OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

paprika
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 17:04    Teema: Vasta viitega

Mulle ei maitse paprika. Aga seda animet tahaks näha ikka..
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 17:16    Teema: Vasta viitega

Kas trailer on seesama, mis esimest linki avades kohe ette tuleb? Selle põhjal võib öelda, et animatsioon ja muusika on ilusad, aga ploti kohta ei oska midagi öelda. Seda Perfect Blue'd ei ole ma ka näinud, nii et ei tea mida oodata. Küllap vaatan, kui välja tuleb, aga päevi lugema küll ei hakka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Jan 28, 2007 18:20    Teema: Vasta viitega

see esimese lingi oma on rohkem mingi teaser-reel, ametliku jaapani treileri leiab teise lingi kaudu filmi ametlikule lehele minnes (punane kiri filmi nime all või katakanas "papurika" link paremal servas olevas filmide loetelus) selle ülemisest servast.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 12:16    Teema: Vasta viitega

OK, võtan selle arvatavasti järgmisena ette kuigi mingit otsest kiitust ma siit teemast välja ei lugenud. SC-DVD on väljas ja kas nüüdseks on keegi juba näinud ning soovitab/laidab?


_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Reede Apr 20, 2007 23:09    Teema: Vasta viitega



Paprika - Satoshi Kon 2006

Seekord hüppasin põhimõtteliselt vette tundmatus kohas. Satoshi Kon´i töödest olin varem näinud Perfect Blue´d ja see polnud küll muljet avaldanud, kõik jahusid filmist aga minu jaoks oli igav. Paprikaga aga oli vastupidi. Pole ma mingi anime ekspert ja profi pilguga hinnata ei oska, kuid minu silmale oli mega-gigodon hea. Lõbus, põnev ja ilus. Veidi sci-fi, veidi fantasy ja ka tibake müstikat. Hea lugu pisikeste vajalike detailidega mis filmi lõpus justkui puzzle tükid kõik oma õige koha leiavad. Film unenägudest, kus ükski fantaasia pole tähtsusetu, vaid omab võtit REM´i nägija või kellegi teise mõistmiseks. Need unenäod ja unes nägemised ongi kõige põnevamad kohad, iga järgmine meele ettekujutatud pilt viib üha kaugemale reaalsusest ja murrab piirid. Võimatu saab võimalikuks ja lavastaja võib lasta end kartmatult fantaasial kanda, uued visuaalid on veelgi jõulisemad ja uued ideed jaburamad. Kõik on lubatud, kõik on uni. Kas aga jääbki mingi erinevus une ja ärkveloleku vahele või haarab uni kõik oma valdusesse? Võitlusse unega asub punapäine Paprika, vallatu neiu keda loodan täna ka oma unenägudes kohata.


_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 02:09    Teema: Vasta viitega

Kas see on kellegi poolt ka subituna väljas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 08:07    Teema: Vasta viitega

Fri Apr 20 2007 06:23 GMT | Comment: Satoshi Kon's latest movie.​ JPN audio ENG subs.​ Screener quality, not final DVD.​

kuigi ma ei saa aru miks inimesed seda niiväga näha tahavad pole tas midagi nii erilist, peaaegu sama kohutav kui akira ja kui aus olla siis anima filmid ei kõlba kuskile, liiga lyhikesed nohh !
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female


Viimati muutis seda c0en (Laup Apr 21, 2007 10:34). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Laup Apr 21, 2007 10:08    Teema: Vasta viitega




PAPRIKA.2007.NTSC.SCREENER.DVDR-AMiNE

Nagu screenidelt näete jooksis üleval ääres pilti murdev joon. Sellega küll harjus aga täitsa OK DVDSCR-iga tegu polnud. Muidu oli pilt üpris korralik, keskmine bitrate 4,57 mb/s ümber. Suurus 3.07 GiB (3,297,602,007 bytes).
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 03, 2007 07:27    Teema: Vasta viitega

Vaatasin Paprikat täna öösel unise peaga. Suurt midagi ei saanud aru, aga õnneks ma mingi hetk ei püüdnudki enam täpselt pihta saada, mis keiss konkreetselt on, ning nautisin animed väga. Südamlik, intelligentne ning naljakas. Animatsioon samuti ootuspärasel tasemel. Vaatan millalgi värske peaga uuesti ning siis võib-olla tekib ka mingit norimisainet : ).

Aa ja Susumu Hirasawa on mu uus iidol.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Reede Mai 18, 2007 12:46    Teema: Vasta viitega

Vaatasin treilerit mitu-mitu korda ja julmalt ootan. Limonaadikinno ta ilmselt ei tule, aga Sõprusesse võib tulla küll. Kas keegi teab midagi Tokyo Babysittersite kohta? Mul on see kodus olemas, aga ei tea, kas see on hea, ega kas tasub vaadata?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 01, 2007 19:46    Teema: Vasta viitega

Vaatasin asja. Setting meenutas mõneti Paranoia Agent'it (loomulikult mitte päris). Praegu pole rohkem kommentaare.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Kolm Juun 06, 2007 01:35    Teema: Vasta viitega

mulle meeldis. tahaks kohe uuesti vaadata. :) arvatavasti üks lahedamaid filme sel aastal. Koni parimaks filmiks pean küll endiselt Millennium Actressi, aga see ei jäänud palju maha. loo formaalne ülesehitus oli põneviku kohta muidugi pisut läbinähtav. lahenduste kohta seda õnneks öelda ei saa.

edit: Tokyo Godfathers on korralik hea-tuju-film, aga veidi selline... eelduspärane.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aenea



Liitunud: 23 Juun 2007
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:14    Teema: Vasta viitega

Plaan on vaadata. Kõik igalpool kiidavad, kuid minu jaoks oli viimaseks konksuks trailer mis mulle väga muljet avaldas.

Veel mõtlen mil moel. Kolmapäeval välja tulnud prantsusmaa reliisil on kuuldavast ingliskeelsed subid peal, see tundub väga ahvatlev.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 00:31    Teema: Vasta viitega

nüüdseks on torrentitesse ilmunud ka uuem, väga korraliku pildikvaliteediga sub. (ma võin seda öelda, ma ostan nagunii dvd ka!)
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 11:40    Teema: Vasta viitega

Custom subbidega jaapani retail on samuti leitav nii DVD-9 kui ka DVD-5 (CCE 6 passes - HIGH/LOW/TYPICAL Bitrates: 6.546/5.445/6.185 Kbs, ekstrad strippitud ja muudetud menüü ).
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Indrek



Liitunud: 19 Veeb 2007
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Püh Juun 24, 2007 12:42    Teema: Vasta viitega

Mul käivad juba 2 tundi need viis 30-sekundilist soundtracki, mis paprika kodulehelt tõmmata sai. Ei jõua ära oodata, millal film kohale jõuab :) Trailer ja muusika tunduvad nagu värske mõnus tuuleiil keset umbset suveilma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
aenea



Liitunud: 23 Juun 2007
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Püh Juul 01, 2007 18:08    Teema: Vasta viitega

Nähtud. Mulle igatahes meeldis. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Indrek



Liitunud: 19 Veeb 2007
Postitusi: 30

PostitusPostitatud: Esm Juul 02, 2007 14:06    Teema: Vasta viitega

Gosh... Paprika sarnased filmid/elamused on põhjus, miks ma animet vaatama hakkasin. Selline soe tunne, mis hiljem jääb kogu sellest esteetilisest (nii pilt, aga ka heli) embusest.

Tahan veel midagi sellist..

edit: Kui kahtlete, siis lugege kindlasti www.imdb.com kasutaja-ülevaadet selle kohta. Võin kinnitada, et pärast filmi nägemist on mul täpselt sama tunne :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Teis Aug 07, 2007 19:04    Teema: Vasta viitega

Hmm, jah mäletan et vaatasin seda. Film oli nii lahedalt kirju. Väga meeldis soundtrack, eriti Byakkoya no Musume - The girl in Byakkoka laul.
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Aug 08, 2007 10:30    Teema: Vasta viitega

Mulle ei meeldinud Paprika eriti, peamiselt sü¾ee pärast. Minu arust ei vajanud see film ei konkreetset algust ega lõppu enda tegevuses, ega ka mingeid karaktereid, kelle progress (ja regress) puust ja punaseks oli vaja ette teha. Ainult vistasid, ja võib-olla veel midagi suvaliselt inimlikku sinna otsa.

Treiler tekitas minus lootust midagi väga vaba ja piiritut näha; sündmused, mis leiavad aset sama lendlevalt ja ebapõimunult nagu Paprika liikumine seal videos. See mis ma sain oli aga midagi väga tavapärast. Klassikaline ¹ü¾ee fantastilise koorega visuaalteostuse näol.

See, et ma Paranoia Agent'it olin näinud, ei aidanud ka kaasa.

Aga noh, Satoshi Kon tegi õige valiku, lastes filmil olla selline nagu ta on. Sest vastukaja, nagu ma nii siin kui ka mujal näen, on peaaegu ühehäälselt positiivne. Minu arvamus on pigem hüüdja hääl kõrbes.

Soundtrack oli sellegipoolest super, kuigi ma ei ole seda filmi nägemisest saati enam kuulanud.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: