OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Vennad animetes.

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 22:39    Teema: Vennad animetes. Vasta viitega

Ma ei tea, kas keegi veel on tähele pannud, et animetes esineb seda, et kas peategelasel või mõnel tähtsamal tegelasel on vanem vend, kes on tegelasest tugevam ja kellest see animetegelane püüab üle olla või teda võita.

Näiteks Monkey D. Ruffy ja tema vanem vend Puma D. Ace One Piece-st. Antud juhul on küll tegemist vendadega, kes omavahel hästi läbi saavad, kuid Ruffy tahab ikkagi olla parim ja selleks peab ta ka oma vennast parem olema.

Tõsisemad näited on Narutost Sasuke Uchiha, kes tahab oma vanemale vennale Itachile kätte maksta nende vanemate mõrva eest.

Ja kui ma õigesti mäletan oli ka Escaflownis midagi säärast. Noorema venna nimi oli seal vist Van. Kahjuks ma ei mäleta sealt enam suurt midagi.

Kui keegi veel selliseid seoseid on märganud võiks seda siin mainida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 23:12    Teema: Vasta viitega

Inuyasha ja Sesshomaru
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 23:15    Teema: Vasta viitega

Ka mina olen analoogseid seoseid märganud.

Kui ei ole vanemat venda kellest parem olla siis on vanem õde kellest parem olla ja kui ei ole õde siis on isa kellest parem olla ja kui ei ole isa siis on sõber kellest parem olla ja kui ei ole sõpra siis on vaenlane kellest parem olla ja kui ei ole vaenlast siis tuleb igast rännakul ette juhtuvast olendist parem olla...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Monkey D. Ruffy
Hoirassaa, ja pudel rummi!


Liitunud: 29 Nov 2004
Postitusi: 441
Asukoht: Oma laeval, seilamas seitsmel maailmamerel.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 23:21    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Inuyasha ja Sesshomaru


Kuidas ma selle küll unustada võisin?! Need kaks mu üldse sellele mõttele viisidki. Kui on üks seos veel. See ei sobi küll hästi sellesse teemasse, kuid ma pean seda siiski mainima. Zeke ja Joh Shaman Kingist. Kes on sarja näinud teavad mida ma mõtlen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 15, 2006 23:30    Teema: Vasta viitega

See on ju nii loomulik, et vennad soovivad üksteist tappa ja üksteisest parem olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 00:36    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
See on ju nii loomulik, et vennad soovivad üksteist tappa ja üksteisest parem olla.

LaLaLaa Otseloomulikult! Väikevenna mõrvakatsete eest pean ma iga päev hoiduma.

Vendade vahel on alati mingisugune rivaalitsemine, animedes on samas olemas ka vendi, kes ei soovi üksteist ületada ega tappa. Vastupidiste vennapaaride kohta võib näiteid küll tuua, aga see ei tähenda midagi. Me võime samamoodi loendada näiteks lahkuläinud paare, sugulaste armusuhteid, koerte kiindumust pigem poistesse kui tüdrukutesse jne jne, appike, aga me ei saa sel viisil suuremaid järeldusi teha ehk siis kokkuvõtteks teemale:
Monkey D. Ruffy kirjutas:
Ma ei tea, kas keegi veel on tähele pannud, et animetes esineb seda, et kas peategelasel või mõnel tähtsamal tegelasel on vanem vend, kes on tegelasest tugevam ja kellest see animetegelane püüab üle olla või teda võita.

Mõnes animes esineb, mõnes mitte.

Escaflownis olid vendadeks Falken ja Van Fanel. Minu meelest oli väga tore vennapaar, suhtusid üksteisse üpriski mõistvalt. Folken üritas venda enda poolele meelitada, samas kui Van tahtis reeturist vennale kätte maksta. Kuid lõpp oli sel lool ilus ja minu mäletamist mööda kohtusid nad anime jooksul mitu korda, kuid kohe teisele kallal ei läinud kumbki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Nelj Nov 16, 2006 02:25    Teema: Vasta viitega

FMA'is on ka päris toredad vennad, ja suht koomilised mõnes mõttes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 27, 2006 14:16    Teema: vennad Vasta viitega

Cain ja Abel Trinity Blood :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 18:41    Teema: Vasta viitega

ei,see pole sugugi alati nii.Vähemalt mina pole seda veel seninäinud animedes märganud.Otse vastupidi on,et vennad üksteisest väga hoolivad.Peale Fullmetal Alchemist võiks näiteks tuua ka Spiralit,kus peategelane püüdis leida oma vanemat venda ja Peace Maker Kurogane,kus vanem vend pidevalt muretses oma noorema venna pärast.
Ka sellises animes,nagu Night Head Genesis oli vendade vahel mõistmist ja hoolivust.Neid animeid on veel,ma ei hakka neid kõiki siin nimetama.Neid animeid,kus vennad üksteist tappa üritavad pole ma aga üldse näinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 12, 2007 18:58    Teema: Vasta viitega

Tenjou Tenge :/

Takayanagi vennad :)

Kuigi seal pole otsest tahet parem olla aga ega seda Inuyashasgi mitte kui õigesti mäletan.
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Raivin



Liitunud: 18 Sept 2006
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 13:35    Teema: Vasta viitega

Shaman Kingist Yoh ja ta vend Zeke või midagi sarnast LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 13, 2007 14:42    Teema: vennad Vasta viitega

Kaoru ja Hikaru Ouran high school host clubist :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
himiko



Liitunud: 26 Dets 2006
Postitusi: 290
Asukoht: hea küsimus ;)

PostitusPostitatud: Esm Veeb 05, 2007 14:14    Teema: Vasta viitega

Tean ja Keel animest Tide-Line Blue.Vennad olid üksteise täielikud vastandid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: