OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kokkutuleku kuupäevad?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Mis kuupäevadel kokkutulekut pidada?
17.-18. märts
36%
 36%  [ 9 ]
24.-25. märts
64%
 64%  [ 16 ]
Kokku Hääli : 25

Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 16:47    Teema: Vasta viitega

See veel puudus, et alaealised jooma hakkavad. Tänapäeval on kõik hukas. :/ (mul on kahtlus, et enne oli ka kõik hukas, aga see ei loe)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 16:49    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Teie viimaseid postitusi lugedes, kardan, et sedasi jätkates, ei korralda genky enam ühtegi üritust. :( T_T

Ka mina kardan seda. Sellest hoolimata pean seda, mida oma postituses kirjutasin, objektiivseks, realistlikuks ja mõistlikuks suhtumiseks antud probleemi.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 16:57    Teema: Vasta viitega

Mina ei suuda mõista Teie problemaatilist lähenemist vägijookide tarbimisele.

Allakäiguredeli ülespidisel spiraalil all käies üles minnes on palju huvitavamaid astmeid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 17:10    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:

Teie viimaseid postitusi lugedes, kardan, et sedasi jätkates, ei korralda genky enam ühtegi üritust. :( T_T

Ja Random Hero, animeööl kartsin mina kõige rohkem sinu tervise pärast, mitte teiste.


jumal hoidku selle eest!

kas selle pärast, et ma lähen kellegagi norima ja saan vastu vahtimist. või et olen endale siin foorumis vastaseid tekitanud?

Ahjaa, ma ütlen veel seda, et ise ma küll mingit kõvemat kärakat kaasa ei võta, isegi kui lubatakse. Pigem on minu probleem selles, et isegi väikese koguse lahja kraami (siider kasvõi) peale läheb mul pilt segaseks. seda ainult veerand tunniks, siis on mu maksamonstrum mu jälle kaineks saanud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 17:21    Teema: Vasta viitega

eh.. juua võite igal pool ju :( see ei ole ju selleks mõeldud *läheb mossitab*
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 17:36    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
EI me peame ikka AS Eesti Juustu Wabariigi seadusi järgima!

Mida sa selle "AS Eesti Juustu Wabariigiga" mõtlesid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 17:37    Teema: Vasta viitega

random hero kirjutas:
kas selle pärast, et ma lähen kellegagi norima ja saan vastu vahtimist. või et olen endale siin foorumis vastaseid tekitanud?


mõlemad vastused on õiged, random hero. ma kavatsen kuni märtsi lõpuni kangi tõsta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 18:04    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
random hero kirjutas:
kas selle pärast, et ma lähen kellegagi norima ja saan vastu vahtimist. või et olen endale siin foorumis vastaseid tekitanud?


mõlemad vastused on õiged, random hero. ma kavatsen kuni märtsi lõpuni kangi tõsta.


Lõpuni aus olles tõstan ma pidevalt kangi. Abi ei miskit, naistele ei meeldi, teistele ka ei soovita.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 18:57    Teema: Vasta viitega

Ma ei usu, et naistele lihased meeldivad(ma mõtlen nagu kulturistidel), aga arvan, et six-pack ja vormitud keha ikka meeldib......Ei ma sain siin jutust aru, et mõned hakkavad jooma....Ma ei jooks ennast täitsa segi(seda ma ple kordagi teinud), vaid õlu või siiidrit. Ei ausalt. Ma tean piire, joon kuni hakkan lõbusat juttu rääkima ja siis ootan kuni kainenen wink Mis Teil RH vastu on? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 19:09    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
xin Zeran kirjutas:
Teie viimaseid postitusi lugedes, kardan, et sedasi jätkates, ei korralda genky enam ühtegi üritust. :( T_T

Ka mina kardan seda. Sellest hoolimata pean seda, mida oma postituses kirjutasin, objektiivseks, realistlikuks ja mõistlikuks suhtumiseks antud probleemi.

Minu alkoholipiirangud on pandud selleks, et ei tekiks purjus inimesi. Minu hirm on tingitud asjaolust, et kui kokkutulekule tulevad uued isikud, siis ei või teada, kuidas on nende alkoholitaluvuse ja tarbimise piirid. See, et ma siin foorumis valjuhäälselt räägin ainult õlu, siidri jne lubamisest ei tähenda, et ma olen vastu nende isikute kangematele jookidele (viina vastu olen küll), kes on tuttavad tegelased juba ja nende harjumused enamvähem teada. Seda, et hjarg, vabarna või keegi vanematest tegijatest midagi muud joob, on suhteliselt etteaimatav ja ma pole sellele tähelepanu pööranud. Kui kellelgi on soovi tuua midagi muud, mis on kokkutuleku lehel keelatud, siis küsigu seda minu käest isiklikult ja sellest lähtuvalt otsustan. Kui vabarna mäletab, siis mingi kaks aastat tagasi küsis ta minu käes luba hõõgveini kaasa võtta kokkutulekule. Lubatud sai, lihtsalt välja reklaamida ei tohtinud. Aga sellist asja üldiselt ma senimaani reklaaminud pole, sest kel soovi, saab ju ise minu poole pöörduda, nagu vabarna seda tegi.

Pealegi...kokkutulek on mõeldud inimestega suhtelmiseks, mitte täisjoomiseks. Mina läbusid ei korralda. Kui tahad läbu, siis ära tule. Nii lihtne ongi.

SSJ_Silver kirjutas:
Ma olen 16 ja kui ma tulen kas siis juua võin(lahjemat, viin SAKIB)?

EI
Alaealiste mittejoomise asjus olen kordi karmim kui selle alkoholipiirangu suhtes. Ja ma loodan, et ka teised täisealised sellesse nii suhtuvad. Mina oleks ka see, kes alaealiste joomise avastamise puhul karistada saaks. Ma tean, et vaevalt keegi seal metsa sees midagi kontrollima tuleb, aga lähtun põhimõttest parem karta, kui kahetseda. Ja üleüldse ei toeta ma noorte alkoholitarbimist.


Ma loodan, et te suudate panna ennast ka minu kui korraldaja olukorda, kes vastutab ürituse läbiviimise eest. Lisaks olen mina ka see, kes ürituse koha omaniku käest esimesena saab, kui keegi purjus peaga mingi lollusega hakkama saab.


SSJ_Silver kirjutas:
OOt miks Genky karsklane on?(vms.)

Sest mulle ei meeldi. Olen erinevaid jooke proovinud ja korra purjus olnud. Ei meeldinud. Seega olen karsklane, sest alkoholi tarbimine ei anna mulle mitte midagi juurde.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 19:40    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Vabarnamees kirjutas:
xin Zeran kirjutas:
Teie viimaseid postitusi lugedes, kardan, et sedasi jätkates, ei korralda genky enam ühtegi üritust. :( T_T

Ka mina kardan seda. Sellest hoolimata pean seda, mida oma postituses kirjutasin, objektiivseks, realistlikuks ja mõistlikuks suhtumiseks antud probleemi.

Minu alkoholipiirangud on pandud selleks, et ei tekiks purjus inimesi. Minu hirm on tingitud asjaolust, et kui kokkutulekule tulevad uued isikud, siis ei või teada, kuidas on nende alkoholitaluvuse ja tarbimise piirid. See, et ma siin foorumis valjuhäälselt räägin ainult õlu, siidri jne lubamisest ei tähenda, et ma olen vastu nende isikute kangematele jookidele (viina vastu olen küll), kes on tuttavad tegelased juba ja nende harjumused enamvähem teada. Seda, et hjarg, vabarna või keegi vanematest tegijatest midagi muud joob, on suhteliselt etteaimatav ja ma pole sellele tähelepanu pööranud. Kui kellelgi on soovi tuua midagi muud, mis on kokkutuleku lehel keelatud, siis küsigu seda minu käest isiklikult ja sellest lähtuvalt otsustan. Kui vabarna mäletab, siis mingi kaks aastat tagasi küsis ta minu käes luba hõõgveini kaasa võtta kokkutulekule. Lubatud sai, lihtsalt välja reklaamida ei tohtinud. Aga sellist asja üldiselt ma senimaani reklaaminud pole, sest kel soovi, saab ju ise minu poole pöörduda, nagu vabarna seda tegi.

Pealegi...kokkutulek on mõeldud inimestega suhtelmiseks, mitte täisjoomiseks. Mina läbusid ei korralda. Kui tahad läbu, siis ära tule. Nii lihtne ongi.

SSJ_Silver kirjutas:
Ma olen 16 ja kui ma tulen kas siis juua võin(lahjemat, viin SAKIB)?

EI
Alaealiste mittejoomise asjus olen kordi karmim kui selle alkoholipiirangu suhtes. Ja ma loodan, et ka teised täisealised sellesse nii suhtuvad. Mina oleks ka see, kes alaealiste joomise avastamise puhul karistada saaks. Ma tean, et vaevalt keegi seal metsa sees midagi kontrollima tuleb, aga lähtun põhimõttest parem karta, kui kahetseda. Ja üleüldse ei toeta ma noorte alkoholitarbimist.


Ma loodan, et te suudate panna ennast ka minu kui korraldaja olukorda, kes vastutab ürituse läbiviimise eest. Lisaks olen mina ka see, kes ürituse koha omaniku käest esimesena saab, kui keegi purjus peaga mingi lollusega hakkama saab.


SSJ_Silver kirjutas:
OOt miks Genky karsklane on?(vms.)

Sest mulle ei meeldi. Olen erinevaid jooke proovinud ja korra purjus olnud. Ei meeldinud. Seega olen karsklane, sest alkoholi tarbimine ei anna mulle mitte midagi juurde.
OK nõus! Sa oled tark LaLaLaa Esimene inimene, kes on mulle sellist juttu rääkinud(väga asjalik). Ei mul ple vajadust tglt...Lihtsalt mulle meeldib õlu maitse ja siidri asemel võib tglt limonaadi juua. Hõõgvein on hea, aga see pigem jõulude teema. Ma tglt olengi veiniinimene ja ma ei joo veini purjuksjäämise eesmärgiga(lihtsalt maitseb ja koos hallitusjuustuga Muhe .....mmmmmmm)
Tegelt väga tubli, et sa ei joo, aga sul ei maitse või sulle lihtsalt ei meeldi juua?(sellest ma ei saanud su lauses aru)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 19:43    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Tegelt väga tubli, et sa ei joo, aga sul ei maitse või sulle lihtsalt ei meeldi juua?(sellest ma ei saanud su lauses aru)

Mõlemat. Kuigi mõnel tähtsamal üritusel (pulmad, aastavahetus vms), siis võtan viisakusest klaasi ¹ampust, aga sellega ka asi piirdub. Kui on halb ¹ampus, siis tavaliselt joon mõne lonksu ja ülejäänud saab xin endale :P
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 19:59    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
...Kui on halb ¹ampus, siis tavaliselt joon mõne lonksu ja ülejäänud saab xin endale :P

Kondid jäetakse koertele :P wink

/me liputab saba
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 20:54    Teema: Vasta viitega

alko teemast niipalju et kui keegi selle kuulsa pläsku kaasa võtab mis viimane kord mängu läks lume sees möllamise ajal.

aga jh kuna plaan on ka jälle seltskonnaga liituda ja kuna hetkel ka suur auto töökorras siis nagu eelmine kordki võin pakkuda transat 4 inimesele tartust.
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 21:02    Teema: Vasta viitega

Tuletegija kirjutas:
alko teemast niipalju et kui keegi selle kuulsa pläsku kaasa võtab mis viimane kord mängu läks lume sees möllamise ajal.

aga jh kuna plaan on ka jälle seltskonnaga liituda ja kuna hetkel ka suur auto töökorras siis nagu eelmine kordki võin pakkuda transat 4 inimesele tartust.


Kas ainult mulle tunduvb, või su ähvardus/soov jäi poolikuks? :P

KOHT KINNI!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 21:57    Teema: Vasta viitega

Tuletegija kirjutas:
... ja kuna hetkel ka suur auto töökorras siis nagu eelmine kordki võin pakkuda transat 4 inimesele tartust.

Prelude paneb maantee suitsema?
V-Tech just kicked in you!!! :P

Ah sry. Eelmise korra mälestused olid liiga head.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 23:32    Teema: Vasta viitega

Kui majas trallamine, mõmisemine ja rahvaste segunemine veel päris kõiki nurki maha ei tagunud, siis kindlasti neelas lumi ja pläsku need viimasetki, vähemalt neil, kes sellest osa otsustasid võtta .)

Hjarg, kas sa oleksid nii kena ja annaksid mulle teada, kas on võimalik sinu auto peale saada või olen juba hiljaks jäänud või on sul hoopis teatav hooajaline allotment juba peal .)

rant:
P.S. Nähtavasti Baka.ee hing pole ikka veel vaibunud, kui võtta arvesse, et ka kõige konkreetsema teema puhul satub mõni "üks räägib aiaaugust ja teine naabri seast" lõiguke vahele. See tundubki olevat see liim, mis meite kommuuni siin päris laiali valguda ei lase. If not that, then we always have the possibility to unite under the "thou shalt not have the last word" flag. Muhe .)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 23:34    Teema: Vasta viitega

Kas just suitsema aga nuh LaLaLaa

Kuna mul scorpa sai remonditud ja seal ruumi rohkem siis miks ka mitte, muidugi võib alati ka honda käiku lasta.

ja muidugi tuleb meelde see nö ralli otepäält tagasi tartu LaLaLaa
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Kolm Jan 31, 2007 23:43    Teema: Vasta viitega

ahhaa. et ma panin koha kinni inimese autos, kes kihutab ringi nagu hullumeelne, vilistab kummi ja on püromaan pealekauba???


ei jõua seda ära oodata.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 01, 2007 00:15    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ahhaa. et ma panin koha kinni inimese autos, kes kihutab ringi nagu hullumeelne, vilistab kummi ja on püromaan pealekauba???


ei jõua seda ära oodata.


Hehee LUCKY you!! :P
Mind vist see aasta tulemas ei ole!
Aga te võite minu eest kah ühe klaasi tühjendada :)
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: