OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Signatuuri pildid
Mine lehele 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 16:26    Teema: Signatuuri pildid Vasta viitega

Meil ei ole eraldi reeglit selle kohta, aga mul oleks siiski üks palve: ärge kasutage enda signatuurides pilte, mis on vertikaalis umbes neli korda pikemad kui teie keskmine postitus. Või isegi kaks korda, või noh, üldse pikemad. Ilgelt rõve on üritada jörjest lugeda mingit teemat kui iga postitust katkestab mingisugune eriti nilbe lärakas keset ekraani, mis domineerib lugemisruumi.

Ehk siis: Random Hero oma on OK, sest ta on malbetes toonides, sulandub nii foorumi taustatoonide kui ka tema avatariga ning kuna ta kirjutab reeglina pikemaid postitusi (ühesõnaga, peab foorumi reeglitest kinni). Kasutaja Karst või kesiganes aga võiks enda signatuurist selle pildi ära võtta ja sinna tühja ruumi jätma sest noh, font on ilus aga sihuke üldpilt ei meeldi mulle kohe mitte üldse.

Ning järgmine nädal hakkame ahistama inimesi, kes keelduvad oma postitustest suuri algustähti kasutamast. Teie olete järgmised (kammerer k.a.)

-administratsioon

p.s. Random Hero pls tee mulle ka mingi pilt signatuuri tarbeks mis sobiks mu avatariga.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 17:54    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Ning järgmine nädal hakkame ahistama inimesi, kes keelduvad oma postitustest suuri algustähti kasutamast. Teie olete järgmised (kammerer k.a.)


miks ometi :( ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 17:58    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, illusoorse isikupära väljajuurimise eesmärgil näiteks? acousmatique'l vahel käivad sellised tuurid peal.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 19:08    Teema: Re: Signatuuri pildid Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

p.s. Random Hero pls tee mulle ka mingi pilt signatuuri tarbeks mis sobiks mu avatariga.


*irvitab* Kes oli see tore inimene, kes mulle selle armsamast armsa tiitli pani? ok, eks vaatab, ma ei pea pikka viha.

Ja asi on tegelikult lihtsamast lihtsam - niipalju, kui mina olen foorumites käinud, on reeglite all alati lihtsamast lihtsamalt kirjas maksimaalsed suurused.

Ise pooldan 500*150 suurust, kuigi baka foorumi suurust ja keskmist postituste pikkust arvestades on seda palju.
Tähtis ei ole minu arust laius, pigem kõrgus. Näiteks kasutan mina sedasama signatuuri foorumis, kus on limiit 400*80, kuid kuna ma olen omaniku sõber ja see 100 pikslit lisalaiust ei muuda põhimõtteliselt midagi, olen saanud loa seda kasutada. ja nagu acousmatique ütles, see sulandub enam-vähem foorumi üldpilti, mingi jube must kast mis üle foorumi laiutab on aga kole mis kole. Ennem oli asi veel hullem, Lp. Karst pani oma signatuuri paraja postituse jagu testide tulemusi.

Kuna administraatorid on siin huumorisoonega, võiks ju silmapaistvamad signatuurid asendada sellise kena meeldetuletusega, kuid samas baka üldsuuruse korral on sedagi vist palju.

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 19:25    Teema: Vasta viitega

Kuulge, olge õnnelikud, et ma Karsti musta kasti 25% võrra vähendasin suht koheselt... Aga noh, nõustun eelkõnelejatega igal juhul.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 19:30    Teema: Vasta viitega

arno võiks oma signatuuri ka natuke trimmida. Selline


on minu arust natuke palju.

Ma tean küll, et omaloomingut siin eriti näha ei taheta, kuid mingi signatuuride-avataride teema võiks küll olla, et uued kasutajad kasvõi sealt võtaks, selle asemel, et kes teab mis hirmutist panna.


võin väiksemaks teha kui tahate.


kui meeldib, võin nime ära muuta vastavalt kliendi soovile.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 19:49    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Ma ei tea, illusoorse isikupära väljajuurimise eesmärgil näiteks? acousmatique'l vahel käivad sellised tuurid peal.

Jumal ei.

Vastik on lugeda lihtsalt.

Enamikele inimestele see vist ei valmista probleeme, kuid minu jaoks on väike algustäht lause alguses enam-vähem sama ärritav kui vale täht lause alguses. Ja mõtle kui ärritav see on!

Kindlasti, harjuda saaks, aga... pigem tahaksin ma rahus näiteks kammereri pikemaid postitusi lugeda, ilma et iga uue lausega mu peas paar vale sünapsi teksti järgnevuse ära rikuvad.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 20:13    Teema: Vasta viitega

igatahes, järgmine kord, kui kellelgi pole miskit normaalset enda nime alla panna, võtke minuga ühendust ja öelge, mida te sinna tahate. Ärge väga palju lootke, ma pole kuigi proff.

acousmatique, sinu kassiga on raske midagi sobitada.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 21:05    Teema: Vasta viitega

MA sooviks ka midagi. Elfen Lied või naruto :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 21:21    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Enamikele inimestele see vist ei valmista probleeme, kuid minu jaoks on väike algustäht lause alguses enam-vähem sama ärritav kui vale täht lause alguses. Ja mõtle kui ärritav see on!


Mõistetav, mõistetav.

Tänks, Random Hero-le ! HARDBEAR !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 21:26    Teema: Vasta viitega

IRW. ma tegin selle signatuuri sõbrale, kelle kasutajanimi oligi Hardbear. võin sinna kammerer asemele kirjutada, kuid kui sa tahad kõvakaru edasi olla, lase käia.







pole küll minu, vaid ühe tuttava Havai kunstniku tehtud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 21:35    Teema: Vasta viitega

Peaks mainima, et kõige üldlevinumad mõõdud foorumite signatuuride ja userbaride kohta on järgmised:

Userbar (suurus maksimaalselt 350x19 pixlit) ja signatuur (suurus on maksimaalselt 468x100 pixlit).

Tavaliselt lubatakse panna, kas *üks userbar;*üks sigi;*kaks userbari; *üks userbar ja üks sigi. Endalgi kõikides foorumites selliste reeglite järgi :/

Siin foorumis võikski nats rohkem ja täpsemalt reegleid olla, mitte palju aga mingid nats täpsemad kui hetkel.

PS: Kas te musta signa all mõtlesite minu oma? o.O
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 21:37    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
IRW. ma tegin selle signatuuri sõbrale, kelle kasutajanimi oligi Hardbear. võin sinna kammerer asemele kirjutada, kuid kui sa tahad kõvakaru edasi olla, lase käia.







pole küll minu, vaid ühe tuttava Havai kunstniku tehtud.
Kas sasuke oma ple ve? Aga Elfen Lied?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 22:19    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:


Vastik on lugeda lihtsalt.

Enamikele inimestele see vist ei valmista probleeme, kuid minu jaoks on väike algustäht lause alguses enam-vähem sama ärritav kui vale täht lause alguses. Ja mõtle kui ärritav see on!



no mind jälle ärritab suurte algustähtedega kirjutamine. emm ma olen sunnitud IRL nii palju täiuslikult korrektset teksti tootma, et foorumites, mitteametlikes mailides jm ma neid põhimõtteliselt ei kasuta, va ehk vahel mingites nimedes selguse mõttes.

eks editeerige, kui vaadata ei kannata.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 22:42    Teema: Vasta viitega

ärge mind enam pange unise peaga signatuure tegema. Muidu saate veel hulgi selliseid jubedusi. Kuid ma postitan oma vaimusünnitise ikkagi, kuigi see mulle endale ei meeldi ning iga digikunsti valdav inimene ainult naerab selle üle.


_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 07, 2007 23:08    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ärge mind enam pange unise peaga signatuure tegema. Muidu saate veel hulgi selliseid jubedusi. Kuid ma postitan oma vaimusünnitise ikkagi, kuigi see mulle endale ei meeldi ning iga digikunsti valdav inimene ainult naerab selle üle.

See on natuke nõrk... Muud ple?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 00:58    Teema: Re: Signatuuri pildid Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Ning järgmine nädal hakkame ahistama inimesi, kes keelduvad oma postitustest suuri algustähti kasutamast. Teie olete järgmised (kammerer k.a.)

eks siis järgmisest nädalast proovib hakkama saada ainult ühelauseliste postitustega ning proovida lause liitlauseks teha või punkti asemel lause pikendamiseks igasugu muid märke kasutada - näiteks koolonit või sidekriipsu jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 01:30    Teema: Re: Signatuuri pildid Vasta viitega

ruri kirjutas:
acousmatique kirjutas:
Ning järgmine nädal hakkame ahistama inimesi, kes keelduvad oma postitustest suuri algustähti kasutamast. Teie olete järgmised (kammerer k.a.)

eks siis järgmisest nädalast proovib hakkama saada ainult ühelauseliste postitustega ning proovida lause liitlauseks teha või punkti asemel lause pikendamiseks igasugu muid märke kasutada - näiteks koolonit või sidekriipsu jne.


Ma arvan, et nii vist peab tegema hakkama jah- mitte, et ma aru saaks mida ta/nad sellega saavutada püüavad; olen päris kindel, et kõik seda järgima ei hakka.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 08:21    Teema: Re: Signatuuri pildid Vasta viitega

ruri kirjutas:
eks siis järgmisest nädalast proovib hakkama saada ainult ühelauseliste postitustega ning proovida lause liitlauseks teha või punkti asemel lause pikendamiseks igasugu muid märke kasutada - näiteks koolonit või sidekriipsu jne.

Miks nii?

Aah, oot, sa oled ruri. Okei, nevermind.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 08, 2007 09:41    Teema: Re: Signatuuri pildid Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
ruri kirjutas:
eks siis järgmisest nädalast proovib hakkama saada ainult ühelauseliste postitustega ning proovida lause liitlauseks teha või punkti asemel lause pikendamiseks igasugu muid märke kasutada - näiteks koolonit või sidekriipsu jne.

Miks nii?

Aah, oot, sa oled ruri. Okei, nevermind.
Oot, mis algustähte? Nagu lause Suurt esimest algustähte? Mina küll kirjutan esimese suurena, kui ma ei kirjutaks siis läheks mul koolis ka meelest ju....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 23

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: