OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka kokkutulek - 24.-25. märts 2007 Kunstimäel
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 16:00    Teema: Vasta viitega

Pidevatl nurisetakse. Sama jama on ka viimastel kordadel olnud. Ausalt üeldes, väidan, et selle korra küsimused, olid võrreldes eelmiste aastatega, tunduvalt lihtsamad. Peaaegu pooltele, oleksin vastuse oma peaga leidnud. Ehk on mäluaugud tänu viinaravile vähenenud. ???

PS: ma kasutan liiga palju komasid! ! ! !
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology


Viimati muutis seda xin Zeran (Teis Märts 27, 2007 16:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
electra



Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 326
Asukoht: tartumaa

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 16:02    Teema: Vasta viitega

plussmiinus nelja oleks isegi vastata osanud :)
aeh, kui kõlakad teoks saavad ja asi veelkord ka suvel toimub, katsun end ehk kohale vedada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 16:12    Teema: Vasta viitega

Virisejad tuleks kappi pista.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 16:19    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Virisejad tuleks kappi pista.


ma arvan, et need, kes siin suure suuga lubasid mind kappi kinni panna, peaksid ise nüüd häbi tundes vaikselt kappi ronima.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 16:20    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Virisejad tuleks kappi pista.

Peale tegelaste isetutvustamise vooru, korraldame siis tutvustuse vooru: virisejate kapi seest poolt tundmaõppimiseks.
Random Hero kirjutas:
ma arvan, et need, kes siin suure suuga lubasid mind kappi kinni panna, peaksid ise nüüd häbi tundes vaikselt kappi ronima.
Ma pakun, et sinu kapitutvustuse vooru piduriks oli hjargi pohmakas, glaurungi vigastused, minu psüühhiline invaliitsus ja asjaolu, et sa käitusid hämmastavalt vaikselt ja viisakalt.
:P
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 16:31    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:

Random Hero kirjutas:
ma arvan, et need, kes siin suure suuga lubasid mind kappi kinni panna, peaksid ise nüüd häbi tundes vaikselt kappi ronima.
Ma pakun, et sinu kapitutvustuse vooru piduriks oli hjargi pohmakas, glaurungi vigastused, minu psüühhiline invaliitsus ja asjaolu, et sa käitusid hämmastavalt vaikselt ja viisakalt.
:P


Mida sa siis lootsid, et hakkan kõigiga tüli norima? Kas genky siis pole sulle öelnud, et tegelikult olen ma hoopis teistsugune kui foorumites?

Minu ebaviisakuse foorumites ei tulene sellest, et ma ülbe oleks, ma lihtsalt ei vaevu pikka ja viisakat teksti kirjutada, ütlen otse välja nii kuidas asi on ja kõik.

OOT: postituse kirjutamise ajal tuli raadiost parim ilmatedae: ilm on reedeni selline nagu ta praegu on, reedest muutub ilm teistsuguseks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 19:45    Teema: Vasta viitega

Minu arvates küsimused küll eriti rasked polnud, just parajad olid, mõnele teadsid vastust, mõnele mitte. Kergemate küsimustega muutuks asi juba kergelt igavaks.

Vahva üritus oli, eelmine aasta oli mul ehk natuke huvitavam aga lõbus oli ka see aasta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 20:45    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Virisejad tuleks kappi pista.


Sellega on probleem...sest..mina isiklikult ei näinud ühtegi piisavalt suurt kappi seal puhkemajas...


Kuid..vabarna..mis raamatut sa mulle muidu soovitasid? *suutsin unustada...

PS: Muidu oli kokkutulek tänu Yoshile ja hjargi DS'ile isegi kihvt ja lõbus üritus ..ning..ma vahepeal tahtsin isegi metsa minna, kuid siis ajas sealt mind ära üks suur ja kuri inimene...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")


Viimati muutis seda Chiisan (Teis Märts 27, 2007 22:37). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 20:50    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
Vabarnamees kirjutas:
Virisejad tuleks kappi pista.


Sellega on probleem...sest..mina isiklikult ei näinud ühtegi piisavalt suurt kappi seal puhkemajas...


see on küll tõsi. Kuid samas, kui ikka väga vaja on, annab inimest ka väikesesse kappi toppida.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 21:18    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
Sellega on probleem...sest..mina isiklikult ei näinud ühtegi piisavalt suurt kappi seal puhkemajas...

ärge öelge, et kõik siin suudavad ainult piiratult ja kapi kui seinakapi või muu taolise suunas mõelda. autosid oli ju rohkem kui null kohapeal, eks ju? eks ju!? ning ärge õelge, et Random Hero mingi auto pagasi sisse ära ei mahu.

minu arust saab ka ilma kapita hakkama, tahtmist ja pealehakkamist on ainult vaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 21:47    Teema: Vasta viitega

ei, ärge mind nüüd pagasnikusse küll pange, pärast saate auto omaniku käest peksa, et te minusuguse vastutustundetu hullu tema autosse toppisite. Kõigepealt närin kõik juhtmed läbi, siis poen kuidagi salongi, lammutan kõik laguneva laiali, kergendan ennast istmetele ja lõpuks löön kõik aknad välja ja väljun ikkagi katuseluugi kaudu.

mitte et mul kunagi plaanis oli kapp terveks jätta...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 22:15    Teema: Vasta viitega

tänan hoiatamast. ma arvan, et peale seda teksti siin vaevalt keegi sind ilma kinni sidumata kuhugi paneb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 22:19    Teema: Vasta viitega

Tegelt võiks Random Hero hoopis pilte üles panna. Tahaks nagu rohkem näha. Sama ka teistele, kes seal kaameratega klõpsutasid.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 22:35    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
tänan hoiatamast. ma arvan, et peale seda teksti siin vaevalt keegi sind ilma kinni sidumata kuhugi paneb.


ära sa arva, kuigi see ei paista välja, olen uskumatult painduv ja oskan igasuguseid sõlmesid vaevata silmad kinni lahti teha.

Aga need, kes tahavad mind kappi kinni panna (või siis veel kinni seotult autosse vms), arvestage üht asja: saate nukkidega tuutusse. Ma ei paista küll eriline löömavend välja, kuid kui mina löön, siis nii kõvasti kui ma suudan täpselt sinna kus see kõige rohkem haiget teeb.

Lõpuks annan teile kõigile haluga pähe.

Vabandan piltide vähesuse eest, pilte ongi vähe ja need on vahelduva kvaliteediga, neetud automaatre¾iim.
_________________


Viimati muutis seda Random (Teis Märts 27, 2007 22:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 22:48    Teema: Vasta viitega

oot kas sa tahad öelda, et nii vähe neid pilte tuligi välja kui sa siia panndu oled ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 22:57    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ruri kirjutas:
tänan hoiatamast. ma arvan, et peale seda teksti siin vaevalt keegi sind ilma kinni sidumata kuhugi paneb.


ära sa arva, kuigi see ei paista välja, olen uskumatult painduv ja oskan igasuguseid sõlmesid vaevata silmad kinni lahti teha.


ma võin käerauad tuua :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 23:02    Teema: Vasta viitega

ei, pilte on ikka rohkem. üritan laiskusekollist jagu saada ja need homme üles panna.

Nendele, kes tahavad mind kappi panna, teen Elize no Yuutsut.


_________________


Viimati muutis seda Random (Teis Märts 27, 2007 23:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kaisu0



Liitunud: 11 Veeb 2007
Postitusi: 127

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 23:04    Teema: Vasta viitega

hmm.. okih.. eks sa siis ürita LaLaLaa jääb ootama...
aa.. üks kapp oli vist kuhu sa oleksid sisse mahtunud kuidagi ilusti.. see mis oli trashi, glauri ja vabarna toas... :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 23:17    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ära sa arva, kuigi see ei paista välja, olen uskumatult painduv ja oskan igasuguseid sõlmesid vaevata silmad kinni lahti teha.

lisaks kappipanemisele veel üks asi mida RH-ga proovida võib - siduda käed kinni ja vaadata kas ta saab ennas lahti. ilma kohapealt liikumata ja abivahendeid kasutamata.

aga mis kappipanemisse puutub, siis ainukesed meetodid selleks ei ole jõumeetodid. ma ei kahtlegi sinu osavuses, võimekuses ja muus taolises, aga kas sa soovid sellisel üritusel lülitada sisse oma paranoialüliti ning hoida pidevalt silmi ka seljataga ning mitte magada eeldades, et iga hetk võib keegi seljatagant koti pähe tõmmata või midagi joogi-söögi sisse sokutada? ja pärast ärgates leiad ennast kapist...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Märts 27, 2007 23:24    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
Random Hero kirjutas:
ära sa arva, kuigi see ei paista välja, olen uskumatult painduv ja oskan igasuguseid sõlmesid vaevata silmad kinni lahti teha.

lisaks kappipanemisele veel üks asi mida RH-ga proovida võib - siduda käed kinni ja vaadata kas ta saab ennas lahti. ilma kohapealt liikumata ja abivahendeid kasutamata.

aga mis kappipanemisse puutub, siis ainukesed meetodid selleks ei ole jõumeetodid. ma ei kahtlegi sinu osavuses, võimekuses ja muus taolises, aga kas sa soovid sellisel üritusel lülitada sisse oma paranoialüliti ning hoida pidevalt silmi ka seljataga ning mitte magada eeldades, et iga hetk võib keegi seljatagant koti pähe tõmmata või midagi joogi-söögi sisse sokutada? ja pärast ärgates leiad ennast kapist...


pole proovinud. ei oska tulemust öelda.

Ning mu meeled on alati niigi erksad, üheksal juhul kümnest ei õnnestu mulle selja taha hiilida, kui ma just kusagil lärmakas kohas kedagi ei kuula vms.

Kui kapp on puidust, tulen ma sealt varsti välja, kuid kapi paranduse rahad peavad kappipanijad välja köhima.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: