OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Flag

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Boom Jinx!



Liitunud: 18 Dets 2008
Postitusi: 83
Asukoht: A State of Trance!

PostitusPostitatud: Püh Juun 27, 2010 22:21    Teema: Flag Vasta viitega

Zanrid: Drama, Action, Military, Photography, Mecha

Kunagil lähitulevikus puhkeb ühes aasia väikeriigis kodusõda. Sinna viiakse sisse ÜRO sarnase organisatsiooni väed kuid see ei suuda sõda peatada. Lahingus pool kogematta võetud pilt lipust ja selle taga/taustal palvetavast naisest suudavad siiski rahuprotsessi kiirendada. Sellest pildist saab hetkega maailma kuulsaim foto ning samalajal ka rahu sümbol.
Kuid just enne rahuleppe allkirjastamist varastatakse lipp ekstremistide rühmituse poolt et rahuprotsessi pidurdada.
Lipu tagasisaamine tehakse ülesandeks salajasele eriüksusele mille kasutuses on üro vägede uusimad relvad HAVWC-id (High-Agility Versatile Weapon Carrier) Mis on põhimõtteliselt mingid mecha taolised lahingrobotid. Veel kaasatakse operatsiooni lipust legendaarse foto teinud noor naisfotograaf Saeko Shirasu kelle ülesandeks on jäädvustada lipu tagastamine ja selle eriüksuse igapäevaelu.

See sari on üks positiivsemaid üllatusi mida ma üle pika aja näinud olen.

Tegu on põhimõtteliselt dokumentaalfilmiga läbi Saeko kaamera. Hea detailide hulk ja lihtne kuid ilus animatsioon ning väga seffid kaameranurgad teevad sellest keskmisest tunduvalt ilusama anime. Palju kasutatakse lihtsalt pilti mida Saeko võtnud on ja narraatorit mis selle taustaks räägib kuid sellele animele sobib see väga hästi.
Tegelased tunduvad inimlikud ja igalühel on oma motiivid. Tegelased ja stoori on selles animes üldse väga hästi läbi mõeldud.
Muusikast ei mäleta eriti midagi kuna olin nii süvenenud anime vaatamisse >.<
Tegemist on piisavalt psühholoogilise animega kuid seda pole raske vaadata. Selle anime vaatamine on umbes sama kui vaadata head dokumentaalfilmi sõjast kuna see kõik tundub nii reaalne.
Väga tasemel dubleering kusjuures!

Mõni pilt siis ka via google kuna ise vaatan streamist ja eelmine kord kui midagi kirjutasin sain nuhelda et sealt pilte võtsin LaLaLaa


See pilt tegi siis sellest lipust rahu sümboli


HAVWC & Saeko


Just läbi selliste "raamide" näete te enamuse sellest animest



Eriüksus läbi kaamera



Kui keegi streami linki tahab otakucenter.com minu enda postitatud. Täpsemat linki igaksjuhuks ei anna :P
_________________
Mina OtakuCenteris


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 28, 2010 07:29    Teema: Vasta viitega

Ise vaatasin ka aasta tagasi seele anime ära. minu arust toimub tegevus Nepaalis või Bhutanis või isegi Tiibeti juures. Täitsa hea anime, muidugi tuleb natuke tekstile süveneda rohkem kui muidu, sest liiga palju poliitilist dialoogi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: