OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Wazaap !

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Teardrop



Liitunud: 23 Juul 2010
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Reede Juul 23, 2010 15:23    Teema: Wazaap ! Vasta viitega

Tere ma olen siis uus liituja siin,ega ma algul arvasin et ma ainuke kes eestis vaatab animet,aga t2na m6tlesin v6iks otsida kas ka teisi eestlasi ja tuleb v2lja et v2ga palju :P.

Teen enda listi mida ma vaatan/vaatasin (ma k6ike ka ei m2leta :P).

Vaatan:
Naruto Shippuden,Bleach,Fairy Tail,To Aru Kagaku no Railgun,Asobi Ni Ikuyo... hmm ega vist rohkem ei ole ma ei ole leidnud enda meele j2rgi neid enam eriti.

Vaatasin:
07-Ghost(minu topis oleks se 1-3 kohal),Naruto,FMA:Brotherhood,Angel Beats,Code Geass,Code Geass R2,Vampire Knight,Vampire Knight:Guilty,To Aru Majutsu no Index,Death Note,Ragnarok,Elfen Lied,Kämpfer.

Ma neid ei lisanud mis ma paar episode vaatasin ja k6ik ei tulnud meelde kah,sest neid on palju palju.

V6ite soovitada kah,kuid mulle p6hiliselt meeldivad kus on mingi magic sees voi mingi powerid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 23, 2010 15:29    Teema: Vasta viitega

Sellise listi saaks teha endale näiteks leheküljel www.myanimelist.net, ning soovitusi saab siit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 23, 2010 15:46    Teema: Vasta viitega

Wazaap yo.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Juul 23, 2010 15:56    Teema: Vasta viitega

Tere tulemast foorumisse!

Hetkel vaadatavate animede jaoks on meil olemas selline teema nagu mida keegi vaatab. Lisaks on meil olemas lemmikanimede teema, halbade animede teema, animede soovitamise teema (mida kasutaja ninjaking241 juba linkida jõudis) ja üldse terve hulk igasugu huvitavaid teemasid, kuhu postitada.

Kõige toredam oleks aga meeldinud (ja ka mittemeeldinud) animede kohta postitada pikemaid muljeid juba konkreetse anime teemasse (või kui antud animest varem räägitud ei ole, siis see teema ise teha).

Ning uue liitujana oled tervitatud ka iseennast tutvustama teemas Kes sa oled?

Lisaks soovitan pilk peale heita meie foorumi reeglitele. Näiteks käib seal üks punkt teemade pealkirjastamise kohta - üldiselt me ei tolereeri selliseid ebainformatiivseid pealkirju nagu "wazaap".

Meeldivat siinviibimist.

PS. Kuna antud teema paku erilist perspektiivi muule diskussioonile peale animede soovitamise, mille jaoks on parem teema olemas, siis sulgen selle praegu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: