ja fingerstylega harjud üldse kidraga ära LaLaLaa
Õpetaja nimeks Janno Pais
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2009 22:01    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:

Aga muidu mu sõbra isa (see kes sama õpetajaga on) ütles, et kui ei taha, ei pea seal üldse õppima nooti, aga kui tahad, siis alguses akordide ja fingerstylega harjud üldse kidraga ära LaLaLaa

jaa ja siis kui oled kümme aastat iga päev kuus tundi harjutanud teed selle ka ära.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 06, 2009 15:20    Teema: Vasta viitega

Üks kord ma oskasin Windi, aga enam ei mäleta.-..ja Seishun Kyousoukyokut ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Jan 06, 2009 16:40    Teema: Vasta viitega

shether kirjutas:
Üks kord ma oskasin Windi, aga enam ei mäleta.-..ja Seishun Kyousoukyokut ka.

Rasked laulud? SeishounKyosoukyoku proovin vist ära õppida sest laul meeldib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 06, 2009 22:13    Teema: Vasta viitega

neh, tegelt mitte eriti, lihtsalt pead harjutama akorde, osad on natuke keerulisemad alguses.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Jan 07, 2009 06:11    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Nagu endal on lihtsam ja üldiselt akustilise/klassikalisega lihtsam mängida?>_<)


Elektri kitarr. Selle peal saab kõike mängida. Seega loogiline oleks. et alustad elektrikitarriga. Akustiline tüütab vahest ära ka. Kõige tähtsam on see, et Akustiline kitarr on valju, väga! Seega kui teisi segada ei taha, siis kõrvaklapid pähe ja elektri.K. kätte!

Rääkimata muidugi sellest, et vahest võib AMP-i põhja keerata ja midagi mõnusat jammida, nagu n.t super mõnus witch hunter robin shell

mmm.. :P
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: