OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Onegai Twins

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Veeb 02, 2007 14:12    Teema: Onegai Twins Vasta viitega

nii-nii, onegai Teacheri järg/spin-off ära vaadatud.

Esimene mulje - palju parem kui Onegai Teacher. Miks? sest ei olnud nii ülimalt ära kulunud kli¹eesid. Esimene suudlus juhtus küll rohkem juhuse käigus, kuid mitte keegi ei hüpanud põõsast välja ega teinud BÖÖÖ.

*kas keegi ütles LOVE HINA?* [VÕIMALIK SPOILER] aga nii on. Keitarot ja Maikut ei anna küll eriti võrrelda, mitte küll vastandlikud, kuid kindlasti mitte sarnased tegelased. Aga muidu on küll autorid vist LH'd tegemise kõrvalt vaadanud. Miina on särtsakas nagu Naru (Naru punche ei olnud), Karen on jällegi vastand Miinale ning minestab Mutsumi sarnaselt pidevalt. Muidugi pole juba peale esimest osa vaatajale saladus, kumb tüdruk on õde ja kummast saab tüdruksõber.

Muidu oli sisu pidevalt voolav, mingied jõhkraid fillereid või muidu jama eriti ei olnud.

Üks asi, mis tõsiselt häiris oli Kareni ja Miina pidev alastiolek. Näha midagi eriti ei olnud (oot, alasti olid TÜDRUKUD, mitte naised, loli maitse tuleb jälle suhu) kuid neid stseene oli ikka ohtralt.

Teine asi, mis pidevalt juhtus, oli see, et kui Karen minestas, paistsid pantsud ja siis Maiku toppis talle seelikut jalge vahele.

Üldine kokkuvõte: Naerda sai palju, sisu oli kah, mingit suurt venitamist ei olnud.
Mis mulle eriti meeldis, oli Maiku isiksus - vahelduseks ka üks normaalne inimene animes. Mitte mingi lootusetu äpu ega mingi mõõkadega vehkiv suprelahe tegelane.

Pilte kaa Happybunny


LOL! vasakpoolne upakil tegelane mängis vahepeal geid ja lõi Maikule ikka päris palju külge. Tagumine tegelane on aga üldse veidrik, kes tahtis oma õde.


Maiku oma kohustust täitmas

Üks paljudest


Hommikune äratus Hentai


Prech-monsteri nägu ütleb kõik. Maikul on siiber.


õppimine on raskendatud


_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 00:23    Teema: Vasta viitega

kas tõesti mitte keegi pole seda vaadanud ja ei viitsi kommenteerida? tahaks küll teada, mis teie sellest animst arvate.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ryujin



Liitunud: 1 Sept 2006
Postitusi: 252
Asukoht: Tartu, Ryugu-jo

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 01:25    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kas tõesti mitte keegi pole seda vaadanud ja ei viitsi kommenteerida? tahaks küll teada, mis teie sellest animst arvate.
=*bump*
_________________
*I wish my grass was emo so it would cut itself*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 01:25    Teema: Vasta viitega

Oot, ma kohe varsti lõpetan ära siis kommenteerin. Kannatust.. :P
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 02:45    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
kas tõesti mitte keegi pole seda vaadanud ja ei viitsi kommenteerida? tahaks küll teada, mis teie sellest animst arvate.

kui keegi ei kommenteeeri, siis see pole väärt kommenteerimist. nagu mina: olen näinud ja ei leia, et see oleks väärt kommenteerimist eraldi teemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 12:47    Teema: onegai twins Vasta viitega

Vaatasin selle vist juba rohkem kui pool aastat tagasi ära, siis kui oli suvi ja hästi soe :)
aga vaatasin kohe peale seda kui mul onegai teacher läbi sai ning seepärast ei pakkunud twins nii palju pinget ka. Aga ise eneset oli naljakas ja kõlbas vaatata küll :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 20:47    Teema: Vasta viitega

Minagi olen selle seriaali ära näinud. "Onegai Teacheriga" oli vahe umbes aasta. Võibolla oli see tingitud suht pikast vaatamise vahest aga mulle päris meeldis.

Teatav tõenäosus eksisteerib, et vaatan seda umbes 10 aasta pärast jälle (nostalgia laks vanadest headest aegadest). Muidugi kui plaat ei ole säilinud siis vaevalt, et ma selle uuesti tirin.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Nana
ettevaatust, poeb


Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 172

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 20:55    Teema: Vasta viitega

Kui pikk see seerja on? Tekkis isegi pisut huvi selle vastu... :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 21:03    Teema: Vasta viitega

Nana kirjutas:
Kui pikk see seerja on? Tekkis isegi pisut huvi selle vastu... :)


12 osa + 1 OVA
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 22:22    Teema: Vasta viitega

Nana kirjutas:
Kui pikk see seerja on? Tekkis isegi pisut huvi selle vastu... :)


Nii rumala küsimuse esitamise asemel võiksid natuke vaeva näha ja ise vaadata mõnelt animesaidilt mitu osa sel seerial on.

Seeriast - mulle täitsa meeldis, alguslugu kuulan siiani iga natukese aja tagant.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nana
ettevaatust, poeb


Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 172

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 22:46    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Nana kirjutas:
Kui pikk see seerja on? Tekkis isegi pisut huvi selle vastu... :)


Nii rumala küsimuse esitamise asemel võiksid natuke vaeva näha ja ise vaadata mõnelt animesaidilt mitu osa sel seerial on.

No vabandust aga ma olen lihtsalt ülearu laisk ja ma sain juba vastuse ning olen tänulik. :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 22:49    Teema: Vasta viitega

Nana kirjutas:
No vabandust aga ma olen lihtsalt ülearu laisk ja ma sain juba vastuse ning olen tänulik. :P


Sellist laiskust ega rumalust ei vabanda küll kuidagi välja. Vastuse saaks nagunii märksa kiiremini, alla poole minutiga, kätte kasutades mõnda anime andmebaasiga saiti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
-hectic-



Liitunud: 5 Jan 2007
Postitusi: 378

PostitusPostitatud: Püh Veeb 18, 2007 22:55    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Nana kirjutas:
No vabandust aga ma olen lihtsalt ülearu laisk ja ma sain juba vastuse ning olen tänulik. :P


Sellist laiskust ega rumalust ei vabanda küll kuidagi välja. Vastuse saaks nagunii märksa kiiremini, alla poole minutiga, kätte kasutades mõnda anime andmebaasiga saiti.

Kui järgmine kord tekib selliseid anime probleeme soovitan soojalt www.animenfo.com
ps. laiskus pole mingi vabandus jah XD :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: